Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali GaranT 1

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Garantovaný fond
  • ISIN LU0255130451
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2006
  • Fond poskytuje garanciu najvyššej hodnoty počas 5-ročného obdobia garancie. Garantovaná hodnota fondu sa stanovuje na konci každého mesiaca, raz dosiahnutá garantovaná hodnota už neklesá.
  • Ručiteľ Generali Investments Luxembourg S.A., Luxemburg
  • Fond bol k 24.3.2017 zlúčený do fondu Generali Komfort Best Managers Conservative. Bližšie informácie k zlúčeniu nájdete tu:
  • https://www.generali.sk/garant/
Riziko 3

Aktuálna hodnota podielového listu 119.125 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 0.0 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 0.34959144132760134 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 1.7275537565541121 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 1.091319512215816 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 0.36734659488242283 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 1.0510153877474782 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 0.3487991155558534 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 8.688710060035397 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 1.6793880190491661 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 0.37326637569303767 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Thu Mar 23 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Wed Mar 22 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Tue Mar 21 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Mon Mar 20 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Fri Mar 17 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Thu Mar 16 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Wed Mar 15 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Tue Mar 14 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Mon Mar 13 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Fri Mar 10 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Thu Mar 09 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Wed Mar 08 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Tue Mar 07 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Mon Mar 06 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Fri Mar 03 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Thu Mar 02 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Wed Mar 01 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Tue Feb 28 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Mon Feb 27 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Fri Feb 24 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Thu Feb 23 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Wed Feb 22 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Tue Feb 21 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Mon Feb 20 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Fri Feb 17 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Thu Feb 16 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Wed Feb 15 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Tue Feb 14 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Mon Feb 13 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Fri Feb 10 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Thu Feb 09 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Wed Feb 08 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Tue Feb 07 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Mon Feb 06 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Fri Feb 03 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Thu Feb 02 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Wed Feb 01 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Tue Jan 31 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Mon Jan 30 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Fri Jan 27 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Thu Jan 26 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Wed Jan 25 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Tue Jan 24 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Mon Jan 23 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Fri Jan 20 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Thu Jan 19 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Wed Jan 18 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.0 +0.0
Tue Jan 17 00:00:00 CET 2017 119.125 +0.5360000000000014 +0.45198121242273853
Mon Jan 16 00:00:00 CET 2017 118.589 -0.0049999999999954525 -0.004216064893667009
Fri Jan 13 00:00:00 CET 2017 118.594 -0.017000000000010118 -0.01433256611950841
Thu Jan 12 00:00:00 CET 2017 118.611 -0.0049999999999954525 -0.0042152829297864135
Wed Jan 11 00:00:00 CET 2017 118.616 -0.001999999999995339 -0.0016860847426152347
Tue Jan 10 00:00:00 CET 2017 118.618 -0.0040000000000048885 -0.0033720557738066196
Mon Jan 09 00:00:00 CET 2017 118.622 -0.0030000000000001137 -0.0025289778714437205
Fri Jan 06 00:00:00 CET 2017 118.625 -0.028999999999996362 -0.024440811097810745
Thu Jan 05 00:00:00 CET 2017 118.654 -0.008000000000009777 -0.006741838162183156
Wed Jan 04 00:00:00 CET 2017 118.662 -0.01099999999999568 -0.009269168218546493
Tue Jan 03 00:00:00 CET 2017 118.673 -0.009000000000000341 -0.00758328979963292
Mon Jan 02 00:00:00 CET 2017 118.682 -0.006999999999990791 -0.00589776643159079
Fri Dec 30 00:00:00 CET 2016 118.689 -0.02200000000000557 -0.018532402220523433
Thu Dec 29 00:00:00 CET 2016 118.711 +0.0040000000000048885 +0.00336964121745549
Wed Dec 28 00:00:00 CET 2016 118.707 +0.009999999999990905 +0.008424812758528778
Tue Dec 27 00:00:00 CET 2016 118.697 -0.012999999999991019 -0.01095105719820657
Fri Dec 23 00:00:00 CET 2016 118.71 -0.017000000000010118 -0.014318562753215459
Thu Dec 22 00:00:00 CET 2016 118.727 -0.0049999999999954525 -0.004211164639688923
Wed Dec 21 00:00:00 CET 2016 118.732 -0.001999999999995339 -0.0016844374820989263
Tue Dec 20 00:00:00 CET 2016 118.734 -0.008000000000009777 -0.006737295986264149
Mon Dec 19 00:00:00 CET 2016 118.742 -0.006999999999990791 -0.005894786482404729
Fri Dec 16 00:00:00 CET 2016 118.749 -0.009000000000000341 -0.007578436821098655
Thu Dec 15 00:00:00 CET 2016 118.758 +0.0049999999999954525 +0.004210419947281713
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 118.753 +0.0 +0.0
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 118.753 -0.0049999999999954525 -0.004210242678384154
Mon Dec 12 00:00:00 CET 2016 118.758 +9.99999999990564E-4 +8.420556261867207E-4
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 118.757 -0.01999999999999602 -0.01683827677075193
Thu Dec 08 00:00:00 CET 2016 118.777 -0.0010000000000047748 -8.419067504123448E-4
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 118.778 +0.008000000000009777 +0.006735707670295342
Tue Dec 06 00:00:00 CET 2016 118.77 -0.007000000000005002 -0.00589339686976856
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 118.777 -0.0010000000000047748 -8.419067504123448E-4
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 118.778 -0.018000000000000682 -0.015152025320718443
Thu Dec 01 00:00:00 CET 2016 118.796 +0.0010000000000047748 +8.417862704699482E-4
Wed Nov 30 00:00:00 CET 2016 118.795 -0.007000000000005002 -0.005892156697702902
Tue Nov 29 00:00:00 CET 2016 118.802 -0.009999999999990905 -0.008416658250000762
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 118.812 -0.007999999999995566 -0.006732873253657269
Fri Nov 25 00:00:00 CET 2016 118.82 -0.018000000000000682 -0.01514667025698908
Thu Nov 24 00:00:00 CET 2016 118.838 -0.007000000000005002 -0.0058900248222516745
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 118.845 -0.0040000000000048885 -0.0033656151923910915
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 118.849 -0.0049999999999954525 -0.0042068420078377276
Mon Nov 21 00:00:00 CET 2016 118.854 -0.0049999999999954525 -0.004206665040085693
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 118.859 -0.012000000000000455 -0.010094976907740706
Thu Nov 17 00:00:00 CET 2016 118.871 -0.006000000000000227 -0.005047233695332341
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 118.877 +0.0049999999999954525 +0.004206204993602743
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 118.872 -0.007999999999995566 -0.006729475100938398
Mon Nov 14 00:00:00 CET 2016 118.88 -0.01100000000000989 -0.009252172157698977
Fri Nov 11 00:00:00 CET 2016 118.891 -0.03300000000000125 -0.027748814368841652
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 118.924 -0.006000000000000227 -0.005044984444631487
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 118.93 -0.0049999999999954525 -0.0042039769622024235
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 118.935 +0.0 +0.0
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 118.935 -0.0030000000000001137 -0.0025223225546083788
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 118.938 -0.012000000000000455 -0.010088272383354732
Nájdených 2 626 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií