Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

TAM - Dlhopisový fond

  • Správca fondu Tatra Asset Management
  • Dlhopisový fond
  • ISIN SK3110000146
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Mon May 04 00:00:00 CEST 1998
Riziko 2

Aktuálna hodnota podielového listu 0.077314 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť fondu za 1 mesiac -0.0982039023129655 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace -0.4532227744444173 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov -0.6374501992032044 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 0.08155234236448816 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku -0.0685046596094141 %
Výkonnosť fondu za 3 roky -0.32231447578773276 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. -0.1074557150314348 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 2.1091696712759234 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 0.4180898712496717 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 0.48836877037576887 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018 0.077314 +4.999999999991123E-6 +0.006467552290148783
Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018 0.077309 -3.100000000000325E-5 -0.04008275148694498
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 0.07734 +1.8000000000004124E-5 +0.02327927368666631
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 0.077322 -1.7000000000003124E-5 -0.021981147933129625
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 0.077339 -2.8000000000000247E-5 -0.036191140925718
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 0.077367 -1.8999999999991246E-5 -0.024552244592033763
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 0.077386 -1.1999999999998123E-5 -0.015504276596292055
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 0.077398 +3.699999999999537E-5 +0.04782771680820487
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 0.077361 -7.999999999994123E-6 -0.010340058679825414
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 0.077369 +1.5999999999988246E-5 +0.02068439491679475
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 0.077353 -1.5999999999988246E-5 -0.020680117359650828
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 0.077369 +9.999999999871223E-7 +0.0012925240409305168
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 0.077368 +0.0 +0.0
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 0.077368 -2.899999999998737E-5 -0.03746915255111616
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 0.077397 +2.999999999998837E-5 +0.038776222420396765
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 0.077367 +1.9000000000005124E-5 +0.024564306769412427
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 0.077348 -2.000000000002E-6 -0.00258564964447576
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 0.07735 -3.999999999999837E-5 -0.051686264375240175
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 0.07739 -6.0000000000060005E-6 -0.007752338622158768
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 0.077396 -3.9999999999901226E-6 -0.005167958656317988
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 0.0774 +3.199999999999037E-5 +0.04136076931029672
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 0.077368 +3.0000000000002247E-5 +0.038790762626396136
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 0.077338 +0.0 +0.0
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 0.077338 -1.8999999999991246E-5 -0.024561448866930267
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 0.077357 -3.800000000001025E-5 -0.04909877899090412
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 0.077395 +2.8000000000000247E-5 +0.036191140925718
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 0.077367 +1.7000000000003124E-5 +0.021978021978026018
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 0.07735 -5.099999999999549E-5 -0.06589062156819098
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 0.077401 +3.200000000000425E-5 +0.04136023471933752
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 0.077369 -6.0000000000060005E-6 -0.0077544426494423275
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 0.077375 -1.6000000000002124E-5 -0.02067423860655906
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 0.077391 -1.1999999999998123E-5 -0.015503275066855449
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 0.077403 +3.100000000000325E-5 +0.0400661738096511
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 0.077372 -7.900000000000962E-5 -0.10199997417723414
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 0.077451 -4.099999999999937E-5 -0.05290868734837063
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 0.077492 +5.100000000000937E-5 +0.06585658759573013
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 0.077441 -8.000000000008E-6 -0.010329378042334957
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 0.077449 +1.1999999999998123E-5 +0.015496468096643881
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 0.077437 -1.2999999999999123E-5 -0.01678502259522159
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 0.07745 -1.2999999999999123E-5 -0.01678220569820317
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 0.077463 +5.200000000001037E-5 +0.06717391585176574
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 0.077411 -2.2000000000008124E-5 -0.028411659111758712
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 0.077433 -4.600000000000437E-5 -0.05937092631552339
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 0.077479 -2.9999999999891225E-6 -0.0038718670142602447
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 0.077482 -1.5000000000001124E-5 -0.019355587958244998
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 0.077497 -3.300000000000525E-5 -0.04256416870889365
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 0.07753 -1.6000000000002124E-5 -0.020632914657109487
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 0.077546 +6.50000000000095E-5 +0.08389153469884165
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 0.077481 -2.3000000000009124E-5 -0.02967588769613068
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 0.077504 -2.2999999999995246E-5 -0.029667083725663637
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 0.077527 -3.0000000000030003E-6 -0.00386946988262995
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 0.07753 -1.2999999999999123E-5 -0.016764891737486458
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 0.077543 -6.699999999999762E-5 -0.0863290813039526
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 0.07761 -1.1999999999998123E-5 -0.015459534668004076
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 0.077622 -5.0000000000050004E-6 -0.006441057879352545
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 0.077627 -2.5999999999998247E-5 -0.03348228658261528
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 0.077653 -3.699999999999537E-5 -0.047625176985449054
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 0.07769 +1.4000000000000123E-5 +0.018023585148565998
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 0.077676 +3.099999999998937E-5 +0.03992530104963535
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 0.077645 -2.0999999999993246E-5 -0.027038858702641114
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 0.077666 +5.3999999999998494E-5 +0.06957686955625224
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 0.077612 -3.499999999999337E-5 -0.0450757917240761
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 0.077647 +2.0999999999993246E-5 +0.027052791590437802
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 0.077626 -4.800000000000637E-5 -0.061796740221961494
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 0.077674 -4.899999999999349E-5 -0.06304440127117261
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 0.077723 -4.000000000004E-6 -0.005146216887315863
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 0.077727 +1.000000000001E-6 +0.0012865707742595787
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 0.077726 +1.9000000000005124E-5 +0.024450821676303455
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 0.077707 +2.0999999999993246E-5 +0.027031897639205577
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 0.077686 -4.099999999999937E-5 -0.05274872309493402
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 0.077727 -4.300000000000137E-5 -0.05529124341005705
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 0.07777 -5.999999999992123E-6 -0.007714462044836611
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 0.077776 +3.0000000000030003E-6 +0.0038573798104779298
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 0.077773 +2.4999999999997247E-5 +0.032155167978593975
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 0.077748 -2.8000000000000247E-5 -0.036000822875951764
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 0.077776 -4.500000000000337E-5 -0.05782500867375564
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 0.077821 +1.1999999999998123E-5 +0.015422380444419183
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 0.077809 -5.999999999992123E-6 -0.007710595643503339
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 0.077815 +3.9999999999901226E-6 +0.005140661346069479
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 0.077811 -3.799999999999637E-5 -0.048812444604293403
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 0.077849 +8.999999999995123E-6 +0.011562178828359613
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 0.07784 +2.6000000000012125E-5 +0.03341301051226274
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 0.077814 -3.400000000000625E-5 -0.04367485356079314
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 0.077848 +2.000000000002E-6 +0.0025691750378979013
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 0.077846 +4.300000000000137E-5 +0.05526779173039777
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 0.077803 +5.6000000000000494E-5 +0.07202850270750061
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 0.077747 -1.5000000000001124E-5 -0.019289627324401537
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 0.077762 +7.599999999999274E-5 +0.09782972478952802
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 0.077686 +1.1999999999998123E-5 +0.015449185055485905
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 0.077674 +3.0000000000002247E-5 +0.03863788573489548
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 0.077644 -1.8999999999991246E-5 -0.024464674297916957
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 0.077663 -2.0000000000006124E-5 -0.025745658638319995
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 0.077683 +2.000000000002E-6 +0.002574632149434225
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 0.077681 +1.4000000000000123E-5 +0.018025673709555053
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 0.077667 +1.9000000000005124E-5 +0.024469400370911196
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 0.077648 -1.2000000000012001E-5 -0.01545197012620654
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 0.07766 -9.999999999996123E-6 -0.012874983906265125
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 0.07767 +1.5000000000001124E-5 +0.0193162062970847
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 0.077655 +2.000000000002E-6 +0.002575560506357771
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 0.077653 -2.1000000000007124E-5 -0.027036073847113734
Nájdených 3 664 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií