Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali SRI European Equity - CX

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Akciový fond
  • ISIN LU0145455811
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Tue Apr 02 00:00:00 CEST 2002
  • Výkonnosť fondu je platná pre investičné životné poistenie
Riziko 6

Aktuálna hodnota podielového listu 117.772 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 0.9367581141422221 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 1.7802820796460228 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 4.3624666589867855 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 12.962074852769101 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 2.3766059910638404 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 23.680203312225 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 7.334332134819799 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 45.96517320443701 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 7.852908001241032 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 10.351377018043673 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 117.772 +0.18200000000000216 +0.1547750659069667
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 117.59 -0.0759999999999934 -0.06458960107422144
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 117.666 +0.23399999999999466 +0.1992642550582419
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 117.432 -0.19199999999999307 -0.16323199347071438
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 117.624 +0.3639999999999901 +0.3104212860310337
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 117.26 -0.2819999999999965 -0.23991424341937048
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 117.542 -0.4969999999999999 -0.42104728098340366
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 118.039 +0.5420000000000016 +0.4612883733201712
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 117.497 +0.23199999999999932 +0.19784249349763297
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 117.265 +0.9980000000000047 +0.8583690987124504
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 116.267 +1.1539999999999964 +1.0024932023316189
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 115.113 +0.4539999999999935 +0.39595670640769015
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 114.659 -0.3789999999999907 -0.329456353552731
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 115.038 -0.2920000000000016 -0.25318650828058753
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 115.33 -0.402000000000001 -0.347354232191616
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 115.732 +0.06099999999999284 +0.05273577646946325
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 115.671 -0.04799999999998761 -0.04147979156403669
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 115.719 +0.49499999999999034 +0.42959800041657153
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 115.224 -0.9069999999999965 -0.7810145439202251
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 116.131 -0.5480000000000018 -0.4696646354528251
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 116.679 +1.463000000000008 +1.269788918205812
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 115.216 -0.09000000000000341 -0.0780531802334687
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 115.306 -0.6470000000000056 -0.5579847006977012
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 115.953 -0.4509999999999934 -0.38744373045599245
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 116.404 +0.5989999999999895 +0.5172488234532097
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 115.805 -0.07699999999999818 -0.0664469028839666
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 115.882 +0.7420000000000044 +0.6444328643390693
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 115.14 +0.21999999999999886 +0.19143752175426285
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 114.92 -0.09300000000000352 -0.0808604244737582
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 115.013 -0.07099999999999795 -0.06169406694240551
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 115.084 +1.1479999999999961 +1.007583204606091
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 113.936 -0.8819999999999908 -0.7681722378024272
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 114.818 -0.20100000000000762 -0.17475373633922012
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 115.019 +0.3930000000000007 +0.3428541517631259
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 114.626 +0.5360000000000014 +0.46980454027522256
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 114.09 -0.4440000000000026 -0.3876578134003899
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 114.534 -0.06699999999999307 -0.058463713231117584
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 114.601 +0.17199999999999704 +0.15031154689807394
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 114.429 -0.3810000000000002 -0.331852626077868
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 114.81 +0.4450000000000074 +0.3891050583657652
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 114.365 +0.6499999999999915 +0.5716044497207857
Fri Nov 17 00:00:00 CET 2017 113.715 -0.3649999999999949 -0.31995091164094924
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 114.08 +0.8979999999999961 +0.7934123800604302
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 113.182 -0.5649999999999977 -0.4967163969159606
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 113.747 -0.5769999999999982 -0.5047059235156206
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 114.324 -0.742999999999995 -0.6457107598181886
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 115.067 -0.43600000000000705 -0.37747937283014904
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 115.503 -1.0969999999999942 -0.9408233276157755
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 116.6 -0.16200000000000614 -0.1387437693770286
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 116.762 -0.5999999999999943 -0.5112387314462895
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 117.362 +0.06599999999998829 +0.056267903423806685
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 117.296 +0.24399999999999977 +0.20845436216382443
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 117.052 -0.18799999999998818 -0.16035482770384527
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 117.24 +0.23999999999999488 +0.20512820512820074
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 117.0 +0.17100000000000648 +0.14636776827671769
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 116.829 +0.5789999999999935 +0.49806451612902664
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 116.25 +1.475999999999999 +1.2860055413246894
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 114.774 -0.4299999999999926 -0.3732509287871885
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 115.204 -0.3300000000000125 -0.28563020409577483
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 115.534 +0.1810000000000116 +0.156909659913493
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 115.353 +0.36999999999999034 +0.32178669890330774
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 114.983 -0.7289999999999992 -0.6300124446902647
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 115.712 +0.4000000000000057 +0.34688497294297704
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 115.312 -0.16500000000000625 -0.14288559626592848
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 115.477 -0.10999999999999943 -0.09516641144765366
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 115.587 +0.24099999999999966 +0.2089365907790471
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 115.346 +0.054000000000002046 +0.04683759497623603
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 115.292 +0.04200000000000159 +0.03644251626898186
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 115.25 -0.007000000000005002 -0.006073383829186082
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 115.257 +0.1570000000000107 +0.1364031277150397
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 115.1 -0.4819999999999993 -0.417019951203474
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 115.582 +0.17199999999999704 +0.14903387921323719
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 115.41 +0.009999999999990905 +0.008665511265156764
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 115.4 +0.060000000000002274 +0.052020114444253744
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 115.34 +0.6170000000000044 +0.5378171770264066
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 114.723 +0.6209999999999951 +0.544249881684804
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 114.102 +0.3020000000000067 +0.2653778558875279
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 113.8 +0.41199999999999193 +0.36335414682328987
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 113.388 -0.16199999999999193 -0.1426684280052769
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 113.55 +0.04999999999999716 +0.044052863436120845
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 113.5 +0.13299999999999557 +0.11731809080243419
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 113.367 +0.30800000000000693 +0.27242413253257763
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 113.059 +0.009000000000000341 +0.007961079168509811
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 113.05 +0.006999999999990791 +0.006192333890635237
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 113.043 +0.277000000000001 +0.2456414167390889
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 112.766 -0.4129999999999967 -0.3649086844732651
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 113.179 -0.007000000000005002 -0.006184510451827083
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 113.186 -0.14499999999999602 -0.12794381060786195
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 113.331 +0.534000000000006 +0.47341684619272323
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 112.797 +1.233000000000004 +1.105195224265896
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 111.564 +0.2079999999999984 +0.18678831854592334
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 111.356 +0.3859999999999957 +0.34784175903396924
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 110.97 +0.12300000000000466 +0.1109637608595674
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 110.847 -0.14400000000000546 -0.12974024920940028
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 110.991 -0.5900000000000034 -0.5287638576460181
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 111.581 +0.546999999999997 +0.49264189347406834
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 111.034 +0.8150000000000119 +0.739436939184725
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 110.219 +0.5419999999999874 +0.4941783600937183
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 109.677 -0.9539999999999935 -0.8623261111261703
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 110.631 -0.4479999999999933 -0.4033165584853963
Nájdených 2 705 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií