Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IaD KD Prosperita

  • Správca fondu IaD Investments
  • Zmiešaný fond
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2005
  • Fond IaD KD Prosperita sa dňa 6.11.2017 zlúčil do fondu IaD KD Russia
  • IaD KD Russia
Riziko 5

Aktuálna hodnota podielového listu 0.023159 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017

Výkonnosť fondu za 1 mesiac -0.8349747366618199 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 2.7416707333303814 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 0.9986916703009108 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 15.391131041355255 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 3.707850073888319 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 18.87383225541526 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 5.9268159695947675 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 18.430069036052153 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 3.4390087965614047 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 3.2271005125919183 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 0.023159 +0.0 +0.0
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 0.023159 -1.9000000000000267E-4 -0.8137393464388311
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 0.023349 -9.199999999999833E-5 -0.3924747237745759
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 0.023441 -1.010000000000004E-4 -0.4290204740463869
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 0.023542 +1.1099999999999999E-4 +0.47373138150313676
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 0.023431 +1.6500000000000195E-4 +0.7091893750537348
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 0.023266 -3.099999999999978E-5 -0.1330643430484602
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 0.023297 +4.699999999999843E-5 +0.20215053763440188
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 0.02325 +1.1900000000000105E-4 +0.5144611127923612
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 0.023131 +1.6999999999999654E-5 +0.07354849874534763
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 0.023114 -5.300000000000096E-5 -0.2287736867095479
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 0.023167 -3.009999999999992E-4 -1.2825975796829692
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 0.023468 +8.89999999999988E-5 +0.380683519397745
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 0.023379 -4.699999999999843E-5 -0.20063177665840706
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 0.023426 -4.60000000000009E-5 -0.1959781867757366
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 0.023472 +6.0000000000001025E-5 +0.25627883136853336
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 0.023412 -4.900000000000043E-5 -0.20885725246153375
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 0.023461 +1.2900000000000064E-4 +0.5528887364992313
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 0.023332 -2.2000000000001185E-5 -0.09420227798236357
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 0.023354 -6.400000000000156E-5 -0.27329404731403856
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 0.023418 +9.900000000000186E-5 +0.42454650714010833
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 0.023319 -6.499999999999909E-5 -0.2779678412589766
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 0.023384 +6.999999999999715E-5 +0.3002487775585363
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 0.023314 +5.000000000001531E-6 +0.02145094169634704
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 0.023309 -2.6000000000001716E-5 -0.11142061281337783
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 0.023335 -1.6999999999999654E-5 -0.07279890373415406
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 0.023352 -2.4999999999997247E-5 -0.10694272147836442
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 0.023377 +1.4899999999999983E-4 +0.6414671947649382
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 0.023228 +1.899999999999992E-4 +0.8247243684347564
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 0.023038 +1.000000000001E-6 +0.004340842991713331
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 0.023037 +4.899999999999696E-5 +0.21315468940315366
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 0.022988 -1.9999999999985307E-6 -0.00869943453674872
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 0.02299 -8.999999999998592E-6 -0.03913213617982779
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 0.022999 -9.500000000000133E-5 -0.41136225859531195
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 0.023094 +6.0999999999998555E-5 +0.2648374071983613
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 0.023033 -1.9599999999999826E-4 -0.84377287011924
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 0.023229 +1.9599999999999826E-4 +0.8509529805062225
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 0.023033 -1.0799999999999699E-4 -0.466704118231697
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 0.023141 +3.899999999999737E-5 +0.16881655267941031
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 0.023102 -7.700000000000068E-5 -0.33219724750852353
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 0.023179 +4.100000000000284E-5 +0.1771976834644431
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 0.023138 +1.1999999999999858E-4 +0.5213311321574359
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 0.023018 +2.0500000000000032E-4 +0.8986104414149841
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 0.022813 +4.39999999999989E-5 +0.19324520180947297
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 0.022769 -1.0199999999999793E-4 -0.44597962485242415
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 0.022871 +5.4999999999999494E-5 +0.2410589060308533
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 0.022816 +1.1500000000000052E-4 +0.506585612968594
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 0.022701 +6.199999999999956E-5 +0.2738636865585916
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 0.022639 +1.2999999999999817E-4 +0.57754675907414
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 0.022509 -5.999999999999062E-6 -0.0266489007328406
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 0.022515 -9.10000000000008E-5 -0.40254799610723174
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 0.022606 -6.799999999999862E-5 -0.2999029725676926
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 0.022674 +1.7E-4 +0.7554212584429436
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 0.022504 +5.000000000000143E-5 +0.22267747394674195
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 0.022454 +1.1399999999999952E-4 +0.5102954341987445
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 0.02234 -1.930000000000022E-4 -0.8565215461767284
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 0.022533 -1.1000000000000593E-5 -0.0487934705464895
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 0.022544 -7.999999999997592E-6 -0.03547357218870873
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 0.022552 +6.300000000000056E-5 +0.2801369558450823
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 0.022489 -5.199999999999996E-5 -0.23069074131582437
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 0.022541 +1.439999999999983E-4 +0.6429432513282953
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 0.022397 +1.2699999999999864E-4 +0.5702739110911479
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 0.02227 -3.3299999999999996E-4 -1.4732557625094012
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 0.022603 -2.0999999999996716E-5 -0.0928217821782033
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 0.022624 -6.0000000000001025E-5 -0.26450361488274127
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 0.022684 -1.2799999999999964E-4 -0.5611081886726269
Thu Jul 27 00:00:00 CEST 2017 0.022812 +3.299999999999831E-5 +0.14487027525351556
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 0.022779 +1.4899999999999983E-4 +0.6584180291648246
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 0.02263 -2.999999999999531E-6 -0.013254981663939958
Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017 0.022633 -9.400000000000033E-5 -0.41360496325956053
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 0.022727 -1.2999999999999817E-4 -0.5687535547097089
Thu Jul 20 00:00:00 CEST 2017 0.022857 +4.599999999999743E-5 +0.20165709526104697
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 0.022811 +5.300000000000096E-5 +0.23288513929168186
Tue Jul 18 00:00:00 CEST 2017 0.022758 -7.499999999999868E-5 -0.3284719484955927
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 0.022833 -8.000000000000021E-5 -0.3491467725745219
Fri Jul 14 00:00:00 CEST 2017 0.022913 +1.0800000000000046E-4 +0.4735803551852684
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 0.022805 +1.8199999999999814E-4 +0.8044910047296915
Wed Jul 12 00:00:00 CEST 2017 0.022623 +1.7400000000000054E-4 +0.7750902044634529
Tue Jul 11 00:00:00 CEST 2017 0.022449 +3.500000000000031E-5 +0.15615240474703448
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 0.022414 +1.0399999999999993E-4 +0.4661586732406989
Fri Jul 07 00:00:00 CEST 2017 0.02231 -1.460000000000003E-4 -0.6501603135019607
Thu Jul 06 00:00:00 CEST 2017 0.022456 -3.299999999999831E-5 -0.14673840544265335
Tue Jul 04 00:00:00 CEST 2017 0.022489 +7.599999999999968E-5 +0.3390889216079939
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 0.022413 +7.099999999999815E-5 +0.31778712738339515
Fri Jun 30 00:00:00 CEST 2017 0.022342 -7.999999999997592E-6 -0.03579418344517939
Thu Jun 29 00:00:00 CEST 2017 0.02235 +1.4999999999997654E-5 +0.06715916722631589
Wed Jun 28 00:00:00 CEST 2017 0.022335 -4.900000000000043E-5 -0.21890636168692112
Tue Jun 27 00:00:00 CEST 2017 0.022384 -8.700000000000027E-5 -0.3871656802100497
Mon Jun 26 00:00:00 CEST 2017 0.022471 +1.2000000000000205E-4 +0.5368887298107559
Fri Jun 23 00:00:00 CEST 2017 0.022351 +6.799999999999862E-5 +0.3051653727056438
Thu Jun 22 00:00:00 CEST 2017 0.022283 +2.2000000000001185E-5 +0.09882754593235339
Wed Jun 21 00:00:00 CEST 2017 0.022261 +0.0 +0.0
Tue Jun 20 00:00:00 CEST 2017 0.022261 -9.500000000000133E-5 -0.4249418500626289
Mon Jun 19 00:00:00 CEST 2017 0.022356 +1.3200000000000017E-4 +0.5939524838012966
Fri Jun 16 00:00:00 CEST 2017 0.022224 -7.700000000000068E-5 -0.3452759965920841
Thu Jun 15 00:00:00 CEST 2017 0.022301 -2.249999999999995E-4 -0.9988457782118418
Wed Jun 14 00:00:00 CEST 2017 0.022526 -1.8000000000000654E-5 -0.07984386089425415
Tue Jun 13 00:00:00 CEST 2017 0.022544 -1.1999999999998123E-5 -0.05320092214930893
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 0.022556 +4.300000000000137E-5 +0.19100075511927053
Fri Jun 09 00:00:00 CEST 2017 0.022513 +3.999999999999837E-5 +0.17799136741867294
Nájdených 1 116 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií