Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

SALVE zmiešané portfólio

  • Správca fondov Generali Poisťovňa
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.6322818073787762 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.098512295364218 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 1.7675570564361642 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 2.4500223504516416 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.3772181157152277 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 7.6570469106873595 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.4738316428934537 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 12.28803948093844 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 2.3359523193620113 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 3.185552382947021 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon Sep 22 00:00:00 CEST 2014 3.81306068884543 +0.0 +0.0
Fri Sep 19 00:00:00 CEST 2014 3.81306068884543 +0.0 +0.0
Thu Sep 18 00:00:00 CEST 2014 3.81306068884543 +0.0 +0.0
Wed Sep 17 00:00:00 CEST 2014 3.81306068884543 +0.0 +0.0
Tue Sep 16 00:00:00 CEST 2014 3.81306068884543 -0.005034528799929827 -0.1318596973868722
Fri Sep 12 00:00:00 CEST 2014 3.81809521764536 +0.0 +0.0
Thu Sep 11 00:00:00 CEST 2014 3.81809521764536 +0.0 +0.0
Wed Sep 10 00:00:00 CEST 2014 3.81809521764536 +0.0 +0.0
Tue Sep 09 00:00:00 CEST 2014 3.81809521764536 +0.0 +0.0
Mon Sep 08 00:00:00 CEST 2014 3.81809521764536 -0.0070208912248399535 -0.18354714013932494
Fri Sep 05 00:00:00 CEST 2014 3.8251161088702 +0.0 +0.0
Thu Sep 04 00:00:00 CEST 2014 3.8251161088702 +0.02175925255665989 +0.5721065200742288
Wed Sep 03 00:00:00 CEST 2014 3.80335685631354 +0.0 +0.0
Thu Aug 28 00:00:00 CEST 2014 3.80335685631354 +0.0 +0.0
Wed Aug 27 00:00:00 CEST 2014 3.80335685631354 +0.0 +0.0
Tue Aug 26 00:00:00 CEST 2014 3.80335685631354 +0.0 +0.0
Mon Aug 25 00:00:00 CEST 2014 3.80335685631354 +0.0019956224454400484 +0.052497574491482624
Thu Aug 21 00:00:00 CEST 2014 3.8013612338681 +8.165366384798034E-4 +0.02148472662551626
Fri Aug 15 00:00:00 CEST 2014 3.80054469722962 +0.0 +0.0
Thu Aug 14 00:00:00 CEST 2014 3.80054469722962 +0.0 +0.0
Wed Aug 13 00:00:00 CEST 2014 3.80054469722962 +0.0 +0.0
Tue Aug 12 00:00:00 CEST 2014 3.80054469722962 +0.0 +0.0
Mon Aug 11 00:00:00 CEST 2014 3.80054469722962 +0.007509524551080116 +0.19798193818954246
Fri Aug 08 00:00:00 CEST 2014 3.79303517267854 +0.0 +0.0
Thu Aug 07 00:00:00 CEST 2014 3.79303517267854 +0.0 +0.0
Tue Aug 05 00:00:00 CEST 2014 3.79303517267854 +0.0 +0.0
Mon Aug 04 00:00:00 CEST 2014 3.79303517267854 -1.2305616624974647E-4 -0.003244161166648496
Thu Jul 31 00:00:00 CEST 2014 3.79315822884479 +0.0 +0.0
Wed Jul 30 00:00:00 CEST 2014 3.79315822884479 +0.0 +0.0
Tue Jul 29 00:00:00 CEST 2014 3.79315822884479 +0.0 +0.0
Mon Jul 28 00:00:00 CEST 2014 3.79315822884479 -1.4013262995016262E-4 -0.0036942158669432956
Fri Jul 25 00:00:00 CEST 2014 3.79329836147474 +0.0 +0.0
Thu Jul 24 00:00:00 CEST 2014 3.79329836147474 +0.0 +0.0
Tue Jul 22 00:00:00 CEST 2014 3.79329836147474 +0.0 +0.0
Mon Jul 21 00:00:00 CEST 2014 3.79329836147474 -0.0013734054010998697 -0.03619299600794079
Fri Jul 18 00:00:00 CEST 2014 3.79467176687584 +0.0 +0.0
Thu Jul 17 00:00:00 CEST 2014 3.79467176687584 +0.0 +0.0
Wed Jul 16 00:00:00 CEST 2014 3.79467176687584 +0.0 +0.0
Tue Jul 15 00:00:00 CEST 2014 3.79467176687584 +0.009567678541939628 +0.25277187413227864
Fri Jul 11 00:00:00 CEST 2014 3.7851040883339 +0.0 +0.0
Thu Jul 10 00:00:00 CEST 2014 3.7851040883339 +0.0 +0.0
Wed Jul 09 00:00:00 CEST 2014 3.7851040883339 +0.0 +0.0
Tue Jul 08 00:00:00 CEST 2014 3.7851040883339 +0.0 +0.0
Mon Jul 07 00:00:00 CEST 2014 3.7851040883339 -0.0025591105383298007 -0.06756436367129481
Fri Jul 04 00:00:00 CEST 2014 3.78766319887223 -0.0019473154182301222 -0.05138563477399316
Thu Jul 03 00:00:00 CEST 2014 3.78961051429046 +0.0 +0.0
Wed Jul 02 00:00:00 CEST 2014 3.78961051429046 +0.0 +0.0
Tue Jul 01 00:00:00 CEST 2014 3.78961051429046 +0.0 +0.0
Mon Jun 30 00:00:00 CEST 2014 3.78961051429046 +0.00665267337459019 +0.1758590408445997
Fri Jun 27 00:00:00 CEST 2014 3.78295784091587 +0.0 +0.0
Thu Jun 26 00:00:00 CEST 2014 3.78295784091587 +0.0 +0.0
Wed Jun 25 00:00:00 CEST 2014 3.78295784091587 +0.0 +0.0
Tue Jun 24 00:00:00 CEST 2014 3.78295784091587 +0.0026674140483100572 +0.07056108782943227
Thu Jun 19 00:00:00 CEST 2014 3.78029042686756 +0.0 +0.0
Wed Jun 18 00:00:00 CEST 2014 3.78029042686756 +0.0 +0.0
Tue Jun 17 00:00:00 CEST 2014 3.78029042686756 +0.0034024413806696963 +0.09008584299412803
Fri Jun 13 00:00:00 CEST 2014 3.77688798548689 +0.0 +0.0
Thu Jun 12 00:00:00 CEST 2014 3.77688798548689 +0.0 +0.0
Wed Jun 11 00:00:00 CEST 2014 3.77688798548689 +0.0 +0.0
Tue Jun 10 00:00:00 CEST 2014 3.77688798548689 +0.0 +0.0
Mon Jun 09 00:00:00 CEST 2014 3.77688798548689 -0.00379174954382 -0.10029279943198333
Thu Jun 05 00:00:00 CEST 2014 3.78067973503071 +0.0 +0.0
Wed Jun 04 00:00:00 CEST 2014 3.78067973503071 +0.007827780541560081 +0.20747648293610155
Mon Jun 02 00:00:00 CEST 2014 3.77285195448915 +0.0 +0.0
Fri May 30 00:00:00 CEST 2014 3.77285195448915 +0.0 +0.0
Thu May 29 00:00:00 CEST 2014 3.77285195448915 +0.0 +0.0
Wed May 28 00:00:00 CEST 2014 3.77285195448915 +0.0 +0.0
Tue May 27 00:00:00 CEST 2014 3.77285195448915 +0.0 +0.0
Mon May 26 00:00:00 CEST 2014 3.77285195448915 -0.0029620798724399044 -0.07844877542918027
Thu May 22 00:00:00 CEST 2014 3.77581403436159 +0.0 +0.0
Wed May 21 00:00:00 CEST 2014 3.77581403436159 +0.0 +0.0
Tue May 20 00:00:00 CEST 2014 3.77581403436159 +0.0 +0.0
Mon May 19 00:00:00 CEST 2014 3.77581403436159 +0.008728150293579873 +0.2316950173738519
Fri May 16 00:00:00 CEST 2014 3.76708588406801 +0.0 +0.0
Thu May 15 00:00:00 CEST 2014 3.76708588406801 +0.0 +0.0
Wed May 14 00:00:00 CEST 2014 3.76708588406801 +0.0 +0.0
Tue May 13 00:00:00 CEST 2014 3.76708588406801 +0.0 +0.0
Mon May 12 00:00:00 CEST 2014 3.76708588406801 +0.010977807142310336 +0.29226547579257556
Fri May 09 00:00:00 CEST 2014 3.7561080769257 +0.0 +0.0
Wed May 07 00:00:00 CEST 2014 3.7561080769257 +0.0 +0.0
Tue May 06 00:00:00 CEST 2014 3.7561080769257 +0.0 +0.0
Mon May 05 00:00:00 CEST 2014 3.7561080769257 +5.129276766497881E-4 +0.01365769355497548
Fri May 02 00:00:00 CEST 2014 3.75559514924905 +0.0 +0.0
Wed Apr 30 00:00:00 CEST 2014 3.75559514924905 +0.0 +0.0
Tue Apr 29 00:00:00 CEST 2014 3.75559514924905 +0.0 +0.0
Mon Apr 28 00:00:00 CEST 2014 3.75559514924905 +0.0015228684699799544 +0.04056577380720228
Fri Apr 25 00:00:00 CEST 2014 3.75407228077907 +0.0 +0.0
Thu Apr 24 00:00:00 CEST 2014 3.75407228077907 +0.0 +0.0
Wed Apr 23 00:00:00 CEST 2014 3.75407228077907 -0.0030201398490099507 -0.08038502945598225
Wed Apr 16 00:00:00 CEST 2014 3.75709242062808 +0.0 +0.0
Tue Apr 15 00:00:00 CEST 2014 3.75709242062808 +0.0 +0.0
Mon Apr 14 00:00:00 CEST 2014 3.75709242062808 +0.011190893241909805 +0.2987503317984732
Fri Apr 11 00:00:00 CEST 2014 3.74590152738617 +0.0 +0.0
Thu Apr 10 00:00:00 CEST 2014 3.74590152738617 +0.0 +0.0
Wed Apr 09 00:00:00 CEST 2014 3.74590152738617 +0.0 +0.0
Tue Apr 08 00:00:00 CEST 2014 3.74590152738617 +0.0 +0.0
Mon Apr 07 00:00:00 CEST 2014 3.74590152738617 +0.004308444605250372 +0.11515000455494828
Fri Apr 04 00:00:00 CEST 2014 3.74159308278092 +0.0 +0.0
Thu Apr 03 00:00:00 CEST 2014 3.74159308278092 -0.00333952253400005 -0.08917443612364195
Wed Apr 02 00:00:00 CEST 2014 3.74493260531492 +0.0 +0.0
Nájdených 1 862 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií