Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Parvest Equity Best Selection World

  • Správca fondu BNP PARIBAS
  • Akciový fond
  • ISIN LU0956005226
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Fri Jun 28 00:00:00 CEST 2013
Riziko 6

Aktuálna hodnota podielového listu 128.76 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 1.8590301400205567 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 1.3698630136986356 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 5.101624357195322 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 9.957301451750645 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 3.0079999999999885 %
Výkonnosť fondu za 3 roky N/A
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. N/A
Výkonnosť fondu za 5 rokov N/A
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. N/A
Výkonnosť fondu za rok 2017 9.284840006994234 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 128.76 -0.11000000000001364 -0.08535733685110083
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 128.87 +0.710000000000008 +0.5539950062422034
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 128.16 +0.20000000000000284 +0.15629884338856115
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 127.96 -1.220000000000013 -0.9444186406564584
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 129.18 -0.22999999999998977 -0.17772969631403276
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 129.41 -0.1599999999999966 -0.12348537470093124
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 129.57 -1.1800000000000068 -0.902485659655837
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 130.75 +0.6100000000000136 +0.4687259873981971
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 130.14 +0.799999999999983 +0.6185248183083214
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 129.34 +1.8400000000000034 +1.4431372549019634
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 127.5 +0.1700000000000017 +0.13351134846462084
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 127.33 +1.2199999999999989 +0.9674094044881444
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 126.11 +1.1099999999999994 +0.8879999999999996
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 125.0 -0.980000000000004 -0.7779012541673314
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 125.98 -0.1700000000000017 -0.13476020610384598
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 126.15 -0.539999999999992 -0.4262372720814524
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 126.69 +0.1599999999999966 +0.12645222476882684
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 126.53 +1.0400000000000063 +0.8287512949239033
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 125.49 -0.7800000000000011 -0.6177239249227855
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 126.27 -0.14000000000000057 -0.11075073174590663
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 126.41 +0.1700000000000017 +0.13466413181242215
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 126.24 +0.7199999999999989 +0.5736137667304007
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 125.52 -1.3599999999999994 -1.0718789407313993
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 126.88 -0.1600000000000108 -0.12594458438288003
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 127.04 +0.730000000000004 +0.5779431557279741
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 126.31 +0.15000000000000568 +0.11889663918833679
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 126.16 +1.1299999999999955 +0.9037830920579024
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 125.03 +0.3499999999999943 +0.2807186397176727
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 124.68 +0.0 +0.0
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 124.68 -0.1699999999999875 -0.13616339607528033
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 124.85 -0.5 -0.3988831272437176
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 125.35 -0.12000000000000455 -0.09564039212561133
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 125.47 -0.7900000000000063 -0.6256930144147047
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 126.26 -0.3399999999999892 -0.26856240126381453
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 126.6 +1.2299999999999898 +0.9810959559703196
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 125.37 -0.35999999999999943 -0.2863278453829631
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 125.73 -0.6499999999999915 -0.5143218863744196
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 126.38 -0.5400000000000063 -0.42546485975418075
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 126.92 -1.0499999999999972 -0.8205048058138604
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 127.97 +1.5499999999999972 +1.2260718240784663
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 126.42 +0.7999999999999972 +0.6368412673141197
Fri Nov 17 00:00:00 CET 2017 125.62 +0.29000000000000625 +0.23138913268970418
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 125.33 +1.5900000000000034 +1.2849523193793466
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 123.74 -1.1500000000000057 -0.920810313075511
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 124.89 -1.0900000000000034 -0.8652167010636637
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 125.98 +0.6300000000000097 +0.5025927403270919
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 125.35 -0.21999999999999886 -0.17520108306123985
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 125.57 -0.980000000000004 -0.7743974713551988
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 126.55 -0.21999999999999886 -0.17354263627041008
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 126.77 -0.45000000000000284 -0.353717968872821
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 127.22 +1.0 +0.7922674694977025
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 126.22 +1.3599999999999994 +1.089219926317475
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 124.86 -0.9000000000000057 -0.7156488549618365
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 125.76 +0.4900000000000091 +0.39115510497326506
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 125.27 -0.8100000000000023 -0.6424492385786821
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 126.08 +2.069999999999993 +1.6692202241754641
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 124.01 -0.35999999999999943 -0.2894588727185008
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 124.37 -1.1599999999999966 -0.9240818927746329
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 125.53 -0.9000000000000057 -0.7118563632049401
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 126.43 -0.22999999999998977 -0.18158850465813184
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 126.66 +0.6499999999999915 +0.5158320768192933
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 126.01 -1.009999999999991 -0.7951503700204621
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 127.02 +0.060000000000002274 +0.04725897920605095
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 126.96 +0.35999999999999943 +0.28436018957345927
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 126.6 +0.6999999999999886 +0.5559968228752888
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 125.9 +0.5300000000000011 +0.422748663954695
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 125.37 -0.1599999999999966 -0.1274595714171884
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 125.53 -0.12000000000000455 -0.09550338241146403
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 125.65 -0.4099999999999966 -0.32524194827859476
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 126.06 -0.12000000000000455 -0.09510223490252381
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 126.18 -0.29999999999999716 -0.2371916508538877
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 126.48 +0.4200000000000017 +0.3331746787244183
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 126.06 +0.21000000000000796 +0.16686531585221134
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 125.85 +0.18999999999999773 +0.15120165526022422
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 125.66 +1.2800000000000011 +1.0291043576137653
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 124.38 +0.28000000000000114 +0.22562449637389295
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 124.1 -0.4000000000000057 -0.32128514056225355
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 124.5 +1.0300000000000011 +0.8342107394508796
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 123.47 +0.980000000000004 +0.8000653114539995
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 122.49 +0.0799999999999983 +0.06535413773384388
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 122.41 +0.03999999999999204 +0.03268775026558146
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 122.37 +0.5 +0.41027324197915815
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 121.87 +0.1700000000000017 +0.13968775677896608
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 121.7 -0.18999999999999773 -0.15587825088194088
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 121.89 +0.4099999999999966 +0.3375041159038497
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 121.48 -0.46999999999999886 -0.38540385403853944
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 121.95 -0.20999999999999375 -0.17190569744596737
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 122.16 +0.39000000000000057 +0.3202759300320281
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 121.77 +0.8699999999999903 +0.7196029776674858
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 120.9 +1.7700000000000102 +1.4857718458826579
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 119.13 -0.20000000000000284 -0.16760244699572852
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 119.33 -0.39000000000000057 -0.3257601069161381
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 119.72 +0.0799999999999983 +0.06686726847208149
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 119.64 -0.6299999999999955 -0.523821401845843
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 120.27 -0.4900000000000091 -0.4057634978469767
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 120.76 +0.46999999999999886 +0.3907224208163595
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 120.29 +1.25 +1.0500672043010753
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 119.04 +1.6000000000000085 +1.362397820163495
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 117.44 -0.9399999999999977 -0.7940530495016032
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 118.38 -0.980000000000004 -0.82104557640751
Nájdených 495 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií