Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Commodity Fund

  • Pôvodný názov Generali Fond komoditný
  • Správca fondu Generali Investments CEE
  • Komoditný fond
  • ISIN IE00B469TQ76
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Thu Aug 06 00:00:00 CEST 2009
Riziko 5

Aktuálna hodnota podielového listu 5.72 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 4.18943533697631 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 4.761904761904767 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 7.317073170731692 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov -0.694444444444442 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 1.7793594306049654 %
Výkonnosť fondu za 3 roky -17.816091954022994 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. -6.325472142561894 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov -44.466019417475735 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. -11.09222555566225 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 -0.8818342151675429 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018 5.72 +0.0 +0.0
Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018 5.72 +0.0 +0.0
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 5.72 +0.009999999999999787 +0.17513134851137982
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 5.71 +0.009999999999999787 +0.1754385964912243
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 5.7 -0.04999999999999982 -0.8695652173913012
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 5.75 +0.03000000000000025 +0.5244755244755288
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 5.72 +0.009999999999999787 +0.17513134851137982
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 5.71 +0.019999999999999574 +0.35149384885763746
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 5.69 +0.040000000000000036 +0.707964601769912
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 5.65 +0.0 +0.0
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 5.65 +0.0 +0.0
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 5.65 -0.02999999999999936 -0.5281690140844958
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 5.68 +0.009999999999999787 +0.17636684303350594
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 5.67 +0.040000000000000036 +0.7104795737122565
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 5.63 +0.009999999999999787 +0.17793594306049443
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 5.62 +0.020000000000000462 +0.3571428571428654
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 5.6 +0.10999999999999943 +2.0036429872495343
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 5.49 +0.009999999999999787 +0.1824817518248136
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 5.48 +0.010000000000000675 +0.1828153564899575
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 5.47 +0.02999999999999936 +0.5514705882352824
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 5.44 +0.0 +0.0
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 5.44 +0.03000000000000025 +0.5545286506469547
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 5.41 +0.03000000000000025 +0.5576208178438709
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 5.38 +0.009999999999999787 +0.18621973929236102
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 5.37 -0.019999999999999574 -0.37105751391464886
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 5.39 -0.020000000000000462 -0.3696857670979753
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 5.41 +0.009999999999999787 +0.18518518518518123
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 5.4 -0.05999999999999961 -1.0989010989010917
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 5.46 -0.04999999999999982 -0.907441016333935
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 5.51 -0.04999999999999982 -0.8992805755395652
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 5.56 +0.040000000000000036 +0.724637681159421
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 5.52 -0.03000000000000025 -0.5405405405405451
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 5.55 -0.009999999999999787 -0.17985611510790983
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 5.56 -0.010000000000000675 -0.17953321364453634
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 5.57 -0.019999999999999574 -0.3577817531305827
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 5.59 +0.009999999999999787 +0.17921146953404637
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 5.58 +0.03000000000000025 +0.5405405405405451
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 5.55 +0.03000000000000025 +0.5434782608695699
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 5.52 +0.0 +0.0
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 5.52 -0.08000000000000007 -1.42857142857143
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 5.6 -0.010000000000000675 -0.17825311942960204
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 5.61 +0.0 +0.0
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 5.61 +0.010000000000000675 +0.17857142857144065
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 5.6 +0.0 +0.0
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 5.6 +0.0699999999999994 +1.2658227848101156
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 5.53 +0.03000000000000025 +0.54545454545455
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 5.5 +0.019999999999999574 +0.3649635036496272
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 5.48 +0.0 +0.0
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 5.48 +0.0 +0.0
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 5.48 +0.010000000000000675 +0.1828153564899575
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 5.47 +0.009999999999999787 +0.18315018315017925
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 5.46 +0.0 +0.0
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 5.46 -0.009999999999999787 -0.18281535648994127
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 5.47 -0.010000000000000675 -0.18248175182482984
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 5.48 -0.02999999999999936 -0.5444646098003514
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 5.51 +0.05999999999999961 +1.1009174311926533
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 5.45 +0.009999999999999787 +0.18382352941176078
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 5.44 -0.009999999999999787 -0.1834862385321062
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 5.45 +0.0600000000000005 +1.1131725417439797
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 5.39 +0.0 +0.0
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 5.39 -0.05000000000000071 -0.9191176470588366
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 5.44 +0.040000000000000036 +0.7407407407407414
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 5.4 +0.010000000000000675 +0.18552875695734092
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 5.39 +0.009999999999999787 +0.18587360594795144
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 5.38 -0.0600000000000005 -1.1029411764705974
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 5.44 -0.009999999999999787 -0.1834862385321062
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 5.45 -0.019999999999999574 -0.36563071297988253
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 5.47 +0.0 +0.0
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 5.47 +0.019999999999999574 +0.3669724770642124
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 5.45 +0.0 +0.0
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 5.45 -0.03000000000000025 -0.5474452554744571
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 5.48 +0.03000000000000025 +0.5504587155963349
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 5.45 +0.0 +0.0
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 5.45 -0.009999999999999787 -0.18315018315017925
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 5.46 -0.020000000000000462 -0.3649635036496434
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 5.48 +0.020000000000000462 +0.36630036630037477
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 5.46 +0.0 +0.0
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 5.46 +0.0 +0.0
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 5.46 -0.020000000000000462 -0.3649635036496434
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 5.48 -0.03999999999999915 -0.7246376811594049
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 5.52 +0.019999999999999574 +0.3636363636363559
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 5.5 +0.019999999999999574 +0.3649635036496272
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 5.48 +0.010000000000000675 +0.1828153564899575
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 5.47 +0.02999999999999936 +0.5514705882352824
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 5.44 +0.05000000000000071 +0.9276437847866551
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 5.39 +0.0 +0.0
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 5.39 +0.019999999999999574 +0.37243947858472204
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 5.37 -0.019999999999999574 -0.37105751391464886
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 5.39 +0.0 +0.0
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 5.39 +0.009999999999999787 +0.18587360594795144
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 5.38 +0.009999999999999787 +0.18621973929236102
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 5.37 -0.009999999999999787 -0.18587360594795144
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 5.38 +0.009999999999999787 +0.18621973929236102
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 5.37 +0.03000000000000025 +0.5617977528089935
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 5.34 -0.009999999999999787 -0.1869158878504633
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 5.35 +0.019999999999999574 +0.375234521575977
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 5.33 -0.05999999999999961 -1.113172541743963
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 5.39 -0.07000000000000028 -1.2820512820512873
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 5.46 +0.019999999999999574 +0.36764705882352156
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 5.44 +0.03000000000000025 +0.5545286506469547
Nájdených 1 904 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií