Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali CEE Equity - CX

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Akciový fond
  • ISIN LU0145470703
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Tue Apr 02 00:00:00 CEST 2002
  • Výkonnosť fondu je platná pre investičné životné poistenie
Riziko 6

Aktuálna hodnota podielového listu 224.036 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 6.273391805930428 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 5.1590039662982035 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 8.675152314796852 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 28.185381204405658 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 4.852878544651262 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 18.854511501570315 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 5.921082076741402 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 16.690886551973794 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 3.1335686083211023 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 25.418664850935933 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 218.215 +2.866000000000014 +1.3308629248336485
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 215.349 +1.4839999999999804 +0.6938956818553669
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 213.865 +3.591000000000008 +1.7077717644597086
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 210.274 +0.20599999999998886 +0.09806348420510923
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 210.068 +0.9190000000000111 +0.43939966244161394
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 209.149 +1.843999999999994 +0.889510624442244
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 207.305 -0.11899999999999977 -0.05737041036717052
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 207.424 -1.086999999999989 -0.5213154222079358
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 208.511 +0.11899999999999977 +0.05710391953625848
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 208.392 +1.7560000000000002 +0.8498035192318861
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 206.636 -1.5730000000000075 -0.7554908769553705
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 208.209 -1.8329999999999984 -0.8726826063358749
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 210.042 -1.9939999999999998 -0.9404063460921729
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 212.036 +1.9080000000000155 +0.9080179699992461
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 210.128 +0.8099999999999739 +0.3869710201702547
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 209.318 +2.0870000000000175 +1.0070887077705641
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 207.231 +0.6599999999999966 +0.31950273755754516
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 206.571 -1.0020000000000095 -0.4827217412669324
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 207.573 +0.3050000000000068 +0.1471524789161891
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 207.268 +0.2909999999999968 +0.14059533184846473
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 206.977 -0.054000000000002046 -0.026083050364439163
Thu Jul 27 00:00:00 CEST 2017 207.031 +0.1740000000000066 +0.0841160801906663
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 206.857 +1.3590000000000089 +0.6613203048204892
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 205.498 +0.0519999999999925 +0.025310787262829402
Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017 205.446 -0.7059999999999889 -0.34246575342465213
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 206.152 -2.106000000000023 -1.0112456664329932
Thu Jul 20 00:00:00 CEST 2017 208.258 -1.5559999999999832 -0.7416092348460938
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 209.814 +1.2150000000000034 +0.582457250514146
Tue Jul 18 00:00:00 CEST 2017 208.599 -0.8880000000000052 -0.42389265205001037
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 209.487 +1.5889999999999986 +0.7643171170477825
Fri Jul 14 00:00:00 CEST 2017 207.898 +1.0020000000000095 +0.48430129147011525
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 206.896 +1.5219999999999914 +0.7410869925112192
Wed Jul 12 00:00:00 CEST 2017 205.374 +3.615000000000009 +1.7917416323435433
Tue Jul 11 00:00:00 CEST 2017 201.759 +0.16699999999997317 +0.0828405889122451
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 201.592 +0.7650000000000148 +0.38092487563923916
Fri Jul 07 00:00:00 CEST 2017 200.827 -0.3669999999999902 -0.18241100629242932
Thu Jul 06 00:00:00 CEST 2017 201.194 +0.671999999999997 +0.3351253229072107
Wed Jul 05 00:00:00 CEST 2017 200.522 -0.9140000000000157 -0.4537421314958675
Tue Jul 04 00:00:00 CEST 2017 201.436 +0.22800000000000864 +0.11331557393344631
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 201.208 -1.0339999999999918 -0.5112686781182899
Fri Jun 30 00:00:00 CEST 2017 202.242 -0.6820000000000164 -0.3360864165894701
Thu Jun 29 00:00:00 CEST 2017 202.924 -1.674999999999983 -0.8186745780771084
Wed Jun 28 00:00:00 CEST 2017 204.599 -0.2980000000000018 -0.14543892785155557
Tue Jun 27 00:00:00 CEST 2017 204.897 +2.2510000000000048 +1.1108040622563509
Mon Jun 26 00:00:00 CEST 2017 202.646 -0.6240000000000236 -0.306980862891732
Thu Jun 22 00:00:00 CEST 2017 203.27 +0.4660000000000082 +0.22977850535492803
Wed Jun 21 00:00:00 CEST 2017 202.804 -1.7889999999999873 -0.8744189683908967
Tue Jun 20 00:00:00 CEST 2017 204.593 +2.1610000000000014 +1.0675189693329126
Mon Jun 19 00:00:00 CEST 2017 202.432 +0.5129999999999768 +0.2540622724953951
Fri Jun 16 00:00:00 CEST 2017 201.919 -1.9639999999999986 -0.9632975775322115
Thu Jun 15 00:00:00 CEST 2017 203.883 +0.4310000000000116 +0.21184357981244303
Wed Jun 14 00:00:00 CEST 2017 203.452 +0.617999999999995 +0.3046826468935164
Tue Jun 13 00:00:00 CEST 2017 202.834 -1.3359999999999843 -0.6543566635646689
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 204.17 +0.47999999999998977 +0.2356522166036574
Fri Jun 09 00:00:00 CEST 2017 203.69 +1.9950000000000045 +0.9891172314633503
Thu Jun 08 00:00:00 CEST 2017 201.695 -0.3269999999999982 -0.16186355941432032
Wed Jun 07 00:00:00 CEST 2017 202.022 +0.9419999999999789 +0.4684702605927883
Tue Jun 06 00:00:00 CEST 2017 201.08 +0.710000000000008 +0.35434446274392767
Fri Jun 02 00:00:00 CEST 2017 200.37 -0.05500000000000682 -0.027441686416368623
Thu Jun 01 00:00:00 CEST 2017 200.425 -0.4230000000000018 -0.21060702620887528
Wed May 31 00:00:00 CEST 2017 200.848 -0.893999999999977 -0.44314024843611
Tue May 30 00:00:00 CEST 2017 201.742 -0.3580000000000041 -0.17714002968827516
Mon May 29 00:00:00 CEST 2017 202.1 -1.8060000000000116 -0.8857022353437425
Fri May 26 00:00:00 CEST 2017 203.906 +3.069000000000017 +1.5281048810727191
Wed May 24 00:00:00 CEST 2017 200.837 -1.599000000000018 -0.7898792704854956
Tue May 23 00:00:00 CEST 2017 202.436 +1.5630000000000166 +0.7781035778825509
Mon May 22 00:00:00 CEST 2017 200.873 +2.3460000000000036 +1.1817032443949709
Fri May 19 00:00:00 CEST 2017 198.527 -1.8100000000000023 -0.903477640176304
Thu May 18 00:00:00 CEST 2017 200.337 -1.8569999999999993 -0.9184248790765301
Wed May 17 00:00:00 CEST 2017 202.194 -1.832000000000022 -0.897924774293483
Tue May 16 00:00:00 CEST 2017 204.026 +1.521000000000015 +0.7510925656156712
Mon May 15 00:00:00 CEST 2017 202.505 +0.5829999999999984 +0.28872534939233885
Fri May 12 00:00:00 CEST 2017 201.922 -1.271000000000015 -0.6255136741915395
Thu May 11 00:00:00 CEST 2017 203.193 -0.47199999999998 -0.23175312400264161
Wed May 10 00:00:00 CEST 2017 203.665 +2.961999999999989 +1.4758125189957245
Tue May 09 00:00:00 CEST 2017 200.703 -0.4259999999999877 -0.2118043643631638
Mon May 08 00:00:00 CEST 2017 201.129 +1.0849999999999795 +0.5423806762512144
Fri May 05 00:00:00 CEST 2017 200.044 -1.3329999999999984 -0.6619425257104825
Thu May 04 00:00:00 CEST 2017 201.377 -1.0459999999999923 -0.5167396985520382
Wed May 03 00:00:00 CEST 2017 202.423 +0.5180000000000007 +0.25655630123077716
Tue May 02 00:00:00 CEST 2017 201.905 +0.23599999999999 +0.11702343939821687
Fri Apr 28 00:00:00 CEST 2017 201.669 -0.16799999999997794 -0.08323548209692869
Thu Apr 27 00:00:00 CEST 2017 201.837 +1.2709999999999866 +0.6337066102928645
Wed Apr 26 00:00:00 CEST 2017 200.566 +3.171999999999997 +1.6069384074490596
Tue Apr 25 00:00:00 CEST 2017 197.394 +3.7820000000000107 +1.9533913187199197
Mon Apr 24 00:00:00 CEST 2017 193.612 -0.49800000000001887 -0.2565555612796965
Fri Apr 21 00:00:00 CEST 2017 194.11 +0.5270000000000152 +0.2722346487036647
Thu Apr 20 00:00:00 CEST 2017 193.583 +0.9770000000000039 +0.5072531489154044
Wed Apr 19 00:00:00 CEST 2017 192.606 +0.42099999999999227 +0.21905976012695696
Tue Apr 18 00:00:00 CEST 2017 192.185 +0.7680000000000007 +0.4012182825976798
Thu Apr 13 00:00:00 CEST 2017 191.417 +0.34899999999998954 +0.18265748319969305
Wed Apr 12 00:00:00 CEST 2017 191.068 -1.6119999999999948 -0.8366203030932088
Tue Apr 11 00:00:00 CEST 2017 192.68 +0.11400000000000432 +0.05920048191269711
Mon Apr 10 00:00:00 CEST 2017 192.566 -0.020999999999986585 -0.010904162793951089
Fri Apr 07 00:00:00 CEST 2017 192.587 +0.07699999999999818 +0.039997922185859534
Thu Apr 06 00:00:00 CEST 2017 192.51 +1.5879999999999939 +0.8317532814447753
Wed Apr 05 00:00:00 CEST 2017 190.922 +0.6709999999999923 +0.35269197008162495
Tue Apr 04 00:00:00 CEST 2017 190.251 +2.1359999999999957 +1.135475639901122
Mon Apr 03 00:00:00 CEST 2017 188.115 -2.8969999999999914 -1.5166586392477914
Fri Mar 31 00:00:00 CEST 2017 191.012 +0.26499999999998636 +0.13892747985550824
Nájdených 3 437 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií