Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Fond živej planéty CZK

  • Správca fondu Generali Investments CEE
  • Zmiešaný fond
  • ISIN CZ0008472693
  • Referenčná mena CZK
  • Vznik fondu Mon Jul 16 00:00:00 CEST 2007
Riziko 5

Aktuálna hodnota podielového listu 0.7813 CZK

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 1.4280150590678886 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 0.30812684555141523 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov -0.8124920655071644 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 10.83841679670876 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 1.6920473773265776 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 13.511550196135392 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 4.310960696520372 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 47.637944066515495 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 8.098847982205548 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 9.757142857142863 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v CZK) Absolútna zmena (v CZK) Relatívna zmena (v %)
Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018 0.7813 +0.0027000000000000357 +0.3467762650911939
Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018 0.7786 +0.0030000000000000027 +0.3867973182052608
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 0.7756 -7.000000000000339E-4 -0.0901713255184895
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 0.7763 +0.0014999999999999458 +0.19359834796075706
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 0.7748 +9.999999999998899E-5 +0.012908222537755129
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 0.7747 +0.0016000000000000458 +0.20695899624887412
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 0.7731 -0.0031999999999999806 -0.4122117737987867
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 0.7763 +0.0021999999999999797 +0.2842010076217517
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 0.7741 -0.0042999999999999705 -0.5524152106885882
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 0.7784 -0.0030999999999999917 -0.3966730646193207
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 0.7815 +0.0029000000000000137 +0.3724633958386866
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 0.7786 +0.010299999999999976 +1.3406221528048907
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 0.7683 +0.0 +0.0
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 0.7683 +0.0 +0.0
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 0.7683 +0.0 +0.0
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 0.7683 -0.007500000000000062 -0.9667440061871696
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 0.7758 +0.0 +0.0
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 0.7758 +0.00550000000000006 +0.7140075295339556
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 0.7703 -0.0010999999999999899 -0.14259787399533186
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 0.7714 +0.0020000000000000018 +0.25994281258123236
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 0.7694 +1.9999999999997797E-4 +0.0260010400415988
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 0.7692 -0.0041999999999999815 -0.5430566330488728
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 0.7734 +0.005499999999999949 +0.7162390936319767
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 0.7679 +0.00550000000000006 +0.7214060860440793
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 0.7624 -0.0023000000000000798 -0.3007715443965058
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 0.7647 -0.0032999999999999696 -0.42968749999999606
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 0.768 -0.006900000000000017 -0.8904374758033317
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 0.7749 +0.0046000000000000485 +0.5971699337920353
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 0.7703 +0.00770000000000004 +1.0097036454235564
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 0.7626 +0.0 +0.0
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 0.7626 -4.0000000000006697E-4 -0.052424639580611665
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 0.763 +7.000000000000339E-4 +0.09182736455464174
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 0.7623 -2.9999999999996696E-4 -0.03933910306844571
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 0.7626 -0.007200000000000095 -0.9353078721746032
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 0.7698 +0.0020999999999999908 +0.27354435326299215
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 0.7677 -8.999999999999009E-4 -0.11709601873535011
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 0.7686 +0.010099999999999998 +1.3315754779169413
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 0.7585 -0.0015000000000000568 -0.19736842105263905
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 0.76 +0.0016000000000000458 +0.21097046413502715
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 0.7584 -6.000000000000449E-4 -0.0790513833992154
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 0.759 +9.000000000000119E-4 +0.11871784724970477
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 0.7581 -0.0017000000000000348 -0.22374309028692219
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 0.7598 -4.999999999999449E-4 -0.06576351440220242
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 0.7603 +0.0012999999999999678 +0.17127799736494964
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 0.759 -0.0030999999999999917 -0.40677076499146986
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 0.7621 -0.008099999999999996 -1.0516748896390542
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 0.7702 -0.007399999999999962 -0.9516460905349746
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 0.7776 +0.0025999999999999357 +0.33548387096773363
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 0.775 -0.0025999999999999357 -0.3343621399176872
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 0.7776 +5.999999999999339E-4 +0.07722007722006871
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 0.777 -0.0036999999999999256 -0.47393364928909004
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 0.7807 +8.999999999999009E-4 +0.11541420877146714
Wed Nov 01 00:00:00 CET 2017 0.7798 -0.0036999999999999256 -0.47223994894702304
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 0.7835 +0.0010999999999999899 +0.14059304703476352
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 0.7824 +0.0011999999999999789 +0.15360983102918316
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 0.7812 +0.0039000000000000146 +0.5017367811655751
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 0.7773 +0.009000000000000008 +1.1714174150722385
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 0.7683 -0.006400000000000072 -0.8261262424164285
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 0.7747 -0.0014999999999999458 -0.19324916258695515
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 0.7762 -0.0027000000000000357 -0.34664270124535057
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 0.7789 +0.0013000000000000789 +0.16718106995885787
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 0.7776 -0.0022000000000000908 -0.28212362144140685
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 0.7798 +9.000000000000119E-4 +0.11554756708178353
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 0.7789 +0.0012000000000000899 +0.15430114440016587
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 0.7777 +0.0 +0.0
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 0.7777 +0.0 +0.0
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 0.7777 +0.0 +0.0
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 0.7777 +0.0 +0.0
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 0.7777 -0.0033000000000000806 -0.4225352112676159
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 0.781 +0.0030000000000000027 +0.3856041131105402
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 0.778 -0.0040999999999999925 -0.5242296381536878
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 0.7821 +0.0020999999999999908 +0.26923076923076805
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 0.78 +0.0046000000000000485 +0.5932421975754512
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 0.7754 +0.0015999999999999348 +0.20677177565261495
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 0.7738 +0.0050000000000000044 +0.6503642039542149
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 0.7688 -0.0019000000000000128 -0.2465291293629185
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 0.7707 -0.0034999999999999476 -0.4520795660036099
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 0.7742 +8.000000000000229E-4 +0.10343935867597918
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 0.7734 -0.0034000000000000696 -0.4376930998970224
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 0.7768 +4.0000000000006697E-4 +0.051519835136536185
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 0.7764 +0.0028000000000000247 +0.36194415718718004
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 0.7736 +0.0010999999999999899 +0.1423948220064712
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 0.7725 -0.0012000000000000899 -0.155098875533164
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 0.7737 -0.0013999999999999568 -0.18062185524447902
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 0.7751 -0.0012999999999999678 -0.16743946419371045
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 0.7764 +3.9999999999995595E-4 +0.05154639175257164
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 0.776 +0.006900000000000017 +0.89715251592771
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 0.7691 +0.0022999999999999687 +0.2999478351590987
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 0.7668 +8.000000000000229E-4 +0.10443864229765312
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 0.766 -0.0013999999999999568 -0.18243419338023936
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 0.7674 -0.0024000000000000687 -0.31176929072487247
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 0.7698 +0.0028000000000000247 +0.3650586701434191
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 0.767 +0.006099999999999994 +0.8016822184255479
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 0.7609 +0.0010000000000000009 +0.13159626266614038
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 0.7599 -0.0035999999999999366 -0.4715127701375163
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 0.7635 -0.0019000000000000128 -0.24823621635746185
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 0.7654 +3.9999999999995595E-4 +0.05228758169934064
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 0.765 -5.999999999999339E-4 -0.07836990595610423
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 0.7656 -0.0022000000000000908 -0.2865329512894101
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 0.7678 +0.005400000000000071 +0.7082896117523704
Nájdených 2 287 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií