Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Konzervatívny investičný program CZK

  • Správca fondov Generali Investments CEE
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena CZK

Aktuálna hodnota podielového listu 1.5833 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Tue May 22 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac -0.34658932179625346 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace -0.6541009770211992 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov -1.0962858366623363 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov -1.0705396620204866 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -1.0484989870228056 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 2.0575040072989714 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 0.6793165507362975 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 3.1172621650233934 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 0.6148071264660881 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 0.392201073223597 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v CZK) Absolútna zmena (v CZK) Relatívna zmena (v %)
Mon May 21 00:00:00 CEST 2018 1.5834 -4.00000000000178E-4 -0.025255714105327343
Fri May 18 00:00:00 CEST 2018 1.5838 -3.9999999999995595E-4 -0.025249337204897415
Thu May 17 00:00:00 CEST 2018 1.5842 -9.999999999998899E-5 -0.00631193587072687
Wed May 16 00:00:00 CEST 2018 1.5843 -1.9999999999997797E-4 -0.012622278321245517
Tue May 15 00:00:00 CEST 2018 1.5845 -0.0014000000000000679 -0.08827794942935441
Mon May 14 00:00:00 CEST 2018 1.5859 -1.9999999999997797E-4 -0.012609545425888768
Fri May 11 00:00:00 CEST 2018 1.5861 +2.9999999999996696E-4 +0.018917896329924133
Thu May 10 00:00:00 CEST 2018 1.5858 +7.00000000000145E-4 +0.04416125165604967
Wed May 09 00:00:00 CEST 2018 1.5851 -7.00000000000145E-4 -0.044141758103179995
Mon May 07 00:00:00 CEST 2018 1.5858 -5.999999999999339E-4 -0.037821482602112155
Fri May 04 00:00:00 CEST 2018 1.5864 -0.0011999999999998678 -0.07558578987149644
Thu May 03 00:00:00 CEST 2018 1.5876 -0.001000000000000112 -0.06294850812037112
Wed May 02 00:00:00 CEST 2018 1.5886 -0.0010999999999998789 -0.06919544568157221
Mon Apr 30 00:00:00 CEST 2018 1.5897 +0.0 +0.0
Fri Apr 27 00:00:00 CEST 2018 1.5897 +3.9999999999995595E-4 +0.02516831309380052
Thu Apr 26 00:00:00 CEST 2018 1.5893 +1.9999999999997797E-4 +0.012585740356186648
Wed Apr 25 00:00:00 CEST 2018 1.5891 -4.999999999999449E-4 -0.0314544539506727
Tue Apr 24 00:00:00 CEST 2018 1.5896 +4.999999999999449E-4 +0.03146435089043109
Mon Apr 23 00:00:00 CEST 2018 1.5891 +1.9999999999997797E-4 +0.01258732456417988
Fri Apr 20 00:00:00 CEST 2018 1.5889 -9.999999999998899E-5 -0.00629326620516224
Thu Apr 19 00:00:00 CEST 2018 1.589 +1.9999999999997797E-4 +0.012588116817724426
Wed Apr 18 00:00:00 CEST 2018 1.5888 +2.9999999999996696E-4 +0.018885741265336264
Tue Apr 17 00:00:00 CEST 2018 1.5885 +9.999999999998899E-5 +0.006295643414773622
Mon Apr 16 00:00:00 CEST 2018 1.5884 -3.9999999999995595E-4 -0.025176233635448853
Fri Apr 13 00:00:00 CEST 2018 1.5888 +3.9999999999995595E-4 +0.025182573659023433
Thu Apr 12 00:00:00 CEST 2018 1.5884 +7.00000000000145E-4 +0.04408893367767064
Wed Apr 11 00:00:00 CEST 2018 1.5877 -0.0012000000000000899 -0.07552394738499402
Tue Apr 10 00:00:00 CEST 2018 1.5889 -0.0036000000000000476 -0.22605965463108646
Mon Apr 09 00:00:00 CEST 2018 1.5925 -0.0018000000000000238 -0.11290221413786128
Fri Apr 06 00:00:00 CEST 2018 1.5943 +2.9999999999996696E-4 +0.018820577164362362
Thu Apr 05 00:00:00 CEST 2018 1.594 +3.00000000000189E-4 +0.018824119972407516
Tue Apr 03 00:00:00 CEST 2018 1.5937 +2.9999999999996696E-4 +0.018827664114468234
Thu Mar 29 00:00:00 CEST 2018 1.5934 +0.0 +0.0
Wed Mar 28 00:00:00 CEST 2018 1.5934 -9.999999999998899E-5 -0.006275494195165265
Tue Mar 27 00:00:00 CEST 2018 1.5935 +9.999999999998899E-5 +0.006275888038160815
Mon Mar 26 00:00:00 CEST 2018 1.5934 -9.999999999998899E-5 -0.006275494195165265
Fri Mar 23 00:00:00 CET 2018 1.5935 -7.00000000000145E-4 -0.043909170743958725
Thu Mar 22 00:00:00 CET 2018 1.5942 +2.9999999999996696E-4 +0.018821757952181883
Wed Mar 21 00:00:00 CET 2018 1.5939 +0.0 +0.0
Tue Mar 20 00:00:00 CET 2018 1.5939 -4.999999999999449E-4 -0.03135975915704137
Mon Mar 19 00:00:00 CET 2018 1.5944 -2.9999999999996696E-4 -0.0188123157960689
Fri Mar 16 00:00:00 CET 2018 1.5947 +0.0 +0.0
Thu Mar 15 00:00:00 CET 2018 1.5947 -9.999999999998899E-5 -0.0062703787308748815
Wed Mar 14 00:00:00 CET 2018 1.5948 -9.999999999998899E-5 -0.006269985579038462
Tue Mar 13 00:00:00 CET 2018 1.5949 -9.999999999998899E-5 -0.006269592476499497
Mon Mar 12 00:00:00 CET 2018 1.595 +2.9999999999996696E-4 +0.018812315796083112
Fri Mar 09 00:00:00 CET 2018 1.5947 +1.9999999999997797E-4 +0.012543116964565115
Thu Mar 08 00:00:00 CET 2018 1.5945 +0.0 +0.0
Wed Mar 07 00:00:00 CET 2018 1.5945 +9.999999999998899E-5 +0.006271951831408273
Tue Mar 06 00:00:00 CET 2018 1.5944 +1.9999999999997797E-4 +0.012545477355402568
Mon Mar 05 00:00:00 CET 2018 1.5942 +9.999999999998899E-5 +0.006273132174897
Fri Mar 02 00:00:00 CET 2018 1.5941 -2.9999999999996696E-4 -0.01881585549422482
Thu Mar 01 00:00:00 CET 2018 1.5944 +1.9999999999997797E-4 +0.012545477355402568
Wed Feb 28 00:00:00 CET 2018 1.5942 +0.0 +0.0
Tue Feb 27 00:00:00 CET 2018 1.5942 -9.999999999998899E-5 -0.006272345229888288
Mon Feb 26 00:00:00 CET 2018 1.5943 +4.999999999999449E-4 +0.03137156481365366
Fri Feb 23 00:00:00 CET 2018 1.5938 +0.0 +0.0
Thu Feb 22 00:00:00 CET 2018 1.5938 +0.0 +0.0
Wed Feb 21 00:00:00 CET 2018 1.5938 +1.0000000000021103E-4 +0.006274706657478646
Tue Feb 20 00:00:00 CET 2018 1.5937 -2.0000000000020002E-4 -0.012547838634816344
Mon Feb 19 00:00:00 CET 2018 1.5939 +2.0000000000020002E-4 +0.012549413314943081
Fri Feb 16 00:00:00 CET 2018 1.5937 +3.9999999999995595E-4 +0.02510512772234108
Thu Feb 15 00:00:00 CET 2018 1.5933 +0.0 +0.0
Wed Feb 14 00:00:00 CET 2018 1.5933 -3.9999999999995595E-4 -0.02509882662985774
Tue Feb 13 00:00:00 CET 2018 1.5937 -1.0000000000021103E-4 -0.0062743129627449434
Mon Feb 12 00:00:00 CET 2018 1.5938 -2.9999999999996696E-4 -0.01881939652467679
Fri Feb 09 00:00:00 CET 2018 1.5941 -6.999999999999229E-4 -0.04389265111612417
Thu Feb 08 00:00:00 CET 2018 1.5948 -3.9999999999995595E-4 -0.025075225677028357
Wed Feb 07 00:00:00 CET 2018 1.5952 +0.0 +0.0
Tue Feb 06 00:00:00 CET 2018 1.5952 -4.999999999999449E-4 -0.03133421069122733
Mon Feb 05 00:00:00 CET 2018 1.5957 -1.0000000000021103E-4 -0.006266449429773502
Fri Feb 02 00:00:00 CET 2018 1.5958 -1.9999999999997797E-4 -0.01253132832079018
Thu Feb 01 00:00:00 CET 2018 1.596 +3.00000000000189E-4 +0.018800526414736396
Wed Jan 31 00:00:00 CET 2018 1.5957 -9.000000000001229E-4 -0.05636978579481422
Tue Jan 30 00:00:00 CET 2018 1.5966 +4.999999999999449E-4 +0.03132635799761374
Mon Jan 29 00:00:00 CET 2018 1.5961 -9.999999999998899E-5 -0.006264879087837016
Fri Jan 26 00:00:00 CET 2018 1.5962 -9.999999999998899E-5 -0.0062644866253123155
Thu Jan 25 00:00:00 CET 2018 1.5963 -9.999999999998899E-5 -0.006264094211971383
Wed Jan 24 00:00:00 CET 2018 1.5964 -9.999999999998899E-5 -0.006263701847785796
Tue Jan 23 00:00:00 CET 2018 1.5965 +1.9999999999997797E-4 +0.012528973250638842
Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018 1.5963 +0.0 +0.0
Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018 1.5963 -8.999999999999009E-4 -0.05634861006761582
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 1.5972 -3.9999999999995595E-4 -0.025037556334496003
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 1.5976 -4.00000000000178E-4 -0.025031289111396404
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 1.598 -5.999999999999339E-4 -0.03753284123607159
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 1.5986 +1.9999999999997797E-4 +0.012512512512500962
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 1.5984 -9.999999999998899E-5 -0.006255864873310202
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 1.5985 -4.999999999999449E-4 -0.03126954346465993
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 1.599 -5.999999999999339E-4 -0.03750937734433535
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 1.5996 -2.0000000000020002E-4 -0.012501562695348412
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 1.5998 +3.00000000000189E-4 +0.01875586120662831
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 1.5995 -6.00000000000156E-4 -0.03749765639649638
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 1.6001 +0.0 +0.0
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 1.6001 +0.0 +0.0
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 1.6001 +0.0 +0.0
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 1.6001 -0.009399999999999853 -0.5840323081702365
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 1.6095 +0.0040000000000000036 +0.24914356898162282
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 1.6055 -9.999999999998899E-5 -0.006228201295471081
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 1.6056 +2.9999999999996696E-4 +0.018688095683046413
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 1.6053 -0.001000000000000112 -0.06225487144369879
Nájdených 938 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií