Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

VUB AM Vyvážený rastový fond

  • Správca fondu VÚB Asset Management
  • Zmiešaný fond
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Mon Nov 05 00:00:00 CET 2001
Riziko 5

Aktuálna hodnota podielového listu 0.047764 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 1.744594738523797 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 1.3903924940032786 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 3.8686528215722493 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 3.64101896454454 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 1.9748500181472783 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 15.659733152529242 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 4.964275547503405 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 10.47786464356757 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 2.011777362395284 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 2.1481223012169037 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 0.047764 +7.100000000000162E-5 +0.1488688067431313
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 0.047693 +1.779999999999976E-4 +0.3746185415132013
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 0.047515 -1.5499999999999542E-4 -0.3251520872666151
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 0.04767 -1.510000000000053E-4 -0.3157608582003833
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 0.047821 +2.8000000000000247E-5 +0.058585985395351294
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 0.047793 -4.279999999999978E-4 -0.887580099956446
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 0.048221 +3.199999999999731E-5 +0.06640519620659757
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 0.048189 +0.0011520000000000002 +2.4491357867210923
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 0.047037 +1.9800000000000373E-4 +0.4227246525331534
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 0.046839 -9.900000000000186E-5 -0.21091652818612186
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 0.046938 -8.000000000001062E-6 -0.0170408554509459
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 0.046946 -1.4000000000000123E-5 -0.02981260647359481
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 0.04696 +1.5099999999999836E-4 +0.3225875365848413
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 0.046809 +6.20000000000065E-5 +0.13262883179670673
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 0.046747 -1.500000000000043E-4 -0.3198498837878847
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 0.046897 -4.799999999999943E-5 -0.1022473106827126
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 0.046945 +5.100000000000243E-5 +0.10875591760140409
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 0.046894 -7.900000000000268E-5 -0.16818172141443527
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 0.046973 +1.5300000000000036E-4 +0.3267834258863741
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 0.04682 +7.100000000000162E-5 +0.15187490641511395
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 0.046749 +2.0900000000000085E-4 +0.4490760636012051
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 0.04654 +1.0299999999999893E-4 +0.22180588754656616
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 0.046437 -7.900000000000268E-5 -0.1698340356006593
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 0.046516 +1.7500000000000154E-4 +0.37763535530092474
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 0.046341 -2.920000000000006E-4 -0.6261660197714077
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 0.046633 +0.0 +0.0
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 0.046633 -4.689999999999972E-4 -0.995711434758603
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 0.047102 -2.960000000000046E-4 -0.6244989240052419
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 0.047398 -4.599999999999743E-5 -0.09695641176965988
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 0.047444 +4.4700000000000295E-4 +0.951124539864253
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 0.046997 +1.6199999999999548E-4 +0.3458951638731621
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 0.046835 +4.320000000000018E-4 +0.9309742904553624
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 0.046403 -2.9699999999999865E-4 -0.6359743040685196
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 0.0467 -5.739999999999981E-4 -1.214198079282477
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 0.047274 -1.9700000000000273E-4 -0.41499020454593905
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 0.047471 -2.8800000000000353E-4 -0.6030277015850489
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 0.047759 -2.1000000000000185E-5 -0.04395144411887857
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 0.04778 +3.300000000000525E-5 +0.06911428990304155
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 0.047747 +4.249999999999948E-4 +0.8981023625374981
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 0.047322 -1.7299999999999954E-4 -0.36424886830192554
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 0.047495 +1.2200000000000405E-4 +0.25753066092500804
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 0.047373 +1.1399999999999605E-4 +0.24122389386147833
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 0.047259 +6.000000000000033E-4 +1.2859255449109568
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 0.046659 +1.439999999999983E-4 +0.30957755562721334
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 0.046515 -2.030000000000018E-4 -0.434522025771655
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 0.046718 -1.3499999999999623E-4 -0.2881352314686279
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 0.046853 +3.099999999999631E-5 +0.0662081927299054
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 0.046822 +8.500000000000174E-5 +0.18186875494790367
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 0.046737 -3.7199999999999733E-4 -0.7896580271285685
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 0.047109 -3.700000000000231E-5 -0.07847961651041935
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 0.047146 +2.4000000000003185E-5 +0.050931624294391555
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 0.047122 +1.2599999999999417E-4 +0.26810792407863254
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 0.046996 +2.6400000000000035E-4 +0.5649233929641366
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 0.046732 +5.300000000000443E-5 +0.11354142119583631
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 0.046679 +8.400000000000074E-5 +0.18027685373967323
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 0.046595 +7.099999999999468E-5 +0.1526094058980197
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 0.046524 -1.999999999999988E-4 -0.42804554404588385
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 0.046724 -1.2199999999999711E-4 -0.26042778465610106
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 0.046846 +2.2099999999999898E-4 +0.4739946380697029
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 0.046625 +4.9999999999980616E-6 +0.010725010725006567
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 0.04662 +1.0900000000000493E-4 +0.23435316376772147
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 0.046511 +2.339999999999981E-4 +0.5056507552347778
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 0.046277 +1.8800000000000067E-4 +0.40790644188418207
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 0.046089 -9.30000000000028E-5 -0.20137715993244726
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 0.046182 -1.5500000000000236E-4 -0.3345059024106057
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 0.046337 +2.3400000000000504E-4 +0.5075591610090558
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 0.046103 +1.6899999999999554E-4 +0.36791918840073917
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 0.045934 -1.2599999999999417E-4 -0.2735562310030269
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 0.04606 +1.1999999999999511E-4 +0.2612102742707773
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 0.04594 -2.4999999999997247E-5 -0.05438920918089252
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 0.045965 -2.160000000000009E-4 -0.4677248218964529
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 0.046181 -2.1000000000000185E-4 -0.4526740100450558
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 0.046391 +2.1800000000000291E-4 +0.47213739631386936
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 0.046173 +4.009999999999986E-4 +0.8760814471729411
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 0.045772 -2.1800000000000291E-4 -0.47401609045445287
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 0.04599 -2.2999999999995246E-5 -0.049985873557462555
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 0.046013 +2.9999999999995308E-5 +0.06524150229431595
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 0.045983 -1.8599999999999867E-4 -0.40286772509692365
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 0.046169 +3.43000000000003E-4 +0.748483393706636
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 0.045826 +1.1699999999999905E-4 +0.2559670961954955
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 0.045709 -3.0000000000030003E-6 -0.006562828141413634
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 0.045712 +2.4600000000000316E-4 +0.5410636519597131
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 0.045466 -1.1200000000000099E-4 -0.2457325902847887
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 0.045578 -9.10000000000008E-5 -0.19925989183034618
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 0.045669 +2.909999999999996E-4 +0.6412799153774948
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 0.045378 +1.1800000000000005E-4 +0.2607158638974813
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 0.04526 +2.009999999999998E-4 +0.4460818038571646
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 0.045059 -2.4199999999999916E-4 -0.53420454294607
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 0.045301 -3.830000000000014E-4 -0.8383679187461723
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 0.045684 -1.1399999999999605E-4 -0.24891916677583312
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 0.045798 +1.6599999999999948E-4 +0.3637798036465627
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 0.045632 +2.6299999999999935E-4 +0.5796909784213876
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 0.045369 +2.030000000000018E-4 +0.4494531284594646
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 0.045166 +7.000000000000062E-6 +0.015500786111295782
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 0.045159 -6.400000000000156E-5 -0.14152090750282278
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 0.045223 -8.099999999999774E-5 -0.17879215963269854
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 0.045304 -1.9000000000005124E-5 -0.04192132030096225
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 0.045323 -3.1799999999999884E-4 -0.6967419644617753
Thu Jul 27 00:00:00 CEST 2017 0.045641 +1.9100000000000367E-4 +0.42024202420242834
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 0.04545 -1.460000000000003E-4 -0.32020352662514323
Nájdených 2 371 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií