Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Total Return Euro High Yield - CX

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Dlhopisový fond
  • ISIN LU0169274494
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Mon Jun 30 00:00:00 CEST 2003
  • Výkonnosť fondu je platná pre investičné životné poistenie
Riziko 4

Aktuálna hodnota podielového listu 165.256 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť fondu za 1 mesiac -0.010286011629245806 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace -0.35815495930057173 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov -0.07377039267616459 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 0.4864523033516699 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku -0.1335533034802494 %
Výkonnosť fondu za 3 roky N/A
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. N/A
Výkonnosť fondu za 5 rokov N/A
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. N/A
Výkonnosť fondu za rok 2017 0.877850728798979 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 166.128 -0.016000000000019554 -0.00963020030817818
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 166.144 +0.10200000000000387 +0.06143024054155206
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 166.042 -0.04800000000000182 -0.02889999397916902
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 166.09 +0.0 +0.0
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 166.09 -0.020000000000010232 -0.012040214315820981
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 166.11 +0.17700000000002092 +0.10666955940049352
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 165.933 +0.07200000000000273 +0.04340984318194315
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 165.861 +0.002999999999985903 +0.0018087761820267353
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 165.858 -0.21600000000000819 -0.13006250225803445
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 166.074 +0.10099999999999909 +0.06085327131521336
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 165.973 -0.17899999999997362 -0.10773267851122686
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 166.152 +0.02400000000000091 +0.014446691707599508
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 166.128 -0.027000000000015234 -0.0162498871535706
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 166.155 +0.1599999999999966 +0.0963884454351014
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 165.995 -0.05099999999998772 -0.030714380352425068
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 166.046 +0.030000000000001137 +0.018070547417117108
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 166.016 +0.060000000000002274 +0.03615416134397206
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 165.956 +0.06699999999997885 +0.04038845251944303
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 165.889 -0.025999999999982037 -0.015670674743080516
Thu Jul 27 00:00:00 CEST 2017 165.915 +0.11499999999998067 +0.0693606755126542
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 165.8 +0.10600000000002296 +0.0639733484616359
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 165.694 +0.046999999999997044 +0.02837358962130135
Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017 165.647 +0.044999999999987494 +0.027173584860078683
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 165.602 +0.0800000000000125 +0.048331943789956935
Thu Jul 20 00:00:00 CEST 2017 165.522 +0.060000000000002274 +0.03626210247670298
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 165.462 +0.08400000000000318 +0.05079272938359587
Tue Jul 18 00:00:00 CEST 2017 165.378 +0.011999999999972033 +0.00725663074632756
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 165.366 +0.02800000000002001 +0.016935005866781993
Fri Jul 14 00:00:00 CEST 2017 165.338 +0.030000000000001137 +0.01814794202337524
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 165.308 +0.043000000000006366 +0.02601881826158374
Wed Jul 12 00:00:00 CEST 2017 165.265 +0.06399999999999295 +0.038740685589066015
Tue Jul 11 00:00:00 CEST 2017 165.201 -0.009000000000014552 -0.0054476121300251505
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 165.21 -0.228999999999985 -0.13841959876449025
Fri Jul 07 00:00:00 CEST 2017 165.439 -0.10900000000000887 -0.06584193104115355
Thu Jul 06 00:00:00 CEST 2017 165.548 +0.04599999999999227 +0.02779422605164425
Wed Jul 05 00:00:00 CEST 2017 165.502 +0.021000000000015007 +0.012690278642270113
Tue Jul 04 00:00:00 CEST 2017 165.481 -0.025000000000005684 -0.015105192560998203
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 165.506 -0.05699999999998795 -0.034427982097442036
Fri Jun 30 00:00:00 CEST 2017 165.563 +0.036000000000001364 +0.02174871773185122
Thu Jun 29 00:00:00 CEST 2017 165.527 -0.146000000000015 -0.0881254036566097
Wed Jun 28 00:00:00 CEST 2017 165.673 -0.0010000000000047748 -6.035950118937038E-4
Tue Jun 27 00:00:00 CEST 2017 165.674 +0.0800000000000125 +0.04831092913995223
Mon Jun 26 00:00:00 CEST 2017 165.594 -0.13800000000000523 -0.0832669611179526
Thu Jun 22 00:00:00 CEST 2017 165.732 +0.0020000000000095497 +0.0012067821154948108
Wed Jun 21 00:00:00 CEST 2017 165.73 +0.08599999999998431 +0.05191857235999149
Tue Jun 20 00:00:00 CEST 2017 165.644 -0.01999999999998181 -0.012072628935666053
Mon Jun 19 00:00:00 CEST 2017 165.664 +0.0519999999999925 +0.03139869091611266
Fri Jun 16 00:00:00 CEST 2017 165.612 +0.016999999999995907 +0.010266010447172865
Thu Jun 15 00:00:00 CEST 2017 165.595 +0.06800000000001205 +0.041080911271280246
Wed Jun 14 00:00:00 CEST 2017 165.527 -0.03200000000001069 -0.019328456924728156
Tue Jun 13 00:00:00 CEST 2017 165.559 -0.0519999999999925 -0.031398880509140394
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 165.611 -0.0010000000000047748 -6.03820979158983E-4
Fri Jun 09 00:00:00 CEST 2017 165.612 -0.01300000000000523 -0.007849056603776742
Thu Jun 08 00:00:00 CEST 2017 165.625 +0.04099999999999682 +0.02476084645859311
Wed Jun 07 00:00:00 CEST 2017 165.584 -0.08400000000000318 -0.05070381727310234
Tue Jun 06 00:00:00 CEST 2017 165.668 +0.12999999999999545 +0.07853181746788981
Fri Jun 02 00:00:00 CEST 2017 165.538 +0.051000000000016144 +0.03081813072931176
Thu Jun 01 00:00:00 CEST 2017 165.487 +0.04999999999998295 +0.030222985184682354
Wed May 31 00:00:00 CEST 2017 165.437 +0.04200000000000159 +0.025393754345658326
Tue May 30 00:00:00 CEST 2017 165.395 +0.03700000000000614 +0.02237569394889037
Mon May 29 00:00:00 CEST 2017 165.358 +0.07200000000000273 +0.043560858148907186
Fri May 26 00:00:00 CEST 2017 165.286 +0.04800000000000182 +0.029049008097412107
Wed May 24 00:00:00 CEST 2017 165.238 +0.049000000000006594 +0.02966299208785488
Tue May 23 00:00:00 CEST 2017 165.189 +0.01099999999999568 +0.0066594824976665655
Mon May 22 00:00:00 CEST 2017 165.178 +0.04200000000000159 +0.025433582017247356
Fri May 19 00:00:00 CEST 2017 165.136 -0.10699999999999932 -0.06475312116095648
Thu May 18 00:00:00 CEST 2017 165.243 +0.046999999999997044 +0.02845105208358377
Wed May 17 00:00:00 CEST 2017 165.196 -0.05000000000001137 -0.03025791849727761
Tue May 16 00:00:00 CEST 2017 165.246 -0.04200000000000159 -0.025410193117468654
Mon May 15 00:00:00 CEST 2017 165.288 -0.026999999999986812 -0.016332456219935766
Fri May 12 00:00:00 CEST 2017 165.315 -0.02199999999999136 -0.013306156516684929
Thu May 11 00:00:00 CEST 2017 165.337 +0.036000000000001364 +0.021778452640940686
Wed May 10 00:00:00 CEST 2017 165.301 -0.0020000000000095497 -0.0012098993968709278
Tue May 09 00:00:00 CEST 2017 165.303 +0.11199999999999477 +0.06780030389064462
Mon May 08 00:00:00 CEST 2017 165.191 -0.05500000000000682 -0.033283710347001935
Fri May 05 00:00:00 CEST 2017 165.246 +0.03200000000001069 +0.019368818623125575
Thu May 04 00:00:00 CEST 2017 165.214 +0.05500000000000682 +0.03330124304458541
Wed May 03 00:00:00 CEST 2017 165.159 +0.025000000000005684 +0.015139220269602677
Tue May 02 00:00:00 CEST 2017 165.134 +0.03899999999998727 +0.023622762651798825
Fri Apr 28 00:00:00 CEST 2017 165.095 +0.030000000000001137 +0.01817465846787698
Thu Apr 27 00:00:00 CEST 2017 165.065 +0.117999999999995 +0.07153813042977138
Wed Apr 26 00:00:00 CEST 2017 164.947 +0.0010000000000047748 +6.062590181057891E-4
Tue Apr 25 00:00:00 CEST 2017 164.946 -0.19700000000000273 -0.11929055424692704
Mon Apr 24 00:00:00 CEST 2017 165.143 +0.1599999999999966 +0.09697968881642144
Fri Apr 21 00:00:00 CEST 2017 164.983 +0.03499999999999659 +0.0212188083517209
Thu Apr 20 00:00:00 CEST 2017 164.948 +0.054000000000002046 +0.03274831103618206
Wed Apr 19 00:00:00 CEST 2017 164.894 +0.030000000000001137 +0.018196816770187026
Tue Apr 18 00:00:00 CEST 2017 164.864 +0.07500000000001705 +0.045512746603242366
Thu Apr 13 00:00:00 CEST 2017 164.789 +0.00899999999998613 +0.005461827891726017
Wed Apr 12 00:00:00 CEST 2017 164.78 +0.03100000000000591 +0.01881650267983776
Tue Apr 11 00:00:00 CEST 2017 164.749 +0.08500000000000796 +0.05162026915416119
Mon Apr 10 00:00:00 CEST 2017 164.664 +0.020999999999986585 +0.012754869627003021
Fri Apr 07 00:00:00 CEST 2017 164.643 -0.043000000000006366 -0.02611029474272638
Thu Apr 06 00:00:00 CEST 2017 164.686 +0.08899999999999864 +0.054071459382612465
Wed Apr 05 00:00:00 CEST 2017 164.597 -0.06799999999998363 -0.04129596453404405
Tue Apr 04 00:00:00 CEST 2017 164.665 +0.0049999999999954525 +0.0030365601846200976
Mon Apr 03 00:00:00 CEST 2017 164.66 +0.0049999999999954525 +0.003036652394397651
Fri Mar 31 00:00:00 CEST 2017 164.655 -0.07099999999999795 -0.04310187827058143
Thu Mar 30 00:00:00 CEST 2017 164.726 -0.006000000000000227 -0.0036422795813808046
Wed Mar 29 00:00:00 CEST 2017 164.732 -0.15500000000000114 -0.09400377228041092
Nájdených 427 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií