Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

VUB AM Active Bond Fund

  • Správca fondu VÚB Asset Management
  • Dlhopisový fond
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Thu Oct 31 00:00:00 CET 2013
Riziko 3

Aktuálna hodnota podielového listu 0.117047 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť fondu za 1 mesiac -0.9989173461447343 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace -0.9025255475688554 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov -8.543503519975459E-4 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov -0.02733197242887897 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku -0.37535748331744 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 6.89711858988995 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 2.2460462729356534 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov N/A
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. N/A
Výkonnosť fondu za rok 2017 0.22691986145944032 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 0.117047 -9.399999999999686E-5 -0.08024517461861932
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 0.117141 +2.9999999999891225E-6 +0.0025610818009434363
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 0.117138 -7.699999999999374E-5 -0.0656912511197319
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 0.117215 -2.299999999999941E-4 -0.19583634892928106
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 0.117445 -1.7800000000001148E-4 -0.1513309471787078
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 0.117623 -3.2599999999999296E-4 -0.2763906434136728
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 0.117949 -1.5000000000001124E-5 -0.012715743786240822
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 0.117964 +6.479999999999958E-4 +0.5523543250707456
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 0.117316 -1.719999999999916E-4 -0.1463979300013547
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 0.117488 -1.5400000000000136E-4 -0.13090562894204566
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 0.117642 -1.9199999999999773E-4 -0.16294108661336942
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 0.117834 -1.9000000000005124E-5 -0.016121778826169147
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 0.117853 +6.499999999999562E-5 +0.055183889700135505
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 0.117788 -1.4000000000000123E-5 -0.011884348313271526
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 0.117802 -2.319999999999961E-4 -0.19655353542199372
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 0.118034 -1.9399999999999973E-4 -0.16408972493825466
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 0.118228 +1.0000000000000286E-4 +0.08465393471488797
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 0.118128 -1.5099999999999836E-4 -0.12766425147321026
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 0.118279 +8.599999999998886E-5 +0.07276234633183763
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 0.118193 -1.0999999999999899E-4 -0.0929815811940517
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 0.118303 +8.900000000000574E-5 +0.07528719102644843
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 0.118214 -1.000000000001E-6 -8.459163388749314E-4
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 0.118215 +2.5799999999999434E-4 +0.21872377222207615
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 0.117957 +1.6700000000000048E-4 +0.1417777400458447
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 0.11779 -1.5699999999999048E-4 -0.13311063443749352
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 0.117947 +1.719999999999916E-4 +0.14604118021650742
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 0.117775 -1.3399999999999523E-4 -0.11364696503235142
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 0.117909 -2.0499999999999685E-4 -0.17356113585180155
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 0.118114 -2.2000000000008124E-5 -0.018622604455888234
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 0.118136 +1.9900000000000473E-4 +0.1687341546758055
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 0.117937 +1.229999999999981E-4 +0.10440185376949947
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 0.117814 +2.970000000000056E-4 +0.2527293923432402
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 0.117517 -2.1700000000000885E-4 -0.18431379210763998
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 0.117734 -3.2899999999999596E-4 -0.27866478066794503
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 0.118063 -2.1899999999999697E-4 -0.1851507414484004
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 0.118282 -3.589999999999982E-4 -0.30259353849006515
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 0.118641 -1.820000000000016E-4 -0.15316899926781988
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 0.118823 -2.0000000000006124E-5 -0.01682892555725295
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 0.118843 +1.1500000000000399E-4 +0.09686004986187251
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 0.118728 -4.800000000000637E-5 -0.04041220448576006
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 0.118776 +1.1400000000000299E-4 +0.09607119381099508
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 0.118662 +1.6800000000000148E-4 +0.14177933059901893
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 0.118494 +5.320000000000047E-4 +0.4509926925620155
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 0.117962 +2.1899999999999697E-4 +0.18599831837136557
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 0.117743 -1.8899999999999473E-4 -0.16026184580944505
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 0.117932 -1.5900000000000636E-4 -0.1346419286821234
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 0.118091 +1.9800000000000373E-4 +0.16794890281866076
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 0.117893 -6.40000000000085E-5 -0.054257059776027274
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 0.117957 -1.5599999999998948E-4 -0.13207690940031114
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 0.118113 -3.0000000000002247E-5 -0.025392955994009165
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 0.118143 +1.7100000000000448E-4 +0.1449496490692745
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 0.117972 +1.3199999999999323E-4 +0.11201629327901666
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 0.11784 +2.1000000000000185E-4 +0.17852588625350835
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 0.11763 +7.999999999999674E-5 +0.06805614632071182
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 0.11755 -5.099999999999549E-5 -0.04336697817195049
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 0.117601 -1.2099999999999611E-4 -0.10278452625677113
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 0.117722 -2.7000000000013125E-5 -0.022930131041463724
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 0.117749 -8.099999999999774E-5 -0.06874310447254327
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 0.11783 +1.5700000000000436E-4 +0.13342058076194568
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 0.117673 -2.1999999999994246E-5 -0.01869238285398211
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 0.117695 +1.4000000000000123E-5 +0.011896567840178214
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 0.117681 +2.0900000000000085E-4 +0.17791473712884845
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 0.117472 +2.2999999999995246E-5 +0.019582967926500223
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 0.117449 -9.000000000000674E-5 -0.07657032984797109
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 0.117539 -8.899999999999186E-5 -0.07566225728567336
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 0.117628 +2.1499999999999297E-4 +0.18311430591160516
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 0.117413 +2.8200000000000447E-4 +0.24075607652970132
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 0.117131 -5.9000000000003494E-5 -0.05034559262736026
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 0.11719 +1.1800000000000699E-4 +0.10079267459341856
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 0.117072 -9.900000000000186E-5 -0.08449189645902302
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 0.117171 -8.800000000000474E-5 -0.0750475443249599
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 0.117259 -2.1599999999999397E-4 -0.18386890827835198
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 0.117475 +1.5599999999998948E-4 +0.1329707890452437
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 0.117319 +7.500000000000562E-5 +0.0639691583364655
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 0.117244 -9.499999999999786E-5 -0.08096199899436493
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 0.117339 -9.699999999999986E-5 -0.08259818113695959
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 0.117436 +1.8799999999999373E-4 +0.16034388646287676
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 0.117248 -1.4499999999999236E-4 -0.12351673438790418
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 0.117393 +2.7099999999999347E-4 +0.23138266081521275
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 0.117122 -8.400000000000074E-5 -0.07166868590345267
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 0.117206 -1.1399999999998911E-4 -0.09717013296964637
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 0.11732 -1.8000000000004124E-5 -0.015340298965385574
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 0.117338 -5.6000000000000494E-5 -0.047702608310476256
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 0.117394 +2.000000000002E-6 +0.0017036936077432876
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 0.117392 +1.759999999999956E-4 +0.1501501501501464
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 0.117216 +1.1800000000000699E-4 +0.10077029496661513
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 0.117098 +3.199999999999037E-5 +0.02733500760254076
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 0.117066 -1.799999999999996E-4 -0.1535233611381195
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 0.117246 -1.0000000000000286E-4 -0.08521807304893465
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 0.117346 +5.300000000001137E-5 +0.045185987228574066
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 0.117293 +1.8999999999991246E-5 +0.016201374558718253
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 0.117274 +6.799999999999862E-5 +0.05801750763612666
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 0.117206 +1.290000000000041E-4 +0.11018389606840294
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 0.117077 +1.0000000000000286E-4 +0.0854868905853312
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 0.116977 -8.000000000008E-6 -0.0068384835662760185
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 0.116985 +4.500000000000337E-5 +0.038481272447411806
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 0.11694 +2.6999999999999247E-5 +0.02309409560955518
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 0.116913 -2.1000000000000185E-4 -0.17929868599677418
Thu Jul 27 00:00:00 CEST 2017 0.117123 +1.880000000000076E-4 +0.1607730790610233
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 0.116935 -1.9500000000000073E-4 -0.16648168701442903
Nájdených 775 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií