Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Global Equity - CX

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Akciový fond
  • ISIN LU0260158042
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2006
  • Výkonnosť fondu je platná pre investičné životné poistenie
Riziko 6

Aktuálna hodnota podielového listu 158.947 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 2.0893547599779128 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 5.796098216841172 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 9.193894094693755 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 9.751078888313502 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 3.3855420119421 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 26.66209787312035 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 8.189307354538911 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 29.6468189233279 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 5.327074665433451 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 6.631987793036465 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 140.566 -0.9120000000000061 -0.6446231922984536
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 141.478 -0.8509999999999991 -0.5979104750261711
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 142.329 -0.37000000000000455 -0.2592870307430357
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 142.699 -0.16499999999999204 -0.11549445626609364
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 142.864 -0.8449999999999989 -0.5879937930122671
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 143.709 +1.5 +1.054785562095226
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 142.209 -0.6159999999999854 -0.43129704183440265
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 142.825 -0.4819999999999993 -0.33634086262359786
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 143.307 -1.8100000000000023 -1.2472694446550041
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 145.117 +1.1310000000000002 +0.7854930340449768
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 143.986 +1.2090000000000032 +0.8467750407978899
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 142.777 -0.632000000000005 -0.44069758522826674
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 143.409 -1.6359999999999957 -1.127925816126027
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 145.045 -0.5580000000000211 -0.38323386193967235
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 145.603 +0.4519999999999982 +0.31139985256732516
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 145.151 -0.3119999999999834 -0.2144875329121381
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 145.463 +1.5430000000000064 +1.0721234018899435
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 143.92 -0.23199999999999932 -0.16094122870303523
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 144.152 -0.4870000000000232 -0.3367003367003527
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 144.639 +0.4720000000000084 +0.32739808694084527
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 144.167 -0.42199999999999704 -0.29186175988491314
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 144.589 -1.1310000000000002 -0.776146033488883
Thu Jul 27 00:00:00 CEST 2017 145.72 -0.3329999999999984 -0.22799942486631455
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 146.053 +0.4379999999999882 +0.3007931875150143
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 145.615 +0.20000000000001705 +0.13753739297872783
Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017 145.415 -0.1490000000000009 -0.10236047374350864
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 145.564 -0.6690000000000111 -0.45748907565324587
Thu Jul 20 00:00:00 CEST 2017 146.233 -1.0970000000000084 -0.7445869816059244
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 147.33 +1.4639999999999986 +1.0036608942454024
Tue Jul 18 00:00:00 CEST 2017 145.866 -1.5039999999999907 -1.0205604939947008
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 147.37 -0.3499999999999943 -0.23693474140264983
Fri Jul 14 00:00:00 CEST 2017 147.72 +0.17799999999999727 +0.12064361334399511
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 147.542 +0.3650000000000091 +0.24800070663215662
Wed Jul 12 00:00:00 CEST 2017 147.177 +1.3839999999999861 +0.9492911182292608
Tue Jul 11 00:00:00 CEST 2017 145.793 -0.5679999999999836 -0.38808152444980815
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 146.361 +0.7279999999999802 +0.49988670150307973
Fri Jul 07 00:00:00 CEST 2017 145.633 -1.725999999999999 -1.171289164557305
Thu Jul 06 00:00:00 CEST 2017 147.359 +0.23500000000001364 +0.15972920801501703
Wed Jul 05 00:00:00 CEST 2017 147.124 -0.019000000000005457 -0.01291260882271359
Tue Jul 04 00:00:00 CEST 2017 147.143 +1.0579999999999927 +0.7242358900639988
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 146.085 -0.014999999999986358 -0.010266940451736041
Fri Jun 30 00:00:00 CEST 2017 146.1 -1.656000000000006 -1.1207666693738365
Thu Jun 29 00:00:00 CEST 2017 147.756 +0.16900000000001114 +0.11450873044374582
Wed Jun 28 00:00:00 CEST 2017 147.587 -1.7079999999999984 -1.1440436719247118
Tue Jun 27 00:00:00 CEST 2017 149.295 +0.214999999999975 +0.14421786960019786
Mon Jun 26 00:00:00 CEST 2017 149.08 -0.45899999999997476 -0.3069433391957782
Thu Jun 22 00:00:00 CEST 2017 149.539 -0.4210000000000207 -0.2807415310749671
Wed Jun 21 00:00:00 CEST 2017 149.96 -0.5649999999999977 -0.37535293140674153
Tue Jun 20 00:00:00 CEST 2017 150.525 +1.4860000000000184 +0.9970544622548585
Mon Jun 19 00:00:00 CEST 2017 149.039 -0.10900000000000887 -0.07308177112667208
Fri Jun 16 00:00:00 CEST 2017 149.148 +0.7069999999999936 +0.47628350657836693
Thu Jun 15 00:00:00 CEST 2017 148.441 -0.8179999999999836 -0.5480406541648971
Wed Jun 14 00:00:00 CEST 2017 149.259 +0.5989999999999895 +0.40293286694469904
Tue Jun 13 00:00:00 CEST 2017 148.66 -0.5260000000000105 -0.352580000804372
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 149.186 +0.5460000000000207 +0.36733046286330784
Fri Jun 09 00:00:00 CEST 2017 148.64 +0.42199999999999704 +0.28471575652079845
Thu Jun 08 00:00:00 CEST 2017 148.218 +0.07899999999997931 +0.05332829302208015
Wed Jun 07 00:00:00 CEST 2017 148.139 -0.679000000000002 -0.45626201131583677
Tue Jun 06 00:00:00 CEST 2017 148.818 +0.39400000000000546 +0.26545572144666996
Fri Jun 02 00:00:00 CEST 2017 148.424 +1.1880000000000166 +0.8068678855714748
Thu Jun 01 00:00:00 CEST 2017 147.236 -0.7909999999999968 -0.5343619745046491
Wed May 31 00:00:00 CEST 2017 148.027 -0.2370000000000232 -0.15984999730212537
Tue May 30 00:00:00 CEST 2017 148.264 +0.05000000000001137 +0.03373500479037835
Mon May 29 00:00:00 CEST 2017 148.214 +0.23400000000000887 +0.15812947695635146
Fri May 26 00:00:00 CEST 2017 147.98 +0.7709999999999866 +0.5237451514513287
Wed May 24 00:00:00 CEST 2017 147.209 +0.40399999999999636 +0.27519498654677726
Tue May 23 00:00:00 CEST 2017 146.805 +0.06900000000001683 +0.04702322538437522
Mon May 22 00:00:00 CEST 2017 146.736 +0.17499999999998295 +0.11940420712193758
Fri May 19 00:00:00 CEST 2017 146.561 +0.06999999999999318 +0.047784505532758446
Thu May 18 00:00:00 CEST 2017 146.491 -2.822999999999979 -1.8906465569203015
Wed May 17 00:00:00 CEST 2017 149.314 -0.9210000000000207 -0.6130395713382505
Tue May 16 00:00:00 CEST 2017 150.235 -0.05999999999997385 -0.03992148774075908
Mon May 15 00:00:00 CEST 2017 150.295 -0.5220000000000198 -0.34611482790402925
Fri May 12 00:00:00 CEST 2017 150.817 -0.24899999999999523 -0.16482861795506284
Thu May 11 00:00:00 CEST 2017 151.066 +0.34499999999999886 +0.22889975517678282
Wed May 10 00:00:00 CEST 2017 150.721 +0.18500000000000227 +0.12289419142265123
Tue May 09 00:00:00 CEST 2017 150.536 +0.7760000000000105 +0.5181623931624002
Mon May 08 00:00:00 CEST 2017 149.76 +0.26499999999998636 +0.17726345362720247
Fri May 05 00:00:00 CEST 2017 149.495 -0.13599999999999568 -0.09089025669814121
Thu May 04 00:00:00 CEST 2017 149.631 -0.14300000000000068 -0.09547718562634415
Wed May 03 00:00:00 CEST 2017 149.774 +0.5430000000000064 +0.3638654167029682
Tue May 02 00:00:00 CEST 2017 149.231 -0.6920000000000073 -0.46157027274001144
Fri Apr 28 00:00:00 CEST 2017 149.923 -0.1349999999999909 -0.08996521345079296
Thu Apr 27 00:00:00 CEST 2017 150.058 +0.5190000000000055 +0.3470666515089746
Wed Apr 26 00:00:00 CEST 2017 149.539 -0.009000000000014552 -0.006018134645742204
Tue Apr 25 00:00:00 CEST 2017 149.548 +0.18899999999999295 +0.12654075080845006
Mon Apr 24 00:00:00 CEST 2017 149.359 +0.6950000000000216 +0.46749717483723136
Fri Apr 21 00:00:00 CEST 2017 148.664 +0.22099999999997522 +0.1488786941788937
Thu Apr 20 00:00:00 CEST 2017 148.443 -0.36199999999999477 -0.24327139545041818
Wed Apr 19 00:00:00 CEST 2017 148.805 -1.1779999999999973 -0.7854223478660896
Tue Apr 18 00:00:00 CEST 2017 149.983 -0.39699999999999136 -0.26399787205744873
Thu Apr 13 00:00:00 CEST 2017 150.38 -0.3340000000000032 -0.22161179452473106
Wed Apr 12 00:00:00 CEST 2017 150.714 -0.35599999999999454 -0.2356523465942904
Tue Apr 11 00:00:00 CEST 2017 151.07 +0.2680000000000007 +0.17771647590880804
Mon Apr 10 00:00:00 CEST 2017 150.802 +0.44599999999999795 +0.296629333049561
Fri Apr 07 00:00:00 CEST 2017 150.356 +0.10999999999998522 +0.07321326358105056
Thu Apr 06 00:00:00 CEST 2017 150.246 -0.3259999999999934 -0.21650771723826034
Wed Apr 05 00:00:00 CEST 2017 150.572 +0.1769999999999925 +0.1176900827820024
Tue Apr 04 00:00:00 CEST 2017 150.395 +0.01300000000000523 +0.008644651620543169
Mon Apr 03 00:00:00 CEST 2017 150.382 +0.008000000000009777 +0.005320068628891815
Nájdených 2 879 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií