Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali GaranT 3

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Garantovaný fond
  • ISIN LU0367683470
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Wed Oct 01 00:00:00 CEST 2008
  • Fond poskytuje garanciu najvyššej hodnoty počas 5-ročného obdobia garancie. Garantovaná hodnota fondu sa stanovuje na konci každého mesiaca, raz dosiahnutá garantovaná hodnota už neklesá.
  • Ručiteľ Generali Investments Luxembourg S.A., Luxemburg
  • Fond bol k 24.3.2017 zlúčený do fondu Generali Komfort Best Managers Conservative. Bližšie informácie k zlúčeniu nájdete tu:
  • https://www.generali.sk/garant/
Riziko 3

Aktuálna hodnota podielového listu 118.675 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 0.0 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 1.2697654176657913 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 0.8138161862772497 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 0.3526188503103489 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 1.265444740255317 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 4.893096103023709 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 1.6036535526691598 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 8.970121021798615 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 1.7319573214232387 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 1.265444740255317 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Aug 28 00:00:00 CEST 2015 117.341 +0.018000000000000682 +0.01534226025587539
Thu Aug 27 00:00:00 CEST 2015 117.323 -0.0030000000000001137 -0.002556977992942838
Wed Aug 26 00:00:00 CEST 2015 117.326 -0.16100000000000136 -0.13703643807400084
Tue Aug 25 00:00:00 CEST 2015 117.487 -0.09900000000000375 -0.08419369652850148
Mon Aug 24 00:00:00 CEST 2015 117.586 -0.18300000000000693 -0.15538893936435474
Fri Aug 21 00:00:00 CEST 2015 117.769 +0.0030000000000001137 +0.0025474245537762284
Thu Aug 20 00:00:00 CEST 2015 117.766 -0.07399999999999807 -0.06279701289884425
Wed Aug 19 00:00:00 CEST 2015 117.84 -0.06699999999999307 -0.056824446385704885
Tue Aug 18 00:00:00 CEST 2015 117.907 +0.02599999999999625 +0.02205614136289669
Mon Aug 17 00:00:00 CEST 2015 117.881 +0.016000000000005343 +0.013574852585589737
Fri Aug 14 00:00:00 CEST 2015 117.865 -0.05300000000001148 -0.04494648823759857
Thu Aug 13 00:00:00 CEST 2015 117.918 -0.029999999999986926 -0.02543493743004284
Wed Aug 12 00:00:00 CEST 2015 117.948 +0.1039999999999992 +0.08825226570720547
Tue Aug 11 00:00:00 CEST 2015 117.844 -0.009000000000000341 -0.007636632075552036
Mon Aug 10 00:00:00 CEST 2015 117.853 +0.0519999999999925 +0.044142239879111804
Fri Aug 07 00:00:00 CEST 2015 117.801 +0.0049999999999954525 +0.004244626303096414
Thu Aug 06 00:00:00 CEST 2015 117.796 -0.1389999999999958 -0.11786153389578649
Wed Aug 05 00:00:00 CEST 2015 117.935 +0.08200000000000784 +0.06957820335503367
Tue Aug 04 00:00:00 CEST 2015 117.853 +0.022999999999996135 +0.019519646948991033
Mon Aug 03 00:00:00 CEST 2015 117.83 +0.08299999999999841 +0.0704901186442104
Fri Jul 31 00:00:00 CEST 2015 117.747 +0.09099999999999397 +0.07734412184673453
Thu Jul 30 00:00:00 CEST 2015 117.656 +0.03300000000000125 +0.028055737398299016
Wed Jul 29 00:00:00 CEST 2015 117.623 +0.038000000000010914 +0.03231704724242966
Tue Jul 28 00:00:00 CEST 2015 117.585 -0.07400000000001228 -0.06289361629795619
Mon Jul 27 00:00:00 CEST 2015 117.659 +0.012000000000000455 +0.010200005100002936
Fri Jul 24 00:00:00 CEST 2015 117.647 +0.08500000000000796 +0.07230227454450244
Thu Jul 23 00:00:00 CEST 2015 117.562 +0.0 +0.0
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 117.562 -0.06100000000000705 -0.05186060549382948
Tue Jul 21 00:00:00 CEST 2015 117.623 +0.12199999999999989 +0.10382890358379918
Mon Jul 20 00:00:00 CEST 2015 117.501 +0.20600000000000307 +0.17562555948676675
Fri Jul 17 00:00:00 CEST 2015 117.295 +0.03100000000000591 +0.026436075863015003
Thu Jul 16 00:00:00 CEST 2015 117.264 +0.1529999999999916 +0.13064528524219893
Wed Jul 15 00:00:00 CEST 2015 117.111 +0.132000000000005 +0.11284076629138991
Tue Jul 14 00:00:00 CEST 2015 116.979 +0.08299999999999841 +0.07100328497125513
Mon Jul 13 00:00:00 CEST 2015 116.896 +0.257000000000005 +0.2203379658604798
Fri Jul 10 00:00:00 CEST 2015 116.639 +0.05499999999999261 +0.047176284910444496
Thu Jul 09 00:00:00 CEST 2015 116.584 +0.10000000000000853 +0.08584870025068553
Wed Jul 08 00:00:00 CEST 2015 116.484 +0.09399999999999409 +0.08076295214364987
Tue Jul 07 00:00:00 CEST 2015 116.39 -0.24800000000000466 -0.21262367324543
Mon Jul 06 00:00:00 CEST 2015 116.638 +0.04000000000000625 +0.034305905761682236
Fri Jul 03 00:00:00 CEST 2015 116.598 -0.1629999999999967 -0.13960140800438223
Thu Jul 02 00:00:00 CEST 2015 116.761 +0.22099999999998943 +0.18963446027114245
Wed Jul 01 00:00:00 CEST 2015 116.54 -0.028999999999996362 -0.024877969271415522
Tue Jun 30 00:00:00 CEST 2015 116.569 -0.5279999999999916 -0.45090822138909764
Mon Jun 29 00:00:00 CEST 2015 117.097 +0.03999999999999204 +0.03417138658943253
Fri Jun 26 00:00:00 CEST 2015 117.057 +0.019000000000005457 +0.016234043643949363
Thu Jun 25 00:00:00 CEST 2015 117.038 -0.1039999999999992 -0.08878113742295608
Wed Jun 24 00:00:00 CEST 2015 117.142 +0.5690000000000026 +0.4881061652355199
Mon Jun 22 00:00:00 CEST 2015 116.573 +0.10599999999999454 +0.09101290494302638
Fri Jun 19 00:00:00 CEST 2015 116.467 +0.05100000000000193 +0.043808411214954934
Thu Jun 18 00:00:00 CEST 2015 116.416 +0.2819999999999965 +0.24282294590731093
Wed Jun 17 00:00:00 CEST 2015 116.134 -0.14100000000000534 -0.1212642442485533
Tue Jun 16 00:00:00 CEST 2015 116.275 -0.5459999999999923 -0.4673817207522554
Mon Jun 15 00:00:00 CEST 2015 116.821 -0.1419999999999959 -0.12140591469096715
Fri Jun 12 00:00:00 CEST 2015 116.963 +0.11599999999999966 +0.09927512045666527
Thu Jun 11 00:00:00 CEST 2015 116.847 -0.17300000000000182 -0.14783797641428972
Wed Jun 10 00:00:00 CEST 2015 117.02 -0.007000000000005002 -0.005981525630841603
Tue Jun 09 00:00:00 CEST 2015 117.027 -0.08499999999999375 -0.07258009426872887
Mon Jun 08 00:00:00 CEST 2015 117.112 -0.10099999999999909 -0.0861679165280294
Fri Jun 05 00:00:00 CEST 2015 117.213 -0.045000000000001705 -0.038376912449471855
Thu Jun 04 00:00:00 CEST 2015 117.258 -0.08299999999999841 -0.07073401453882139
Wed Jun 03 00:00:00 CEST 2015 117.341 -0.20300000000000296 -0.1727012863268248
Tue Jun 02 00:00:00 CEST 2015 117.544 -0.1039999999999992 -0.08839929280565688
Mon Jun 01 00:00:00 CEST 2015 117.648 +0.018000000000000682 +0.015302218821729732
Fri May 29 00:00:00 CEST 2015 117.63 -0.03900000000000148 -0.03314381867781785
Thu May 28 00:00:00 CEST 2015 117.669 -0.030000000000001137 -0.025488746718324826
Wed May 27 00:00:00 CEST 2015 117.699 -0.06300000000000239 -0.053497732715139336
Tue May 26 00:00:00 CEST 2015 117.762 +0.018000000000000682 +0.01528740317978044
Fri May 22 00:00:00 CEST 2015 117.744 -0.054000000000002046 -0.04584118575867336
Thu May 21 00:00:00 CEST 2015 117.798 -0.03300000000000125 -0.028006212287090194
Wed May 20 00:00:00 CEST 2015 117.831 +0.16200000000000614 +0.13767432373862795
Tue May 19 00:00:00 CEST 2015 117.669 -0.09900000000000375 -0.0840635826370523
Mon May 18 00:00:00 CEST 2015 117.768 +0.1389999999999958 +0.11816813880930364
Fri May 15 00:00:00 CEST 2015 117.629 -0.018000000000000682 -0.015300007650004404
Wed May 13 00:00:00 CEST 2015 117.647 -0.08699999999998909 -0.07389539130581572
Tue May 12 00:00:00 CEST 2015 117.734 -0.027000000000001023 -0.022927794431094356
Mon May 11 00:00:00 CEST 2015 117.761 +0.15200000000000102 +0.12924180972544705
Fri May 08 00:00:00 CEST 2015 117.609 -0.010000000000005116 -0.008502027733618816
Thu May 07 00:00:00 CEST 2015 117.619 -0.14799999999999613 -0.1256718775208642
Wed May 06 00:00:00 CEST 2015 117.767 -0.2530000000000001 -0.21437044568717178
Tue May 05 00:00:00 CEST 2015 118.02 -0.04999999999999716 -0.04234775980350399
Mon May 04 00:00:00 CEST 2015 118.07 -0.034000000000006025 -0.028788186682928627
Thu Apr 30 00:00:00 CEST 2015 118.104 -0.2639999999999958 -0.223033252230329
Wed Apr 29 00:00:00 CEST 2015 118.368 +0.08099999999998886 +0.06847751654872374
Tue Apr 28 00:00:00 CEST 2015 118.287 +0.01300000000000523 +0.010991426687188418
Mon Apr 27 00:00:00 CEST 2015 118.274 -0.02200000000000557 -0.018597416649764633
Fri Apr 24 00:00:00 CEST 2015 118.296 +0.016000000000005343 +0.013527223537373472
Thu Apr 23 00:00:00 CEST 2015 118.28 +0.10800000000000409 +0.09139220796805005
Wed Apr 22 00:00:00 CEST 2015 118.172 +0.01099999999999568 +0.009309332182357698
Tue Apr 21 00:00:00 CEST 2015 118.161 -0.13800000000000523 -0.11665356427358238
Fri Apr 17 00:00:00 CEST 2015 118.299 -0.1559999999999917 -0.13169558060022094
Thu Apr 16 00:00:00 CEST 2015 118.455 +0.054000000000002046 +0.04560772290774744
Wed Apr 15 00:00:00 CEST 2015 118.401 -0.03200000000001069 -0.027019496255275714
Tue Apr 14 00:00:00 CEST 2015 118.433 -0.053999999999987836 -0.04557462000049612
Mon Apr 13 00:00:00 CEST 2015 118.487 +0.01999999999999602 +0.016882338541531417
Fri Apr 10 00:00:00 CEST 2015 118.467 -0.06900000000000261 -0.05821016400081208
Thu Apr 09 00:00:00 CEST 2015 118.536 +0.022999999999996135 +0.01940715364558836
Wed Apr 08 00:00:00 CEST 2015 118.513 +0.14000000000000057 +0.11827021364669354
Tue Apr 07 00:00:00 CEST 2015 118.373 -0.031999999999996476 -0.02702588573117392
Thu Apr 02 00:00:00 CEST 2015 118.405 +0.07200000000000273 +0.06084524181758489
Nájdených 2 101 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií