Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

VUB AM Dynamické portfólio

  • Správca fondu VÚB Asset Management
  • Zmiešaný fond
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Thu Feb 09 00:00:00 CET 2006
Riziko 4

Aktuálna hodnota podielového listu 0.04259 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 1.5982824427481113 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 2.6166152659984565 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 4.3514480325378635 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 7.420298627925748 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 1.513526397330489 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 11.93755256518083 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 3.827016288126406 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 24.718146944273634 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 4.514229408630532 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 6.003183506404897 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 0.04259 +0.0 +0.0
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 0.04259 +1.4000000000000123E-5 +0.03288237504697511
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 0.042576 -9.999999999940612E-7 -0.0023486859102192763
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 0.042577 +1.1699999999999905E-4 +0.2755534620819573
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 0.04246 +1.6999999999996185E-5 +0.040053719105615025
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 0.042443 -8.500000000000174E-5 -0.19986832204665572
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 0.042528 +6.400000000000156E-5 +0.15071590052750933
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 0.042464 +5.000000000000004E-4 +1.191497474025356
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 0.041964 +9.000000000002062E-6 +0.021451555237759653
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 0.041955 +2.9999999999960614E-6 +0.007151029748274364
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 0.041952 -3.999999999999837E-5 -0.0952562392836692
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 0.041992 +1.0000000000003062E-5 +0.02381973226621662
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 0.041982 -1.9999999999999185E-5 -0.047616780153324094
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 0.042002 +8.299999999999974E-5 +0.19800090651017377
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 0.041919 -5.6000000000000494E-5 -0.13341274568195474
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 0.041975 +5.4999999999999494E-5 +0.13120229007633466
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 0.04192 +6.300000000000056E-5 +0.15051245908689243
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 0.041857 -9.20000000000018E-5 -0.21931392881833128
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 0.041949 +7.300000000000362E-5 +0.17432419524310733
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 0.041876 +4.299999999999443E-5 +0.10278966366264536
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 0.041833 +1.1699999999999905E-4 +0.2804679259756425
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 0.041716 +6.1000000000005494E-5 +0.14644100348098787
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 0.041655 -1.1699999999999905E-4 -0.28009192760700724
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 0.041772 +2.8999999999994308E-5 +0.06947272596601659
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 0.041743 +2.1000000000000185E-5 +0.050333157566751795
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 0.041722 +1.3500000000000317E-4 +0.3246206747300916
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 0.041587 -5.3999999999998494E-5 -0.12967988280780599
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 0.041641 -2.4000000000003185E-5 -0.05760230409217133
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 0.041665 -4.499999999999643E-5 -0.10788779669143236
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 0.04171 +1.2599999999999417E-4 +0.30300115429009755
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 0.041584 +2.9000000000001247E-5 +0.0697870292383618
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 0.041555 +1.500000000000043E-4 +0.36227508754982324
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 0.041405 -8.100000000000468E-5 -0.19524658921082938
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 0.041486 -1.1599999999999805E-4 -0.2788327484255518
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 0.041602 -4.900000000000043E-5 -0.11764423423207229
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 0.041651 -1.460000000000003E-4 -0.3493073665574091
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 0.041797 +5.999999999999062E-6 +0.014357158239810153
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 0.041791 -4.9999999999980616E-6 -0.011962867260020245
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 0.041796 +4.200000000000037E-5 +0.10058916510993048
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 0.041754 +4.300000000000137E-5 +0.10309031190813304
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 0.041711 +7.799999999999474E-5 +0.18735137991495865
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 0.041633 -2.3999999999996247E-5 -0.05761336630097282
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 0.041657 +1.449999999999993E-4 +0.34929658893813664
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 0.041512 +1.270000000000021E-4 +0.3068744714268506
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 0.041385 -1.260000000000011E-4 -0.3035340030353427
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 0.041511 -1.0000000000003062E-5 -0.024084198357465045
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 0.041521 +4.000000000004E-6 +0.00963460751018619
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 0.041517 +9.20000000000018E-5 +0.2220881110440599
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 0.041425 -7.900000000000268E-5 -0.19034309946029943
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 0.041504 +3.199999999999731E-5 +0.077160493827154
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 0.041472 +1.2000000000005062E-5 +0.02894356005789933
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 0.04146 +2.4999999999997247E-5 +0.060335465186429946
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 0.041435 +4.499999999999643E-5 +0.10872191350566907
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 0.04139 +2.4000000000003185E-5 +0.05801866266983316
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 0.041366 +2.4000000000003185E-5 +0.0580523438633912
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 0.041342 +7.999999999994123E-6 +0.019354526539880297
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 0.041334 +8.000000000001062E-6 +0.01935827324202938
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 0.041326 -3.600000000000131E-5 -0.08703641023161672
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 0.041362 +8.299999999999974E-5 +0.20107076237311888
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 0.041279 +3.800000000000331E-5 +0.09214131568100509
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 0.041241 +3.100000000000325E-5 +0.07522446008251213
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 0.04121 +8.89999999999988E-5 +0.21643442523284648
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 0.041121 +8.199999999999874E-5 +0.19980993688929735
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 0.041039 +1.8999999999998185E-5 +0.04631886884446169
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 0.04102 +2.8000000000000247E-5 +0.06830601092896235
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 0.040992 +2.1000000000000185E-5 +0.051255766273706246
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 0.040971 -9.000000000002062E-6 -0.021961932650078234
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 0.04098 -2.8000000000000247E-5 -0.06827936012485428
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 0.041008 +9.000000000002062E-6 +0.021951754920856756
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 0.040999 -3.199999999999731E-5 -0.07798981258072508
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 0.041031 +1.6999999999996185E-5 +0.041449261227864104
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 0.041014 +3.100000000000325E-5 +0.07564111948857635
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 0.040983 +0.0 +0.0
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 0.040983 +2.500000000000002E-4 +0.6137529767019376
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 0.040733 +1.7999999999997185E-5 +0.04420975070612105
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 0.040715 -3.9999999999970615E-6 -0.009823423954412097
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 0.040719 -5.6000000000000494E-5 -0.13733905579399264
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 0.040775 -3.299999999999831E-5 -0.080866496765336
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 0.040808 +1.2599999999999417E-4 +0.3097192861707737
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 0.040682 -2.8999999999994308E-5 -0.07123381886957901
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 0.040711 -3.0000000000002247E-5 -0.07363589504430978
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 0.040741 +1.1599999999999805E-4 +0.28553846153845674
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 0.040625 -8.89999999999988E-5 -0.21859802524929706
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 0.040714 -1.769999999999966E-4 -0.43285808613141424
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 0.040891 +9.499999999999786E-5 +0.2328659672516861
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 0.040796 +7.499999999999868E-5 +0.18418015274673677
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 0.040721 +1.2899999999999717E-4 +0.3177966101694845
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 0.040592 -9.699999999999986E-5 -0.238393669050603
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 0.040689 -2.0699999999999885E-4 -0.5061619718309831
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 0.040896 -1.0999999999999899E-4 -0.268253426327852
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 0.041006 +5.000000000000143E-5 +0.1220822345932255
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 0.040956 +2.000000000002E-6 +0.004883527860531329
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 0.040954 +1.1199999999999405E-4 +0.274227510895632
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 0.040842 -1.9999999999950613E-6 -0.004896680050913382
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 0.040844 -4.400000000000237E-5 -0.10761103502250628
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 0.040888 +6.799999999999862E-5 +0.16658500734933515
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 0.04082 +2.000000000002E-6 +0.0048997991082414625
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 0.040818 -1.239999999999991E-4 -0.30286747105661455
Thu Jul 27 00:00:00 CEST 2017 0.040942 +4.300000000000137E-5 +0.10513704491552697
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 0.040899 +6.499999999999562E-5 +0.15918107459468975
Nájdených 2 369 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií