Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali GaranT 4

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Garantovaný fond
  • ISIN LU0413823765
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Thu Oct 01 00:00:00 CEST 2009
  • Fond poskytuje garanciu najvyššej hodnoty počas 5-ročného obdobia garancie. Garantovaná hodnota fondu sa stanovuje na konci každého mesiaca, raz dosiahnutá garantovaná hodnota už neklesá.
  • Ručiteľ Generali Investments Luxembourg S.A., Luxemburg
  • Fond bol k 24.3.2017 zlúčený do fondu Generali Komfort Best Managers Conservative. Bližšie informácie k zlúčeniu nájdete tu:
  • https://www.generali.sk/garant/
Riziko 3

Aktuálna hodnota podielového listu 107.21 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 0.0 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 0.9139769764399119 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 0.2440415525156725 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 0.0700051337098051 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 0.9082780366134857 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 3.172846515835359 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 1.0456631664373717 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 5.537234827976567 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 1.0831061182443813 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 0.9082780366134857 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Aug 27 00:00:00 CEST 2015 104.753 +0.019000000000005457 +0.01814119579124779
Wed Aug 26 00:00:00 CEST 2015 104.734 -0.3090000000000117 -0.29416524661330284
Tue Aug 25 00:00:00 CEST 2015 105.043 -0.09599999999998943 -0.09130769742910759
Mon Aug 24 00:00:00 CEST 2015 105.139 -0.2540000000000049 -0.2410027231410102
Fri Aug 21 00:00:00 CEST 2015 105.393 +0.007000000000005002 +0.006642248496009909
Thu Aug 20 00:00:00 CEST 2015 105.386 -0.10900000000000887 -0.10332243234277345
Wed Aug 19 00:00:00 CEST 2015 105.495 -0.08499999999999375 -0.08050767190755233
Tue Aug 18 00:00:00 CEST 2015 105.58 +0.03999999999999204 +0.03790032215273076
Mon Aug 17 00:00:00 CEST 2015 105.54 +0.03200000000001069 +0.030329453690725528
Fri Aug 14 00:00:00 CEST 2015 105.508 -0.05200000000000671 -0.049261083743848716
Thu Aug 13 00:00:00 CEST 2015 105.56 -0.016999999999995907 -0.01610199191111313
Wed Aug 12 00:00:00 CEST 2015 105.577 +0.13700000000000045 +0.12993171471927206
Tue Aug 11 00:00:00 CEST 2015 105.44 +0.042999999999992156 +0.04079812518382132
Mon Aug 10 00:00:00 CEST 2015 105.397 +0.09900000000000375 +0.09401887975080604
Fri Aug 07 00:00:00 CEST 2015 105.298 -0.04800000000000182 -0.04556414102101818
Thu Aug 06 00:00:00 CEST 2015 105.346 -0.23299999999998988 -0.22068782617754465
Wed Aug 05 00:00:00 CEST 2015 105.579 +0.07699999999999818 +0.07298439840002861
Tue Aug 04 00:00:00 CEST 2015 105.502 +0.0309999999999917 +0.029391965563986024
Mon Aug 03 00:00:00 CEST 2015 105.471 +0.06799999999999784 +0.06451429276206354
Fri Jul 31 00:00:00 CEST 2015 105.403 +0.20300000000000296 +0.1929657794676834
Thu Jul 30 00:00:00 CEST 2015 105.2 +0.006000000000000227 +0.005703747362017062
Wed Jul 29 00:00:00 CEST 2015 105.194 +0.07099999999999795 +0.06753992941601548
Tue Jul 28 00:00:00 CEST 2015 105.123 -0.10899999999999466 -0.10358065987531803
Mon Jul 27 00:00:00 CEST 2015 105.232 +0.046999999999997044 +0.044683177259112083
Fri Jul 24 00:00:00 CEST 2015 105.185 +0.16800000000000637 +0.15997409943152668
Thu Jul 23 00:00:00 CEST 2015 105.017 -0.054000000000002046 -0.05139381941734831
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 105.071 -0.12399999999999523 -0.11787632492038143
Tue Jul 21 00:00:00 CEST 2015 105.195 +0.19899999999999807 +0.1895310297535126
Mon Jul 20 00:00:00 CEST 2015 104.996 +0.31699999999999307 +0.3028305581826279
Fri Jul 17 00:00:00 CEST 2015 104.679 +0.055999999999997385 +0.05352551542203663
Thu Jul 16 00:00:00 CEST 2015 104.623 +0.20600000000000307 +0.1972858825670179
Wed Jul 15 00:00:00 CEST 2015 104.417 +0.1629999999999967 +0.15634891706792708
Tue Jul 14 00:00:00 CEST 2015 104.254 +0.12400000000000944 +0.11908191683473489
Mon Jul 13 00:00:00 CEST 2015 104.13 +0.3810000000000002 +0.36723245525258097
Fri Jul 10 00:00:00 CEST 2015 103.749 +0.18299999999999272 +0.17669891663286474
Thu Jul 09 00:00:00 CEST 2015 103.566 +0.17300000000000182 +0.16732273945044812
Wed Jul 08 00:00:00 CEST 2015 103.393 +0.1700000000000017 +0.16469197756314163
Tue Jul 07 00:00:00 CEST 2015 103.223 -0.3299999999999983 -0.31867739225324065
Mon Jul 06 00:00:00 CEST 2015 103.553 +0.04200000000000159 +0.04057539778381196
Fri Jul 03 00:00:00 CEST 2015 103.511 -0.26500000000000057 -0.25535769349367926
Thu Jul 02 00:00:00 CEST 2015 103.776 +0.31399999999999295 +0.30349306991938385
Wed Jul 01 00:00:00 CEST 2015 103.462 +0.07099999999999795 +0.06867135437320264
Tue Jun 30 00:00:00 CEST 2015 103.391 -0.9639999999999986 -0.9237698241579211
Mon Jun 29 00:00:00 CEST 2015 104.355 +0.0870000000000033 +0.08343883070549286
Fri Jun 26 00:00:00 CEST 2015 104.268 +0.018000000000000682 +0.017266187050360367
Thu Jun 25 00:00:00 CEST 2015 104.25 -0.18200000000000216 -0.17427608395894184
Wed Jun 24 00:00:00 CEST 2015 104.432 +0.9470000000000027 +0.9151084698265475
Mon Jun 22 00:00:00 CEST 2015 103.485 +0.1389999999999958 +0.13449964197936617
Fri Jun 19 00:00:00 CEST 2015 103.346 +0.12600000000000477 +0.12206936640186472
Thu Jun 18 00:00:00 CEST 2015 103.22 +0.355000000000004 +0.34511252612648036
Wed Jun 17 00:00:00 CEST 2015 102.865 -0.22700000000000387 -0.22019167345672203
Tue Jun 16 00:00:00 CEST 2015 103.092 -0.6910000000000025 -0.6658123199367936
Mon Jun 15 00:00:00 CEST 2015 103.783 -0.24200000000000443 -0.23263638548426283
Fri Jun 12 00:00:00 CEST 2015 104.025 +0.21300000000000807 +0.20517859207028868
Thu Jun 11 00:00:00 CEST 2015 103.812 -0.2150000000000034 -0.20667711267267477
Wed Jun 10 00:00:00 CEST 2015 104.027 +0.054000000000002046 +0.05193656045319654
Tue Jun 09 00:00:00 CEST 2015 103.973 -0.11299999999999955 -0.10856407201736981
Mon Jun 08 00:00:00 CEST 2015 104.086 -0.16800000000000637 -0.16114489611909985
Fri Jun 05 00:00:00 CEST 2015 104.254 -0.3259999999999934 -0.31172308280741384
Thu Jun 04 00:00:00 CEST 2015 104.58 +0.1039999999999992 +0.09954439297063364
Wed Jun 03 00:00:00 CEST 2015 104.476 -0.42600000000000193 -0.4060933061333453
Tue Jun 02 00:00:00 CEST 2015 104.902 -0.13299999999999557 -0.1266244585138245
Mon Jun 01 00:00:00 CEST 2015 105.035 +0.021000000000000796 +0.019997333688842246
Fri May 29 00:00:00 CEST 2015 105.014 +0.016999999999995907 +0.016190938788723398
Thu May 28 00:00:00 CEST 2015 104.997 -0.117999999999995 -0.11225800313941399
Wed May 27 00:00:00 CEST 2015 105.115 -0.2049999999999983 -0.19464489175844885
Tue May 26 00:00:00 CEST 2015 105.32 +0.006000000000000227 +0.0056972482291055586
Fri May 22 00:00:00 CEST 2015 105.314 -0.1530000000000058 -0.1450690737387105
Thu May 21 00:00:00 CEST 2015 105.467 -0.034000000000006025 -0.0322271826807386
Wed May 20 00:00:00 CEST 2015 105.501 +0.26600000000000534 +0.25276761533710773
Tue May 19 00:00:00 CEST 2015 105.235 -0.25 -0.2370005214011471
Mon May 18 00:00:00 CEST 2015 105.485 +0.23999999999999488 +0.22803933678559063
Fri May 15 00:00:00 CEST 2015 105.245 +0.05100000000000193 +0.04848185257714502
Wed May 13 00:00:00 CEST 2015 105.194 -0.16199999999999193 -0.15376437981699376
Tue May 12 00:00:00 CEST 2015 105.356 +0.009999999999990905 +0.009492529379369796
Mon May 11 00:00:00 CEST 2015 105.346 +0.30800000000000693 +0.2932272130086321
Fri May 08 00:00:00 CEST 2015 105.038 -0.0799999999999983 -0.07610494872428919
Thu May 07 00:00:00 CEST 2015 105.118 -0.34900000000000375 -0.3309091943451542
Wed May 06 00:00:00 CEST 2015 105.467 -0.5160000000000053 -0.48687053584065876
Tue May 05 00:00:00 CEST 2015 105.983 +0.034000000000006025 +0.032090911665052076
Mon May 04 00:00:00 CEST 2015 105.949 -0.05299999999999727 -0.0499990566215706
Thu Apr 30 00:00:00 CEST 2015 106.002 -0.3470000000000084 -0.32628421517833583
Wed Apr 29 00:00:00 CEST 2015 106.349 +0.20199999999999818 +0.19030212818072878
Tue Apr 28 00:00:00 CEST 2015 106.147 +0.0040000000000048885 +0.0037685009845254878
Mon Apr 27 00:00:00 CEST 2015 106.143 -0.07500000000000284 -0.0706095012144861
Fri Apr 24 00:00:00 CEST 2015 106.218 +0.0730000000000075 +0.06877384709596071
Thu Apr 23 00:00:00 CEST 2015 106.145 +0.28000000000000114 +0.26448779105464615
Wed Apr 22 00:00:00 CEST 2015 105.865 -0.017000000000010118 -0.016055609074262026
Tue Apr 21 00:00:00 CEST 2015 105.882 -0.39699999999999136 -0.3735451029836481
Fri Apr 17 00:00:00 CEST 2015 106.279 -0.2610000000000099 -0.24497841186409786
Thu Apr 16 00:00:00 CEST 2015 106.54 +0.14700000000000557 +0.13816698467004931
Wed Apr 15 00:00:00 CEST 2015 106.393 -0.11400000000000432 -0.10703521834246042
Tue Apr 14 00:00:00 CEST 2015 106.507 -0.11499999999999488 -0.10785766539738037
Mon Apr 13 00:00:00 CEST 2015 106.622 +0.01300000000000523 +0.012194092431225535
Fri Apr 10 00:00:00 CEST 2015 106.609 -0.11200000000000898 -0.1049465428547418
Thu Apr 09 00:00:00 CEST 2015 106.721 -0.006000000000000227 -0.00562182015797336
Wed Apr 08 00:00:00 CEST 2015 106.727 +0.2259999999999991 +0.21220458023868236
Tue Apr 07 00:00:00 CEST 2015 106.501 -0.03900000000000148 -0.03660596958888819
Thu Apr 02 00:00:00 CEST 2015 106.54 +0.11700000000000443 +0.10993864108322865
Wed Apr 01 00:00:00 CEST 2015 106.423 +0.17499999999999716 +0.16470898275731982
Nájdených 1 871 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií