Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

TAM - Európsky akciový fond

  • Správca fondu Tatra Asset Management
  • Akciový fond
  • ISIN SK3110000161
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Fri Dec 01 00:00:00 CET 2000
Riziko 6

Aktuálna hodnota podielového listu 0.022626 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 3.708117523032506 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 4.45501131065047 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 5.354814676848574 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 13.20358232851353 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 4.3682826698648425 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 20.626965932718466 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 6.444533894517068 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 40.77899452463913 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 7.0757937768668455 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 7.828898284008945 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018 0.022626 +8.800000000000127E-5 +0.39045168160440713
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 0.022538 +2.1999999999997716E-5 +0.09770829632260489
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 0.022516 +1.6000000000002124E-5 +0.07111111111112055
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 0.0225 +2.6999999999999247E-5 +0.12014417300760577
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 0.022473 +4.000000000000531E-6 +0.017802305398551477
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 0.022469 +5.199999999999996E-5 +0.23196681090243998
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 0.022417 -9.000000000002062E-6 -0.04013198965487408
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 0.022426 -8.599999999999927E-5 -0.3820184790334012
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 0.022512 +1.0699999999999946E-4 +0.4775719705422872
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 0.022405 +6.1000000000002025E-5 +0.27300393841748133
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 0.022344 +1.7599999999999907E-4 +0.7939372067845502
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 0.022168 +2.690000000000019E-4 +1.228366592081839
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 0.021899 +1.5999999999999695E-4 +0.7360044160264821
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 0.021739 +6.0000000000001025E-5 +0.2767655334655705
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 0.021679 -3.999999999999837E-5 -0.1841705419218121
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 0.021719 -6.600000000000009E-5 -0.30296075281156803
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 0.021785 +1.5999999999998654E-5 +0.07349901235701527
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 0.021769 -4.099999999999937E-5 -0.18798716185235842
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 0.02181 +1.7800000000000107E-4 +0.8228550295858039
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 0.021632 -1.8500000000000114E-4 -0.8479625979740621
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 0.021817 -3.300000000000178E-5 -0.15102974828376098
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 0.02185 +3.140000000000018E-4 +1.458023774145625
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 0.021536 -5.199999999999996E-5 -0.24087455994070764
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 0.021588 -7.700000000000068E-5 -0.3554119547657544
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 0.021665 -8.400000000000074E-5 -0.38622465400708417
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 0.021749 +1.7299999999999954E-4 +0.8018168335187222
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 0.021576 +4.900000000000043E-5 +0.2276211269568469
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 0.021527 +1.4899999999999983E-4 +0.6969782018897924
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 0.021378 +4.100000000000284E-5 +0.19215447344988912
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 0.021337 -1.0000000000000286E-4 -0.46648318328125604
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 0.021437 -7.499999999999868E-5 -0.3486426180736272
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 0.021512 +1.7400000000000054E-4 +0.8154466210516474
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 0.021338 -1.3300000000000117E-4 -0.6194401751199347
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 0.021471 -4.200000000000037E-5 -0.19523079068470398
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 0.021513 +6.000000000002531E-6 +0.027897893709036743
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 0.021507 +2.0399999999999932E-4 +0.9576116039994335
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 0.021303 -1.349999999999997E-4 -0.6297229219143563
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 0.021438 -9.000000000002062E-6 -0.04196391103651821
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 0.021447 -1.4000000000000123E-5 -0.06523461162108067
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 0.021461 -6.300000000000056E-5 -0.2926965248095175
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 0.021524 +4.400000000000237E-5 +0.20484171322161254
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 0.02148 +3.599999999999784E-5 +0.16787912702852936
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 0.021444 +2.009999999999998E-4 +0.9461940403897744
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 0.021243 -1.4699999999999783E-4 -0.6872370266479563
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 0.02139 -1.580000000000019E-4 -0.733246705030638
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 0.021548 -1.7299999999999954E-4 -0.7964642511854865
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 0.021721 -3.349999999999985E-4 -1.5188610808850131
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 0.022056 -4.400000000000237E-5 -0.19909502262444512
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 0.0221 -1.4799999999999883E-4 -0.6652283351312425
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 0.022248 +7.300000000000015E-5 +0.3291995490417143
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 0.022175 -3.099999999999978E-5 -0.1396019093938565
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 0.022206 +1.2799999999999964E-4 +0.5797626596611996
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 0.022078 +6.199999999999956E-5 +0.28161337209302123
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 0.022016 +8.800000000000127E-5 +0.40131338927399346
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 0.021928 +8.599999999999927E-5 +0.3937368372859595
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 0.021842 +1.360000000000007E-4 +0.6265548696213061
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 0.021706 -8.500000000000174E-5 -0.3900692946629422
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 0.021791 -2.1000000000000185E-5 -0.09627727856226015
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 0.021812 +1.7000000000003124E-5 +0.07799954117918387
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 0.021795 +1.339999999999987E-4 +0.6186233322561225
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 0.021661 -1.6500000000000195E-4 -0.7559791074864929
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 0.021826 +5.6000000000000494E-5 +0.25723472668810515
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 0.02177 -5.2999999999997494E-5 -0.2428630344132223
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 0.021823 +1.4999999999997654E-5 +0.0687820983125351
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 0.021808 +5.100000000000243E-5 +0.2344073171852849
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 0.021757 +2.4999999999997247E-5 +0.11503773237620672
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 0.021732 -7.999999999997592E-6 -0.036798528058866575
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 0.02174 -6.400000000000156E-5 -0.29352412401394956
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 0.021804 +2.999999999999531E-6 +0.013760836658866706
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 0.021801 -8.000000000000021E-5 -0.36561400301631647
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 0.021881 +4.799999999999943E-5 +0.21985068474327593
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 0.021833 -4.999999999999796E-5 -0.2284878672942374
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 0.021883 +5.3999999999998494E-5 +0.2473773420678844
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 0.021829 +5.8000000000002494E-5 +0.266409443755466
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 0.021771 +6.899999999999962E-5 +0.3179430467238025
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 0.021702 +6.799999999999862E-5 +0.31432005177035505
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 0.021634 +8.700000000000027E-5 +0.4037685060565288
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 0.021547 -2.3999999999999716E-5 -0.11126048861897787
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 0.021571 +4.49999999999999E-5 +0.20904952150887254
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 0.021526 +5.9000000000000025E-5 +0.2748404527880003
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 0.021467 +6.0999999999998555E-5 +0.2849668317294149
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 0.021406 +5.6000000000000494E-5 +0.2622950819672154
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 0.02135 -1.9999999999985307E-6 -0.009366804046452468
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 0.021352 -2.2000000000001185E-5 -0.10292879199027408
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 0.021374 +8.000000000001062E-6 +0.03744266591781832
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 0.021366 -5.4999999999999494E-5 -0.2567573876102866
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 0.021421 +1.1399999999999952E-4 +0.5350354343642911
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 0.021307 +2.2799999999999904E-4 +1.0816452393377247
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 0.021079 +1.2000000000001593E-5 +0.056961124032855144
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 0.021067 +9.499999999999786E-5 +0.4529849322906631
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 0.020972 +3.0000000000002247E-5 +0.1432527934294826
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 0.020942 -1.5000000000001124E-5 -0.07157513002815824
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 0.020957 +1.1000000000000593E-5 +0.05251599350711636
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 0.020946 +1.8400000000000014E-4 +0.8862344668143731
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 0.020762 -6.600000000000009E-5 -0.3168811215671216
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 0.020828 -1.2900000000000064E-4 -0.6155461182421179
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 0.020957 -1.9999999999985307E-6 -0.009542440001901478
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 0.020959 +2.2999999999998716E-5 +0.1098586167367153
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 0.020936 -8.000000000000021E-5 -0.3806623524933394
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 0.021016 +1.7800000000000107E-4 +0.8542086572607789
Nájdených 3 626 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií