Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali GaranT 5

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Garantovaný fond
  • ISIN LU0499461126
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Fri Oct 01 00:00:00 CEST 2010
  • Fond poskytuje garanciu najvyššej hodnoty počas 5-ročného obdobia garancie. Garantovaná hodnota fondu sa stanovuje na konci každého mesiaca, raz dosiahnutá garantovaná hodnota už neklesá.
  • Ručiteľ Generali Investments Luxembourg S.A., Luxemburg
  • Fond bol k 24.3.2017 zlúčený do fondu Generali Komfort Best Managers Conservative. Bližšie informácie k zlúčeniu nájdete tu:
  • https://www.generali.sk/garant/
Riziko 3

Aktuálna hodnota podielového listu 107.159 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 0.0 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 1.6351306492151663 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 0.1748121003627201 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 0.7455389880224983 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 1.6264557490231812 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 2.985017250824118 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 0.9843629947388965 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 8.238134197953606 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 1.5949904463033127 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 1.6264557490231812 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Thu Mar 23 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Wed Mar 22 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Tue Mar 21 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Mon Mar 20 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Fri Mar 17 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Thu Mar 16 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Wed Mar 15 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Tue Mar 14 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Mon Mar 13 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Fri Mar 10 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Thu Mar 09 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Wed Mar 08 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Tue Mar 07 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Mon Mar 06 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Fri Mar 03 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Thu Mar 02 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Wed Mar 01 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Tue Feb 28 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Mon Feb 27 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Fri Feb 24 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Thu Feb 23 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Wed Feb 22 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Tue Feb 21 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Mon Feb 20 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Fri Feb 17 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Thu Feb 16 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Wed Feb 15 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Tue Feb 14 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Mon Feb 13 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Fri Feb 10 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Thu Feb 09 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Wed Feb 08 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Tue Feb 07 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Mon Feb 06 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Fri Feb 03 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Thu Feb 02 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Wed Feb 01 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Tue Jan 31 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Mon Jan 30 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Fri Jan 27 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Thu Jan 26 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Wed Jan 25 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Tue Jan 24 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Mon Jan 23 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Fri Jan 20 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Thu Jan 19 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Wed Jan 18 00:00:00 CET 2017 107.159 +0.0 +0.0
Tue Jan 17 00:00:00 CET 2017 107.159 +1.7960000000000065 +1.70458320283212
Mon Jan 16 00:00:00 CET 2017 105.363 -0.001999999999995339 -0.0018981635267834092
Fri Jan 13 00:00:00 CET 2017 105.365 -0.016000000000005343 -0.015183002628562401
Thu Jan 12 00:00:00 CET 2017 105.381 -0.0040000000000048885 -0.003795606585382064
Wed Jan 11 00:00:00 CET 2017 105.385 +0.0 +0.0
Tue Jan 10 00:00:00 CET 2017 105.385 -0.001999999999995339 -0.0018977672767944234
Mon Jan 09 00:00:00 CET 2017 105.387 -0.0040000000000048885 -0.003795390498244526
Fri Jan 06 00:00:00 CET 2017 105.391 -0.02599999999999625 -0.024663953631763613
Thu Jan 05 00:00:00 CET 2017 105.417 -0.006000000000000227 -0.0056913576733731985
Wed Jan 04 00:00:00 CET 2017 105.423 -0.010000000000005116 -0.009484696442295217
Tue Jan 03 00:00:00 CET 2017 105.433 -0.01099999999999568 -0.010432077690523575
Fri Dec 30 00:00:00 CET 2016 105.444 -0.02199999999999136 -0.020859803159303813
Thu Dec 29 00:00:00 CET 2016 105.466 +0.003999999999990678 +0.0037928353340451327
Wed Dec 28 00:00:00 CET 2016 105.462 +0.009000000000000341 +0.008534607834770315
Tue Dec 27 00:00:00 CET 2016 105.453 +0.018000000000000682 +0.017072129748186733
Fri Dec 23 00:00:00 CET 2016 105.435 -0.12899999999999068 -0.12220075025576019
Thu Dec 22 00:00:00 CET 2016 105.564 +0.05699999999998795 +0.05402485143164713
Wed Dec 21 00:00:00 CET 2016 105.507 -0.02199999999999136 -0.02084735001752254
Tue Dec 20 00:00:00 CET 2016 105.529 +0.09299999999998931 +0.08820516711558606
Mon Dec 19 00:00:00 CET 2016 105.436 -0.053999999999987836 -0.051189686226171045
Fri Dec 16 00:00:00 CET 2016 105.49 -0.14700000000000557 -0.13915578821814853
Thu Dec 15 00:00:00 CET 2016 105.637 +0.29000000000000625 +0.27528073889147886
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 105.347 +0.30399999999998784 +0.2894052911664631
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 105.043 +0.15100000000001046 +0.14395759447813986
Mon Dec 12 00:00:00 CET 2016 104.892 +0.1039999999999992 +0.09924800549681186
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 104.788 -0.16800000000000637 -0.16006707572697737
Thu Dec 08 00:00:00 CET 2016 104.956 +0.1110000000000042 +0.10587057084267652
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 104.845 +0.2469999999999999 +0.2361421824509072
Tue Dec 06 00:00:00 CET 2016 104.598 -0.012000000000000455 -0.01147117866360812
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 104.61 +0.18500000000000227 +0.17716064160881234
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 104.425 -0.15200000000000102 -0.14534744733545715
Thu Dec 01 00:00:00 CET 2016 104.577 +0.05499999999999261 +0.05262050094716194
Wed Nov 30 00:00:00 CET 2016 104.522 +0.20100000000000762 +0.19267453341130514
Tue Nov 29 00:00:00 CET 2016 104.321 +0.02599999999999625 +0.024929287118266693
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 104.295 -0.10899999999999466 -0.10440213018657778
Fri Nov 25 00:00:00 CET 2016 104.404 +0.04099999999999682 +0.03928595383421023
Thu Nov 24 00:00:00 CET 2016 104.363 -0.24399999999999977 -0.23325398873880313
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 104.607 +0.17099999999999227 +0.16373664253704875
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 104.436 -0.009999999999990905 -0.00957432548876061
Mon Nov 21 00:00:00 CET 2016 104.446 -0.03900000000000148 -0.03732593195195624
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 104.485 -0.1280000000000001 -0.12235573016737891
Thu Nov 17 00:00:00 CET 2016 104.613 -0.18200000000000216 -0.17367240803473652
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 104.795 +0.2810000000000059 +0.2688635015404691
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 104.514 -0.4060000000000059 -0.38696149447198425
Mon Nov 14 00:00:00 CET 2016 104.92 -0.269999999999996 -0.2566783914820763
Fri Nov 11 00:00:00 CET 2016 105.19 -0.39000000000000057 -0.3693881416935031
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 105.58 -0.06700000000000728 -0.06341874355164583
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 105.647 -0.053999999999987836 -0.05108750153734387
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 105.701 +0.07799999999998875 +0.07384755214298849
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 105.623 -0.09399999999999409 -0.08891663592420716
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 105.717 -0.036000000000001364 -0.034041587472697095
Thu Nov 03 00:00:00 CET 2016 105.753 +0.22499999999999432 +0.21321355469637848
Nájdených 1 621 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií