Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IaD - Active Life L3

  • Správca fondov IaD Investments
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 5 - 10 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Fondy IaD Kapital a IaD Optimal sa dňa 11.9.2017 zlúčili do fondu IaD Growth Opportunities

Aktuálna hodnota podielového listu 0.0341597644066898 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Tue May 22 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 2.2540038532256834 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 2.2540038532256834 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.2540038532256834 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 1.9053248494785846 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.2540038532256834 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 4.439479606848728 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 1.4544386150900035 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 21.814829021858205 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.01881522251919 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 4.840761777241054 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Tue May 22 00:00:00 CEST 2018 0.0341597644066898 +0.0 +0.0
Mon May 21 00:00:00 CEST 2018 0.0341597644066898 -1.5377091212529642E-4 -0.44813485610437453
Thu May 17 00:00:00 CEST 2018 0.0343135353188151 +0.0 +0.0
Wed May 16 00:00:00 CEST 2018 0.0343135353188151 +0.0 +0.0
Tue May 15 00:00:00 CEST 2018 0.0343135353188151 +2.797114726290975E-4 +0.8218631967222905
Thu May 10 00:00:00 CEST 2018 0.034033823846186 +0.0 +0.0
Wed May 09 00:00:00 CEST 2018 0.034033823846186 +0.0 +0.0
Mon May 07 00:00:00 CEST 2018 0.034033823846186 +0.0 +0.0
Fri May 04 00:00:00 CEST 2018 0.034033823846186 +1.391077700675994E-4 +0.41041137431332686
Tue May 01 00:00:00 CEST 2018 0.0338947160761184 +4.457473847749999E-5 +0.1316825771357628
Fri Apr 27 00:00:00 CEST 2018 0.0338501413376409 -1.715835177090036E-5 -0.050663477538080315
Thu Apr 26 00:00:00 CEST 2018 0.0338672996894118 +0.0 +0.0
Tue Apr 24 00:00:00 CEST 2018 0.0338672996894118 +3.169406691900384E-5 +0.09367075403530123
Thu Apr 19 00:00:00 CEST 2018 0.0338356056224928 +0.0 +0.0
Tue Apr 17 00:00:00 CEST 2018 0.0338356056224928 +0.0 +0.0
Mon Apr 16 00:00:00 CEST 2018 0.0338356056224928 +2.5366457797430103E-4 +0.7553600836772034
Thu Apr 12 00:00:00 CEST 2018 0.0335819410445185 +0.0 +0.0
Wed Apr 11 00:00:00 CEST 2018 0.0335819410445185 +0.0 +0.0
Tue Apr 10 00:00:00 CEST 2018 0.0335819410445185 +0.0 +0.0
Fri Apr 06 00:00:00 CEST 2018 0.0335819410445185 +6.315007025359948E-5 +0.18840199308527872
Thu Mar 29 00:00:00 CEST 2018 0.0335187909742649 +2.2659636661789828E-4 +0.6806291062766263
Tue Mar 27 00:00:00 CEST 2018 0.033292194607647 -1.447509884121012E-4 -0.43290732999595605
Fri Mar 23 00:00:00 CET 2018 0.0334369455960591 -6.453770997862998E-4 -1.893583091580112
Thu Mar 22 00:00:00 CET 2018 0.0340823226958454 +0.0 +0.0
Mon Mar 19 00:00:00 CET 2018 0.0340823226958454 +0.0 +0.0
Fri Mar 16 00:00:00 CET 2018 0.0340823226958454 -5.94639569153968E-5 -0.17416767763262442
Thu Mar 15 00:00:00 CET 2018 0.0341417866527608 +0.0 +0.0
Tue Mar 13 00:00:00 CET 2018 0.0341417866527608 +9.71445146547012E-17 +2.8421709430404007E-13
Fri Mar 09 00:00:00 CET 2018 0.0341417866527607 +4.4447973446400113E-4 +1.3190363714871864
Wed Mar 07 00:00:00 CET 2018 0.0336973069182967 +0.0 +0.0
Mon Mar 05 00:00:00 CET 2018 0.0336973069182967 +0.0 +0.0
Fri Mar 02 00:00:00 CET 2018 0.0336973069182967 -5.570038504551997E-4 -1.6260839525147333
Thu Mar 01 00:00:00 CET 2018 0.0342543107687519 -2.117338854500106E-5 -0.06177414868257358
Tue Feb 27 00:00:00 CET 2018 0.0342754841572969 +0.0 +0.0
Fri Feb 23 00:00:00 CET 2018 0.0342754841572969 +6.487805834980154E-5 +0.1896431129052587
Thu Feb 22 00:00:00 CET 2018 0.0342106060989471 +0.0 +0.0
Wed Feb 21 00:00:00 CET 2018 0.0342106060989471 +0.0 +0.0
Tue Feb 20 00:00:00 CET 2018 0.0342106060989471 +0.0 +0.0
Fri Feb 16 00:00:00 CET 2018 0.0342106060989471 +6.430769838993988E-4 +1.9157709871803377
Wed Feb 14 00:00:00 CET 2018 0.0335675291150477 +0.0 +0.0
Tue Feb 13 00:00:00 CET 2018 0.0335675291150477 +0.0 +0.0
Fri Feb 09 00:00:00 CET 2018 0.0335675291150477 -8.215004622545985E-4 -2.3888445598849017
Tue Feb 06 00:00:00 CET 2018 0.0343890295773023 +0.0 +0.0
Mon Feb 05 00:00:00 CET 2018 0.0343890295773023 -3.6466257081880366E-4 -1.0492772084894
Thu Feb 01 00:00:00 CET 2018 0.0347536921481211 -8.500145032286355E-15 -2.445688096486265E-11
Wed Jan 31 00:00:00 CET 2018 0.0347536921481296 -2.002503950957954E-4 -0.5728978779665823
Mon Jan 29 00:00:00 CET 2018 0.0349539425432254 +0.0 +0.0
Fri Jan 26 00:00:00 CET 2018 0.0349539425432254 +1.2623668372194197E-5 +0.03612819658411581
Wed Jan 24 00:00:00 CET 2018 0.0349413188748532 +0.0 +0.0
Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018 0.0349413188748532 +2.2036008790770473E-4 +0.634660146512303
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 0.0347209587869455 +0.0 +0.0
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 0.0347209587869455 -3.1486105389201546E-5 -0.09060112313463264
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 0.0347524448923347 +0.0 +0.0
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 0.0347524448923347 +0.0 +0.0
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 0.0347524448923347 +0.0 +0.0
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 0.0347524448923347 +4.549167135457985E-4 +1.3263833800919258
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 0.0342975281787889 +0.0 +0.0
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 0.0342975281787889 +7.355913494502819E-6 +0.021451958414189676
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 0.0342901722652944 +1.722652943972336E-7 +5.02377644792773E-4
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 0.03429 +1.1010948952919902E-4 +0.32214699311417405
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 0.0341798905104708 +0.0 +0.0
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 0.0341798905104708 -4.791668036979724E-5 -0.13999342728160968
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 0.0342278071908406 +0.0 +0.0
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 0.0342278071908406 +0.0 +0.0
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 0.0342278071908406 +2.0580627364459592E-4 +0.6049211336672755
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 0.034022000917196 +0.0 +0.0
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 0.034022000917196 +0.0 +0.0
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 0.034022000917196 -1.2275777711149433E-4 -0.3595215834164378
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 0.0341447586943075 +0.0 +0.0
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 0.0341447586943075 +7.73162875463973E-5 +0.226950666337828
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 0.0340674424067611 +0.0 +0.0
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 0.0340674424067611 +0.0 +0.0
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 0.0340674424067611 +0.0 +0.0
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 0.0340674424067611 -3.0760912480998215E-5 -0.09021270766966438
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 0.0340982033192421 +0.0 +0.0
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 0.0340982033192421 -2.3814261128039804E-4 -0.6935583994938384
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 0.0343363459305225 +0.0 +0.0
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 0.0343363459305225 +4.3134302739493424E-5 +0.1257808781740124
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 0.034293211627783 +3.002717597575047E-4 +0.8833356600614195
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 0.0339929398680255 +0.0 +0.0
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 0.0339929398680255 +0.0 +0.0
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 0.0339929398680255 -1.7374300751604732E-5 -0.05108538740743995
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 0.0340103141687771 +0.0 +0.0
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 0.0340103141687771 +0.0 +0.0
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 0.0340103141687771 +3.385405750130216E-5 +0.09963974289972555
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 0.0339764601112758 +0.0 +0.0
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 0.0339764601112758 +0.0 +0.0
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 0.0339764601112758 +1.5003581228090201E-4 +0.44354617843944766
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 0.0338264242989949 +0.0 +0.0
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 0.0338264242989949 +1.8078002371599983E-4 +0.5373058760204117
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 0.0336456442752789 +0.0 +0.0
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 0.0336456442752789 +0.0 +0.0
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 0.0336456442752789 +0.0 +0.0
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 0.0336456442752789 +0.0 +0.0
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 0.0336456442752789 +0.0 +0.0
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 0.0336456442752789 +0.0 +0.0
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 0.0336456442752789 +9.05158797903996E-5 +0.2697527445687484
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 0.0335551283954885 +1.1314598892749744E-4 +0.33833517269388835
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 0.033441982406561 +0.0 +0.0
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 0.033441982406561 +0.0 +0.0
Nájdených 1 917 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií