Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Konzervatívna stratégia Generali

  • Správca fondov Generali Investments Europe
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.8852396129692686 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.5079257112541322 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.224694268958305 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 5.241585756498379 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.8027621662273665 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 8.866183247676517 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.85887435093799 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 16.8661291327717 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 3.1574845599450896 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 4.408886058500361 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018 +0.07930590388394876
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 +0.029324668148149158
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 -0.02643606285684541
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 +0.10534672814439716
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 -0.03713746457951572
Sun Jan 14 00:00:00 CET 2018 +0.0
Sat Jan 13 00:00:00 CET 2018 +0.0
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 +0.10218995448983037
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 -0.026304445960477096
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 -0.15250256712654675
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 +0.00830360698520849
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 +0.002541985120913637
Sun Jan 07 00:00:00 CET 2018 +0.0
Sat Jan 06 00:00:00 CET 2018 +0.0
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 +0.2499069856732632
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 +0.3371738422646757
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 +0.21045115466280606
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 -0.0781747393179586
Mon Jan 01 00:00:00 CET 2018 +0.0
Sun Dec 31 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 30 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 -0.09447137807140393
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 -0.030514831230817663
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 +0.06840680383281494
Tue Dec 26 00:00:00 CET 2017 +0.0
Mon Dec 25 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sun Dec 24 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 23 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 +0.01484357938417702
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 +0.1272705840951005
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 -0.2124057939391122
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 -0.2002415828782489
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 +0.3525545264416081
Sun Dec 17 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 16 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 +0.05449209608374872
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 -0.11806899187509146
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 -0.15060087021406332
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 +0.029992876691764536
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 -0.0345820932898846
Sun Dec 10 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 09 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 +0.21921550215544983
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 +0.03996645550488154
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 +0.01639918345732383
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 +0.018110711118794143
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 +0.23256172390229324
Sun Dec 03 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 02 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 -0.09051089894946074
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 -0.03591769716251747
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 +0.017277686637527268
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 +0.1281214618864368
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 -0.02294697365377374
Sun Nov 26 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 25 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 -0.0035960381933648478
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 +0.09907473114407139
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 +6.856429788371088E-4
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 +0.20129778675487842
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 +0.1425885760578467
Sun Nov 19 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 18 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 17 00:00:00 CET 2017 -0.05449450757248542
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 +0.2244976370029832
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 -0.14022180853442023
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 -0.19095570583206722
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 -0.20068379876776987
Sun Nov 12 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 11 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 -0.14152913069966644
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 -0.31237044985779505
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 -0.0301872633625635
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 -0.09218223115077251
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 +0.09277940842893884
Sun Nov 05 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 04 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 +0.0742444982266619
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 +0.001365434703217261
Wed Nov 01 00:00:00 CET 2017 +0.0
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 +0.09584287918160328
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 +0.1300094256833546
Sun Oct 29 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Oct 28 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 +0.15385274339314492
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 +0.3590176534207501
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 -0.12947740241541794
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 -0.19777375984369883
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 +0.09795445032285954
Sun Oct 22 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Oct 21 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 -0.011320948901357042
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 -0.1884980251364965
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 +0.02465977220538207
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 +0.0047951856335828325
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 +0.1334154175405473
Sun Oct 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Oct 14 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 +0.19260506511801623
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 +0.0890796592273091
Nájdených 5 017 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií