Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Global Equity - CX

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Akciový fond
  • ISIN LU0260158042
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2006
  • Výkonnosť fondu je platná pre investičné životné poistenie
Riziko 6

Aktuálna hodnota podielového listu 157.359 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 0.694937705169818 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 4.762126679360357 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 7.879149356258486 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 8.919313643379724 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 2.352642739134403 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 27.448185374466473 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 8.412455961828025 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 30.25113399331194 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 5.425029376395973 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 6.01141879964695 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 157.359 -0.16799999999997794 -0.10664838408652355
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 157.527 +0.6709999999999923 +0.427780894578462
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 156.856 +0.08799999999999386 +0.05613390487854273
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 156.768 -1.0749999999999886 -0.6810564928441482
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 157.843 -0.2120000000000175 -0.13413052418463034
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 158.055 -0.03499999999999659 -0.02213928774748345
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 158.09 -0.5629999999999882 -0.3548624986605915
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 158.653 +0.8839999999999861 +0.5603128624761431
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 157.769 +0.7510000000000048 +0.4782891133500648
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 157.018 +1.532999999999987 +0.9859471974788481
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 155.485 +0.585000000000008 +0.37766300839251643
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 154.9 +0.9000000000000057 +0.584415584415588
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 154.0 +0.2580000000000098 +0.16781360981385035
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 153.742 -1.0580000000000211 -0.6834625322997552
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 154.8 -0.40799999999998704 -0.2628730477810339
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 155.208 -0.48599999999999 -0.31215075725460845
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 155.694 +0.18999999999999773 +0.12218335219672659
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 155.504 +0.7659999999999911 +0.4950303092969995
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 154.738 -0.9019999999999868 -0.5795425340529342
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 155.64 -0.6330000000000098 -0.4050603751127897
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 156.273 +0.6730000000000018 +0.4325192802056567
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 155.6 +0.7069999999999936 +0.45644412594500305
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 154.893 -0.6980000000000075 -0.44861206625062344
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 155.591 -0.3429999999999893 -0.21996485692664158
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 155.934 +1.132000000000005 +0.7312567021097951
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 154.802 -0.043000000000006366 -0.027769705189064138
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 154.845 +1.1519999999999868 +0.7495461732154273
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 153.693 +0.34600000000000364 +0.2256320632291493
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 153.347 +0.13400000000001455 +0.08745994138879505
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 153.213 -0.22100000000000364 -0.1440358721013619
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 153.434 +0.7179999999999893 +0.47015374944340427
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 152.716 -0.03499999999999659 -0.022913106951834416
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 152.751 +0.09499999999999886 +0.06223142228277884
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 152.656 +0.5480000000000018 +0.36027033423620175
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 152.108 +1.6069999999999993 +1.067766991581451
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 150.501 -0.003999999999990678 -0.002657719012651193
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 150.505 -0.7410000000000139 -0.489930312206613
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 151.246 -0.4350000000000023 -0.2867860839525071
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 151.681 -0.5809999999999889 -0.38157912020069934
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 152.262 +1.1370000000000005 +0.7523573200992559
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 151.125 +0.6210000000000093 +0.4126136182427107
Fri Nov 17 00:00:00 CET 2017 150.504 -0.3780000000000143 -0.2505269018173237
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 150.882 +1.4300000000000068 +0.956828948424917
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 149.452 -1.2800000000000011 -0.8491892896000856
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 150.732 -1.570999999999998 -1.0314964248898564
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 152.303 -0.2950000000000159 -0.19331839211524127
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 152.598 -0.6629999999999825 -0.43259537651456176
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 153.261 -1.1469999999999914 -0.7428371586964351
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 154.408 +0.18099999999998317 +0.11735947661562708
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 154.227 -0.0759999999999934 -0.049253741016048555
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 154.303 +0.5509999999999877 +0.3583693220250713
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 153.752 +0.9020000000000152 +0.5901210336931733
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 152.85 +0.3499999999999943 +0.22950819672130773
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 152.5 -0.08199999999999363 -0.053741594683510266
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 152.582 -0.6490000000000009 -0.4235435388400525
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 153.231 +2.2439999999999998 +1.48622066800453
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 150.987 +1.733000000000004 +1.1611079100057649
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 149.254 -1.1350000000000193 -0.7547094534839778
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 150.389 +0.046999999999997044 +0.03126205584600247
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 150.342 +0.10300000000000864 +0.06855743182529746
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 150.239 +0.9070000000000107 +0.6073714943883499
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 149.332 -0.8739999999999952 -0.581867568539203
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 150.206 +0.03699999999997772 +0.024638906831621517
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 150.169 +0.46100000000001273 +0.30793277580357276
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 149.708 +0.6759999999999877 +0.45359385903697713
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 149.032 +0.3970000000000198 +0.26709725165675635
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 148.635 -0.14300000000000068 -0.09611636128997614
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 148.778 -0.10699999999999932 -0.0718675487792587
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 148.885 -0.4310000000000116 -0.2886495753971521
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 149.316 -0.13800000000000523 -0.09233610341643933
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 149.454 -0.4399999999999977 -0.29354076880995755
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 149.894 +1.0480000000000018 +0.7040834150732984
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 148.846 +0.049000000000006594 +0.032930771453729975
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 148.797 +0.22299999999998477 +0.15009355607305772
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 148.574 +1.325000000000017 +0.8998363316559143
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 147.249 +0.15000000000000568 +0.10197214121102502
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 147.099 -0.2960000000000207 -0.20082092336919208
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 147.395 +0.7800000000000011 +0.5320055928793105
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 146.615 +0.8080000000000211 +0.5541572078158258
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 145.807 +0.9359999999999786 +0.6460920405049861
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 144.871 -0.17199999999999704 -0.11858552291389246
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 145.043 +0.367999999999995 +0.2543632279246552
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 144.675 -0.09399999999999409 -0.06493102805158153
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 144.769 +0.16499999999999204 +0.1141047273934276
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 144.604 +0.2530000000000143 +0.17526723056994015
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 144.351 -0.9089999999999918 -0.6257744733581109
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 145.26 +0.2639999999999816 +0.18207398824793894
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 144.996 +0.4200000000000159 +0.2905046480743802
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 144.576 +0.7719999999999914 +0.5368418124669629
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 143.804 +1.7779999999999916 +1.251883457958396
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 142.026 -0.19799999999997908 -0.13921700978736296
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 142.224 -0.3990000000000009 -0.27975852422119923
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 142.623 +0.22499999999999432 +0.15800783718872058
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 142.398 -0.7609999999999957 -0.5315767782675177
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 143.159 -0.5939999999999941 -0.41320876781701543
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 143.753 +0.5579999999999927 +0.38967841055902286
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 143.195 +1.1730000000000018 +0.8259283772936601
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 142.022 +1.4559999999999889 +1.0358123586073367
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 140.566 -0.9120000000000061 -0.6446231922984536
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 141.478 -0.8509999999999991 -0.5979104750261711
Nájdených 2 877 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií