Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Konzervatívna stratégia Generali a VÚB AM

  • Správca fondov Generali Investments Europe a VÚB Asset Management
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR
  • Fond VUB AM Eurový fond sa ku dňu 16.3.2017 zlúčil do fondu VUB AM Konzervatívne portfólio.
  • Fond VUB AM Eurový fond bol do 15.3.2017 v stratégii zastúpený v pomere 20%.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.30203051445971685 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.613888473583791 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.7305874543759767 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 4.333954634509474 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.8038049268246583 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 8.64965679734886 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.7909463694369308 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 14.027257971937356 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 2.652748953033468 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 3.2835542107436 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 -0.057867609049196744
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 +0.2304157524094279
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 +0.08204451101873644
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 -0.3258826294203203
Sun Jan 14 00:00:00 CET 2018 +0.0
Sat Jan 13 00:00:00 CET 2018 +0.0
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 -0.06329978582644458
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 -0.12650073201906764
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 -0.21095168814625254
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 +0.23525536597558983
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 +0.2780778907573165
Sun Jan 07 00:00:00 CET 2018 +0.0
Sat Jan 06 00:00:00 CET 2018 +0.0
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 +0.532976145172114
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 +0.21292703299047844
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 +0.3547192059127724
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 +0.055371747935438975
Mon Jan 01 00:00:00 CET 2018 +0.0
Sun Dec 31 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 30 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 -0.35266365389561827
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 -0.19340371300076242
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 -0.09984888837446704
Tue Dec 26 00:00:00 CET 2017 +0.0
Mon Dec 25 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sun Dec 24 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 23 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 +0.04752970400647882
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 +0.22214209435993837
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 -0.3471664878895382
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 -0.3246149022358935
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 +0.19542446023959315
Sun Dec 17 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 16 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 +0.2300514535390903
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 -0.23507540184135678
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 -0.10311867215551729
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 +0.34000591655576784
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 +1.6594132844716114E-5
Sun Dec 10 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 09 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 +0.34284427576598375
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 +0.11931389996573216
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 +0.07819626143141534
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 -0.019624298560515285
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 +0.20157714421173978
Sun Dec 03 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 02 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 +0.07116822807080325
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 +0.06170450068776745
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 +0.10546570323759852
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 +0.5313856458668056
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 +0.05388126910553126
Sun Nov 26 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 25 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 -0.2551052240823566
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 -0.13655823302013914
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 -0.19871590759996138
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 +0.4076628242396083
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 +0.19428079358212358
Sun Nov 19 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 18 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 17 00:00:00 CET 2017 -0.09046661371881726
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 +0.4984367908214722
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 -0.46440211269820963
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 -0.5224362213624261
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 -0.12174342371311297
Sun Nov 12 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 11 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 -0.3035899550212946
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 -0.4734461872947975
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 +0.0390874587973542
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 +0.005551750799966726
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 +0.23509405510695558
Sun Nov 05 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 04 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 +0.31277363234237043
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 +0.16732946076301403
Wed Nov 01 00:00:00 CET 2017 +0.0
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 +0.02889916500812717
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 -0.15073504996830422
Sun Oct 29 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Oct 28 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 +0.8489463042572254
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 +0.7125676299648802
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 -0.3905521429226013
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 -0.06464668765983106
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 +0.0839086790344652
Sun Oct 22 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Oct 21 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 +0.21731581743185302
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 -0.2843317088486401
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 -0.01889991708726768
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 +0.17357783963385032
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 +0.3063138557148619
Sun Oct 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Oct 14 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 +0.21523031452134944
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 +0.020388187662916835
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 -0.05299580242990487
Nájdených 4 194 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií