Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Flexible Global Equities

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Akciový fond
  • ISIN LU0255288325
  • Referenčná mena EUR
Riziko 5

Aktuálna hodnota podielového listu 127.233 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 1.5094821327418906 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 0.4301907047234099 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 2.3942120426853952 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 6.960732390103663 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 2.6428519567269326 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 1.8556618500580324 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 0.6142041850499824 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 25.797648826885244 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 4.69443266035392 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 3.6109230422026517 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018 127.233 +0.1910000000000025 +0.15034398073078392
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 127.042 -0.015000000000000568 -0.011805724989572056
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 127.057 -0.18500000000000227 -0.14539224469907913
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 127.242 +0.17200000000001125 +0.13535846383883784
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 127.07 +0.5239999999999867 +0.4140786749482296
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 126.546 -0.21299999999999386 -0.16803540576999965
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 126.759 -0.14499999999999602 -0.11425959780621259
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 126.904 +0.37699999999999534 +0.29796011918404397
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 126.527 +0.3539999999999992 +0.28056715779128594
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 126.173 +0.7849999999999966 +0.6260567199412994
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 125.388 +1.1750000000000114 +0.9459557373221896
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 124.213 +0.8229999999999933 +0.6669908420455413
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 123.39 -0.09900000000000375 -0.08016908388601718
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 123.489 -0.4679999999999893 -0.37755027953240994
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 123.957 -0.507000000000005 -0.40734670266101447
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 124.464 -0.046999999999997044 -0.03774766888065877
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 124.511 -0.3710000000000093 -0.29708044393908595
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 124.882 +0.5520000000000067 +0.4439797313600955
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 124.33 -0.7900000000000063 -0.6313938618925881
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 125.12 -0.22099999999998943 -0.1763190017631816
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 125.341 +0.972999999999999 +0.7823555898623432
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 124.368 -0.008000000000009777 -0.0064321090885780035
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 124.376 -0.43599999999999284 -0.3493253853796052
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 124.812 -0.4549999999999983 -0.36322415320874474
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 125.267 +0.37999999999999545 +0.3042750646584476
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 124.887 -0.39799999999999613 -0.31767569940535273
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 125.285 +0.8739999999999952 +0.7025102281952522
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 124.411 +0.2849999999999966 +0.2296054009635343
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 124.126 -0.25199999999999534 -0.20260817829519315
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 124.378 +0.13100000000000023 +0.105435141291138
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 124.247 +0.117999999999995 +0.09506239476673056
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 124.129 -0.6869999999999976 -0.5504102038200211
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 124.816 -0.6129999999999995 -0.48872270368096654
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 125.429 -0.13799999999999102 -0.10990148685561575
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 125.567 +0.25 +0.19949408300549806
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 125.317 -0.2960000000000065 -0.23564439986307664
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 125.613 +0.22400000000000375 +0.17864405968625938
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 125.389 +0.09599999999998943 +0.07662040177822338
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 125.293 -0.42099999999999227 -0.33488712474345916
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 125.714 +0.5 +0.39931637037391987
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 125.214 +0.2950000000000017 +0.2361530271616021
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 124.919 -0.34600000000000364 -0.2762144254181165
Fri Nov 17 00:00:00 CET 2017 125.265 +0.554000000000002 +0.44422705294641374
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 124.711 -0.2710000000000008 -0.2168312236962129
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 124.982 -0.257000000000005 -0.20520764298661362
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 125.239 -0.5210000000000008 -0.41428117048346114
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 125.76 -0.32399999999999807 -0.2569715427810016
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 126.084 -0.9889999999999901 -0.7782927923319589
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 127.073 -0.2610000000000099 -0.2049727488337835
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 127.334 -0.539999999999992 -0.42229069240032535
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 127.874 -0.034000000000006025 -0.026581605528978664
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 127.908 -0.06099999999999284 -0.04766779454398552
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 127.969 -0.2580000000000098 -0.20120567431196998
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 128.227 +0.3190000000000026 +0.2493980048159635
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 127.908 +0.5150000000000006 +0.40426083065788593
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 127.393 +0.2219999999999942 +0.17456810121804042
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 127.171 +0.9010000000000105 +0.7135503286608145
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 126.27 -0.2810000000000059 -0.22204486728671122
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 126.551 +0.3119999999999976 +0.24715024675417077
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 126.239 -0.08899999999999864 -0.07045152301944038
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 126.328 +0.1560000000000059 +0.12364074438069136
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 126.172 -0.5160000000000053 -0.4072998231876779
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 126.688 +0.1460000000000008 +0.11537671287003587
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 126.542 +0.05100000000000193 +0.04031907408432373
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 126.491 -0.009000000000000341 -0.007114624505929123
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 126.5 -0.09300000000000352 -0.07346377761803854
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 126.593 -0.13299999999999557 -0.10495083881760299
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 126.726 -0.010000000000005116 -0.007890417876534777
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 126.736 -0.015000000000000568 -0.011834226159951848
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 126.751 +0.4340000000000117 +0.343580040691286
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 126.317 -0.5580000000000069 -0.4398029556650301
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 126.875 +0.17300000000000182 +0.1365408596549398
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 126.702 +0.25499999999999545 +0.20166551994115753
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 126.447 +0.28600000000000136 +0.2266944618384456
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 126.161 -0.02599999999999625 -0.02060434117618792
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 126.187 +0.6089999999999947 +0.48495755625985015
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 125.578 -0.007999999999995566 -0.006370136798684221
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 125.586 -0.25499999999999545 -0.20263666054783058
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 125.841 -0.029000000000010573 -0.02303964407723093
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 125.87 +0.4789999999999992 +0.3820050880844711
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 125.391 -0.16199999999999193 -0.12902917493010277
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 125.553 +0.07899999999999352 +0.06296125093644382
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 125.474 +0.34900000000000375 +0.2789210789210819
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 125.125 -0.43300000000000693 -0.3448605425381154
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 125.558 +0.14000000000000057 +0.11162672024749283
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 125.418 +0.2230000000000132 +0.17812212947802483
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 125.195 +0.43899999999999295 +0.3518868831959929
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 124.756 +1.0109999999999957 +0.8170027071800846
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 123.745 -0.022999999999996135 -0.018583155581407256
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 123.768 +0.37000000000000455 +0.29984278513428464
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 123.398 +0.12099999999999511 +0.09815294012670256
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 123.277 -0.15500000000000114 -0.125575215503274
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 123.432 -0.2079999999999984 -0.16823034616628793
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 123.64 +0.6089999999999947 +0.4949971958286892
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 123.031 +0.7620000000000005 +0.6232160236854807
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 122.269 +0.32500000000000284 +0.26651577773404417
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 121.944 -0.6910000000000025 -0.5634606759897276
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 122.635 -0.28000000000000114 -0.22779969897897012
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 122.915 -0.07899999999999352 -0.06423077548497774
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 122.994 +0.25900000000000034 +0.21102375035645932
Nájdených 2 870 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií