Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Vyvážený investičný program CZK

  • Správca fondov Generali Investments CEE
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena CZK

Aktuálna hodnota podielového listu 1.4579 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Mon May 21 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.699452381222121 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.1009564472579947 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 0.08335990870214083 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 1.7038066903898863 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -0.5341182023612112 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 5.0771709495067485 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 1.6599445524890344 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 11.921939587445019 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 2.274411745133098 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 4.675849417288836 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v CZK) Absolútna zmena (v CZK) Relatívna zmena (v %)
Mon May 21 00:00:00 CEST 2018 1.4579 +0.0019000000000000128 +0.1304945054945108
Fri May 18 00:00:00 CEST 2018 1.456 -3.9999999999995595E-4 -0.027464982147762385
Thu May 17 00:00:00 CEST 2018 1.4564 +0.0015999999999998238 +0.1099807533681485
Wed May 16 00:00:00 CEST 2018 1.4548 +6.00000000000156E-4 +0.04125979920233647
Tue May 15 00:00:00 CEST 2018 1.4542 -0.005300000000000082 -0.36313806097979295
Mon May 14 00:00:00 CEST 2018 1.4595 +5.999999999999339E-4 +0.04112687641372759
Fri May 11 00:00:00 CEST 2018 1.4589 +0.0016000000000000458 +0.10979208124615525
Thu May 10 00:00:00 CEST 2018 1.4573 +0.0040000000000000036 +0.2752356705429122
Wed May 09 00:00:00 CEST 2018 1.4533 +0.0014000000000000679 +0.09642537364833004
Mon May 07 00:00:00 CEST 2018 1.4519 +0.0018000000000000238 +0.12412937038826044
Fri May 04 00:00:00 CEST 2018 1.4501 +0.0025999999999999357 +0.17962003454231024
Thu May 03 00:00:00 CEST 2018 1.4475 -0.0020000000000000018 -0.13797861331494232
Wed May 02 00:00:00 CEST 2018 1.4495 -0.0022999999999999687 -0.15842402534784128
Mon Apr 30 00:00:00 CEST 2018 1.4518 -0.0015000000000000568 -0.10321337645359563
Fri Apr 27 00:00:00 CEST 2018 1.4533 +0.0035000000000000586 +0.24141260863568448
Thu Apr 26 00:00:00 CEST 2018 1.4498 +0.006999999999999895 +0.48516772941502495
Wed Apr 25 00:00:00 CEST 2018 1.4428 -0.0016999999999998128 -0.11768778123916945
Tue Apr 24 00:00:00 CEST 2018 1.4445 -0.0018000000000000238 -0.12445550715619902
Mon Apr 23 00:00:00 CEST 2018 1.4463 +3.9999999999995595E-4 +0.027664430458543166
Fri Apr 20 00:00:00 CEST 2018 1.4459 -0.0022999999999999687 -0.15881784283938316
Thu Apr 19 00:00:00 CEST 2018 1.4482 -0.0027000000000001467 -0.1860913915500788
Wed Apr 18 00:00:00 CEST 2018 1.4509 +0.0017000000000000348 +0.11730609991720087
Tue Apr 17 00:00:00 CEST 2018 1.4492 +0.0045999999999999375 +0.31842724629653674
Mon Apr 16 00:00:00 CEST 2018 1.4446 +2.0000000000020002E-4 +0.013846579894789102
Fri Apr 13 00:00:00 CEST 2018 1.4444 +0.0013999999999998458 +0.09702009702007786
Thu Apr 12 00:00:00 CEST 2018 1.443 +0.0021999999999999797 +0.15269294836201652
Wed Apr 11 00:00:00 CEST 2018 1.4408 -0.0018000000000000238 -0.12477471232497805
Tue Apr 10 00:00:00 CEST 2018 1.4426 +0.0026000000000001577 +0.18055555555555713
Mon Apr 09 00:00:00 CEST 2018 1.44 +2.9999999999996696E-4 +0.020837674515533422
Fri Apr 06 00:00:00 CEST 2018 1.4397 -0.0046999999999999265 -0.3253946275270039
Thu Apr 05 00:00:00 CEST 2018 1.4444 +0.008199999999999985 +0.5709511210137919
Tue Apr 03 00:00:00 CEST 2018 1.4362 -0.0028000000000001357 -0.19457956914524743
Thu Mar 29 00:00:00 CEST 2018 1.439 +0.0047000000000001485 +0.3276859792233182
Wed Mar 28 00:00:00 CEST 2018 1.4343 +0.0017999999999998018 +0.12565445026176292
Tue Mar 27 00:00:00 CEST 2018 1.4325 -0.0012999999999998568 -0.0906681545543222
Mon Mar 26 00:00:00 CEST 2018 1.4338 +0.005199999999999871 +0.3639927201455748
Fri Mar 23 00:00:00 CET 2018 1.4286 -0.006699999999999928 -0.4668013655681733
Thu Mar 22 00:00:00 CET 2018 1.4353 -0.007400000000000073 -0.5129271504817439
Wed Mar 21 00:00:00 CET 2018 1.4427 +0.0 +0.0
Tue Mar 20 00:00:00 CET 2018 1.4427 +0.001000000000000112 +0.06936255809115721
Mon Mar 19 00:00:00 CET 2018 1.4417 -0.005600000000000049 -0.3869273820216961
Fri Mar 16 00:00:00 CET 2018 1.4473 +3.9999999999995595E-4 +0.027645310664169642
Thu Mar 15 00:00:00 CET 2018 1.4469 +5.00000000000167E-4 +0.034568584070797215
Wed Mar 14 00:00:00 CET 2018 1.4464 -0.001000000000000112 -0.06908940168578681
Tue Mar 13 00:00:00 CET 2018 1.4474 -0.0031999999999998696 -0.22059837308698604
Mon Mar 12 00:00:00 CET 2018 1.4506 +9.999999999998899E-5 +0.006894174422612309
Fri Mar 09 00:00:00 CET 2018 1.4505 +0.004999999999999893 +0.3459010722933158
Thu Mar 08 00:00:00 CET 2018 1.4455 +0.0035000000000000586 +0.2427184466019554
Wed Mar 07 00:00:00 CET 2018 1.442 +0.0013999999999998458 +0.09718172983477302
Tue Mar 06 00:00:00 CET 2018 1.4406 +0.0016000000000000458 +0.11118832522585365
Mon Mar 05 00:00:00 CET 2018 1.439 +0.0048000000000001375 +0.3346813554595087
Fri Mar 02 00:00:00 CET 2018 1.4342 -0.0021999999999999797 -0.15316067947647127
Thu Mar 01 00:00:00 CET 2018 1.4364 -0.0035000000000000586 -0.24307243558581604
Wed Feb 28 00:00:00 CET 2018 1.4399 -0.0052000000000000934 -0.3598366895024725
Tue Feb 27 00:00:00 CET 2018 1.4451 -0.006199999999999983 -0.42720319713360766
Mon Feb 26 00:00:00 CET 2018 1.4513 +0.0039000000000000146 +0.26944866657454725
Fri Feb 23 00:00:00 CET 2018 1.4474 +0.006900000000000128 +0.47900034710170303
Thu Feb 22 00:00:00 CET 2018 1.4405 +1.9999999999997797E-4 +0.013885995973055287
Wed Feb 21 00:00:00 CET 2018 1.4403 -0.0020000000000000018 -0.13866740622616192
Tue Feb 20 00:00:00 CET 2018 1.4423 -0.0026000000000001577 -0.17994324866774036
Mon Feb 19 00:00:00 CET 2018 1.4449 -0.0010999999999998789 -0.07607192254494066
Fri Feb 16 00:00:00 CET 2018 1.446 +0.0043999999999999595 +0.3052164261931267
Thu Feb 15 00:00:00 CET 2018 1.4416 +0.0032000000000000917 +0.22246941045607116
Wed Feb 14 00:00:00 CET 2018 1.4384 +0.005199999999999871 +0.3628244487859291
Tue Feb 13 00:00:00 CET 2018 1.4332 -0.0011999999999998678 -0.08365867261571225
Mon Feb 12 00:00:00 CET 2018 1.4344 +0.00529999999999986 +0.37086278077109114
Fri Feb 09 00:00:00 CET 2018 1.4291 +0.0018000000000000238 +0.12611223989351572
Thu Feb 08 00:00:00 CET 2018 1.4273 -0.016199999999999992 -1.1222722549359219
Wed Feb 07 00:00:00 CET 2018 1.4435 +0.0015000000000000568 +0.10402219140084412
Tue Feb 06 00:00:00 CET 2018 1.442 +7.999999999999119E-4 +0.0555092978073759
Mon Feb 05 00:00:00 CET 2018 1.4412 -0.016799999999999926 -1.1522633744855995
Fri Feb 02 00:00:00 CET 2018 1.458 -0.010299999999999976 -0.7014915208063712
Thu Feb 01 00:00:00 CET 2018 1.4683 -0.0027000000000001467 -0.18354860639021808
Wed Jan 31 00:00:00 CET 2018 1.471 -5.999999999999339E-4 -0.040771948899148924
Tue Jan 30 00:00:00 CET 2018 1.4716 -0.004999999999999893 -0.338615738859545
Mon Jan 29 00:00:00 CET 2018 1.4766 -0.0045000000000001705 -0.30382823577072315
Fri Jan 26 00:00:00 CET 2018 1.4811 +0.0043000000000001926 +0.29117009750814304
Thu Jan 25 00:00:00 CET 2018 1.4768 -0.0023000000000001908 -0.15549996619567708
Wed Jan 24 00:00:00 CET 2018 1.4791 -0.0019000000000000128 -0.12829169480080793
Tue Jan 23 00:00:00 CET 2018 1.481 +0.0018000000000000238 +0.12168739859383493
Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018 1.4792 +0.0 +0.0
Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018 1.4792 +0.005700000000000038 +0.3868340685442888
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 1.4735 -0.0027999999999999137 -0.18966334755808134
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 1.4763 +0.0023999999999999577 +0.16283329940974056
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 1.4739 +0.0 +0.0
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 1.4739 -7.999999999999119E-4 -0.05424832169254046
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 1.4747 +0.0014999999999998348 +0.10181916915557565
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 1.4732 +1.9999999999997797E-4 +0.01357773251866945
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 1.473 -0.0037999999999998035 -0.25731310942576613
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 1.4768 +9.999999999998899E-5 +0.006771856165784129
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 1.4767 +0.0010999999999998789 +0.07454594741120957
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 1.4756 +0.011200000000000099 +0.764818355640557
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 1.4644 +0.0 +0.0
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 1.4644 +0.0 +0.0
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 1.4644 +0.0 +0.0
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 1.4644 -0.012199999999999989 -0.8262224028172795
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 1.4766 +0.006099999999999994 +0.41482488949336016
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 1.4705 -1.9999999999997797E-4 -0.013598966478539865
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 1.4707 +0.0020999999999999908 +0.14299332697807188
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 1.4686 -0.0029000000000001247 -0.19707781175671357
Nájdených 2 317 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií