Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

SALVE konzervatívne portfólio

  • Správca fondov Generali Poisťovňa
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.6952715991246805 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 0.9413267431205297 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 1.448385566377386 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 1.1970380268359282 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.5504384145160968 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 3.4900172384824124 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 1.1479532214883514 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 7.091340634086918 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 1.3781488271217723 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 2.219520470481795 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 0.036352 +1.000000000001E-6 +0.002750955957182555
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 0.036351 -1.4000000000000123E-5 -0.03849855630413401
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 0.036365 +1.000000000001E-6 +0.002749972500268427
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 0.036364 +0.0 +0.0
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 0.036364 +0.0 +0.0
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 0.036364 +2.0599999999999785E-4 +0.5697217766469294
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 0.036158 +5.0000000000050004E-6 +0.013830110917510297
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 0.036153 +0.0 +0.0
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 0.036153 +0.0 +0.0
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 0.036153 +5.099999999999549E-5 +0.14126641183311506
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 0.036102 +1.000000000001E-6 +0.0027700063710085487
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 0.036101 -2.1000000000000185E-5 -0.058136315818615
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 0.036122 +0.0 +0.0
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 0.036122 +0.0 +0.0
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 0.036122 +9.40000000000038E-5 +0.2609081825247159
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 0.036028 +0.0 +0.0
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 0.036028 +9.999999999940612E-7 +0.00277569600575589
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 0.036027 -5.3999999999998494E-5 -0.14966325767024102
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 0.036081 +0.0 +0.0
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 0.036081 +3.600000000000131E-5 +0.09987515605493513
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 0.036045 +0.0 +0.0
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 0.036045 +1.000000000001E-6 +0.0027743868605227817
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 0.036044 +0.0 +0.0
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 0.036044 -1.2999999999999123E-5 -0.036054025570621206
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 0.036057 +0.0 +0.0
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 0.036057 -1.0700000000000293E-4 -0.2958743501825154
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 0.036164 +0.0 +0.0
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 0.036164 +2.1000000000000185E-5 +0.058102537144137045
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 0.036143 +1.3699999999999823E-4 +0.3804921401988395
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 0.036006 +0.0 +0.0
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 0.036006 +1.000000000001E-6 +0.0027773920288893805
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 0.036005 -8.000000000001062E-6 -0.02221420042762645
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 0.036013 +0.0 +0.0
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 0.036013 +1.000000000001E-6 +0.002776852160394583
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 0.036012 +1.6000000000002124E-5 +0.044449383264819176
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 0.035996 +0.0 +0.0
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 0.035996 +1.000000000001E-6 +0.0027781636338346516
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 0.035995 +6.799999999999862E-5 +0.18927269184736417
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 0.035927 +4.9999999999980616E-6 +0.013919046823659187
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 0.035922 +7.800000000000168E-5 +0.2176096417810527
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 0.035844 +1.000000000001E-6 +0.0027899450380886037
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 0.035843 +1.000000000001E-6 +0.0027900228782016256
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 0.035842 +0.0 +0.0
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 0.035842 +0.0 +0.0
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 0.035842 +0.0 +0.0
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 0.035842 +1.000000000001E-6 +0.0027901007226347474
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 0.035841 +4.099999999999937E-5 +0.11452513966480637
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 0.0358 +5.1999999999996493E-5 +0.1454626832270094
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 0.035748 +1.000000000001E-6 +0.002797437547201298
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 0.035747 +2.000000000002E-6 +0.005595188138201479
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 0.035745 -1.9999999999999185E-5 -0.05592059275828376
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 0.035765 +1.000000000001E-6 +0.002796107817928828
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 0.035764 +0.0 +0.0
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 0.035764 +1.0999999999997123E-5 +0.03076664895252179
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 0.035753 +1.000000000001E-6 +0.002797046319088281
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 0.035752 +5.1999999999996493E-5 +0.1456582633053074
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 0.0357 +0.0 +0.0
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 0.0357 +1.000000000001E-6 +0.0028011989131329074
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 0.035699 -1.250000000000001E-4 -0.3489280928986176
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 0.035824 +0.0 +0.0
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 0.035824 +0.0 +0.0
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 0.035824 +7.900000000000268E-5 +0.22100993145895131
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 0.035745 +0.0 +0.0
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 0.035745 +3.9999999999970615E-6 +0.01119162866174861
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 0.035741 -8.999999999995123E-6 -0.025174825174815396
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 0.03575 +9.999999999940612E-7 +0.002797281042802524
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 0.035749 +1.000000000001E-6 +0.0027973592928276503
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 0.035748 -8.59999999999958E-5 -0.2399955349667806
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 0.035834 +1.000000000001E-6 +0.002790723634646497
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 0.035833 +1.0599999999999499E-4 +0.2966943768018382
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 0.035727 +0.0 +0.0
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 0.035727 +2.4000000000003185E-5 +0.06722124191244916
Thu Jul 06 00:00:00 CEST 2017 0.035703 +1.000000000001E-6 +0.002800963531470302
Tue Jul 04 00:00:00 CEST 2017 0.035702 +5.999999999999062E-6 +0.016808606006279092
Fri Jun 30 00:00:00 CEST 2017 0.035696 -1.270000000000021E-4 -0.3545208385674101
Tue Jun 27 00:00:00 CEST 2017 0.035823 +1.000000000001E-6 +0.0027915805929268345
Fri Jun 23 00:00:00 CEST 2017 0.035822 +3.0000000000030003E-6 +0.00837544320053496
Wed Jun 21 00:00:00 CEST 2017 0.035819 +9.999999999940612E-7 +0.0027918923446179633
Fri Jun 16 00:00:00 CEST 2017 0.035818 -3.199999999999731E-5 -0.08926080892607047
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 0.03585 +7.000000000000062E-6 +0.019529615266591804
Tue Jun 06 00:00:00 CEST 2017 0.035843 +0.0 +0.0
Mon Jun 05 00:00:00 CEST 2017 0.035843 +5.9999999999997555E-5 +0.16767738870413496
Wed May 31 00:00:00 CEST 2017 0.035783 -1.9999999999999185E-5 -0.0558612406781549
Tue May 30 00:00:00 CEST 2017 0.035803 +0.0 +0.0
Mon May 29 00:00:00 CEST 2017 0.035803 +0.0 +0.0
Fri May 26 00:00:00 CEST 2017 0.035803 -8.000000000001062E-6 -0.022339504621484707
Wed May 24 00:00:00 CEST 2017 0.035811 +0.0 +0.0
Mon May 22 00:00:00 CEST 2017 0.035811 -6.199999999999956E-5 -0.17283193488138693
Thu May 18 00:00:00 CEST 2017 0.035873 +1.000000000001E-6 +0.002787689562893547
Mon May 15 00:00:00 CEST 2017 0.035872 +1.9999999999999185E-5 +0.05578489345086268
Wed May 10 00:00:00 CEST 2017 0.035852 +0.0 +0.0
Tue May 09 00:00:00 CEST 2017 0.035852 +1.1600000000000499E-4 +0.32460264159392693
Wed May 03 00:00:00 CEST 2017 0.035736 +5.999999999999062E-6 +0.016792611251048584
Fri Apr 28 00:00:00 CEST 2017 0.03573 +1.2999999999999817E-4 +0.36516853932585036
Thu Apr 27 00:00:00 CEST 2017 0.0356 +0.0 +0.0
Tue Apr 25 00:00:00 CEST 2017 0.0356 +1.000000000001E-6 +0.0028090676704550788
Fri Apr 21 00:00:00 CEST 2017 0.035599 -1.4000000000000123E-5 -0.03931148737819967
Thu Apr 20 00:00:00 CEST 2017 0.035613 +0.0 +0.0
Tue Apr 18 00:00:00 CEST 2017 0.035613 -2.9000000000001247E-5 -0.0813646821166003
Tue Apr 11 00:00:00 CEST 2017 0.035642 +0.0 +0.0
Nájdených 1 861 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií