Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IaD - Active Life L5

  • Správca fondov IaD Investments
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont do 2 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Fond IaD Kapital sa dňa 11.9.2017 zlúčil do fondu IaD Growth Opportunities

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.6194985582645529 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 0.7114682408193351 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 1.1539930867960901 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov N/A
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.46965176355735494 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky N/A
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. N/A
Výkonnosť stratégie za 5 rokov N/A
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. N/A
Výkonnosť stratégie za rok 2017 N/A
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 0.0337110127055974 +2.730882415966085E-7 +8.100927024941029E-4
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 0.0337107396173558 -2.8633562918899125E-5 -0.08486690836224398
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 0.0337393731802747 +1.4094367130346175E-7 +4.1774415704765033E-4
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 0.0337392322366034 +1.3653918159994838E-7 +4.046912899724475E-4
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 0.0337390956974218 +5.54965705695798E-7 +0.001644901331417259
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 0.0337385407317161 +1.8139050068780027E-4 +0.5405420288641807
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 0.0335571502310283 +3.7217938202022127E-6 +0.011092141678361145
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 0.0335534284372081 -3.130302032999799E-7 -9.329219026312785E-4
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 0.0335537414674114 -2.585325886012013E-7 -7.704970751660767E-4
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 0.033554 +4.999018297720259E-5 +0.1492065673637626
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 0.0335040098170228 +5.505585006990166E-7 +0.0016432885226720373
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 0.0335034592585221 -1.9287246062503483E-5 -0.057534802704381605
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 0.0335227465045846 +2.7307361330497493E-7 +8.145986419236806E-4
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 0.0335224734309713 +4.140148330972204E-7 +0.0012350519040609242
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 0.0335220594161382 +5.824138977569837E-5 +0.17404287140760744
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 0.0334638180263625 +1.3653680670105972E-7 +4.080149004010991E-4
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 0.0334636814895558 +6.870884464021954E-7 +0.0020532784309921226
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 0.0334629944011094 -6.052764058050303E-5 -0.18055274891828788
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 0.0335235220416899 +2.774780264030996E-7 +8.27718289244217E-4
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 0.0335232445636635 +3.3579688925096385E-5 +0.1002688114398751
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 0.0334896648747384 +0.0 +0.0
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 0.0334896648747384 +8.280260532997352E-7 +0.0024725434838046567
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 0.0334888368486851 +0.0 +0.0
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 0.0334888368486851 -1.1937302378299541E-5 -0.035632915002111076
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 0.0335007741510634 +6.870782733037206E-7 +0.002050974589451471
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 0.0335000870727901 -1.0973329229890111E-4 -0.32649175481128623
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 0.033609820365089 +0.0 +0.0
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 0.033609820365089 +2.650067031850084E-5 +0.07891021661751552
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 0.0335833196947705 +1.0675061907310102E-4 +0.31888159993849285
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 0.0334765690756974 +0.0 +0.0
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 0.0334765690756974 +0.0 +0.0
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 0.0334765690756974 +3.7051661093967514E-6 +0.011069163724400255
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 0.033472863909588 +0.0 +0.0
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 0.033472863909588 +0.0 +0.0
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 0.033472863909588 +1.7020699459399657E-5 +0.050875117247812796
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 0.0334558432101286 +0.0 +0.0
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 0.0334558432101286 +6.870678170983746E-7 +0.002053697834128343
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 0.0334551561423115 +6.203737547650495E-5 +0.18577892023105846
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 0.033393118766835 +3.664361691600726E-6 +0.010974607872114461
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 0.0333894544051434 +4.526681780549907E-5 +0.13575624743270964
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 0.0333441875873379 +0.0 +0.0
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 0.0333441875873379 +6.958763788950106E-7 +0.002086993122759395
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 0.033343491710959 +2.9348031098039296E-6 +0.008802501763582882
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 0.0333405569078492 +0.0 +0.0
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 0.0333405569078492 +6.87070418697866E-7 +0.0020608071418735108
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 0.0333398698374305 +0.0 +0.0
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 0.0333398698374305 +3.848648193929827E-5 +0.11557021979675142
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 0.0333013833554912 +4.773061400010353E-5 +0.14353495049448384
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 0.0332536527414911 +0.0 +0.0
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 0.0332536527414911 +1.8762547127001983E-6 +0.005642569844184209
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 0.0332517764867784 -1.19741555775002E-5 -0.035997611051868716
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 0.0332637506423559 +6.870791905977391E-7 +0.0020655920321104304
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 0.0332630635631653 +0.0 +0.0
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 0.0332630635631653 +1.6895204602199176E-5 +0.050818501608901556
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 0.0332461683585631 +0.0 +0.0
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 0.0332461683585631 +3.4861225792007233E-6 +0.010486887172504566
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 0.0332426822359839 +0.0 +0.0
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 0.0332426822359839 +0.0 +0.0
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 0.0332426822359839 -1.0283537949639515E-4 -0.3083934119188996
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 0.0333455176154803 +0.0 +0.0
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 0.0333455176154803 +1.3653908689792438E-7 +4.09469265278517E-4
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 0.0333453810763934 +8.986310892820232E-5 +0.2702201451684374
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 0.0332555179674652 +0.0 +0.0
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 0.0332555179674652 +2.986242020296126E-6 +0.008980495214473194
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 0.0332525317254449 -1.6947902350301913E-5 -0.05094129075629894
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 0.0332694796277952 +1.1622600434101071E-5 +0.03494693126060611
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 0.0332578570273611 +6.915044077002164E-7 +0.002079264413623605
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 0.0332571655229534 -6.953558613199962E-5 -0.20864827245995343
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 0.0333267011090854 +2.7307903090190155E-7 +8.194068402929133E-4
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 0.0333264280300545 +1.1453871495519657E-4 +0.344872626391421
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 0.0332118893150993 +4.1402552910380086E-7 +0.0012466339585728292
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 0.0332114752895702 +3.271495799069685E-5 +0.09860211069899094
Thu Jul 06 00:00:00 CEST 2017 0.0331787603315795 +2.730806680020792E-7 +8.230654578511576E-4
Tue Jul 04 00:00:00 CEST 2017 0.0331784872509115 +4.897833917896777E-6 +0.014764256759590921
Fri Jun 30 00:00:00 CEST 2017 0.0331735894169936 -1.0340177198069761E-4 -0.31073053267796524
Tue Jun 27 00:00:00 CEST 2017 0.0332769911889743 +5.505658631985155E-7 +0.0016545214959649002
Fri Jun 23 00:00:00 CEST 2017 0.0332764406231111 +2.8941131781992646E-6 +0.00869794020104564
Wed Jun 21 00:00:00 CEST 2017 0.0332735465099329 +5.461646045007429E-7 +0.0016414648478644267
Fri Jun 16 00:00:00 CEST 2017 0.0332730003453284 -4.354758372397682E-6 -0.01308625147289888
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 0.0332773551037008 -1.9260788726500888E-5 -0.05784608498571231
Tue Jun 06 00:00:00 CEST 2017 0.0332966158924273 +0.0 +0.0
Mon Jun 05 00:00:00 CEST 2017 0.0332966158924273 +7.695366818469968E-5 +0.23165096521825035
Wed May 31 00:00:00 CEST 2017 0.0332196622242426 -1.2950526496302572E-5 -0.038969329897213356
Tue May 30 00:00:00 CEST 2017 0.0332326127507389 +0.0 +0.0
Mon May 29 00:00:00 CEST 2017 0.0332326127507389 +4.140324709051013E-7 +0.0012458774528028016
Fri May 26 00:00:00 CEST 2017 0.033232198718268 +1.754250064539553E-5 +0.05281554182123216
Wed May 24 00:00:00 CEST 2017 0.0332146562176226 +2.7308799500219694E-7 +8.221980036182686E-4
Mon May 22 00:00:00 CEST 2017 0.0332143831296276 -3.519706098269876E-5 -0.1058571590405819
Thu May 18 00:00:00 CEST 2017 0.0332495801906103 +4.140366375998683E-7 +0.0012452541988068333
Mon May 15 00:00:00 CEST 2017 0.0332491661539727 +1.386133132295908E-6 +0.004169099805849896
Wed May 10 00:00:00 CEST 2017 0.0332477800208404 +0.0 +0.0
Tue May 09 00:00:00 CEST 2017 0.0332477800208404 +8.84510927122023E-5 +0.2667457260788382
Wed May 03 00:00:00 CEST 2017 0.0331593289281282 +4.911248002899271E-6 +0.014813253697539608
Fri Apr 28 00:00:00 CEST 2017 0.0331544176801253 +1.1088056810880376E-4 +0.33555901637565455
Thu Apr 27 00:00:00 CEST 2017 0.0330435371120165 +8.236801583988429E-7 +0.0024927739669351467
Tue Apr 25 00:00:00 CEST 2017 0.0330427134318581 +0.0 +0.0
Fri Apr 21 00:00:00 CEST 2017 0.0330427134318581 +3.989947067697952E-6 +0.01207657756370395
Thu Apr 20 00:00:00 CEST 2017 0.0330387234847904 +0.0 +0.0
Tue Apr 18 00:00:00 CEST 2017 0.0330387234847904 +2.9512032619985473E-6 +0.008933356353367117
Tue Apr 11 00:00:00 CEST 2017 0.0330357722815284 +0.0 +0.0
Nájdených 143 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií