Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IaD - Active Life L4

  • Správca fondov IaD Investments
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont nad 2 - 5 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Fond IaD Kapital sa dňa 11.9.2017 zlúčil do fondu IaD Growth Opportunities

Aktuálna hodnota podielového listu 0.0300469954004874 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu May 17 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.35819013207188943 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace -1.6325278150409517 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov -1.7919695301072736 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov -0.6058927756937948 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -2.026643785881588 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky -1.2803892642375803 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. -0.42668688175190317 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 0.597164302032771 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 0.11882285821940286 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 1.0115233014542646 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu May 17 00:00:00 CEST 2018 0.0300469954004874 +0.0 +0.0
Wed May 16 00:00:00 CEST 2018 0.0300469954004874 +0.0 +0.0
Tue May 15 00:00:00 CEST 2018 0.0300469954004874 +7.392332254809938E-5 +0.24663245180833826
Thu May 10 00:00:00 CEST 2018 0.0299730720779393 +0.0 +0.0
Wed May 09 00:00:00 CEST 2018 0.0299730720779393 +0.0 +0.0
Mon May 07 00:00:00 CEST 2018 0.0299730720779393 +0.0 +0.0
Fri May 04 00:00:00 CEST 2018 0.0299730720779393 +3.440234620380109E-5 +0.11490940149332118
Tue May 01 00:00:00 CEST 2018 0.0299386697317355 +2.5656444774098397E-5 +0.0857701781093283
Fri Apr 27 00:00:00 CEST 2018 0.0299130132869614 -2.1642385777797396E-5 -0.07229876306044503
Thu Apr 26 00:00:00 CEST 2018 0.0299346556727392 +0.0 +0.0
Tue Apr 24 00:00:00 CEST 2018 0.0299346556727392 -5.036795265301458E-6 -0.016823136278659945
Thu Apr 19 00:00:00 CEST 2018 0.0299396924680045 +0.0 +0.0
Tue Apr 17 00:00:00 CEST 2018 0.0299396924680045 +0.0 +0.0
Mon Apr 16 00:00:00 CEST 2018 0.0299396924680045 +1.5647891405089903E-4 +0.5253929827532886
Thu Apr 12 00:00:00 CEST 2018 0.0297832135539536 +0.0 +0.0
Wed Apr 11 00:00:00 CEST 2018 0.0297832135539536 +0.0 +0.0
Tue Apr 10 00:00:00 CEST 2018 0.0297832135539536 +0.0 +0.0
Fri Apr 06 00:00:00 CEST 2018 0.0297832135539536 +2.3259916686300952E-5 +0.0781584439606604
Thu Mar 29 00:00:00 CEST 2018 0.0297599536372673 +6.972805082219868E-5 +0.23485187277940156
Tue Mar 27 00:00:00 CEST 2018 0.0296902255864451 -4.99977371224699E-4 -1.6560914543228762
Fri Mar 23 00:00:00 CET 2018 0.0301902029576698 -2.719960533018005E-4 -0.892896974390581
Thu Mar 22 00:00:00 CET 2018 0.0304621990109716 +0.0 +0.0
Mon Mar 19 00:00:00 CET 2018 0.0304621990109716 +0.0 +0.0
Fri Mar 16 00:00:00 CET 2018 0.0304621990109716 -3.617069936989736E-5 -0.11859879630756609
Thu Mar 15 00:00:00 CET 2018 0.0304983697103415 +0.0 +0.0
Tue Mar 13 00:00:00 CET 2018 0.0304983697103415 +0.0 +0.0
Fri Mar 09 00:00:00 CET 2018 0.0304983697103415 +1.865841784187E-4 +0.6155499425205306
Wed Mar 07 00:00:00 CET 2018 0.0303117855319228 +0.0 +0.0
Mon Mar 05 00:00:00 CET 2018 0.0303117855319228 +0.0 +0.0
Fri Mar 02 00:00:00 CET 2018 0.0303117855319228 -2.0945578838990273E-4 -0.6862623514938946
Thu Mar 01 00:00:00 CET 2018 0.0305212413203127 +1.8277923574401556E-5 +0.05992179624212213
Tue Feb 27 00:00:00 CET 2018 0.0305029633967383 +0.0 +0.0
Fri Feb 23 00:00:00 CET 2018 0.0305029633967383 -4.6050625107801196E-5 -0.15074340885394122
Thu Feb 22 00:00:00 CET 2018 0.0305490140218461 +0.0 +0.0
Wed Feb 21 00:00:00 CET 2018 0.0305490140218461 +0.0 +0.0
Tue Feb 20 00:00:00 CET 2018 0.0305490140218461 +0.0 +0.0
Fri Feb 16 00:00:00 CET 2018 0.0305490140218461 +2.280770842264003E-4 +0.7522098828793844
Wed Feb 14 00:00:00 CET 2018 0.0303209369376197 +0.0 +0.0
Tue Feb 13 00:00:00 CET 2018 0.0303209369376197 +0.0 +0.0
Fri Feb 09 00:00:00 CET 2018 0.0303209369376197 -3.4484811437660023E-4 -1.1245370493267473
Tue Feb 06 00:00:00 CET 2018 0.0306657850519963 +0.0 +0.0
Mon Feb 05 00:00:00 CET 2018 0.0306657850519963 -1.3296107275339794E-4 -0.43170936964395423
Thu Feb 01 00:00:00 CET 2018 0.0307987461247497 -2.4760055117312163E-13 -8.039364729484078E-10
Wed Jan 31 00:00:00 CET 2018 0.0307987461249973 -1.1475511688990164E-4 -0.3712135872025186
Mon Jan 29 00:00:00 CET 2018 0.0309135012418872 +0.0 +0.0
Fri Jan 26 00:00:00 CET 2018 0.0309135012418872 +7.668508770399679E-6 +0.02481249684038289
Wed Jan 24 00:00:00 CET 2018 0.0309058327331168 +0.0 +0.0
Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018 0.0309058327331168 +7.395975519720183E-5 +0.23988083776215774
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 0.0308318729779196 +0.0 +0.0
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 0.0308318729779196 -5.530355998360076E-5 -0.17905022790198188
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 0.0308871765379032 +0.0 +0.0
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 0.0308871765379032 +0.0 +0.0
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 0.0308871765379032 +0.0 +0.0
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 0.0308871765379032 +2.1333382967059916E-4 +0.6954910465565547
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 0.0306738427082326 +0.0 +0.0
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 0.0306738427082326 +1.8952010698201904E-5 +0.06182377515287385
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 0.0306548906975344 -1.0930246560278412E-7 -3.5655673006829147E-4
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 0.030655 +6.365496983490315E-5 +0.20808163149456504
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 0.0305913450301651 +0.0 +0.0
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 0.0305913450301651 -2.406154817450115E-5 -0.07859294016864737
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 0.0306154065783396 +0.0 +0.0
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 0.0306154065783396 +0.0 +0.0
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 0.0306154065783396 +4.2253626540398465E-5 +0.13820500164642624
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 0.0305731529517992 +0.0 +0.0
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 0.0305731529517992 +0.0 +0.0
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 0.0305731529517992 -7.0965081680998E-5 -0.23157815018028316
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 0.0306441180334802 +0.0 +0.0
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 0.0306441180334802 +4.195296545930066E-5 +0.13709149455945635
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 0.0306021650680209 +0.0 +0.0
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 0.0306021650680209 +0.0 +0.0
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 0.0306021650680209 +0.0 +0.0
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 0.0306021650680209 -1.4597665787100672E-5 -0.04767867169373119
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 0.030616762733808 +0.0 +0.0
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 0.030616762733808 -1.510081804159992E-4 -0.49079987249317014
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 0.030767770914224 +0.0 +0.0
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 0.030767770914224 +4.057823388389781E-5 +0.1320596850680147
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 0.0307271926803401 +1.21093311794402E-4 +0.39565091368307037
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 0.0306060993685457 +0.0 +0.0
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 0.0306060993685457 +0.0 +0.0
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 0.0306060993685457 +1.4662049511497688E-5 +0.04792860616056771
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 0.0305914373190342 +0.0 +0.0
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 0.0305914373190342 +3.73190341997065E-8 +1.2199191341721871E-4
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 0.0305914 +2.3000000000002185E-5 +0.07524109865089201
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 0.0305684 +0.0 +0.0
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 0.0305684 +0.0 +0.0
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 0.0305684 +7.820000000000049E-5 +0.2564758512571217
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 0.0304902 +0.0 +0.0
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 0.0304902 +4.5399999999997526E-5 +0.14912234601638374
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 0.0304448 +0.0 +0.0
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 0.0304448 +0.0 +0.0
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 0.0304448 +5.800000000000249E-6 +0.019054502447517052
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 0.030439 +0.0 +0.0
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 0.030439 +0.0 +0.0
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 0.030439 +0.0 +0.0
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 0.030439 +4.9199999999999244E-5 +0.16189642577444374
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 0.0303898 +5.9500000000000525E-5 +0.1961734635002017
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 0.0303303 +0.0 +0.0
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 0.0303303 +0.0 +0.0
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 0.0303303 -2.9999999999821836E-7 -9.891001167119384E-4
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 0.0303306 +0.0 +0.0
Nájdených 789 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií