Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali GaranT 3

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Garantovaný fond
  • ISIN LU0367683470
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Wed Oct 01 00:00:00 CEST 2008
  • Fond poskytuje garanciu najvyššej hodnoty počas 5-ročného obdobia garancie. Garantovaná hodnota fondu sa stanovuje na konci každého mesiaca, raz dosiahnutá garantovaná hodnota už neklesá.
  • Ručiteľ Generali Investments Luxembourg S.A., Luxemburg
  • Fond bol k 24.3.2017 zlúčený do fondu Generali Komfort Best Managers Conservative. Bližšie informácie k zlúčeniu nájdete tu:
  • https://www.generali.sk/garant/
Riziko 3

Aktuálna hodnota podielového listu 118.675 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 0.0 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 1.2697654176657913 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 0.8138161862772497 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 0.3526188503103489 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 1.265444740255317 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 4.893096103023709 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 1.6036535526691598 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 8.970121021798615 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 1.7319573214232387 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 1.2697654176657913 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Thu Mar 23 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Wed Mar 22 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Tue Mar 21 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Mon Mar 20 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Fri Mar 17 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Thu Mar 16 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Wed Mar 15 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Tue Mar 14 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Mon Mar 13 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Fri Mar 10 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Thu Mar 09 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Wed Mar 08 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Tue Mar 07 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Mon Mar 06 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Fri Mar 03 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Thu Mar 02 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Wed Mar 01 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Tue Feb 28 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Mon Feb 27 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Fri Feb 24 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Thu Feb 23 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Wed Feb 22 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Tue Feb 21 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Mon Feb 20 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Fri Feb 17 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Thu Feb 16 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Wed Feb 15 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Tue Feb 14 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Mon Feb 13 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Fri Feb 10 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Thu Feb 09 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Wed Feb 08 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Tue Feb 07 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Mon Feb 06 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Fri Feb 03 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Thu Feb 02 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Wed Feb 01 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Tue Jan 31 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Mon Jan 30 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Fri Jan 27 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Thu Jan 26 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Wed Jan 25 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Tue Jan 24 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Mon Jan 23 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Fri Jan 20 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Thu Jan 19 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Wed Jan 18 00:00:00 CET 2017 118.675 +0.0 +0.0
Tue Jan 17 00:00:00 CET 2017 118.675 +1.5819999999999936 +1.3510628303997623
Mon Jan 16 00:00:00 CET 2017 117.093 -0.003999999999990678 -0.0034159713741519233
Fri Jan 13 00:00:00 CET 2017 117.097 -0.019000000000005457 -0.016223231667752875
Thu Jan 12 00:00:00 CET 2017 117.116 -0.0040000000000048885 -0.003415300546452261
Wed Jan 11 00:00:00 CET 2017 117.12 -9.99999999990564E-4 -8.538178464925709E-4
Tue Jan 10 00:00:00 CET 2017 117.121 -0.0020000000000095497 -0.00170760653331075
Mon Jan 09 00:00:00 CET 2017 117.123 -0.006000000000000227 -0.005122557180544721
Fri Jan 06 00:00:00 CET 2017 117.129 -0.030000000000001137 -0.025606227434513042
Thu Jan 05 00:00:00 CET 2017 117.159 -0.006999999999990791 -0.00597442944198043
Wed Jan 04 00:00:00 CET 2017 117.166 -0.01100000000000989 -0.009387507787372854
Tue Jan 03 00:00:00 CET 2017 117.177 -0.009999999999990905 -0.008533369742369807
Mon Jan 02 00:00:00 CET 2017 117.187 -0.0049999999999954525 -0.004266502832954001
Fri Dec 30 00:00:00 CET 2016 117.192 -0.025000000000005684 -0.02132796437377316
Thu Dec 29 00:00:00 CET 2016 117.217 +0.0040000000000048885 +0.0034125907535895238
Wed Dec 28 00:00:00 CET 2016 117.213 +0.009999999999990905 +0.008532204807036427
Tue Dec 27 00:00:00 CET 2016 117.203 +0.016000000000005343 +0.013653391587808669
Fri Dec 23 00:00:00 CET 2016 117.187 -0.054000000000002046 -0.04605897254373644
Thu Dec 22 00:00:00 CET 2016 117.241 +0.03100000000000591 +0.026448255268326858
Wed Dec 21 00:00:00 CET 2016 117.21 +0.0030000000000001137 +0.0025595740868720415
Tue Dec 20 00:00:00 CET 2016 117.207 +0.012000000000000455 +0.010239344681940744
Mon Dec 19 00:00:00 CET 2016 117.195 -0.010000000000005116 -0.008532059212495299
Fri Dec 16 00:00:00 CET 2016 117.205 -0.05100000000000193 -0.04349457597052768
Thu Dec 15 00:00:00 CET 2016 117.256 +0.0759999999999934 +0.0648574842123173
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 117.18 +0.1280000000000001 +0.1093531080203671
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 117.052 +0.05100000000000193 +0.043589371031018474
Mon Dec 12 00:00:00 CET 2016 117.001 +0.10099999999999909 +0.08639863130881016
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 116.9 -0.009000000000000341 -0.007698295255284315
Thu Dec 08 00:00:00 CET 2016 116.909 +0.04400000000001114 +0.037650280237890854
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 116.865 +0.1490000000000009 +0.12766030364303174
Tue Dec 06 00:00:00 CET 2016 116.716 -0.02600000000001046 -0.02227133336760588
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 116.742 +0.060000000000002274 +0.05142181313313302
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 116.682 -0.036000000000001364 -0.030843571685602363
Thu Dec 01 00:00:00 CET 2016 116.718 +0.04200000000000159 +0.035997120230382935
Wed Nov 30 00:00:00 CET 2016 116.676 +0.043000000000006366 +0.03686778184562377
Tue Nov 29 00:00:00 CET 2016 116.633 -0.007000000000005002 -0.006001371742116772
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 116.64 -0.0759999999999934 -0.06511532266355376
Fri Nov 25 00:00:00 CET 2016 116.716 -0.01300000000000523 -0.011136906852628935
Thu Nov 24 00:00:00 CET 2016 116.729 -0.08799999999999386 -0.0753315014081802
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 116.817 +0.04999999999999716 +0.04282031738419002
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 116.767 +0.001999999999995339 +0.0017128420331395016
Mon Nov 21 00:00:00 CET 2016 116.765 -0.0049999999999954525 -0.004281921726466946
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 116.77 -0.043000000000006366 -0.036810971381615376
Thu Nov 17 00:00:00 CET 2016 116.813 -0.06799999999999784 -0.05817883146105684
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 116.881 +0.1560000000000059 +0.13364746198329913
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 116.725 -0.17200000000001125 -0.14713807882153626
Mon Nov 14 00:00:00 CET 2016 116.897 -0.11099999999999 -0.09486530835497574
Fri Nov 11 00:00:00 CET 2016 117.008 -0.14000000000000057 -0.11950694847543328
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 117.148 -0.03300000000000125 -0.028161562027974887
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 117.181 +0.001999999999995339 +0.0017067904658644797
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 117.179 +0.03499999999999659 +0.029877757290169865
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 117.144 -0.006999999999990791 -0.005975194407210175
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 117.151 -0.0010000000000047748 -8.53591914781459E-4
Nájdených 2 101 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií