Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IaD - Active Life L5

  • Správca fondov IaD Investments
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont do 2 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Fond IaD Kapital sa dňa 11.9.2017 zlúčil do fondu IaD Growth Opportunities

Aktuálna hodnota podielového listu 0.0332197581023565 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Mon May 21 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.3971025615693624 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace -0.5809528512617179 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov -0.5560620093013613 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 0.27338556208300613 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -0.7467712396014292 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 0.343309850693696 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 0.11399341954141384 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 0.343309850693696 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 0.06845530673105227 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 1.0900810902951252 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon May 21 00:00:00 CEST 2018 0.0332197581023565 -7.778559418439995E-5 -0.233607604492704
Thu May 17 00:00:00 CEST 2018 0.0332975436965409 +1.3665872430207449E-7 +4.104185174185204E-4
Wed May 16 00:00:00 CEST 2018 0.0332974070378166 +1.4107038499855395E-7 +4.236695743600194E-4
Tue May 15 00:00:00 CEST 2018 0.0332972659674316 +8.704929098640041E-5 +0.2621159983221162
Thu May 10 00:00:00 CEST 2018 0.0332102166764452 +1.4107038510263736E-7 +4.247818848028828E-4
Wed May 09 00:00:00 CEST 2018 0.0332100756060601 +2.77732320697055E-7 +8.362963296377757E-4
Mon May 07 00:00:00 CEST 2018 0.0332097978737394 +4.1439425629841153E-7 +0.0012478227924646035
Fri May 04 00:00:00 CEST 2018 0.0332093834794831 +4.721329099550281E-5 +0.14237093268370415
Tue May 01 00:00:00 CEST 2018 0.0331621701884876 +8.500257291398083E-6 +0.02563896337581184
Fri Apr 27 00:00:00 CEST 2018 0.0331536699311962 -1.2334582089899848E-5 -0.03719043722905724
Thu Apr 26 00:00:00 CEST 2018 0.0331660045132861 +2.7332387109862966E-7 +8.241153181245409E-4
Tue Apr 24 00:00:00 CEST 2018 0.033165731189415 +4.8435823639045306E-6 +0.014606310968815706
Thu Apr 19 00:00:00 CEST 2018 0.0331608876070511 +2.777457406982764E-7 +8.375772998761022E-4
Tue Apr 17 00:00:00 CEST 2018 0.0331606098613104 +1.410772016013917E-7 +4.254378987269547E-4
Mon Apr 16 00:00:00 CEST 2018 0.0331604687841088 +1.1635461214699883E-4 +0.3521190235014018
Thu Apr 12 00:00:00 CEST 2018 0.0330441141719618 +1.3667501149589034E-7 +4.136154962282035E-4
Wed Apr 11 00:00:00 CEST 2018 0.0330439774969503 +1.410838828055927E-7 +4.269597544350745E-4
Tue Apr 10 00:00:00 CEST 2018 0.0330438364130675 +5.511089170989747E-7 +0.0016678393568412275
Fri Apr 06 00:00:00 CEST 2018 0.0330432853041504 +2.4835616259100135E-5 +0.07521739056150523
Thu Mar 29 00:00:00 CEST 2018 0.0330184496878913 +6.733938362740027E-5 +0.20436150104079331
Tue Mar 27 00:00:00 CEST 2018 0.0329511103042639 -2.3783390519330205E-4 -0.7166058181673947
Fri Mar 23 00:00:00 CET 2018 0.0331889442094572 -2.4155718220129907E-4 -0.7225652387659665
Thu Mar 22 00:00:00 CET 2018 0.0334305013916585 +8.376932931000725E-7 +0.002505838229964752
Mon Mar 19 00:00:00 CET 2018 0.0334296636983654 +0.0 +0.0
Fri Mar 16 00:00:00 CET 2018 0.0334296636983654 -2.679534228049868E-5 -0.08009019199535317
Thu Mar 15 00:00:00 CET 2018 0.0334564590406459 +2.777627518962822E-7 +8.302284997512288E-4
Tue Mar 13 00:00:00 CET 2018 0.033456181277894 +5.555269994989009E-7 +0.0016604890419102958
Fri Mar 09 00:00:00 CET 2018 0.0334556257508945 +1.66429557246002E-4 +0.4999506635061266
Wed Mar 07 00:00:00 CET 2018 0.0332891961936485 +2.733545552968675E-7 +8.211577064827225E-4
Mon Mar 05 00:00:00 CET 2018 0.0332889228390932 +4.144407773007397E-7 +0.001244996538574128
Fri Mar 02 00:00:00 CET 2018 0.0332885083983159 -1.9784220325110013E-4 -0.5908144652879628
Thu Mar 01 00:00:00 CET 2018 0.033486350601567 -2.717927133695508E-6 -0.008115863632824016
Tue Feb 27 00:00:00 CET 2018 0.0334890685287007 +5.555269993948175E-7 +0.001658858365445326
Fri Feb 23 00:00:00 CET 2018 0.0334885130017013 -6.370652715997904E-6 -0.019019778607770377
Thu Feb 22 00:00:00 CET 2018 0.0334948836544173 +1.3667727759986148E-7 +4.080558592960415E-4
Wed Feb 21 00:00:00 CET 2018 0.0334947469771397 +1.3667729620303604E-7 +4.080575799463304E-4
Tue Feb 20 00:00:00 CET 2018 0.0334946102998435 +5.51118129799022E-7 +0.001645420541024123
Fri Feb 16 00:00:00 CET 2018 0.0334940591817137 +2.230849079613989E-4 +0.6705090933793088
Wed Feb 14 00:00:00 CET 2018 0.0332709742737523 +1.4108936820245166E-7 +4.240632250400722E-4
Tue Feb 13 00:00:00 CET 2018 0.0332708331843841 +5.511303441951831E-7 +0.0016565244120840816
Fri Feb 09 00:00:00 CET 2018 0.0332702820540399 -3.044851816520963E-4 -0.9068869473156269
Tue Feb 06 00:00:00 CET 2018 0.033574767235692 +1.3668032539798647E-7 +4.0709405624284045E-4
Mon Feb 05 00:00:00 CET 2018 0.0335746305553666 -1.2887080498739933E-4 -0.3823662224572075
Thu Feb 01 00:00:00 CET 2018 0.033703501360354 +1.2377357394011135E-6 +0.0036725596630304835
Wed Jan 31 00:00:00 CET 2018 0.0337022636246146 -9.156733182590082E-5 -0.27095872008098354
Mon Jan 29 00:00:00 CET 2018 0.0337938309564405 +4.1404693419677674E-7 +0.001225229562635377
Fri Jan 26 00:00:00 CET 2018 0.0337934169095063 +6.022581852505038E-6 +0.01782493729496082
Wed Jan 24 00:00:00 CET 2018 0.0337873943276538 +2.7309478639603313E-7 +8.082807188856123E-4
Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018 0.0337871212328674 +7.610852727000378E-5 +0.22576754941974286
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 0.0337110127055974 +2.730882415966085E-7 +8.100927024941029E-4
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 0.0337107396173558 -2.8633562918899125E-5 -0.08486690836224398
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 0.0337393731802747 +1.4094367130346175E-7 +4.1774415704765033E-4
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 0.0337392322366034 +1.3653918159994838E-7 +4.046912899724475E-4
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 0.0337390956974218 +5.54965705695798E-7 +0.001644901331417259
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 0.0337385407317161 +1.8139050068780027E-4 +0.5405420288641807
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 0.0335571502310283 +3.7217938202022127E-6 +0.011092141678361145
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 0.0335534284372081 -3.130302032999799E-7 -9.329219026312785E-4
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 0.0335537414674114 -2.585325886012013E-7 -7.704970751660767E-4
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 0.033554 +4.999018297720259E-5 +0.1492065673637626
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 0.0335040098170228 +5.505585006990166E-7 +0.0016432885226720373
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 0.0335034592585221 -1.9287246062503483E-5 -0.057534802704381605
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 0.0335227465045846 +2.7307361330497493E-7 +8.145986419236806E-4
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 0.0335224734309713 +4.140148330972204E-7 +0.0012350519040609242
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 0.0335220594161382 +5.824138977569837E-5 +0.17404287140760744
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 0.0334638180263625 +1.3653680670105972E-7 +4.080149004010991E-4
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 0.0334636814895558 +6.870884464021954E-7 +0.0020532784309921226
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 0.0334629944011094 -6.052764058050303E-5 -0.18055274891828788
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 0.0335235220416899 +2.774780264030996E-7 +8.27718289244217E-4
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 0.0335232445636635 +3.3579688925096385E-5 +0.1002688114398751
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 0.0334896648747384 +0.0 +0.0
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 0.0334896648747384 +8.280260532997352E-7 +0.0024725434838046567
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 0.0334888368486851 +0.0 +0.0
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 0.0334888368486851 -1.1937302378299541E-5 -0.035632915002111076
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 0.0335007741510634 +6.870782733037206E-7 +0.002050974589451471
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 0.0335000870727901 -1.0973329229890111E-4 -0.32649175481128623
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 0.033609820365089 +0.0 +0.0
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 0.033609820365089 +2.650067031850084E-5 +0.07891021661751552
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 0.0335833196947705 +1.0675061907310102E-4 +0.31888159993849285
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 0.0334765690756974 +0.0 +0.0
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 0.0334765690756974 +0.0 +0.0
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 0.0334765690756974 +3.7051661093967514E-6 +0.011069163724400255
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 0.033472863909588 +0.0 +0.0
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 0.033472863909588 +0.0 +0.0
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 0.033472863909588 +1.7020699459399657E-5 +0.050875117247812796
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 0.0334558432101286 +0.0 +0.0
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 0.0334558432101286 +6.870678170983746E-7 +0.002053697834128343
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 0.0334551561423115 +6.203737547650495E-5 +0.18577892023105846
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 0.033393118766835 +3.664361691600726E-6 +0.010974607872114461
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 0.0333894544051434 +4.526681780549907E-5 +0.13575624743270964
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 0.0333441875873379 +0.0 +0.0
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 0.0333441875873379 +6.958763788950106E-7 +0.002086993122759395
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 0.033343491710959 +2.9348031098039296E-6 +0.008802501763582882
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 0.0333405569078492 +0.0 +0.0
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 0.0333405569078492 +6.87070418697866E-7 +0.0020608071418735108
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 0.0333398698374305 +0.0 +0.0
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 0.0333398698374305 +3.848648193929827E-5 +0.11557021979675142
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 0.0333013833554912 +4.773061400010353E-5 +0.14353495049448384
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 0.0332536527414911 +0.0 +0.0
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 0.0332536527414911 +1.8762547127001983E-6 +0.005642569844184209
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 0.0332517764867784 -1.19741555775002E-5 -0.035997611051868716
Nájdených 192 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií