Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali GaranT 4

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Garantovaný fond
  • ISIN LU0413823765
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Thu Oct 01 00:00:00 CEST 2009
  • Fond poskytuje garanciu najvyššej hodnoty počas 5-ročného obdobia garancie. Garantovaná hodnota fondu sa stanovuje na konci každého mesiaca, raz dosiahnutá garantovaná hodnota už neklesá.
  • Ručiteľ Generali Investments Luxembourg S.A., Luxemburg
  • Fond bol k 24.3.2017 zlúčený do fondu Generali Komfort Best Managers Conservative. Bližšie informácie k zlúčeniu nájdete tu:
  • https://www.generali.sk/garant/
Riziko 3

Aktuálna hodnota podielového listu 107.21 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 0.0 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 0.9139769764399119 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 0.2440415525156725 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 0.0700051337098051 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 0.9082780366134857 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 3.172846515835359 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 1.0456631664373717 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 5.537234827976567 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 1.0831061182443813 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 0.9082780366134857 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2016 107.04 +0.008000000000009777 +0.0074744001793947395
Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2016 107.032 +0.03499999999999659 +0.03271119751020738
Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2016 106.997 +0.058000000000006935 +0.054236527366074996
Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2016 106.939 -0.07200000000000273 -0.06728280270252845
Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2016 107.011 +0.04599999999999227 +0.0430047211704691
Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2016 106.965 -0.015000000000000568 -0.014021312394840689
Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2016 106.98 -0.024999999999991473 -0.023363394233906334
Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2016 107.005 -0.007000000000005002 -0.00654132246851288
Tue May 31 00:00:00 CEST 2016 107.012 -0.045000000000001705 -0.04203368299130529
Mon May 30 00:00:00 CEST 2016 107.057 +0.02200000000000557 +0.020554024384552318
Fri May 27 00:00:00 CEST 2016 107.035 +0.0309999999999917 +0.028970879593278476
Thu May 26 00:00:00 CEST 2016 107.004 +0.125 +0.11695468707603925
Wed May 25 00:00:00 CEST 2016 106.879 +0.036000000000001364 +0.033694299111782115
Tue May 24 00:00:00 CEST 2016 106.843 +0.0020000000000095497 +0.00187194054717716
Mon May 23 00:00:00 CEST 2016 106.841 +0.042999999999992156 +0.040262926272020216
Fri May 20 00:00:00 CEST 2016 106.798 -0.09499999999999886 -0.08887392064962052
Thu May 19 00:00:00 CEST 2016 106.893 -0.01999999999999602 -0.018706798986087774
Wed May 18 00:00:00 CEST 2016 106.913 +0.04099999999999682 +0.03836364997379745
Tue May 17 00:00:00 CEST 2016 106.872 +0.007000000000005002 +0.006550320497829039
Fri May 13 00:00:00 CEST 2016 106.865 -0.08500000000000796 -0.07947639083684709
Thu May 12 00:00:00 CEST 2016 106.95 -0.02199999999999136 -0.020566129454428598
Wed May 11 00:00:00 CEST 2016 106.972 +0.053999999999987836 +0.050505995248683884
Tue May 10 00:00:00 CEST 2016 106.918 +0.07200000000000273 +0.0673867061003713
Mon May 09 00:00:00 CEST 2016 106.846 -9.99999999990564E-4 -9.359177141057437E-4
Fri May 06 00:00:00 CEST 2016 106.847 -0.07900000000000773 -0.07388287226680858
Wed May 04 00:00:00 CEST 2016 106.926 +0.04200000000000159 +0.03929493656674675
Tue May 03 00:00:00 CEST 2016 106.884 +0.07399999999999807 +0.06928190244358962
Mon May 02 00:00:00 CEST 2016 106.81 +0.02200000000000557 +0.020601565718999862
Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2016 106.788 +0.015000000000000568 +0.014048495406142534
Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2016 106.773 +0.030000000000001137 +0.02810488743992687
Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2016 106.743 +0.0030000000000001137 +0.0028105677346825127
Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2016 106.74 -0.07000000000000739 -0.06553693474394474
Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2016 106.81 +0.01300000000000523 +0.012172626571912348
Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2016 106.797 -0.1150000000000091 -0.10756510026938894
Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2016 106.912 -0.01999999999999602 -0.018703475105670914
Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2016 106.932 -0.045000000000001705 -0.042065116800809245
Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2016 106.977 +0.0030000000000001137 +0.0028044197655506136
Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2016 106.974 +0.0379999999999967 +0.035535273434574605
Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2016 106.936 -0.04899999999999238 -0.045800813198104764
Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2016 106.985 +0.05499999999999261 +0.05143551856353933
Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2016 106.93 -0.042999999999992156 -0.0401970590709732
Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2016 106.973 +0.0010000000000047748 +9.348240661152217E-4
Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2016 106.972 +0.018999999999991246 +0.017764812581219085
Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2016 106.953 -0.14699999999999136 -0.13725490196077625
Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2016 107.1 -0.04200000000000159 -0.039200313602510306
Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2016 107.142 -0.06799999999999784 -0.0634269191306761
Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2016 107.21 -0.045000000000001705 -0.041956085963359945
Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2016 107.255 +0.03699999999999193 +0.03450913092950057
Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2016 107.218 +0.008000000000009777 +0.007461990485971251
Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2016 107.21 +0.015000000000000568 +0.013993189980876505
Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2016 107.195 +0.12299999999999045 +0.11487597130901678
Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2016 107.072 -0.06300000000000239 -0.058804312316238755
Thu Mar 24 00:00:00 CET 2016 107.135 -0.10199999999998965 -0.09511642436844527
Wed Mar 23 00:00:00 CET 2016 107.237 -0.01100000000000989 -0.010256601521715921
Tue Mar 22 00:00:00 CET 2016 107.248 -9.99999999990564E-4 -9.324096261881826E-4
Mon Mar 21 00:00:00 CET 2016 107.249 +0.02199999999999136 +0.020517220476177975
Fri Mar 18 00:00:00 CET 2016 107.227 +0.10200000000000387 +0.09521586931155554
Thu Mar 17 00:00:00 CET 2016 107.125 -0.02400000000000091 -0.02239871580696125
Wed Mar 16 00:00:00 CET 2016 107.149 -0.09099999999999397 -0.08485639686683512
Tue Mar 15 00:00:00 CET 2016 107.24 +0.04899999999999238 +0.045712793051648354
Mon Mar 14 00:00:00 CET 2016 107.191 +0.11899999999999977 +0.11114016736401652
Fri Mar 11 00:00:00 CET 2016 107.072 -0.028999999999996362 -0.02707724484364886
Thu Mar 10 00:00:00 CET 2016 107.101 -0.016000000000005343 -0.014936938114403261
Wed Mar 09 00:00:00 CET 2016 107.117 +0.04400000000001114 +0.04109345960233779
Tue Mar 08 00:00:00 CET 2016 107.073 +0.022999999999996135 +0.021485287248945478
Mon Mar 07 00:00:00 CET 2016 107.05 -0.04999999999999716 -0.04668534080298521
Fri Mar 04 00:00:00 CET 2016 107.1 -0.049000000000006594 -0.045730711439216976
Thu Mar 03 00:00:00 CET 2016 107.149 +0.0 +0.0
Wed Mar 02 00:00:00 CET 2016 107.149 +0.1839999999999975 +0.17201888468190296
Tue Mar 01 00:00:00 CET 2016 106.965 +0.2289999999999992 +0.21454804377154776
Mon Feb 29 00:00:00 CET 2016 106.736 +0.06799999999999784 +0.06374920313495878
Fri Feb 26 00:00:00 CET 2016 106.668 +0.027000000000001023 +0.025318592286269842
Thu Feb 25 00:00:00 CET 2016 106.641 +0.010000000000005116 +0.009378135814167658
Wed Feb 24 00:00:00 CET 2016 106.631 -0.027000000000001023 -0.025314556807741587
Tue Feb 23 00:00:00 CET 2016 106.658 +0.07099999999999795 +0.06661225102498236
Mon Feb 22 00:00:00 CET 2016 106.587 +0.014000000000010004 +0.01313653552026311
Fri Feb 19 00:00:00 CET 2016 106.573 +0.10799999999998988 +0.10144178838114862
Thu Feb 18 00:00:00 CET 2016 106.465 +0.06100000000000705 +0.057328671854448184
Wed Feb 17 00:00:00 CET 2016 106.404 -0.08800000000000807 -0.08263531532885857
Tue Feb 16 00:00:00 CET 2016 106.492 +0.21099999999999852 +0.19853031115627298
Mon Feb 15 00:00:00 CET 2016 106.281 +0.132000000000005 +0.12435350309471122
Fri Feb 12 00:00:00 CET 2016 106.149 -0.33499999999999375 -0.31460125464857985
Thu Feb 11 00:00:00 CET 2016 106.484 +0.12699999999999534 +0.11940915971679845
Wed Feb 10 00:00:00 CET 2016 106.357 -0.3050000000000068 -0.2859500103129576
Tue Feb 09 00:00:00 CET 2016 106.662 -0.2009999999999934 -0.18809129446112632
Mon Feb 08 00:00:00 CET 2016 106.863 -0.05700000000000216 -0.053310886644222
Fri Feb 05 00:00:00 CET 2016 106.92 -0.09099999999999397 -0.08503798674902018
Thu Feb 04 00:00:00 CET 2016 107.011 +0.033999999999991815 +0.031782532693935904
Wed Feb 03 00:00:00 CET 2016 106.977 -0.055999999999997385 -0.05232031242700605
Tue Feb 02 00:00:00 CET 2016 107.033 +0.03100000000000591 +0.02897142109493833
Mon Feb 01 00:00:00 CET 2016 107.002 +0.13700000000000045 +0.1281991297431343
Fri Jan 29 00:00:00 CET 2016 106.865 +0.016999999999995907 +0.015910452231203118
Thu Jan 28 00:00:00 CET 2016 106.848 +0.07099999999999795 +0.06649372055779611
Wed Jan 27 00:00:00 CET 2016 106.777 +0.0799999999999983 +0.07497867793845965
Tue Jan 26 00:00:00 CET 2016 106.697 -0.016999999999995907 -0.015930430871297026
Mon Jan 25 00:00:00 CET 2016 106.714 +0.1529999999999916 +0.14357973367366259
Fri Jan 22 00:00:00 CET 2016 106.561 +0.1460000000000008 +0.13719870319034044
Thu Jan 21 00:00:00 CET 2016 106.415 -0.1519999999999868 -0.14263327296441378
Wed Jan 20 00:00:00 CET 2016 106.567 +0.001999999999995339 +0.0018767888143342926
Tue Jan 19 00:00:00 CET 2016 106.565 -0.04099999999999682 -0.03845937376882804
Nájdených 1 871 záznamov, zobrazujem 201 až 300.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií