Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Rastový investičný program

  • Správca fondov Generali Investments CEE
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 5.590812679043755 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 6.500690384058094 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 9.213194420165728 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 13.799510022677385 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 4.180458399686504 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 11.87984062318128 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 3.7950748901673714 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov N/A
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. N/A
Výkonnosť stratégie za rok 2017 11.422944362383047 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 12.4953 +0.06890000000000107 +0.5544646880834421
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 12.4264 +0.00569999999999915 +0.04589113334996853
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 12.4207 -0.016299999999999315 -0.13106054514754817
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 12.437 +0.05599999999999916 +0.45230595266940554
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 12.381 +0.07980000000000054 +0.6487171983221174
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 12.3012 -0.03289999999999971 -0.26674017561070684
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 12.3341 -0.016000000000000014 -0.1295536068533778
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 12.3501 +0.09659999999999869 +0.7883461868037642
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 12.2535 +0.06730000000000125 +0.5522640363690101
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 12.1862 +0.07349999999999923 +0.6068011260908008
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 12.1127 +0.11880000000000024 +0.9905035059488654
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 11.9939 +0.0 +0.0
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 11.9939 -0.015399999999999636 -0.12823395202052268
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 12.0093 +0.10019999999999918 +0.8413734035317475
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 11.9091 +0.0 +0.0
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 11.9091 +0.025299999999999656 +0.2128948652787841
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 11.8838 -0.03799999999999848 -0.31874381385360095
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 11.9218 +0.08809999999999896 +0.7444839737360098
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 11.8337 +0.010899999999999466 +0.09219474236221004
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 11.8228 -0.03089999999999904 -0.26067810050869866
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 11.8537 -0.040800000000000836 -0.3430156795157444
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 11.8945 +0.00730000000000075 +0.06141059290665396
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 11.8872 +0.03979999999999961 +0.3359386869692855
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 11.8474 +0.0597000000000012 +0.5064601236882709
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 11.7877 +0.006199999999999761 +0.05262487798667337
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 11.7815 -0.07310000000000016 -0.6166382670018464
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 11.8546 -0.017800000000001148 -0.14992756308750188
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 11.8724 +0.04750000000000121 +0.40169472891949454
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 11.8249 -0.028200000000000003 -0.2379124448456622
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 11.8531 +0.0045999999999999375 +0.03882347976535527
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 11.8485 -0.03390000000000093 -0.2852958998182231
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 11.8824 +0.07530000000000037 +0.6377518611682831
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 11.8071 -0.08729999999999905 -0.7339588377723913
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 11.8944 +0.03029999999999866 +0.25539231800135553
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 11.8641 -0.007500000000000284 -0.06317598301829719
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 11.8716 +0.03240000000000087 +0.27366713967160194
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 11.8392 +0.08530000000000015 +0.7257165706701585
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 11.7539 -0.007899999999999352 -0.06716659014776383
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 11.7618 +0.07939999999999969 +0.6796548654386214
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 11.6824 -0.055600000000000094 -0.47367524280116413
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 11.738 -0.0904000000000007 -0.7642622839944551
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 11.8284 -0.04490000000000016 -0.37815939966142764
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 11.8733 -0.02519999999999989 -0.21179140227759774
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 11.8985 -0.039199999999999235 -0.3283714618393674
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 11.9377 +0.022599999999998843 +0.18967528598163597
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 11.9151 -0.035199999999999676 -0.2945532748131825
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 11.9503 +0.08539999999999992 +0.7197700781295993
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 11.8649 -0.010099999999999554 -0.0850526315789466
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 11.875 +0.08150000000000013 +0.6910586339933076
Wed Nov 01 00:00:00 CET 2017 11.7935 +0.026500000000000412 +0.2252060848134647
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 11.767 +0.05749999999999922 +0.4910542721721498
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 11.7095 +0.03059999999999974 +0.2620109770611947
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 11.6789 -0.04420000000000002 -0.37703337854321717
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 11.7231 +0.035400000000000986 +0.30288251751842665
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 11.6877 +0.0 +0.0
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 11.6877 -0.04490000000000016 -0.3826943729437744
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 11.7326 -0.013799999999999812 -0.1174828032418418
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 11.7464 +0.006199999999999761 +0.05281000323674334
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 11.7402 +0.058999999999999275 +0.5050850939971809
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 11.6812 -0.005899999999998684 -0.05048301118326037
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 11.6871 +0.013199999999999434 +0.11307275203658662
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 11.6739 +0.023099999999999454 +0.19826964671953817
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 11.6508 -5.000000000006111E-4 -0.004291366628621063
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 11.6513 -0.04399999999999871 -0.37621950698142825
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 11.6953 +0.05519999999999925 +0.4742227300452697
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 11.6401 -0.016299999999999315 -0.13983734257574554
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 11.6564 +0.039199999999999235 +0.3374307061942545
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 11.6172 +0.028700000000000614 +0.24765931742676628
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 11.5885 +0.03790000000000049 +0.32812148286669185
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 11.5506 -0.009100000000000108 -0.07872176613579995
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 11.5597 -0.014200000000000657 -0.12268984525528026
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 11.5739 +0.0029000000000003467 +0.025062656641622993
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 11.571 -0.010200000000001097 -0.08807377473837619
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 11.5812 +0.007200000000000983 +0.062208398133762444
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 11.574 +0.0015000000000000568 +0.01296176279974759
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 11.5725 +0.03560000000000052 +0.30857509382937565
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 11.5369 -0.0037000000000002586 -0.03206072474569055
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 11.5406 +0.0038999999999997925 +0.03380516092124708
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 11.5367 -0.002000000000000668 -0.01733297511852072
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 11.5387 +0.01860000000000106 +0.1614569317974741
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 11.5201 +0.09229999999999983 +0.8076795183674932
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 11.4278 -0.035199999999999676 -0.30707493675302544
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 11.463 +0.04139999999999944 +0.3624711073754838
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 11.4216 +0.051600000000000534 +0.45382585751978866
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 11.37 -0.06290000000000084 -0.550166624391025
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 11.4329 -0.02149999999999963 -0.18770079620058766
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 11.4544 +0.05519999999999925 +0.48424450838655275
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 11.3992 +0.04100000000000037 +0.3609726893345737
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 11.3582 +0.04049999999999976 +0.35784655892980766
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 11.3177 -0.029299999999999216 -0.2582180311976714
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 11.347 -0.0257000000000005 -0.22597975854459662
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 11.3727 +0.023099999999999454 +0.20353140198771769
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 11.3496 +0.01180000000000092 +0.10407662862283473
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 11.3378 +0.0045999999999999375 +0.04058871280838616
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 11.3332 +0.08109999999999928 +0.7207543480772358
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 11.2521 -0.0029000000000003467 -0.025766326077302892
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 11.255 -0.005499999999999616 -0.04884330180719587
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 11.2605 -0.08619999999999983 -0.7596922453224266
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 11.3467 +0.029799999999999827 +0.2633229948130662
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 11.3169 -0.0052000000000003155 -0.04592787557078282
Nájdených 1 012 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií