Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

SALVE zmiešané portfólio

  • Správca fondov Generali Poisťovňa
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.6322818073787762 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.098512295364218 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 1.7675570564361642 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 2.4500223504516416 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.3772181157152277 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 7.6570469106873595 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.476106129178657 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 12.28803948093844 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 2.337242893141722 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 3.185552382947021 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 3.969141 +4.099999999995774E-5 +0.0010329797687234077
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 3.9691 +4.000000000026205E-5 +0.0010077952966298653
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 3.96906 -0.009489999999999998 -0.23852911236505747
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 3.97855 +0.0 +0.0
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 3.97855 +2.6999999999777202E-5 +6.786438082571067E-4
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 3.978523 -0.003798999999999886 -0.09539660529711114
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 3.982322 +2.6000000000081513E-5 +6.528896897748382E-4
Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2016 3.982296 +0.0 +0.0
Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2016 3.982296 +1.3999999999736445E-5 +3.515572227144048E-4
Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2016 3.982282 +0.006848999999999883 +0.17228311985132905
Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2016 3.975433 +0.00496500000000033 +0.1250482310901475
Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2016 3.970468 -3.109999999999502E-4 -0.007832216298112371
Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2016 3.970779 +0.0 +0.0
Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2016 3.970779 +0.0029129999999999434 +0.07341477761598014
Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2016 3.967866 -0.005050000000000221 -0.1271106663216699
Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2016 3.972916 +0.007943000000000033 +0.20032923301116057
Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2016 3.964973 +1.4000000000180535E-5 +3.5309318458587313E-4
Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2016 3.964959 +5.2999999999858716E-5 +0.0013367277811795475
Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2016 3.964906 +0.0017930000000001556 +0.04524221237194581
Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2016 3.963113 +0.0 +0.0
Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2016 3.963113 +0.004610000000000003 +0.1164581661299735
Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2016 3.958503 +1.3999999999736445E-5 +3.536703019761944E-4
Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2016 3.958489 +6.700000000003925E-5 +0.0016925936648419793
Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2016 3.958422 +0.002159000000000244 +0.05457170061748684
Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2016 3.956263 +1.3000000000040757E-5 +3.285939968407092E-4
Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2016 3.95625 +3.999999999981796E-5 +0.0010110686743161068
Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2016 3.95621 +0.0 +0.0
Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2016 3.95621 +0.013739000000000168 +0.3484870275520109
Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2016 3.942471 +1.3000000000040757E-5 +3.2974352548365005E-4
Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2016 3.942458 +5.3999999999998494E-5 +0.001369722636241022
Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2016 3.942404 -0.004224000000000228 -0.1070280756129165
Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2016 3.946628 +0.0 +0.0
Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2016 3.946628 +0.001787000000000205 +0.04529967114011413
Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2016 3.944841 +0.0 +0.0
Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2016 3.944841 +0.0021919999999999717 +0.05559713786340126
Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2016 3.942649 +0.008291999999999966 +0.2107587084751117
Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2016 3.934357 +1.699999999971169E-5 +4.320928033649807E-4
Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2016 3.93434 -0.0026169999999998694 -0.06647265895969667
Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2016 3.936957 +3.300000000017178E-5 +8.382178573924648E-4
Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2016 3.936924 -0.00930500000000034 -0.23579472960135206
Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2016 3.946229 +1.6000000000016E-5 +4.054520118330629E-4
Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2016 3.946213 +1.700000000015578E-5 +4.3079461842410183E-4
Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2016 3.946196 -0.007273999999999781 -0.1839902667782951
Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2016 3.95347 +1.6000000000016E-5 +4.0470940095360675E-4
Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2016 3.953454 +3.399999999986747E-5 +8.600148732114121E-4
Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2016 3.95342 +0.0 +0.0
Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2016 3.95342 -0.004192000000000196 -0.10592246031193042
Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2016 3.957612 +0.0010639999999999539 +0.026892129199481474
Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2016 3.956548 +0.0 +0.0
Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2016 3.956548 -0.001822999999999908 -0.046054298599102594
Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2016 3.958371 +4.999999999988347E-5 +0.0012631618304936865
Tue May 31 00:00:00 CEST 2016 3.958321 +0.011732999999999993 +0.2972947771594079
Fri May 27 00:00:00 CEST 2016 3.946588 +3.400000000031156E-5 +8.615110803020798E-4
Thu May 26 00:00:00 CEST 2016 3.946554 +0.0 +0.0
Wed May 25 00:00:00 CEST 2016 3.946554 +6.700000000003925E-5 +0.0016977124212047556
Tue May 24 00:00:00 CEST 2016 3.946487 +7.359999999998479E-4 +0.01865297632819818
Mon May 23 00:00:00 CEST 2016 3.945751 +1.700000000015578E-5 +4.3084505949764207E-4
Fri May 20 00:00:00 CEST 2016 3.945734 +1.699999999971169E-5 +4.3084691576211753E-4
Thu May 19 00:00:00 CEST 2016 3.945717 +6.600000000034356E-5 +0.0016727277704120525
Tue May 17 00:00:00 CEST 2016 3.945651 +6.569999999999077E-4 +0.01665401772474695
Mon May 16 00:00:00 CEST 2016 3.944994 +1.699999999971169E-5 +4.3092773415764896E-4
Fri May 13 00:00:00 CEST 2016 3.944977 +0.0 +0.0
Thu May 12 00:00:00 CEST 2016 3.944977 +8.300000000005525E-5 +0.002103985557027954
Wed May 11 00:00:00 CEST 2016 3.944894 +0.0 +0.0
Tue May 10 00:00:00 CEST 2016 3.944894 -0.007981999999999712 -0.20192892466143064
Fri May 06 00:00:00 CEST 2016 3.952876 +5.100000000002325E-5 +0.001290216490730245
Thu May 05 00:00:00 CEST 2016 3.952825 +0.0 +0.0
Wed May 04 00:00:00 CEST 2016 3.952825 +6.610000000000227E-4 +0.01672501444778618
Tue May 03 00:00:00 CEST 2016 3.952164 -0.010268000000000388 -0.25913378450407265
Mon May 02 00:00:00 CEST 2016 3.962432 +1.700000000015578E-5 +4.2903128520777045E-4
Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2016 3.962415 +0.0 +0.0
Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2016 3.962415 +1.700000000015578E-5 +4.2903312591136E-4
Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2016 3.962398 +0.007741999999999916 +0.19576924010584662
Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2016 3.954656 +0.0 +0.0
Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2016 3.954656 +3.299999999972769E-5 +8.344663954034104E-4
Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2016 3.954623 +0.0 +0.0
Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2016 3.954623 +6.700000000003925E-5 +0.0016942483555624221
Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2016 3.954556 +0.0 +0.0
Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2016 3.954556 +0.013629000000000335 +0.34583233843206074
Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2016 3.940927 +8.300000000005525E-5 +0.0021061478201005457
Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2016 3.940844 -0.0035890000000002864 -0.09098899639062097
Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2016 3.944433 -0.0043959999999998445 -0.11132414191649787
Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2016 3.948829 +0.018323999999999785 +0.46619963592465297
Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2016 3.930505 +0.002445999999999948 +0.062269940446398664
Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2016 3.928059 -0.003442999999999863 -0.08757467247886552
Wed Mar 23 00:00:00 CET 2016 3.931502 +1.700000000015578E-5 +4.324065842951086E-4
Tue Mar 22 00:00:00 CET 2016 3.931485 +4.999999999988347E-5 +0.001271800245959298
Mon Mar 21 00:00:00 CET 2016 3.931435 +0.0015139999999997933 +0.038524947448053126
Fri Mar 18 00:00:00 CET 2016 3.929921 +0.0 +0.0
Thu Mar 17 00:00:00 CET 2016 3.929921 +8.300000000005525E-5 +0.002112046348983654
Mon Mar 14 00:00:00 CET 2016 3.929838 +9.140000000003035E-4 +0.023263366764041393
Thu Mar 10 00:00:00 CET 2016 3.928924 +3.399999999986747E-5 +8.653843706554198E-4
Wed Mar 09 00:00:00 CET 2016 3.92889 +4.999999999988347E-5 +0.0012726402704146267
Tue Mar 08 00:00:00 CET 2016 3.92884 +0.025825999999999905 +0.6616937576959856
Fri Mar 04 00:00:00 CET 2016 3.903014 +0.0 +0.0
Tue Mar 01 00:00:00 CET 2016 3.903014 +0.0 +0.0
Mon Feb 29 00:00:00 CET 2016 3.903014 -0.00448599999999999 -0.11480486244401789
Fri Feb 26 00:00:00 CET 2016 3.9075 +0.0 +0.0
Thu Feb 25 00:00:00 CET 2016 3.9075 +0.01400300000000021 +0.3596509770008822
Fri Feb 19 00:00:00 CET 2016 3.893497 +1.0099999999990672E-4 +0.0025941363272607987
Nájdených 1 862 záznamov, zobrazujem 201 až 300.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií