Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Absolute Return Multi Strategies - CX

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Fond s absolútnym výnosom (zmiešaný)
  • ISIN LU0260159792
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2006
  • Výkonnosť fondu je platná pre investičné životné poistenie
Riziko 3

Aktuálna hodnota podielového listu 123.703 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 0.9927584151787627 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 0.8075819805724027 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 1.6274790095463398 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 1.8534071073345926 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 0.9375458981347062 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 3.492905428016857 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 1.1499467035159139 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 4.822390943293908 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 0.94587386819871 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 0.8716408082637184 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 121.791 -0.03100000000000591 -0.025446963602638203
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 121.822 +0.07099999999999795 +0.058315742786505205
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 121.751 -0.13100000000000023 -0.10748100621913016
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 121.882 +0.10800000000000409 +0.08868888268432021
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 121.774 -0.07800000000000296 -0.06401208022847632
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 121.852 -0.1910000000000025 -0.1565022164319154
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 122.043 -0.18499999999998806 -0.15135648132996374
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 122.228 +0.2949999999999875 +0.2419361452600916
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 121.933 +0.38400000000000034 +0.31592197385416604
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 121.549 -0.2459999999999951 -0.20197873475922257
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 121.795 -0.20199999999999818 -0.1655778420780824
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 121.997 -0.340999999999994 -0.278735961026005
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 122.338 -0.02400000000000091 -0.019613932430003523
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 122.362 +0.012000000000000455 +0.009807928075194488
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 122.35 +0.13400000000000034 +0.10964194540813016
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 122.216 +0.013999999999995794 +0.011456440974776022
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 122.202 +0.09499999999999886 +0.07780061749121579
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 122.107 +0.16500000000000625 +0.1353102294533518
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 121.942 +0.026999999999986812 +0.022146577533516638
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 121.915 -0.06799999999999784 -0.05574547272980484
Thu Jul 27 00:00:00 CEST 2017 121.983 +0.021000000000000796 +0.01721847788655548
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 121.962 +0.1700000000000017 +0.13958223857067928
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 121.792 +0.19899999999999807 +0.16366073704900616
Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017 121.593 -0.05700000000000216 -0.04685573366214728
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 121.65 -0.19699999999998852 -0.16167817016421293
Thu Jul 20 00:00:00 CEST 2017 121.847 +0.125 +0.1026930218037824
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 121.722 +0.0309999999999917 +0.02547435718335103
Tue Jul 18 00:00:00 CEST 2017 121.691 -0.19499999999999318 -0.1599855602776309
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 121.886 +0.06699999999999307 +0.05499963059949028
Fri Jul 14 00:00:00 CEST 2017 121.819 -0.054000000000002046 -0.04430841942021781
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 121.873 +0.0799999999999983 +0.06568522000443236
Wed Jul 12 00:00:00 CEST 2017 121.793 +0.16200000000000614 +0.13318972959196762
Tue Jul 11 00:00:00 CEST 2017 121.631 -0.01300000000000523 -0.01068692249515408
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 121.644 +0.08400000000000318 +0.06910167818361565
Fri Jul 07 00:00:00 CEST 2017 121.56 -0.08599999999999852 -0.0706969403021871
Thu Jul 06 00:00:00 CEST 2017 121.646 +0.10200000000000387 +0.08392022642006505
Wed Jul 05 00:00:00 CEST 2017 121.544 -0.04999999999999716 -0.04112045002220271
Tue Jul 04 00:00:00 CEST 2017 121.594 +0.2560000000000002 +0.21098089633915196
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 121.338 -0.09800000000001319 -0.08070094535394215
Fri Jun 30 00:00:00 CEST 2017 121.436 -0.35499999999998977 -0.2914829503000959
Thu Jun 29 00:00:00 CEST 2017 121.791 +0.08599999999999852 +0.07066266792654248
Wed Jun 28 00:00:00 CEST 2017 121.705 -0.06199999999999761 -0.050916915091935924
Tue Jun 27 00:00:00 CEST 2017 121.767 +0.14499999999999602 +0.11922185130979264
Mon Jun 26 00:00:00 CEST 2017 121.622 -0.0379999999999967 -0.031234588196610805
Thu Jun 22 00:00:00 CEST 2017 121.66 -0.01300000000000523 -0.010684375333891027
Wed Jun 21 00:00:00 CEST 2017 121.673 +0.054000000000002046 +0.0444009570872989
Tue Jun 20 00:00:00 CEST 2017 121.619 +0.2750000000000057 +0.2266284282700469
Mon Jun 19 00:00:00 CEST 2017 121.344 +0.28899999999998727 +0.2387344595431723
Fri Jun 16 00:00:00 CEST 2017 121.055 -0.13100000000000023 -0.10809829518261203
Thu Jun 15 00:00:00 CEST 2017 121.186 +0.021000000000000796 +0.0173317377130366
Wed Jun 14 00:00:00 CEST 2017 121.165 +0.19000000000001194 +0.15705724323208262
Tue Jun 13 00:00:00 CEST 2017 120.975 -0.19600000000001216 -0.16175487534146962
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 121.171 +0.15500000000000114 +0.1280822370595633
Fri Jun 09 00:00:00 CEST 2017 121.016 +0.03200000000001069 +0.02644977848311404
Thu Jun 08 00:00:00 CEST 2017 120.984 -0.058000000000006935 -0.04791725186299543
Wed Jun 07 00:00:00 CEST 2017 121.042 -0.2510000000000048 -0.20693692133924033
Tue Jun 06 00:00:00 CEST 2017 121.293 +0.014000000000010004 +0.011543630801713408
Fri Jun 02 00:00:00 CEST 2017 121.279 +0.125 +0.10317447215940044
Thu Jun 01 00:00:00 CEST 2017 121.154 +0.17600000000000193 +0.14548099654482793
Wed May 31 00:00:00 CEST 2017 120.978 -0.12199999999999989 -0.10074318744838968
Tue May 30 00:00:00 CEST 2017 121.1 -0.09499999999999886 -0.07838607203267368
Mon May 29 00:00:00 CEST 2017 121.195 +0.04599999999999227 +0.03796977275915795
Fri May 26 00:00:00 CEST 2017 121.149 +0.06499999999999773 +0.05368174160087024
Wed May 24 00:00:00 CEST 2017 121.084 +0.028000000000005798 +0.023129791171033077
Tue May 23 00:00:00 CEST 2017 121.056 -0.0020000000000095497 -0.0016521006459792411
Mon May 22 00:00:00 CEST 2017 121.058 +0.28600000000000136 +0.23680985658927678
Fri May 19 00:00:00 CEST 2017 120.772 -0.13599999999999568 -0.11248221788466907
Thu May 18 00:00:00 CEST 2017 120.908 -0.31699999999999307 -0.2614972159208027
Wed May 17 00:00:00 CEST 2017 121.225 -0.02600000000001046 -0.02144312211858909
Tue May 16 00:00:00 CEST 2017 121.251 -0.05100000000000193 -0.04204382450413178
Mon May 15 00:00:00 CEST 2017 121.302 +0.10200000000000387 +0.08415841584158734
Fri May 12 00:00:00 CEST 2017 121.2 -0.09099999999999397 -0.07502617671549743
Thu May 11 00:00:00 CEST 2017 121.291 +0.001999999999995339 +0.0016489541508259932
Wed May 10 00:00:00 CEST 2017 121.289 +0.18900000000000716 +0.15606936416185563
Tue May 09 00:00:00 CEST 2017 121.1 -0.0660000000000025 -0.054470726111287414
Mon May 08 00:00:00 CEST 2017 121.166 +0.2049999999999983 +0.16947611213531494
Fri May 05 00:00:00 CEST 2017 120.961 +0.36199999999999477 +0.30016832643719665
Thu May 04 00:00:00 CEST 2017 120.599 +0.132000000000005 +0.10957357616609112
Wed May 03 00:00:00 CEST 2017 120.467 +0.22100000000000364 +0.18378989737704676
Tue May 02 00:00:00 CEST 2017 120.246 +0.003999999999990678 +0.003326624640300958
Fri Apr 28 00:00:00 CEST 2017 120.242 +0.019000000000005457 +0.015803964299680975
Thu Apr 27 00:00:00 CEST 2017 120.223 +0.277000000000001 +0.23093725509812837
Wed Apr 26 00:00:00 CEST 2017 119.946 +0.02599999999999625 +0.02168112074716165
Tue Apr 25 00:00:00 CEST 2017 119.92 +0.8840000000000003 +0.742632480930139
Mon Apr 24 00:00:00 CEST 2017 119.036 -0.028999999999996362 -0.024356443959178905
Fri Apr 21 00:00:00 CEST 2017 119.065 +0.09199999999999875 +0.07732846948467194
Thu Apr 20 00:00:00 CEST 2017 118.973 +0.0660000000000025 +0.05550556317121995
Wed Apr 19 00:00:00 CEST 2017 118.907 -0.13700000000000045 -0.11508349853835596
Tue Apr 18 00:00:00 CEST 2017 119.044 -0.14300000000000068 -0.11997952796865487
Thu Apr 13 00:00:00 CEST 2017 119.187 +0.027999999999991587 +0.02349801525691856
Wed Apr 12 00:00:00 CEST 2017 119.159 -0.17199999999999704 -0.14413689653149395
Tue Apr 11 00:00:00 CEST 2017 119.331 +0.02200000000000557 +0.018439514202621403
Mon Apr 10 00:00:00 CEST 2017 119.309 +0.11599999999999966 +0.09732115140989796
Fri Apr 07 00:00:00 CEST 2017 119.193 +0.06699999999999307 +0.05624296962879057
Thu Apr 06 00:00:00 CEST 2017 119.126 +0.14300000000000068 +0.12018523654639796
Wed Apr 05 00:00:00 CEST 2017 118.983 +0.02600000000001046 +0.02185663727230046
Tue Apr 04 00:00:00 CEST 2017 118.957 -0.03100000000000591 -0.026053047366125924
Mon Apr 03 00:00:00 CEST 2017 118.988 +0.10899999999999466 +0.09168986953119951
Fri Mar 31 00:00:00 CEST 2017 118.879 +0.036000000000001364 +0.030292066003047183
Thu Mar 30 00:00:00 CEST 2017 118.843 +0.17799999999999727 +0.1500021067711602
Nájdených 2 523 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií