Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali GaranT 5

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Garantovaný fond
  • ISIN LU0499461126
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Fri Oct 01 00:00:00 CEST 2010
  • Fond poskytuje garanciu najvyššej hodnoty počas 5-ročného obdobia garancie. Garantovaná hodnota fondu sa stanovuje na konci každého mesiaca, raz dosiahnutá garantovaná hodnota už neklesá.
  • Ručiteľ Generali Investments Luxembourg S.A., Luxemburg
  • Fond bol k 24.3.2017 zlúčený do fondu Generali Komfort Best Managers Conservative. Bližšie informácie k zlúčeniu nájdete tu:
  • https://www.generali.sk/garant/
Riziko 3

Aktuálna hodnota podielového listu 107.159 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 0.0 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 1.6351306492151663 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 0.1748121003627201 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 0.7455389880224983 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 1.6264557490231812 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 2.985017250824118 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 0.9843629947388965 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 8.238134197953606 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 1.5949904463033127 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 1.6264557490231812 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon Nov 03 00:00:00 CET 2014 103.938 +0.04800000000000182 +0.04620271440947331
Fri Oct 31 00:00:00 CET 2014 103.89 -0.0049999999999954525 -0.004812551133351415
Thu Oct 30 00:00:00 CET 2014 103.895 -0.006000000000000227 -0.005774727865949536
Wed Oct 29 00:00:00 CET 2014 103.901 -0.009000000000000341 -0.008661341545568609
Tue Oct 28 00:00:00 CET 2014 103.91 -0.012000000000000455 -0.01154712187987188
Mon Oct 27 00:00:00 CET 2014 103.922 -0.03300000000000125 -0.03174450483382353
Fri Oct 24 00:00:00 CEST 2014 103.955 -0.019000000000005457 -0.018273799219040775
Thu Oct 23 00:00:00 CEST 2014 103.974 +0.007000000000005002 +0.006732905633523139
Wed Oct 22 00:00:00 CEST 2014 103.967 +0.028000000000005798 +0.026938877610911974
Tue Oct 21 00:00:00 CEST 2014 103.939 -0.027000000000001023 -0.02597002866321781
Mon Oct 20 00:00:00 CEST 2014 103.966 +0.08099999999998886 +0.07797083313278033
Fri Oct 17 00:00:00 CEST 2014 103.885 -0.1629999999999967 -0.1566584653236936
Thu Oct 16 00:00:00 CEST 2014 104.048 -0.06199999999999761 -0.05955239650369572
Wed Oct 15 00:00:00 CEST 2014 104.11 -0.007000000000005002 -0.006723205624446538
Tue Oct 14 00:00:00 CEST 2014 104.117 -0.01099999999999568 -0.010563921327592655
Mon Oct 13 00:00:00 CEST 2014 104.128 +0.015000000000000568 +0.014407422704177738
Fri Oct 10 00:00:00 CEST 2014 104.113 -0.02200000000000557 -0.021126422432424803
Thu Oct 09 00:00:00 CEST 2014 104.135 -0.027000000000001023 -0.02592116126802579
Wed Oct 08 00:00:00 CEST 2014 104.162 -0.018000000000000682 -0.01727778844307994
Mon Oct 06 00:00:00 CEST 2014 104.18 +0.0020000000000095497 +0.0019197911267345791
Fri Oct 03 00:00:00 CEST 2014 104.178 -0.02400000000000091 -0.023032187482006975
Thu Oct 02 00:00:00 CEST 2014 104.202 -0.006000000000000227 -0.00575771533855388
Wed Oct 01 00:00:00 CEST 2014 104.208 +0.021000000000000796 +0.020156065536008134
Tue Sep 30 00:00:00 CEST 2014 104.187 -0.009000000000000341 -0.008637567660947004
Mon Sep 29 00:00:00 CEST 2014 104.196 +0.0010000000000047748 +9.597389510099093E-4
Fri Sep 26 00:00:00 CEST 2014 104.195 +9.99999999990564E-4 +9.597481620732134E-4
Thu Sep 25 00:00:00 CEST 2014 104.194 -0.027999999999991587 -0.02686572892478708
Wed Sep 24 00:00:00 CEST 2014 104.222 -0.02400000000000091 -0.023022466089826863
Tue Sep 23 00:00:00 CEST 2014 104.246 -0.006000000000000227 -0.005755285270306783
Mon Sep 22 00:00:00 CEST 2014 104.252 +0.02400000000000091 +0.02302644203093306
Fri Sep 19 00:00:00 CEST 2014 104.228 -0.014000000000010004 -0.013430287216294778
Thu Sep 18 00:00:00 CEST 2014 104.242 +0.0040000000000048885 +0.0038373721675443585
Wed Sep 17 00:00:00 CEST 2014 104.238 -0.0040000000000048885 -0.003837224918943313
Tue Sep 16 00:00:00 CEST 2014 104.242 -0.003999999999990678 -0.0038370776816287226
Mon Sep 15 00:00:00 CEST 2014 104.246 -0.018000000000000682 -0.01726386864114237
Fri Sep 12 00:00:00 CEST 2014 104.264 -0.012000000000000455 -0.011507921285818842
Thu Sep 11 00:00:00 CEST 2014 104.276 -0.03300000000000125 -0.031636771515402555
Wed Sep 10 00:00:00 CEST 2014 104.309 -0.0379999999999967 -0.036416954967557
Tue Sep 09 00:00:00 CEST 2014 104.347 -0.02400000000000091 -0.022994893217465492
Mon Sep 08 00:00:00 CEST 2014 104.371 +0.015999999999991132 +0.015332279239127144
Fri Sep 05 00:00:00 CEST 2014 104.355 +0.06900000000000261 +0.06616420228985925
Thu Sep 04 00:00:00 CEST 2014 104.286 -0.012000000000000455 -0.01150549387332495
Wed Sep 03 00:00:00 CEST 2014 104.298 -0.007999999999995566 -0.007669740954495012
Tue Sep 02 00:00:00 CEST 2014 104.306 +0.018000000000000682 +0.01725989567352014
Mon Sep 01 00:00:00 CEST 2014 104.288 +0.018999999999991246 +0.01822209861031682
Fri Aug 29 00:00:00 CEST 2014 104.269 -0.030000000000001137 -0.02876345890181223
Thu Aug 28 00:00:00 CEST 2014 104.299 -0.06699999999999307 -0.064197152329296
Wed Aug 27 00:00:00 CEST 2014 104.366 -0.016999999999995907 -0.016286176867876864
Tue Aug 26 00:00:00 CEST 2014 104.383 +0.04899999999999238 +0.04696455613701419
Mon Aug 25 00:00:00 CEST 2014 104.334 +0.017000000000010118 +0.016296480918747778
Fri Aug 22 00:00:00 CEST 2014 104.317 +0.00899999999998613 +0.00862829313186537
Thu Aug 21 00:00:00 CEST 2014 104.308 -0.01799999999998647 -0.017253608879844402
Wed Aug 20 00:00:00 CEST 2014 104.326 +0.012000000000000455 +0.011503729125525294
Tue Aug 19 00:00:00 CEST 2014 104.314 -0.02200000000000557 -0.021085723048617517
Mon Aug 18 00:00:00 CEST 2014 104.336 +0.0030000000000001137 +0.002875408547631252
Thu Aug 14 00:00:00 CEST 2014 104.333 +0.0040000000000048885 +0.003834025055358423
Wed Aug 13 00:00:00 CEST 2014 104.329 +0.006000000000000227 +0.005751368346385963
Tue Aug 12 00:00:00 CEST 2014 104.323 +0.020999999999986585 +0.020133842112314802
Mon Aug 11 00:00:00 CEST 2014 104.302 +0.0350000000000108 +0.03356766762255633
Fri Aug 08 00:00:00 CEST 2014 104.267 -0.012000000000000455 -0.011507590214712891
Thu Aug 07 00:00:00 CEST 2014 104.279 -0.03300000000000125 -0.03163586164583294
Wed Aug 06 00:00:00 CEST 2014 104.312 +0.0 +0.0
Tue Aug 05 00:00:00 CEST 2014 104.312 +0.04999999999999716 +0.0479561105676058
Mon Aug 04 00:00:00 CEST 2014 104.262 -0.0040000000000048885 -0.003836341664593336
Fri Aug 01 00:00:00 CEST 2014 104.266 -0.0030000000000001137 -0.002877173464788301
Thu Jul 31 00:00:00 CEST 2014 104.269 -0.05999999999998806 -0.05751037583029461
Wed Jul 30 00:00:00 CEST 2014 104.329 +0.016999999999995907 +0.01629726205997
Tue Jul 29 00:00:00 CEST 2014 104.312 +0.024999999999991473 +0.02397230719072509
Mon Jul 28 00:00:00 CEST 2014 104.287 +0.015000000000000568 +0.014385453429492642
Fri Jul 25 00:00:00 CEST 2014 104.272 +0.009000000000000341 +0.008632017110576467
Thu Jul 24 00:00:00 CEST 2014 104.263 -0.01999999999999602 -0.01917858136033296
Wed Jul 23 00:00:00 CEST 2014 104.283 -0.0030000000000001137 -0.0028767044473851843
Tue Jul 22 00:00:00 CEST 2014 104.286 +0.007999999999995566 +0.0076718003797498656
Mon Jul 21 00:00:00 CEST 2014 104.278 +0.006000000000000227 +0.005754181371797056
Fri Jul 18 00:00:00 CEST 2014 104.272 +0.027000000000001023 +0.02590052280685023
Thu Jul 17 00:00:00 CEST 2014 104.245 +0.0030000000000001137 +0.0028779186892040768
Wed Jul 16 00:00:00 CEST 2014 104.242 +0.01100000000000989 +0.010553482169421662
Tue Jul 15 00:00:00 CEST 2014 104.231 +9.99999999990564E-4 +9.594166746527525E-4
Mon Jul 14 00:00:00 CEST 2014 104.23 +0.027000000000001023 +0.025910962256365962
Fri Jul 11 00:00:00 CEST 2014 104.203 -0.03499999999999659 -0.03357700646596883
Thu Jul 10 00:00:00 CEST 2014 104.238 -0.05100000000000193 -0.04890256882317592
Wed Jul 09 00:00:00 CEST 2014 104.289 -0.028999999999996362 -0.02779961272263307
Tue Jul 08 00:00:00 CEST 2014 104.318 +0.009999999999990905 +0.009586992368745354
Mon Jul 07 00:00:00 CEST 2014 104.308 +0.030000000000001137 +0.028769251424079035
Fri Jul 04 00:00:00 CEST 2014 104.278 +0.04600000000000648 +0.04413232020877128
Thu Jul 03 00:00:00 CEST 2014 104.232 +0.007000000000005002 +0.00671623890621732
Wed Jul 02 00:00:00 CEST 2014 104.225 +0.030000000000001137 +0.028792168530160887
Tue Jul 01 00:00:00 CEST 2014 104.195 -0.005000000000009663 -0.004798464491372037
Mon Jun 30 00:00:00 CEST 2014 104.2 +0.016000000000005343 +0.015357444521236796
Fri Jun 27 00:00:00 CEST 2014 104.184 +9.99999999990564E-4 +9.598494955900328E-4
Thu Jun 26 00:00:00 CEST 2014 104.183 -0.014999999999986358 -0.014395669782516322
Wed Jun 25 00:00:00 CEST 2014 104.198 +0.027999999999991587 +0.026879139867516163
Tue Jun 24 00:00:00 CEST 2014 104.17 +0.015000000000000568 +0.014401612980654378
Fri Jun 20 00:00:00 CEST 2014 104.155 +0.02200000000000557 +0.02112682819087664
Thu Jun 19 00:00:00 CEST 2014 104.133 -0.028000000000005798 -0.026881462351557493
Wed Jun 18 00:00:00 CEST 2014 104.161 -0.036000000000001364 -0.03454993905774769
Tue Jun 17 00:00:00 CEST 2014 104.197 -0.015000000000000568 -0.014393735846160298
Mon Jun 16 00:00:00 CEST 2014 104.212 +0.046999999999997044 +0.04512072193154807
Fri Jun 13 00:00:00 CEST 2014 104.165 +0.019000000000005457 +0.01824361953412081
Thu Jun 12 00:00:00 CEST 2014 104.146 +0.009000000000000341 +0.008642461372999358
Nájdených 1 621 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií