Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali GaranT 2

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Garantovaný fond
  • ISIN LU0298381780
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Mon Oct 01 00:00:00 CEST 2007
  • Fond poskytuje garanciu najvyššej hodnoty počas 5-ročného obdobia garancie. Garantovaná hodnota fondu sa stanovuje na konci každého mesiaca, raz dosiahnutá garantovaná hodnota už neklesá.
  • Ručiteľ Generali Investments Luxembourg S.A., Luxemburg
  • Fond bol k 24.3.2017 zlúčený do fondu Generali Komfort Best Managers Conservative. Bližšie informácie k zlúčeniu nájdete tu:
  • https://www.generali.sk/garant/
Riziko 3

Aktuálna hodnota podielového listu 111.198 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 0.0 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 1.4904394651576558 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 1.1231050444240331 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 0.6298528533420278 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 1.4811772758384523 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 2.9572978778563686 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 0.9753101560213695 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 9.51152255268859 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 1.8327897064352117 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 1.4839557551199034 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Jun 12 00:00:00 CEST 2014 109.608 -0.013999999999995794 -0.012771159073904685
Wed Jun 11 00:00:00 CEST 2014 109.622 -0.2909999999999968 -0.26475485156441625
Tue Jun 10 00:00:00 CEST 2014 109.913 +0.4719999999999942 +0.43128260889428477
Fri Jun 06 00:00:00 CEST 2014 109.441 +0.3470000000000084 +0.31807432122757295
Thu Jun 05 00:00:00 CEST 2014 109.094 -0.043000000000006366 -0.039400020158155684
Wed Jun 04 00:00:00 CEST 2014 109.137 -0.06099999999999284 -0.05586182897122003
Tue Jun 03 00:00:00 CEST 2014 109.198 +0.012999999999991019 +0.011906397398901881
Mon Jun 02 00:00:00 CEST 2014 109.185 +0.019000000000005457 +0.017404686440838226
Fri May 30 00:00:00 CEST 2014 109.166 +0.02400000000000091 +0.021989701489803108
Wed May 28 00:00:00 CEST 2014 109.142 -0.007000000000005002 -0.006413251610188827
Tue May 27 00:00:00 CEST 2014 109.149 +0.277000000000001 +0.25442721728268153
Mon May 26 00:00:00 CEST 2014 108.872 +0.22799999999999443 +0.20985972534147712
Fri May 23 00:00:00 CEST 2014 108.644 -0.042999999999992156 -0.03956314922667123
Thu May 22 00:00:00 CEST 2014 108.687 +0.08199999999999363 +0.07550296947653758
Wed May 21 00:00:00 CEST 2014 108.605 -0.23799999999999955 -0.2186635796514241
Tue May 20 00:00:00 CEST 2014 108.843 -0.16899999999999693 -0.15502880416834564
Mon May 19 00:00:00 CEST 2014 109.012 +0.10099999999999909 +0.0927362709000919
Fri May 16 00:00:00 CEST 2014 108.911 -0.25199999999999534 -0.23084744831123674
Thu May 15 00:00:00 CEST 2014 109.163 +0.12199999999999989 +0.11188452050146264
Wed May 14 00:00:00 CEST 2014 109.041 +0.09799999999999898 +0.0899552977244972
Tue May 13 00:00:00 CEST 2014 108.943 -0.06700000000000728 -0.06146225116962414
Mon May 12 00:00:00 CEST 2014 109.01 -0.07099999999999795 -0.06508924560647404
Fri May 09 00:00:00 CEST 2014 109.081 +0.20199999999999818 +0.1855270529670535
Thu May 08 00:00:00 CEST 2014 108.879 -0.0759999999999934 -0.06975356798677748
Wed May 07 00:00:00 CEST 2014 108.955 +0.04099999999999682 +0.037644379969514315
Tue May 06 00:00:00 CEST 2014 108.914 +0.02200000000000557 +0.020203504389675615
Mon May 05 00:00:00 CEST 2014 108.892 +0.125 +0.11492456351650777
Fri May 02 00:00:00 CEST 2014 108.767 +0.11699999999999022 +0.10768522779566517
Wed Apr 30 00:00:00 CEST 2014 108.65 +0.03900000000000148 +0.035907965123239335
Tue Apr 29 00:00:00 CEST 2014 108.611 -0.08099999999998886 -0.07452250395612267
Mon Apr 28 00:00:00 CEST 2014 108.692 +0.026999999999986812 +0.024847006855921238
Fri Apr 25 00:00:00 CEST 2014 108.665 -0.10599999999999454 -0.09745244596445242
Thu Apr 24 00:00:00 CEST 2014 108.771 -0.01999999999999602 -0.01838387366601651
Wed Apr 23 00:00:00 CEST 2014 108.791 +0.003999999999990678 +0.003676909924890545
Tue Apr 22 00:00:00 CEST 2014 108.787 -0.09899999999998954 -0.09092077953087592
Thu Apr 17 00:00:00 CEST 2014 108.886 -0.018000000000000682 -0.01652831851906329
Wed Apr 16 00:00:00 CEST 2014 108.904 +0.16499999999999204 +0.15173948629285908
Tue Apr 15 00:00:00 CEST 2014 108.739 +0.03900000000000148 +0.035878564857407064
Mon Apr 14 00:00:00 CEST 2014 108.7 -0.12399999999999523 -0.1139454532088466
Fri Apr 11 00:00:00 CEST 2014 108.824 +0.12099999999999511 +0.11131247527666681
Thu Apr 10 00:00:00 CEST 2014 108.703 -0.036000000000001364 -0.03310679700935392
Wed Apr 09 00:00:00 CEST 2014 108.739 -0.09899999999998954 -0.09096087763464006
Tue Apr 08 00:00:00 CEST 2014 108.838 -0.05000000000001137 -0.04591874219382427
Mon Apr 07 00:00:00 CEST 2014 108.888 +0.3190000000000026 +0.29382236181599036
Fri Apr 04 00:00:00 CEST 2014 108.569 +0.1950000000000074 +0.17993245612416944
Thu Apr 03 00:00:00 CEST 2014 108.374 -0.06700000000000728 -0.061784749310691785
Wed Apr 02 00:00:00 CEST 2014 108.441 -0.012000000000000455 -0.011064700838151507
Tue Apr 01 00:00:00 CEST 2014 108.453 +0.036000000000001364 +0.03320512465757341
Mon Mar 31 00:00:00 CEST 2014 108.417 -0.01999999999999602 -0.018443889078447413
Fri Mar 28 00:00:00 CET 2014 108.437 +0.12899999999999068 +0.11910477527051619
Thu Mar 27 00:00:00 CET 2014 108.308 +0.18000000000000682 +0.1664693696359933
Wed Mar 26 00:00:00 CET 2014 108.128 +0.08100000000000307 +0.07496737530889619
Tue Mar 25 00:00:00 CET 2014 108.047 +0.042999999999992156 +0.039813340246650265
Mon Mar 24 00:00:00 CET 2014 108.004 +0.09300000000000352 +0.08618213157139079
Fri Mar 21 00:00:00 CET 2014 107.911 -0.1529999999999916 -0.14158276576842574
Thu Mar 20 00:00:00 CET 2014 108.064 -0.1010000000000133 -0.09337586095318569
Wed Mar 19 00:00:00 CET 2014 108.165 +0.04600000000000648 +0.042545713519368915
Tue Mar 18 00:00:00 CET 2014 108.119 +0.03100000000000591 +0.028680334542230325
Mon Mar 17 00:00:00 CET 2014 108.088 +0.015000000000000568 +0.013879507370018942
Fri Mar 14 00:00:00 CET 2014 108.073 +0.04799999999998761 +0.04443415875953493
Thu Mar 13 00:00:00 CET 2014 108.025 +0.0020000000000095497 +0.0018514575599729221
Wed Mar 12 00:00:00 CET 2014 108.023 -0.05200000000000671 -0.048114735137642105
Tue Mar 11 00:00:00 CET 2014 108.075 +0.10600000000000875 +0.09817632839056467
Mon Mar 10 00:00:00 CET 2014 107.969 +0.016999999999995907 +0.015747739736175253
Fri Mar 07 00:00:00 CET 2014 107.952 -0.21399999999999864 -0.1978440545088093
Thu Mar 06 00:00:00 CET 2014 108.166 +0.13400000000000034 +0.12403732227488184
Wed Mar 05 00:00:00 CET 2014 108.032 +0.10599999999999454 +0.09821544391527023
Tue Mar 04 00:00:00 CET 2014 107.926 +0.13299999999999557 +0.12338463536592872
Mon Mar 03 00:00:00 CET 2014 107.793 -0.15699999999999648 -0.1454377026401079
Fri Feb 28 00:00:00 CET 2014 107.95 +0.15900000000000603 +0.1475076768932527
Thu Feb 27 00:00:00 CET 2014 107.791 +0.12199999999999989 +0.11331023785862215
Wed Feb 26 00:00:00 CET 2014 107.669 +0.0589999999999975 +0.05482761825108958
Tue Feb 25 00:00:00 CET 2014 107.61 -0.07600000000000762 -0.07057556228294078
Mon Feb 24 00:00:00 CET 2014 107.686 +0.1700000000000017 +0.15811600133933712
Fri Feb 21 00:00:00 CET 2014 107.516 -0.16499999999999204 -0.15323037490364322
Thu Feb 20 00:00:00 CET 2014 107.681 -0.060000000000002274 -0.055689106282661445
Wed Feb 19 00:00:00 CET 2014 107.741 +0.1389999999999958 +0.12917975502313692
Tue Feb 18 00:00:00 CET 2014 107.602 +0.12000000000000455 +0.11164660129138325
Mon Feb 17 00:00:00 CET 2014 107.482 +0.03100000000000591 +0.028850359698844974
Fri Feb 14 00:00:00 CET 2014 107.451 +0.10299999999999443 +0.095949621790806
Thu Feb 13 00:00:00 CET 2014 107.348 -0.11899999999999977 -0.11073166646505417
Wed Feb 12 00:00:00 CET 2014 107.467 -0.06100000000000705 -0.05672941001414241
Tue Feb 11 00:00:00 CET 2014 107.528 -0.055999999999997385 -0.05205234979178817
Mon Feb 10 00:00:00 CET 2014 107.584 +0.20900000000000318 +0.1946449359720635
Fri Feb 07 00:00:00 CET 2014 107.375 -0.15200000000000102 -0.141359844504172
Thu Feb 06 00:00:00 CET 2014 107.527 +0.060000000000002274 +0.05583109233532366
Wed Feb 05 00:00:00 CET 2014 107.467 +0.009000000000000341 +0.008375365258985223
Tue Feb 04 00:00:00 CET 2014 107.458 +0.019000000000005457 +0.017684453503853774
Mon Feb 03 00:00:00 CET 2014 107.439 +0.2839999999999918 +0.26503662918201837
Fri Jan 31 00:00:00 CET 2014 107.155 +0.1490000000000009 +0.13924452834420584
Thu Jan 30 00:00:00 CET 2014 107.006 +0.06999999999999318 +0.0654597142215841
Wed Jan 29 00:00:00 CET 2014 106.936 +0.09000000000000341 +0.08423338262546413
Tue Jan 28 00:00:00 CET 2014 106.846 -0.021000000000000796 -0.019650593728654117
Mon Jan 27 00:00:00 CET 2014 106.867 -0.021000000000000796 -0.019646733028965642
Fri Jan 24 00:00:00 CET 2014 106.888 -0.024999999999991473 -0.023383498732606395
Thu Jan 23 00:00:00 CET 2014 106.913 -0.06499999999999773 -0.060760156293815294
Wed Jan 22 00:00:00 CET 2014 106.978 -0.0730000000000075 -0.06819179643348264
Tue Jan 21 00:00:00 CET 2014 107.051 +0.07200000000000273 +0.06730292861216008
Mon Jan 20 00:00:00 CET 2014 106.979 +0.07399999999999807 +0.06922033581216788
Fri Jan 17 00:00:00 CET 2014 106.905 +0.09100000000000819 +0.08519482464846198
Nájdených 2 379 záznamov, zobrazujem 701 až 800.[<<] 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií