Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Komoditná investičná stratégia

  • Správca fondov Generali Investments CEE
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 2.1495327102803663 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 2.4299065420560706 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 3.644859813084106 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov -0.37383177570093906 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.9345794392523255 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky -11.588785046728978 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. -4.011802188932778 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov -42.80373831775702 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. -10.555597448070507 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 -0.5607476635513975 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Tue Mar 28 00:00:00 CEST 2017 +0.3629764065335763
Mon Mar 27 00:00:00 CEST 2017 -0.5415162454873723
Sun Mar 26 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Mar 25 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017 +0.18083182640144457
Thu Mar 23 00:00:00 CET 2017 +0.0
Wed Mar 22 00:00:00 CET 2017 -0.5395683453237297
Tue Mar 21 00:00:00 CET 2017 +0.0
Mon Mar 20 00:00:00 CET 2017 +0.180180180180173
Sun Mar 19 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Mar 18 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Mar 17 00:00:00 CET 2017 +0.543478260869577
Thu Mar 16 00:00:00 CET 2017 +0.0
Wed Mar 15 00:00:00 CET 2017 +0.5464480874316706
Tue Mar 14 00:00:00 CET 2017 -0.5434782608695627
Mon Mar 13 00:00:00 CET 2017 -0.18083182640145878
Sun Mar 12 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Mar 11 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Mar 10 00:00:00 CET 2017 +0.0
Thu Mar 09 00:00:00 CET 2017 -1.9503546099290787
Wed Mar 08 00:00:00 CET 2017 -0.529100529100532
Tue Mar 07 00:00:00 CET 2017 -0.8741258741258804
Mon Mar 06 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sun Mar 05 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Mar 04 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Mar 03 00:00:00 CET 2017 -0.17452006980803958
Thu Mar 02 00:00:00 CET 2017 -1.036269430051803
Wed Mar 01 00:00:00 CET 2017 +0.6956521739130466
Tue Feb 28 00:00:00 CET 2017 -0.3466204506065793
Mon Feb 27 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sun Feb 26 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 25 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 24 00:00:00 CET 2017 -0.17301038062285556
Thu Feb 23 00:00:00 CET 2017 +0.34722222222222854
Wed Feb 22 00:00:00 CET 2017 -0.8605851979345971
Tue Feb 21 00:00:00 CET 2017 +0.345423143350601
Mon Feb 20 00:00:00 CET 2017 +0.3466204506065793
Sun Feb 19 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 18 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 17 00:00:00 CET 2017 -1.0291595197255674
Thu Feb 16 00:00:00 CET 2017 +0.17182130584191668
Wed Feb 15 00:00:00 CET 2017 +0.17211703958692226
Tue Feb 14 00:00:00 CET 2017 -0.1718213058419309
Mon Feb 13 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sun Feb 12 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 11 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 10 00:00:00 CET 2017 +0.0
Thu Feb 09 00:00:00 CET 2017 +0.3448275862069039
Wed Feb 08 00:00:00 CET 2017 +0.0
Tue Feb 07 00:00:00 CET 2017 +0.0
Mon Feb 06 00:00:00 CET 2017 +0.3460207612456543
Sun Feb 05 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 04 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 03 00:00:00 CET 2017 -0.5163511187607526
Thu Feb 02 00:00:00 CET 2017 +0.345423143350601
Wed Feb 01 00:00:00 CET 2017 +0.17301038062282714
Tue Jan 31 00:00:00 CET 2017 +0.8726003490401268
Mon Jan 30 00:00:00 CET 2017 -0.5208333333333286
Sun Jan 29 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 28 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 27 00:00:00 CET 2017 -0.5181347150259086
Thu Jan 26 00:00:00 CET 2017 +0.17301038062282714
Wed Jan 25 00:00:00 CET 2017 -0.6872852233676952
Tue Jan 24 00:00:00 CET 2017 +0.5181347150259086
Mon Jan 23 00:00:00 CET 2017 +0.5208333333333428
Sun Jan 22 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 21 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 20 00:00:00 CET 2017 +0.0
Thu Jan 19 00:00:00 CET 2017 -0.3460207612456827
Wed Jan 18 00:00:00 CET 2017 -0.6872852233676952
Tue Jan 17 00:00:00 CET 2017 +0.5181347150259086
Mon Jan 16 00:00:00 CET 2017 +0.17301038062282714
Sun Jan 15 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 14 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 13 00:00:00 CET 2017 -0.17271157167529338
Thu Jan 12 00:00:00 CET 2017 +1.4010507880910694
Wed Jan 11 00:00:00 CET 2017 +0.0
Tue Jan 10 00:00:00 CET 2017 +0.35149384885764334
Mon Jan 09 00:00:00 CET 2017 -0.6980802792321157
Sun Jan 08 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 07 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 06 00:00:00 CET 2017 -0.17421602787456436
Thu Jan 05 00:00:00 CET 2017 +1.056338028169023
Wed Jan 04 00:00:00 CET 2017 +0.0
Tue Jan 03 00:00:00 CET 2017 +0.17636684303350592
Mon Jan 02 00:00:00 CET 2017 -0.176056338028161
Sun Jan 01 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 31 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 30 00:00:00 CET 2016 +0.7092198581560183
Thu Dec 29 00:00:00 CET 2016 +0.0
Wed Dec 28 00:00:00 CET 2016 +0.0
Tue Dec 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Mon Dec 26 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sun Dec 25 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 24 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 23 00:00:00 CET 2016 +0.0
Thu Dec 22 00:00:00 CET 2016 +0.0
Wed Dec 21 00:00:00 CET 2016 +0.0
Tue Dec 20 00:00:00 CET 2016 -0.1769911504424897
Mon Dec 19 00:00:00 CET 2016 -0.35273368606701183
Nájdených 2 854 záznamov, zobrazujem 301 až 400.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií