Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali US Equities

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Akciový fond
  • ISIN LU0255271602
  • Referenčná mena EUR
Riziko 6

Aktuálna hodnota podielového listu 225.224 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Tue Jan 23 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 1.9814533072520346 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 5.317696350747236 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 7.429083849672535 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 6.628034693027307 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 2.420634740178529 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 19.20398009950248 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 6.024699274848699 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 84.98587292200538 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 13.083294697315573 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 4.427833998964759 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Tue Jan 23 00:00:00 CET 2018 225.224 +1.0129999999999768 +0.45180655721618335
Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018 224.211 +1.1000000000000227 +0.49302813397816453
Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018 223.111 -0.2680000000000007 -0.11997546770287301
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 223.379 +1.3969999999999914 +0.6293303060608479
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 221.982 -0.046999999999997044 -0.021168405928953894
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 222.029 -1.585000000000008 -0.7088107184702246
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 223.614 +0.1980000000000075 +0.08862391234289733
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 223.416 +0.16200000000000614 +0.07256308957510554
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 223.254 -1.0390000000000157 -0.4632333599354486
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 224.293 +1.146000000000015 +0.5135628083729628
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 223.147 +1.2249999999999943 +0.5519957462531855
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 221.922 +2.1229999999999905 +0.9658824653433321
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 219.799 -0.01999999999998181 -0.009098394588266624
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 219.819 +1.4019999999999868 +0.6418914278650412
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 218.417 +0.8830000000000098 +0.40591355834030995
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 217.534 -2.3670000000000186 -1.0763934679696856
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 219.901 -0.2680000000000007 -0.12172467513591861
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 220.169 -0.0759999999999934 -0.03450702626620055
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 220.245 -0.6030000000000086 -0.2730384698978522
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 220.848 +0.8530000000000086 +0.3877360849110246
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 219.995 -1.0219999999999914 -0.46240786907794035
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 221.017 -0.5560000000000116 -0.25093310105473665
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 221.573 +0.49200000000001864 +0.2225428689032611
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 221.081 +1.5459999999999923 +0.7042157286992927
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 219.535 -1.0960000000000036 -0.49675702870403693
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 220.631 -0.4749999999999943 -0.21482908650149443
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 221.106 +1.6500000000000057 +0.7518591426071767
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 219.456 -0.15400000000002478 -0.07012431127909693
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 219.61 +1.524000000000001 +0.6988068926937083
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 218.086 +0.26200000000000045 +0.1202805935066845
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 217.824 +0.39400000000000546 +0.1812077450213887
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 217.43 -0.40699999999998226 -0.18683694689147495
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 217.837 +0.2699999999999818 +0.12409970262033387
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 217.567 +0.6810000000000116 +0.31398983797940466
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 216.886 +0.3359999999999843 +0.15516047102285122
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 216.55 +0.4380000000000166 +0.20267268823573728
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 216.112 +2.4470000000000027 +1.145250742985516
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 213.665 +0.2769999999999868 +0.12981048606294018
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 213.388 -0.9540000000000077 -0.44508309150796743
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 214.342 -0.7459999999999809 -0.34683478390239386
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 215.088 -0.9569999999999936 -0.44296327154064835
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 216.045 +1.3789999999999907 +0.6423932993580682
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 214.666 +0.632000000000005 +0.29528018912883236
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 214.034 -0.6520000000000152 -0.303699356269163
Fri Nov 17 00:00:00 CET 2017 214.686 +1.5870000000000175 +0.7447242830797036
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 213.099 -1.3610000000000184 -0.6346171780285453
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 214.46 -1.757000000000005 -0.812609554290368
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 216.217 +0.03700000000000614 +0.01711536682394585
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 216.18 -0.7909999999999968 -0.36456484968037056
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 216.971 -1.2270000000000039 -0.5623332936140587
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 218.198 -0.04200000000000159 -0.019244868035191345
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 218.24 +0.2990000000000066 +0.13719309354366852
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 217.941 +0.6370000000000005 +0.2931377241100028
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 217.304 +1.240000000000009 +0.5739040284360232
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 216.064 -0.6220000000000141 -0.2870513092677949
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 216.686 -0.12199999999998568 -0.056270986310461645
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 216.808 -1.4230000000000018 -0.6520613478378424
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 218.231 +3.5120000000000005 +1.6356260973644627
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 214.719 +1.929000000000002 +0.9065275623854514
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 212.79 -1.2660000000000196 -0.5914340172665188
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 214.056 +0.20400000000000773 +0.09539307558498762
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 213.852 +0.0 +0.0
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 213.852 +1.6670000000000016 +0.7856351768503907
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 212.185 -1.1709999999999923 -0.5488479349069125
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 213.356 -0.043000000000006366 -0.020150047563487348
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 213.399 +0.8199999999999932 +0.3857389488143199
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 212.579 +0.7810000000000059 +0.36874758024155374
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 211.798 +0.2400000000000091 +0.11344406734796561
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 211.558 -0.36199999999999477 -0.17081917704794017
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 211.92 -1.3050000000000068 -0.6120295462539603
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 213.225 -0.8170000000000073 -0.3817007876958762
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 214.042 +2.048000000000002 +0.9660650773135098
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 211.994 -0.0800000000000125 -0.03772268170544833
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 212.074 -0.046999999999997044 -0.022157165014306476
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 212.121 +2.1100000000000136 +1.0047092771331092
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 210.011 -0.26400000000001 -0.12554987516348115
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 210.275 -0.47399999999998954 -0.22491209922703764
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 210.749 +1.2369999999999948 +0.5904196418343555
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 209.512 +1.5749999999999886 +0.7574409556740688
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 207.937 +1.132000000000005 +0.5473755470128889
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 206.805 -0.44299999999998363 -0.21375357060139719
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 207.248 +0.6469999999999914 +0.31316402147133426
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 206.601 +0.14799999999999613 +0.07168701835284357
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 206.453 +0.04200000000000159 +0.020347752784493845
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 206.411 +0.32900000000000773 +0.15964518977882966
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 206.082 -1.3060000000000116 -0.6297374968657837
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 207.388 +0.7040000000000077 +0.34061659344700496
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 206.684 +0.9569999999999936 +0.46517958265079135
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 205.727 +1.224000000000018 +0.5985242270284632
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 204.503 +2.4919999999999902 +1.2335961903064636
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 202.011 -0.48500000000001364 -0.2395109039190965
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 202.496 -1.0459999999999923 -0.5138988513427166
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 203.542 +0.2259999999999991 +0.11115701666371515
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 203.316 -1.6599999999999966 -0.8098509093747545
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 204.976 -0.46100000000001273 -0.224399694310184
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 205.437 +0.4970000000000141 +0.242510002927693
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 204.94 +1.311000000000007 +0.64381792377314
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 203.629 +2.25 +1.1172962424085928
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 201.379 -0.8640000000000043 -0.4272088527167835
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 202.243 -1.1280000000000143 -0.5546513514709641
Nájdených 3 038 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií