Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

SALVE zmiešané portfólio

  • Správca fondov Generali Poisťovňa
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.6322818073787762 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.098512295364218 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 1.7675570564361642 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 2.4500223504516416 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.3772181157152277 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 7.6570469106873595 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.4806676714695275 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 12.28803948093844 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 2.339828323364679 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 3.185552382947021 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Aug 20 00:00:00 CEST 2015 3.92334791974098 +0.0 +0.0
Tue Aug 18 00:00:00 CEST 2015 3.92334791974098 -0.001299082555819897 -0.03310062166252692
Fri Aug 14 00:00:00 CEST 2015 3.9246470022968 +0.0 +0.0
Thu Aug 13 00:00:00 CEST 2015 3.9246470022968 +0.0 +0.0
Wed Aug 12 00:00:00 CEST 2015 3.9246470022968 +0.0 +0.0
Tue Aug 11 00:00:00 CEST 2015 3.9246470022968 +0.005865899879149872 +0.149686847155877
Fri Aug 07 00:00:00 CEST 2015 3.91878110241765 +0.0 +0.0
Thu Aug 06 00:00:00 CEST 2015 3.91878110241765 +0.0 +0.0
Wed Aug 05 00:00:00 CEST 2015 3.91878110241765 -3.8548829845996835E-4 -0.009835976336731278
Tue Aug 04 00:00:00 CEST 2015 3.91916659071611 -0.0018726914550000195 -0.04776007890345113
Mon Aug 03 00:00:00 CEST 2015 3.92103928217111 +0.0 +0.0
Wed Jul 29 00:00:00 CEST 2015 3.92103928217111 +0.0 +0.0
Tue Jul 28 00:00:00 CEST 2015 3.92103928217111 +0.006468349432020126 +0.16523776278832258
Mon Jul 27 00:00:00 CEST 2015 3.91457093273909 +0.0 +0.0
Fri Jul 24 00:00:00 CEST 2015 3.91457093273909 +0.0 +0.0
Thu Jul 23 00:00:00 CEST 2015 3.91457093273909 +0.0 +0.0
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 3.91457093273909 +0.0 +0.0
Tue Jul 21 00:00:00 CEST 2015 3.91457093273909 +3.540019864098909E-4 +0.009044005293333157
Mon Jul 20 00:00:00 CEST 2015 3.91421693075268 +0.0 +0.0
Thu Jul 16 00:00:00 CEST 2015 3.91421693075268 +0.0 +0.0
Wed Jul 15 00:00:00 CEST 2015 3.91421693075268 +0.0 +0.0
Tue Jul 14 00:00:00 CEST 2015 3.91421693075268 +0.0021425708391999976 +0.05476815218941056
Mon Jul 13 00:00:00 CEST 2015 3.91207435991348 +0.0 +0.0
Fri Jul 10 00:00:00 CEST 2015 3.91207435991348 +0.0 +0.0
Thu Jul 09 00:00:00 CEST 2015 3.91207435991348 +0.0 +0.0
Tue Jul 07 00:00:00 CEST 2015 3.91207435991348 +0.0 +0.0
Mon Jul 06 00:00:00 CEST 2015 3.91207435991348 +0.003139557735380105 +0.08031747507352804
Thu Jul 02 00:00:00 CEST 2015 3.9089348021781 +0.0 +0.0
Wed Jul 01 00:00:00 CEST 2015 3.9089348021781 -0.0030261933122699425 -0.07735745105226499
Fri Jun 26 00:00:00 CEST 2015 3.91196099549037 +0.0 +0.0
Tue Jun 23 00:00:00 CEST 2015 3.91196099549037 +0.0 +0.0
Mon Jun 22 00:00:00 CEST 2015 3.91196099549037 -0.0016750368547802097 -0.04280001617259188
Thu Jun 18 00:00:00 CEST 2015 3.91363603234515 +0.0 +0.0
Wed Jun 17 00:00:00 CEST 2015 3.91363603234515 +0.0 +0.0
Tue Jun 16 00:00:00 CEST 2015 3.91363603234515 -0.004005961886980103 -0.10225441459117235
Mon Jun 15 00:00:00 CEST 2015 3.91764199423213 +0.0 +0.0
Fri Jun 12 00:00:00 CEST 2015 3.91764199423213 +0.0 +0.0
Thu Jun 11 00:00:00 CEST 2015 3.91764199423213 +0.0 +0.0
Wed Jun 10 00:00:00 CEST 2015 3.91764199423213 +0.0 +0.0
Tue Jun 09 00:00:00 CEST 2015 3.91764199423213 +0.0 +0.0
Mon Jun 08 00:00:00 CEST 2015 3.91764199423213 +0.001037833279230238 +0.026498293842848852
Fri Jun 05 00:00:00 CEST 2015 3.9166041609529 +0.0 +0.0
Thu Jun 04 00:00:00 CEST 2015 3.9166041609529 +0.0 +0.0
Wed Jun 03 00:00:00 CEST 2015 3.9166041609529 +0.0 +0.0
Tue Jun 02 00:00:00 CEST 2015 3.9166041609529 +0.0035524623008300615 +0.09078495696988398
Mon Jun 01 00:00:00 CEST 2015 3.91305169865207 +0.0 +0.0
Fri May 29 00:00:00 CEST 2015 3.91305169865207 +0.0 +0.0
Thu May 28 00:00:00 CEST 2015 3.91305169865207 +0.0 +0.0
Wed May 27 00:00:00 CEST 2015 3.91305169865207 -0.013647928653780284 -0.3475674217318385
Mon May 25 00:00:00 CEST 2015 3.92669962730585 +0.0 +0.0
Thu May 21 00:00:00 CEST 2015 3.92669962730585 +0.0 +0.0
Wed May 20 00:00:00 CEST 2015 3.92669962730585 +0.0 +0.0
Tue May 19 00:00:00 CEST 2015 3.92669962730585 +0.009097599688520308 +0.23222368235431645
Fri May 15 00:00:00 CEST 2015 3.91760202761733 +0.0 +0.0
Thu May 14 00:00:00 CEST 2015 3.91760202761733 +0.0 +0.0
Wed May 13 00:00:00 CEST 2015 3.91760202761733 +0.0 +0.0
Tue May 12 00:00:00 CEST 2015 3.91760202761733 -0.008167014348370305 -0.2080360372978305
Mon May 11 00:00:00 CEST 2015 3.9257690419657 +0.0 +0.0
Thu May 07 00:00:00 CEST 2015 3.9257690419657 +0.0 +0.0
Wed May 06 00:00:00 CEST 2015 3.9257690419657 -0.002677721297720037 -0.06816234148215017
Mon May 04 00:00:00 CEST 2015 3.92844676326342 +0.0 +0.0
Wed Apr 29 00:00:00 CEST 2015 3.92844676326342 +0.0 +0.0
Tue Apr 28 00:00:00 CEST 2015 3.92844676326342 -0.012329365515260093 -0.3128664281439626
Mon Apr 27 00:00:00 CEST 2015 3.94077612877868 +0.0 +0.0
Fri Apr 24 00:00:00 CEST 2015 3.94077612877868 +0.0 +0.0
Thu Apr 23 00:00:00 CEST 2015 3.94077612877868 +0.0 +0.0
Wed Apr 22 00:00:00 CEST 2015 3.94077612877868 +0.0 +0.0
Tue Apr 21 00:00:00 CEST 2015 3.94077612877868 +0.0 +0.0
Mon Apr 20 00:00:00 CEST 2015 3.94077612877868 +0.009303214096720414 +0.23663431743298702
Fri Apr 17 00:00:00 CEST 2015 3.93147291468196 +0.0 +0.0
Thu Apr 16 00:00:00 CEST 2015 3.93147291468196 +0.0 +0.0
Wed Apr 15 00:00:00 CEST 2015 3.93147291468196 +0.0016675378777799565 +0.04243309064675316
Mon Apr 13 00:00:00 CEST 2015 3.92980537680418 +0.0 +0.0
Fri Apr 10 00:00:00 CEST 2015 3.92980537680418 +0.015891547160579833 +0.40602700652780754
Thu Apr 09 00:00:00 CEST 2015 3.9139138296436 +0.0 +0.0
Tue Apr 07 00:00:00 CEST 2015 3.9139138296436 -0.007223902784089908 -0.18422976383483558
Thu Apr 02 00:00:00 CEST 2015 3.92113773242769 +0.0 +0.0
Wed Apr 01 00:00:00 CEST 2015 3.92113773242769 +0.0 +0.0
Tue Mar 31 00:00:00 CEST 2015 3.92113773242769 +0.0034636894950197394 +0.08841188565106961
Mon Mar 30 00:00:00 CEST 2015 3.91767404293267 +0.0 +0.0
Fri Mar 27 00:00:00 CET 2015 3.91767404293267 +0.0 +0.0
Thu Mar 26 00:00:00 CET 2015 3.91767404293267 +0.0 +0.0
Wed Mar 25 00:00:00 CET 2015 3.91767404293267 +0.0 +0.0
Tue Mar 24 00:00:00 CET 2015 3.91767404293267 +0.0 +0.0
Mon Mar 23 00:00:00 CET 2015 3.91767404293267 +0.02824391233153012 +0.7261709654921873
Fri Mar 20 00:00:00 CET 2015 3.88943013060114 +0.0 +0.0
Thu Mar 19 00:00:00 CET 2015 3.88943013060114 +0.0 +0.0
Wed Mar 18 00:00:00 CET 2015 3.88943013060114 +0.0 +0.0
Tue Mar 17 00:00:00 CET 2015 3.88943013060114 +0.006972749895500119 +0.1795963023355256
Mon Mar 16 00:00:00 CET 2015 3.88245738070564 +0.0 +0.0
Fri Mar 13 00:00:00 CET 2015 3.88245738070564 +0.0 +0.0
Thu Mar 12 00:00:00 CET 2015 3.88245738070564 +0.0 +0.0
Wed Mar 11 00:00:00 CET 2015 3.88245738070564 +0.0 +0.0
Tue Mar 10 00:00:00 CET 2015 3.88245738070564 -0.019581588458270183 -0.5018296488839553
Mon Mar 09 00:00:00 CET 2015 3.90203896916391 +0.0 +0.0
Fri Mar 06 00:00:00 CET 2015 3.90203896916391 +0.0 +0.0
Thu Mar 05 00:00:00 CET 2015 3.90203896916391 +0.0 +0.0
Wed Mar 04 00:00:00 CET 2015 3.90203896916391 +0.005254394927830308 +0.13483924573532136
Tue Mar 03 00:00:00 CET 2015 3.89678457423608 +0.00969370551865989 +0.24938201462364873
Mon Mar 02 00:00:00 CET 2015 3.88709086871742 +0.0 +0.0
Nájdených 1 862 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií