Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Rastová stratégia Generali

  • Správca fondov Generali Investments Europe
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 5.262173102582879 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 7.060590719163495 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 11.79677416415057 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 20.33438084473662 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 5.818658839554347 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 27.945250807826817 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 8.536859557868294 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 30.740385690506656 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 5.497882667219067 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 15.43474600504089 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018 +0.5343710671762381
Sun Jan 21 00:00:00 CET 2018 +0.0
Sat Jan 20 00:00:00 CET 2018 +0.0
Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018 +0.23217204681110104
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 +0.10357894344824103
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 +0.21319773273307874
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 +0.39282724382805156
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 -0.3260746517221662
Sun Jan 14 00:00:00 CET 2018 +0.0
Sat Jan 13 00:00:00 CET 2018 +0.0
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 +0.1384873211059272
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 +0.19590140995151728
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 -0.3841156009490021
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 -0.016794217191232974
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 +0.2043966908538124
Sun Jan 07 00:00:00 CET 2018 +0.0
Sat Jan 06 00:00:00 CET 2018 +0.0
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 +0.5165090239306949
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 +0.863264005232196
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 +0.301734946230809
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 +0.14996304482109224
Mon Jan 01 00:00:00 CET 2018 +0.0
Sun Dec 31 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 30 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 -0.3002122844968227
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 -0.010796983488930323
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 +0.2006800294837916
Tue Dec 26 00:00:00 CET 2017 +0.0
Mon Dec 25 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sun Dec 24 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 23 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 -0.09881563757463141
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 +0.3609299309608218
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 -0.3213928846823251
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 -0.21755006615418893
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 +0.8312911670830516
Sun Dec 17 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 16 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 +0.04652325385312395
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 -0.0898561703826033
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 -0.2127159800495093
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 +0.4616547459761051
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 -0.20572737357511528
Sun Dec 10 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 09 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 +0.5610204393197762
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 +0.2127426332141198
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 -0.19825430412619482
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 -0.005650349179546765
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 +0.5808926932550378
Sun Dec 03 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 02 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 -0.49344005082394915
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 -0.13961882378951884
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 -0.19546801999288732
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 +0.12679506267710394
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 -0.019327707889914336
Sun Nov 26 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 25 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 -0.2809607492925039
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 +0.0574941188307605
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 -0.06511757073155877
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 +0.41033752484982244
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 +0.24845289275316418
Sun Nov 19 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 18 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 17 00:00:00 CET 2017 +0.009399198417071375
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 +0.44822097548282613
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 -0.720184390276728
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 -0.3620811042515868
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 -0.3145115760551107
Sun Nov 12 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 11 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 -0.4454843171458549
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 -0.7007710959946678
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 -0.09548452502343707
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 -0.23192441992431156
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 +0.3518251000830759
Sun Nov 05 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 04 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 -0.1141154168985139
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 +0.13019957245434455
Wed Nov 01 00:00:00 CET 2017 +0.0
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 +0.11474964251527808
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 +0.17307346270041535
Sun Oct 29 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Oct 28 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 +0.6482883685795144
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 +0.43150436590040897
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 -0.16235783236166412
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 -0.26772724943911896
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 -0.004527447651369698
Sun Oct 22 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Oct 21 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 +0.17281772861647937
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 -0.4082908599901174
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 +0.022588875335543435
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 -0.10463145618246017
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 +0.2254469360523501
Sun Oct 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Nájdených 5 023 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií