Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali GaranT 1

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Garantovaný fond
  • ISIN LU0255130451
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2006
  • Fond poskytuje garanciu najvyššej hodnoty počas 5-ročného obdobia garancie. Garantovaná hodnota fondu sa stanovuje na konci každého mesiaca, raz dosiahnutá garantovaná hodnota už neklesá.
  • Ručiteľ Generali Investments Luxembourg S.A., Luxemburg
  • Fond bol k 24.3.2017 zlúčený do fondu Generali Komfort Best Managers Conservative. Bližšie informácie k zlúčeniu nájdete tu:
  • https://www.generali.sk/garant/
Riziko 3

Aktuálna hodnota podielového listu 119.125 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 0.0 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 0.34959144132760134 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 1.7275537565541121 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 1.091319512215816 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 0.36734659488242283 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 1.0510153877474782 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 0.3487991155558534 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 8.688710060035397 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 1.6793880190491661 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 0.36734659488242283 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Tue Nov 04 00:00:00 CET 2014 118.586 -0.010000000000005116 -0.008431987588118584
Mon Nov 03 00:00:00 CET 2014 118.596 +0.132000000000005 +0.11142625607780002
Fri Oct 31 00:00:00 CET 2014 118.464 -0.006000000000000227 -0.00506457330969885
Thu Oct 30 00:00:00 CET 2014 118.47 -0.007000000000005002 -0.00590831975826954
Wed Oct 29 00:00:00 CET 2014 118.477 -0.0049999999999954525 -0.004220050302995774
Tue Oct 28 00:00:00 CET 2014 118.482 -0.021000000000000796 -0.01772107035264997
Mon Oct 27 00:00:00 CET 2014 118.503 -0.049000000000006594 -0.04133207368918837
Fri Oct 24 00:00:00 CEST 2014 118.552 -0.022999999999996135 -0.019397006114270407
Thu Oct 23 00:00:00 CEST 2014 118.575 +0.0010000000000047748 +8.43355204348993E-4
Wed Oct 22 00:00:00 CEST 2014 118.574 +0.07099999999999795 +0.05991409500181258
Tue Oct 21 00:00:00 CEST 2014 118.503 -0.08400000000000318 -0.07083407118824422
Mon Oct 20 00:00:00 CEST 2014 118.587 +0.21800000000000352 +0.1841698417660059
Fri Oct 17 00:00:00 CEST 2014 118.369 -0.33199999999999363 -0.2796943580930183
Thu Oct 16 00:00:00 CEST 2014 118.701 -0.13800000000000523 -0.11612349481231349
Wed Oct 15 00:00:00 CEST 2014 118.839 +0.001999999999995339 +0.0016829775238312466
Tue Oct 14 00:00:00 CEST 2014 118.837 -0.018999999999991246 -0.015985730632017945
Mon Oct 13 00:00:00 CEST 2014 118.856 +0.024999999999991473 +0.021038281256567287
Fri Oct 10 00:00:00 CEST 2014 118.831 -0.03999999999999204 -0.033649923025794386
Thu Oct 09 00:00:00 CEST 2014 118.871 -0.034000000000006025 -0.02859425591859554
Wed Oct 08 00:00:00 CEST 2014 118.905 -0.055999999999997385 -0.047074251225189254
Mon Oct 06 00:00:00 CEST 2014 118.961 +0.006000000000000227 +0.00504392417300679
Fri Oct 03 00:00:00 CEST 2014 118.955 -0.05200000000000671 -0.04369490870285504
Thu Oct 02 00:00:00 CEST 2014 119.007 +0.01100000000000989 +0.00924400820196468
Wed Oct 01 00:00:00 CEST 2014 118.996 +0.04599999999999227 +0.038671710802851846
Tue Sep 30 00:00:00 CEST 2014 118.95 -0.02400000000000091 -0.020172474658329474
Mon Sep 29 00:00:00 CEST 2014 118.974 +0.0030000000000001137 +0.002521622916509161
Fri Sep 26 00:00:00 CEST 2014 118.971 +0.01300000000000523 +0.010928226769116185
Thu Sep 25 00:00:00 CEST 2014 118.958 -0.03100000000000591 -0.026052828412715386
Wed Sep 24 00:00:00 CEST 2014 118.989 -0.04200000000000159 -0.03528492577563962
Tue Sep 23 00:00:00 CEST 2014 119.031 -0.007999999999995566 -0.006720486563223453
Mon Sep 22 00:00:00 CEST 2014 119.039 +0.07200000000000273 +0.060520984810916244
Fri Sep 19 00:00:00 CEST 2014 118.967 -0.03900000000000148 -0.03277145690133395
Thu Sep 18 00:00:00 CEST 2014 119.006 +0.013999999999995794 +0.01176549684012017
Wed Sep 17 00:00:00 CEST 2014 118.992 +0.007000000000005002 +0.00588309450771526
Tue Sep 16 00:00:00 CEST 2014 118.985 -0.0040000000000048885 -0.003361655279063517
Mon Sep 15 00:00:00 CEST 2014 118.989 -0.0309999999999917 -0.026046042681895233
Fri Sep 12 00:00:00 CEST 2014 119.02 -0.03100000000000591 -0.026039260485007192
Thu Sep 11 00:00:00 CEST 2014 119.051 -0.05700000000000216 -0.04785572757497578
Wed Sep 10 00:00:00 CEST 2014 119.108 -0.0589999999999975 -0.04951035101999504
Tue Sep 09 00:00:00 CEST 2014 119.167 -0.03999999999999204 -0.033555076463623816
Mon Sep 08 00:00:00 CEST 2014 119.207 +0.05999999999998806 +0.05035796117400191
Fri Sep 05 00:00:00 CEST 2014 119.147 +0.1560000000000059 +0.13110235227874875
Thu Sep 04 00:00:00 CEST 2014 118.991 -0.02200000000000557 -0.01848537554721381
Wed Sep 03 00:00:00 CEST 2014 119.013 -0.033999999999991815 -0.02856014851276539
Tue Sep 02 00:00:00 CEST 2014 119.047 +0.03499999999999659 +0.029408799112691654
Mon Sep 01 00:00:00 CEST 2014 119.012 +0.03100000000000591 +0.026054580143053018
Fri Aug 29 00:00:00 CEST 2014 118.981 -0.07500000000000284 -0.06299556511221849
Thu Aug 28 00:00:00 CEST 2014 119.056 -0.07699999999999818 -0.06463364474998379
Wed Aug 27 00:00:00 CEST 2014 119.133 -0.02600000000001046 -0.021819585595725423
Tue Aug 26 00:00:00 CEST 2014 119.159 +0.12100000000000932 +0.10164821317563241
Mon Aug 25 00:00:00 CEST 2014 119.038 +0.0519999999999925 +0.043702620476352254
Fri Aug 22 00:00:00 CEST 2014 118.986 +0.02400000000000091 +0.02017450950723837
Thu Aug 21 00:00:00 CEST 2014 118.962 -0.028999999999996362 -0.024371591128737772
Wed Aug 20 00:00:00 CEST 2014 118.991 +0.046999999999997044 +0.03951439332795016
Tue Aug 19 00:00:00 CEST 2014 118.944 -0.04899999999999238 -0.041178892876045134
Mon Aug 18 00:00:00 CEST 2014 118.993 +0.055999999999997385 +0.04708375022070288
Thu Aug 14 00:00:00 CEST 2014 118.937 +0.018999999999991246 +0.01597739618896319
Wed Aug 13 00:00:00 CEST 2014 118.918 +0.023000000000010346 +0.019344800033651834
Tue Aug 12 00:00:00 CEST 2014 118.895 +0.0660000000000025 +0.05554199732388769
Mon Aug 11 00:00:00 CEST 2014 118.829 +0.08499999999999375 +0.07158256417165815
Fri Aug 08 00:00:00 CEST 2014 118.744 -0.01999999999999602 -0.01684011990165035
Thu Aug 07 00:00:00 CEST 2014 118.764 -0.06700000000000728 -0.05638259376762569
Wed Aug 06 00:00:00 CEST 2014 118.831 -0.03900000000000148 -0.03280895095482584
Tue Aug 05 00:00:00 CEST 2014 118.87 +0.08500000000000796 +0.07155785663173629
Mon Aug 04 00:00:00 CEST 2014 118.785 -0.04200000000000159 -0.035345502284835593
Fri Aug 01 00:00:00 CEST 2014 118.827 +0.013999999999995794 +0.011783222374652432
Thu Jul 31 00:00:00 CEST 2014 118.813 -0.14399999999999125 -0.12105214489268497
Wed Jul 30 00:00:00 CEST 2014 118.957 +0.031999999999996476 +0.026907714946391825
Tue Jul 29 00:00:00 CEST 2014 118.925 +0.046999999999997044 +0.039536331364926264
Mon Jul 28 00:00:00 CEST 2014 118.878 +0.049000000000006594 +0.0412357252859206
Fri Jul 25 00:00:00 CEST 2014 118.829 +0.012000000000000455 +0.010099564877080263
Thu Jul 24 00:00:00 CEST 2014 118.817 -0.023000000000010346 -0.019353752945145023
Wed Jul 23 00:00:00 CEST 2014 118.84 -0.015000000000000568 -0.012620419839300465
Tue Jul 22 00:00:00 CEST 2014 118.855 +0.005000000000009663 +0.00420698359277212
Mon Jul 21 00:00:00 CEST 2014 118.85 +0.04199999999998738 +0.035351154804379656
Fri Jul 18 00:00:00 CEST 2014 118.808 +0.056000000000011596 +0.04715710051200114
Thu Jul 17 00:00:00 CEST 2014 118.752 -0.0030000000000001137 -0.002526209422761243
Wed Jul 16 00:00:00 CEST 2014 118.755 +0.015999999999991132 +0.013474932414784637
Tue Jul 15 00:00:00 CEST 2014 118.739 -0.012999999999991019 -0.010947184047419007
Mon Jul 14 00:00:00 CEST 2014 118.752 +0.05299999999999727 +0.04465075527173546
Fri Jul 11 00:00:00 CEST 2014 118.699 -0.06700000000000728 -0.05641345166125598
Thu Jul 10 00:00:00 CEST 2014 118.766 -0.09399999999999409 -0.07908463738851934
Wed Jul 09 00:00:00 CEST 2014 118.86 -0.04099999999999682 -0.03448246860833535
Tue Jul 08 00:00:00 CEST 2014 118.901 +0.02400000000000091 +0.020188934781329364
Mon Jul 07 00:00:00 CEST 2014 118.877 +0.060000000000002274 +0.05049782438540132
Fri Jul 04 00:00:00 CEST 2014 118.817 +0.08599999999999852 +0.0724326418542744
Thu Jul 03 00:00:00 CEST 2014 118.731 -0.06900000000000261 -0.05808080808081029
Wed Jul 02 00:00:00 CEST 2014 118.8 +0.04099999999999682 +0.03452369925647473
Tue Jul 01 00:00:00 CEST 2014 118.759 +0.015000000000000568 +0.01263221720676461
Mon Jun 30 00:00:00 CEST 2014 118.744 +0.028000000000005798 +0.023585700326835306
Fri Jun 27 00:00:00 CEST 2014 118.716 +0.02400000000000091 +0.020220402386008248
Thu Jun 26 00:00:00 CEST 2014 118.692 +0.0049999999999954525 +0.004212761296515585
Wed Jun 25 00:00:00 CEST 2014 118.687 +0.06799999999999784 +0.05732639796322499
Tue Jun 24 00:00:00 CEST 2014 118.619 +0.03700000000000614 +0.031202037408718134
Fri Jun 20 00:00:00 CEST 2014 118.582 +0.0519999999999925 +0.043870750021085377
Thu Jun 19 00:00:00 CEST 2014 118.53 -0.06699999999999307 -0.05649384048499799
Wed Jun 18 00:00:00 CEST 2014 118.597 -0.0940000000000083 -0.07919724326192239
Tue Jun 17 00:00:00 CEST 2014 118.691 -0.027999999999991587 -0.02358510432196328
Mon Jun 16 00:00:00 CEST 2014 118.719 +0.0799999999999983 +0.06743145171486467
Fri Jun 13 00:00:00 CEST 2014 118.639 +0.031999999999996476 +0.026979857849870986
Nájdených 2 626 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií