Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Global Equity - DX

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Akciový fond
  • ISIN LU0260158638
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2006
  • Výkonnosť fondu je platná pre kolektívne investovanie - investície do fondu prostredníctvom VÚB banky
Riziko 6

Aktuálna hodnota podielového listu 136.256 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 0.6322008862629236 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 4.567779960707274 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 7.479451622572442 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 8.119088427601096 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 2.3111925393082933 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 24.646431381158873 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 7.61286239612049 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 25.31246263783764 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 4.613593327418286 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 5.856450202686592 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 136.256 -0.14799999999999613 -0.10850121697310647
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 136.404 +0.578000000000003 +0.4255444465713508
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 135.826 +0.0730000000000075 +0.05377413390496527
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 135.753 -0.9390000000000214 -0.6869458344307064
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 136.692 -0.18599999999997863 -0.1358874326042013
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 136.878 -0.03300000000001546 -0.02410324955629238
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 136.911 -0.49099999999998545 -0.3573455990451271
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 137.402 +0.7629999999999768 +0.5584057260372052
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 136.639 +0.6430000000000007 +0.47280802376540537
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 135.996 +1.325000000000017 +0.9838792316088967
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 134.671 +0.5039999999999907 +0.3756512406180288
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 134.167 +0.7770000000000152 +0.582502436464514
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 133.39 +0.21199999999998909 +0.1591854510504656
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 133.178 -0.9190000000000111 -0.6853248021954339
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 134.097 -0.35599999999999454 -0.26477653901362896
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 134.453 -0.4350000000000023 -0.3224897692900794
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 134.888 +0.16200000000000614 +0.12024405088847448
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 134.726 +0.6610000000000014 +0.4930444187520989
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 134.065 -0.7839999999999918 -0.5813910373825478
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 134.849 -0.5510000000000161 -0.4069423929099085
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 135.4 +0.575000000000017 +0.42647876877434976
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 134.825 +0.6099999999999852 +0.4544946540997543
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 134.215 -0.6080000000000041 -0.4509616311756926
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 134.823 -0.29999999999998295 -0.22201993739036507
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 135.123 +0.9779999999999802 +0.7290618360728914
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 134.145 -0.044999999999987494 -0.03353454057678478
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 134.19 +0.9950000000000045 +0.7470250384774237
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 133.195 +0.2980000000000018 +0.22423380512728042
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 132.897 +0.11299999999999955 +0.08510061453187097
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 132.784 -0.19400000000001683 -0.14588879363505003
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 132.978 +0.6140000000000043 +0.46387235199903626
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 132.364 -0.03299999999998704 -0.024925036065762098
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 132.397 +0.07999999999998408 +0.0604608629276541
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 132.317 +0.4720000000000084 +0.3579961318214634
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 131.845 +1.3899999999999864 +1.0655015139319965
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 130.455 -0.01099999999999568 -0.008431315438501738
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 130.466 -0.6449999999999818 -0.4919495694487738
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 131.111 -0.3800000000000239 -0.2889931630301875
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 131.491 -0.5060000000000002 -0.38334204565255287
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 131.997 +0.9820000000000277 +0.7495324962790733
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 131.015 +0.5309999999999775 +0.4069464455411985
Fri Nov 17 00:00:00 CET 2017 130.484 -0.33099999999998886 -0.2530290868784076
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 130.815 +1.2379999999999995 +0.9554164705156003
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 129.577 -1.1119999999999948 -0.850874978001205
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 130.689 -1.365000000000009 -1.0336680448907334
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 132.054 -0.26400000000001 -0.19951933977237413
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 132.318 -0.5769999999999982 -0.4341773580646361
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 132.895 -0.9979999999999905 -0.7453713039516557
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 133.893 +0.15399999999999636 +0.11514965716806344
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 133.739 -0.0689999999999884 -0.05156642353221662
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 133.808 +0.46999999999999886 +0.35248766293179656
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 133.338 +0.7800000000000011 +0.5884216720228135
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 132.558 +0.2980000000000018 +0.22531377589596388
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 132.26 -0.0730000000000075 -0.05516386691150922
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 132.333 -0.570999999999998 -0.42963341961114637
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 132.904 +1.9429999999999836 +1.4836478035445542
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 130.961 +1.5010000000000048 +1.1594314846284604
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 129.46 -0.9869999999999948 -0.756629129071573
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 130.447 +0.038000000000010914 +0.02913909316075648
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 130.409 +0.08099999999998886 +0.06215088085445097
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 130.328 +0.7839999999999918 +0.605199777681708
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 129.544 -0.7599999999999909 -0.5832514734773997
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 130.304 +0.028999999999996362 +0.022260602571480607
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 130.275 +0.39799999999999613 +0.30644378912355236
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 129.877 +0.578000000000003 +0.44702588573771096
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 129.299 +0.34200000000001296 +0.2652046806299875
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 128.957 -0.12700000000000955 -0.09838554739550182
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 129.084 -0.09499999999999886 -0.07354136508255898
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 129.179 -0.37700000000000955 -0.290993855938752
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 129.556 -0.1279999999999859 -0.09870145893092895
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 129.684 -0.38400000000001455 -0.2952301872866612
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 130.068 +0.9070000000000107 +0.7022243556491593
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 129.161 +0.03999999999999204 +0.030978694402918224
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 129.121 +0.1910000000000025 +0.14814240285426394
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 128.93 +1.1420000000000101 +0.8936676370238287
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 127.788 +0.12699999999999534 +0.09948222244851235
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 127.661 -0.25900000000000034 -0.20247029393370883
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 127.92 +0.6749999999999972 +0.5304727101261324
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 127.245 +0.6980000000000075 +0.5515737235967724
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 126.547 +0.8049999999999926 +0.640199774140695
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 125.742 -0.15200000000000102 -0.12073649260489064
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 125.894 +0.3170000000000073 +0.2524347611425717
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 125.577 -0.08400000000000318 -0.06684651562537557
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 125.661 +0.14100000000000534 +0.1123326959847079
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 125.52 +0.21199999999998909 +0.16918313276086847
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 125.308 -0.7909999999999968 -0.6272849110619408
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 126.099 +0.2259999999999991 +0.17954605038411658
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 125.873 +0.362000000000009 +0.28842093521684076
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 125.511 +0.6670000000000016 +0.5342667649226247
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 124.844 +1.536999999999992 +1.2464823570437946
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 123.307 -0.17499999999999716 -0.14172106055943146
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 123.482 -0.347999999999999 -0.2810304449648704
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 123.83 +0.19199999999999307 +0.15529206231093437
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 123.638 -0.6629999999999967 -0.533382675923763
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 124.301 -0.5240000000000009 -0.4197877027838982
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 124.825 +0.4830000000000041 +0.38844477328658383
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 124.342 +1.0160000000000053 +0.8238327684348843
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 123.326 +1.2609999999999957 +1.0330561586040188
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 122.065 -0.7939999999999969 -0.6462693005803376
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 122.859 -0.7469999999999999 -0.6043395951652832
Nájdených 2 824 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií