Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali CEE Equity - DX

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Akciový fond
  • ISIN LU0145471693
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Tue Apr 02 00:00:00 CEST 2002
  • Výkonnosť fondu je platná pre kolektívne investovanie - investície do fondu prostredníctvom VÚB banky
Riziko 6

Aktuálna hodnota podielového listu 249.774 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 4.974846282839573 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 3.55215044401882 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 4.906947343662704 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 25.392960596004865 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 3.400825471209923 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 16.3964602099828 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 5.186467330310807 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 9.713126095378666 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 1.87023510551787 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 24.3758270388277 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018 249.774 -0.5889999999999986 -0.23525840479623533
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 250.363 +0.5 +0.20010966009373138
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 249.863 +1.8379999999999939 +0.7410543292006829
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 248.025 +3.3470000000000084 +1.3679202870711746
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 244.678 -1.7620000000000005 -0.7149813341989939
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 246.44 +0.5600000000000023 +0.22775337563038975
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 245.88 +2.276999999999987 +0.9347175527394929
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 243.603 -2.0219999999999914 -0.8232061068702254
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 245.625 -2.5130000000000052 -1.0127429091876317
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 248.138 +0.34600000000000364 +0.13963324078259332
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 247.792 +0.5080000000000098 +0.20543181119684648
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 247.284 +3.8009999999999877 +1.561094614408393
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 243.483 +0.08199999999999363 +0.03368926175323587
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 243.401 +1.842000000000013 +0.7625466242201752
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 241.559 -0.6920000000000073 -0.2856541355866466
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 242.251 +1.656000000000006 +0.6882936054365244
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 240.595 +2.227000000000004 +0.9342697006309588
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 238.368 -0.7079999999999984 -0.29614013953721763
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 239.076 +1.1550000000000011 +0.4854552561564558
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 237.921 -0.016000000000019554 -0.006724469082160216
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 237.937 +3.429000000000002 +1.4622102444266303
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 234.508 -0.35599999999999454 -0.15157708290755267
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 234.864 +1.5320000000000107 +0.656575180429607
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 233.332 -0.20900000000000318 -0.08949178088644101
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 233.541 +1.4559999999999889 +0.6273563565073093
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 232.085 -1.6829999999999927 -0.7199445604188737
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 233.768 +2.098000000000013 +0.9055984805974072
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 231.67 +0.9779999999999802 +0.4239418792155689
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 230.692 -1.2779999999999916 -0.5509333103418509
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 231.97 +0.5999999999999943 +0.2593248908674393
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 231.37 +1.4449999999999932 +0.6284658040665404
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 229.925 -1.8279999999999745 -0.7887708033984349
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 231.753 -0.7450000000000045 -0.3204328639386165
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 232.498 -3.02800000000002 -1.285633008669964
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 235.526 -1.9699999999999989 -0.8294876545289178
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 237.496 +1.1100000000000136 +0.46957095597878623
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 236.386 -2.0730000000000075 -0.8693318348227609
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 238.459 +0.3190000000000168 +0.1339548164945061
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 238.14 +1.164999999999992 +0.49161303935013906
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 236.975 +1.3959999999999866 +0.5925825307009481
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 235.579 +0.40200000000001523 +0.17093508293753865
Fri Nov 17 00:00:00 CET 2017 235.177 +1.6140000000000043 +0.6910341107110306
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 233.563 +0.35799999999997567 +0.1535130035805303
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 233.205 -3.812999999999988 -1.6087385768169458
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 237.018 -0.12100000000000932 -0.05102492630904631
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 237.139 -0.86099999999999 -0.3617647058823487
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 238.0 -2.2179999999999893 -0.9233279770874745
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 240.218 -2.2920000000000016 -0.945115665333389
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 242.51 -0.8810000000000002 -0.36196901282298866
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 243.391 -0.5370000000000061 -0.22014692860188503
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 243.928 +2.8389999999999986 +1.177573427240562
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 241.089 -2.5589999999999975 -1.0502856579984228
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 243.648 +0.16599999999999682 +0.06817752441658802
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 243.482 +0.6490000000000009 +0.2672618630910959
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 242.833 +1.9609999999999843 +0.8141253445813479
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 240.872 +2.3440000000000225 +0.9826938556479836
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 238.528 -0.9850000000000136 -0.41125116381992355
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 239.513 +1.0740000000000123 +0.4504296696429747
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 238.439 -2.1299999999999955 -0.8854008621227155
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 240.569 -0.6730000000000018 -0.2789729814874698
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 241.242 +0.036000000000001364 +0.014925001865625799
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 241.206 -1.3220000000000027 -0.5450917007520792
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 242.528 -0.9370000000000118 -0.38486024685273523
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 243.465 -1.195999999999998 -0.4888396597741356
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 244.661 +1.3640000000000043 +0.5606316559595903
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 243.297 +0.5649999999999977 +0.23276700229059116
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 242.732 +1.1850000000000023 +0.4905877531080917
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 241.547 +2.6639999999999873 +1.1151902814348393
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 238.883 +2.3610000000000184 +0.9982158107913929
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 236.522 -0.8329999999999984 -0.35095110699163634
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 237.355 -0.07600000000002183 -0.03200929954387668
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 237.431 +1.1970000000000027 +0.5067009829237124
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 236.234 -0.42499999999998295 -0.17958328227533413
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 236.659 -0.12100000000000932 -0.05110228904468677
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 236.78 +1.4720000000000084 +0.6255630917775887
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 235.308 +1.399000000000001 +0.5980958406901833
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 233.909 +0.5769999999999982 +0.24728712735501268
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 233.332 -2.3739999999999952 -1.0071869192977672
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 235.706 -1.0510000000000161 -0.44391506903703637
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 236.757 -2.6399999999999864 -1.102770711412418
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 239.397 +1.0689999999999884 +0.4485415058239016
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 238.328 -2.515999999999991 -1.0446596136918467
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 240.844 +0.2189999999999941 +0.09101298701298455
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 240.625 -0.7680000000000007 -0.31815338472946636
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 241.393 -0.6059999999999945 -0.2504142579101544
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 241.999 -0.6230000000000189 -0.2567780333193275
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 242.622 +0.7800000000000011 +0.32252462351452643
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 241.842 -1.3259999999999934 -0.5453020134228161
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 243.168 -0.9429999999999836 -0.3862996751477744
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 244.111 +2.219999999999999 +0.9177687470802961
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 241.891 -1.2060000000000173 -0.4960982653015123
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 243.097 -1.4019999999999868 -0.5734174781900895
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 244.499 -0.5649999999999977 -0.23055201906440675
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 245.064 -0.257000000000005 -0.10476070128525687
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 245.321 -0.585000000000008 -0.23789578131481456
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 245.906 +0.31100000000000705 +0.12663124249272462
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 245.595 -0.6119999999999948 -0.2485713241296936
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 246.207 +2.054000000000002 +0.841275757414409
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 244.153 -3.242999999999995 -1.3108538537405596
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 247.396 +3.2319999999999993 +1.3237004636228107
Nájdených 3 547 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií