Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IZQ - Rastový fond

  • Správca fondov Tatra Asset Management
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Aktuálna hodnota podielového listu 41.629 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Mon May 21 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.3683079280456525 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 0.26671418466001073 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov -0.07530492403454714 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 0.2944723276240735 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -0.18903976794814037 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 1.1751618200650737 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 0.38912791533809443 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 5.378268637688388 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 1.0514952800293464 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 2.88878942026507 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon May 21 00:00:00 CEST 2018 41.629 -0.03200000000000358 -0.07681044622070488
Thu May 17 00:00:00 CEST 2018 41.661 +0.021999999999998465 +0.05283508249476654
Wed May 16 00:00:00 CEST 2018 41.639 +0.018000000000000682 +0.04324739914946463
Tue May 15 00:00:00 CEST 2018 41.621 -0.0449999999999946 -0.10800172802764507
Thu May 10 00:00:00 CEST 2018 41.666 +0.03899999999999437 +0.09368919211087245
Wed May 09 00:00:00 CEST 2018 41.627 +0.06099999999999994 +0.1467545590145818
Mon May 07 00:00:00 CEST 2018 41.566 +0.04899999999999949 +0.1180239419996667
Fri May 04 00:00:00 CEST 2018 41.517 +0.012000000000000455 +0.028912179255513593
Mon Apr 30 00:00:00 CEST 2018 41.505 +0.014000000000002899 +0.03374225735701941
Thu Apr 26 00:00:00 CEST 2018 41.491 +0.02499999999999858 +0.06029035836587582
Tue Apr 24 00:00:00 CEST 2018 41.466 -0.04200000000000159 -0.10118531367447758
Fri Apr 20 00:00:00 CEST 2018 41.508 -0.006000000000000227 -0.014452955629423059
Tue Apr 17 00:00:00 CEST 2018 41.514 +0.05700000000000216 +0.1374918590346681
Fri Apr 13 00:00:00 CEST 2018 41.457 +0.045999999999999375 +0.1110815966772094
Wed Apr 11 00:00:00 CEST 2018 41.411 -0.03999999999999915 -0.09649948131527708
Tue Apr 10 00:00:00 CEST 2018 41.451 +0.07500000000000284 +0.18126450116010062
Fri Apr 06 00:00:00 CEST 2018 41.376 +0.030000000000001137 +0.0725584095196723
Thu Mar 29 00:00:00 CEST 2018 41.346 +0.08699999999999619 +0.21086308441793733
Tue Mar 27 00:00:00 CEST 2018 41.259 +0.07600000000000051 +0.1845421654566195
Fri Mar 23 00:00:00 CET 2018 41.183 -0.12299999999999756 -0.2977775625817003
Thu Mar 22 00:00:00 CET 2018 41.306 -0.15400000000000347 -0.3714423540762226
Tue Mar 20 00:00:00 CET 2018 41.46 -0.07900000000000063 -0.1901827198536381
Fri Mar 16 00:00:00 CET 2018 41.539 +0.014000000000002899 +0.0337146297411266
Thu Mar 15 00:00:00 CET 2018 41.525 +0.0 +0.0
Tue Mar 13 00:00:00 CET 2018 41.525 -0.04800000000000182 -0.1154595530753113
Fri Mar 09 00:00:00 CET 2018 41.573 +0.06799999999999784 +0.16383568244788194
Thu Mar 08 00:00:00 CET 2018 41.505 +0.06300000000000239 +0.15201969016939643
Wed Mar 07 00:00:00 CET 2018 41.442 -0.006000000000000227 -0.014475969889986118
Tue Mar 06 00:00:00 CET 2018 41.448 +0.10999999999999943 +0.26609898882384186
Fri Mar 02 00:00:00 CET 2018 41.338 -0.13400000000000034 -0.32310956790124123
Thu Mar 01 00:00:00 CET 2018 41.472 -0.17199999999999704 -0.4130246854288657
Tue Feb 27 00:00:00 CET 2018 41.644 +0.006000000000000227 +0.014409914020845349
Fri Feb 23 00:00:00 CET 2018 41.638 +0.08200000000000074 +0.1973240927904527
Thu Feb 22 00:00:00 CET 2018 41.556 +0.003999999999997783 +0.009626492106278306
Wed Feb 21 00:00:00 CET 2018 41.552 -0.012000000000000455 -0.028871138485229153
Tue Feb 20 00:00:00 CET 2018 41.564 -0.027000000000001023 -0.06491789088985911
Fri Feb 16 00:00:00 CET 2018 41.591 +0.1670000000000016 +0.40314793356508005
Wed Feb 14 00:00:00 CET 2018 41.424 +0.11500000000000199 +0.27838969716043493
Tue Feb 13 00:00:00 CET 2018 41.309 -0.027000000000001023 -0.06531836655699408
Mon Feb 12 00:00:00 CET 2018 41.336 -0.19000000000000483 -0.4575446708086588
Wed Feb 07 00:00:00 CET 2018 41.526 +0.0730000000000004 +0.17610305647359326
Tue Feb 06 00:00:00 CET 2018 41.453 -0.0799999999999983 -0.19261791828184016
Mon Feb 05 00:00:00 CET 2018 41.533 -0.3410000000000011 -0.8143478053207218
Fri Feb 02 00:00:00 CET 2018 41.874 -0.20899999999999608 -0.49663759712946387
Thu Feb 01 00:00:00 CET 2018 42.083 -0.03999999999999915 -0.0949599981007907
Tue Jan 30 00:00:00 CET 2018 42.123 -0.1630000000000038 -0.38547036844346394
Fri Jan 26 00:00:00 CET 2018 42.286 +0.020000000000003126 +0.04731935834951173
Wed Jan 24 00:00:00 CET 2018 42.266 -0.008000000000002672 -0.018924161423100827
Tue Jan 23 00:00:00 CET 2018 42.274 +0.09700000000000131 +0.22998316618061665
Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018 42.177 +0.030999999999998806 +0.07355383666303794
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 42.146 +0.036999999999999034 +0.08786720178584062
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 42.109 -0.030000000000001137 -0.07119295664350034
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 42.139 +0.07100000000000506 +0.16877436531331114
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 42.068 -0.03999999999999915 -0.09499382540134604
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 42.108 +0.04999999999999716 +0.11888344666888884
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 42.058 +0.18099999999999739 +0.4322181627146193
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 41.877 +0.13100000000000023 +0.31380252000192854
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 41.746 -0.015999999999998238 -0.03831234136295336
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 41.762 -0.014000000000002899 -0.03351206434317078
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 41.776 +0.05000000000000426 +0.11982936298710456
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 41.726 -0.0589999999999975 -0.14119899485460508
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 41.785 +0.06999999999999318 +0.16780534579885398
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 41.715 -0.008999999999993236 -0.021570319240709068
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 41.724 +0.047999999999994714 +0.11517420097897002
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 41.676 +0.07700000000000529 +0.18510060337990808
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 41.599 -0.034000000000006025 -0.08166598611680342
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 41.633 -0.03399999999999892 -0.08159934720521278
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 41.667 +0.04700000000000415 +0.11292647765498032
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 41.62 -0.06500000000000483 -0.15593139018832858
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 41.685 -0.02400000000000091 -0.05754153779760429
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 41.709 +0.07100000000000506 +0.17051731591335795
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 41.638 -0.06099999999999994 -0.1462864816902112
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 41.699 +0.03900000000000148 +0.09361497839654476
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 41.66 +9.999999999976694E-4 +0.002400441681274401
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 41.659 +0.10199999999999676 +0.245446013908591
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 41.557 -0.1490000000000009 -0.3572627439696987
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 41.706 -0.09799999999999898 -0.23442732752846496
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 41.804 -0.07000000000000028 -0.167168171180208
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 41.874 -0.02499999999999858 -0.059667295162171285
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 41.899 -0.01099999999999568 -0.02624671916009902
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 41.91 +0.10699999999999932 +0.25596249073032595
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 41.803 +0.03499999999999659 +0.0837962076230383
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 41.768 -0.02400000000000091 -0.05742725880551802
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 41.792 +0.054000000000002046 +0.12937850400116702
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 41.738 -0.07200000000000273 -0.1722076058359221
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 41.81 -0.01099999999999568 -0.02630257526121227
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 41.821 +0.03399999999999892 +0.08136501782851724
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 41.787 +0.028999999999996362 +0.06944777048707351
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 41.758 -0.0799999999999983 -0.19121372914574408
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 41.838 +0.06300000000000239 +0.15080789946139816
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 41.775 +0.012999999999998124 +0.031128777357409376
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 41.762 +0.045999999999999375 +0.11026944098186675
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 41.716 +0.02300000000000324 +0.05516513563428305
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 41.693 -0.030999999999998806 -0.0742977662736024
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 41.724 +0.017999999999993577 +0.04315925766076134
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 41.706 +0.011000000000002785 +0.026382060199068746
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 41.695 +0.0020000000000024443 +0.004796968316028938
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 41.693 +0.015000000000000568 +0.03599021066268904
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 41.678 +0.016999999999995907 +0.04080554955471882
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 41.661 +0.029000000000003467 +0.0696579554189043
Nájdených 3 856 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií