Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali GaranT 1

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Garantovaný fond
  • ISIN LU0255130451
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2006
  • Fond poskytuje garanciu najvyššej hodnoty počas 5-ročného obdobia garancie. Garantovaná hodnota fondu sa stanovuje na konci každého mesiaca, raz dosiahnutá garantovaná hodnota už neklesá.
  • Ručiteľ Generali Investments Luxembourg S.A., Luxemburg
  • Fond bol k 24.3.2017 zlúčený do fondu Generali Komfort Best Managers Conservative. Bližšie informácie k zlúčeniu nájdete tu:
  • https://www.generali.sk/garant/
Riziko 3

Aktuálna hodnota podielového listu 119.125 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 0.0 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 0.34959144132760134 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 1.7275537565541121 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 1.091319512215816 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 0.36734659488242283 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 1.0510153877474782 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 0.3487991155558534 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 8.688710060035397 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 1.6793880190491661 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 0.37326637569303767 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Nov 03 00:00:00 CET 2016 118.95 -9.99999999990564E-4 -8.406822977449235E-4
Wed Nov 02 00:00:00 CET 2016 118.951 -0.02200000000000557 -0.018491590528948224
Mon Oct 31 00:00:00 CET 2016 118.973 -0.02200000000000557 -0.01848817177192787
Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2016 118.995 -0.016999999999995907 -0.0142842738547339
Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2016 119.012 -0.009000000000000341 -0.007561690794061839
Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2016 119.021 +0.0 +0.0
Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2016 119.021 -0.001999999999995339 -0.0016803474958582282
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 119.023 -0.0010000000000047748 -8.401666890751233E-4
Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2016 119.024 -0.01999999999999602 -0.01680051073552302
Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2016 119.044 -0.007000000000005002 -0.00587983301274664
Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2016 119.051 -0.0040000000000048885 -0.0033597916929191452
Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2016 119.055 -0.00899999999998613 -0.007558959887107883
Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2016 119.064 -0.0030000000000001137 -0.002519589810778901
Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2016 119.067 -0.019000000000005457 -0.015954856154380415
Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2016 119.086 -0.0049999999999954525 -0.004198470077499939
Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2016 119.091 -0.0020000000000095497 -0.0016793598280415722
Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2016 119.093 -0.003999999999990678 -0.0033586068498708426
Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2016 119.097 -0.006000000000000227 -0.00503765648220467
Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2016 119.103 -0.014000000000010004 -0.011753150264034524
Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2016 119.117 -0.009999999999990905 -0.00839440261233046
Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2016 119.127 -0.18300000000000693 -0.15338194619060175
Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2016 119.31 +0.17799999999999727 +0.1494140952892567
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 119.132 +0.007000000000005002 +0.0058761804826904535
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 119.125 +2.034000000000006 +1.7371104525540015
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 117.091 +0.001999999999995339 +0.0017081023836528957
Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2016 117.089 -0.0049999999999954525 -0.004270073616065258
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 117.094 -0.01100000000000989 -0.009393279535468077
Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2016 117.105 +0.0030000000000001137 +0.00256186913972444
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 117.102 -0.018999999999991246 -0.01622253908350445
Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2016 117.121 -0.0040000000000048885 -0.003415154749203747
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 117.125 -0.0010000000000047748 -8.537813978149811E-4
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 117.126 -0.001999999999995339 -0.0017075336384086972
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 117.128 +0.006000000000000227 +0.005122863339082518
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 117.122 -0.018000000000000682 -0.01536622844459679
Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2016 117.14 -0.001999999999995339 -0.0017073295658221125
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 117.142 -0.0040000000000048885 -0.0034145425366678235
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 117.146 -0.012000000000000455 -0.010242578398402546
Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2016 117.158 -0.0030000000000001137 -0.002560579032271928
Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2016 117.161 -0.027999999999991587 -0.023893027502574125
Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2016 117.189 -0.0030000000000001137 -0.0025599016997748256
Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2016 117.192 -0.0020000000000095497 -0.0017065720088140601
Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2016 117.194 -0.003999999999990678 -0.003413027526059044
Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2016 117.198 +0.0049999999999954525 +0.004266466427171805
Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2016 117.193 -0.028000000000005798 -0.023886504977781962
Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2016 117.221 -9.99999999990564E-4 -8.530821859297436E-4
Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2016 117.222 -0.005000000000009663 -0.004265229000153261
Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2016 117.227 -0.0049999999999954525 -0.004265047086115952
Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2016 117.232 +0.0030000000000001137 +0.0025590937396037785
Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2016 117.229 -0.028000000000005798 -0.023879171392757616
Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2016 117.257 -0.003999999999990678 -0.003411193832553601
Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2016 117.261 -0.006000000000000227 -0.00511652894676271
Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2016 117.267 -0.006000000000000227 -0.005116267171471889
Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2016 117.273 +0.006000000000000227 +0.00511652894676271
Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2016 117.267 -0.02400000000000091 -0.020461928025168948
Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2016 117.291 -0.0020000000000095497 -0.0017051315935388725
Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2016 117.293 -0.003999999999990678 -0.0034101468920694285
Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2016 117.297 +0.0030000000000001137 +0.002557675584428968
Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2016 117.294 -0.02200000000000557 -0.018752770295616603
Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2016 117.316 -9.99999999990564E-4 -8.52391384019847E-4
Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2016 117.317 -0.006000000000000227 -0.005114086751958464
Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2016 117.323 -0.006000000000000227 -0.005113825226500036
Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2016 117.329 +0.001999999999995339 +0.0017046374662228975
Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2016 117.327 -0.013999999999995794 -0.011931038596906276
Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2016 117.341 -0.0040000000000048885 -0.003408751970688899
Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2016 117.345 -0.0049999999999954525 -0.004260758414993995
Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2016 117.35 -0.0010000000000047748 -8.52144421440614E-4
Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2016 117.351 +0.010000000000005116 +0.008522170426368547
Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2016 117.341 -0.029000000000010573 -0.024708187782236154
Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2016 117.37 -0.007999999999995566 -0.006815587248032481
Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2016 117.378 -0.006000000000000227 -0.005111429155592097
Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2016 117.384 -0.001999999999995339 -0.001703780689345696
Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2016 117.386 +0.006999999999990791 +0.005963588035330673
Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2016 117.379 -0.027999999999991587 -0.023848663197246833
Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2016 117.407 -0.0040000000000048885 -0.0034068358160690977
Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2016 117.411 -0.0030000000000001137 -0.0025550615769841024
Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2016 117.414 -0.0049999999999954525 -0.004258254626589779
Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2016 117.419 +0.003999999999990678 +0.003406719754708238
Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2016 117.415 -0.021000000000000796 -0.01788208045233216
Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2016 117.436 -0.0049999999999954525 -0.004257456935819222
Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2016 117.441 -0.009000000000000341 -0.007662835249042436
Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2016 117.45 -0.006999999999990791 -0.005959627778668612
Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2016 117.457 -0.006000000000000227 -0.005107991452627829
Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2016 117.463 -0.034000000000006025 -0.028936909027469662
Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2016 117.497 -0.01099999999999568 -0.009361064778564592
Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2016 117.508 -0.005000000000009663 -0.0042548483997597395
Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2016 117.513 -9.99999999990564E-4 -8.509624385099341E-4
Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2016 117.514 +0.02199999999999136 +0.01872467912708215
Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2016 117.492 -0.016999999999995907 -0.014466976997503092
Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2016 117.509 +0.006000000000000227 +0.005106252606316628
Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2016 117.503 +0.021000000000000796 +0.017875078735466537
Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2016 117.482 +0.016000000000005343 +0.013620962661540654
Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2016 117.466 -0.01300000000000523 -0.011065807506026804
Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2016 117.479 -0.022999999999996135 -0.019574134908338696
Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2016 117.502 -0.0020000000000095497 -0.001702069716783726
Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2016 117.504 +0.007000000000005002 +0.005957598917423425
Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2016 117.497 +0.01999999999999602 +0.017024609072410785
Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2016 117.477 -0.028999999999996362 -0.024679590829401358
Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2016 117.506 -0.016999999999995907 -0.01446525360992819
Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2016 117.523 -0.02200000000000557 -0.01871623633502537
Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2016 117.545 -0.021000000000000796 -0.01786230712961298
Nájdených 2 626 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií