Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

SALVE rastové portfólio

  • Správca fondov Generali Poisťovňa
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.9542371165333519 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.504046419300642 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.329578982476832 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 2.804340541794459 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.6510712393065221 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 8.628930501298493 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.7818755759599023 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 11.08221360947188 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 2.1172217426924433 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 4.122654895160016 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 0.037294 +0.0 +0.0
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 0.037294 +0.0 +0.0
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 0.037294 -1.6000000000000042E-4 -0.42719068724301223
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 0.037454 +0.0 +0.0
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 0.037454 +0.0 +0.0
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 0.037454 -6.400000000000156E-5 -0.1705847859694103
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 0.037518 +0.0 +0.0
Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2016 0.037518 +0.0 +0.0
Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2016 0.037518 +0.0 +0.0
Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2016 0.037518 +6.400000000000156E-5 +0.17087627489719637
Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2016 0.037454 +8.299999999999974E-5 +0.22209734821116456
Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2016 0.037371 -4.9999999999980616E-6 -0.013377568493140757
Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2016 0.037376 +0.0 +0.0
Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2016 0.037376 +4.699999999999843E-5 +0.12590747140292535
Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2016 0.037329 -8.59999999999958E-5 -0.22985433649604659
Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2016 0.037415 +1.3299999999999423E-4 +0.3567405182125327
Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2016 0.037282 +0.0 +0.0
Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2016 0.037282 +0.0 +0.0
Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2016 0.037282 +2.9000000000001247E-5 +0.0778460795103797
Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2016 0.037253 +1.000000000001E-6 +0.0026844196284798727
Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2016 0.037252 +6.0999999999998555E-5 +0.1640181764405355
Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2016 0.037191 +0.0 +0.0
Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2016 0.037191 +0.0 +0.0
Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2016 0.037191 +3.600000000000131E-5 +0.09689140088818249
Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2016 0.037155 +0.0 +0.0
Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2016 0.037155 +0.0 +0.0
Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2016 0.037155 +0.0 +0.0
Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2016 0.037155 +2.3100000000000204E-4 +0.6256093597660168
Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2016 0.036924 +0.0 +0.0
Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2016 0.036924 +0.0 +0.0
Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2016 0.036924 -7.100000000000162E-5 -0.191917826733345
Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2016 0.036995 +0.0 +0.0
Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2016 0.036995 +1.6000000000002124E-5 +0.043267800643604915
Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2016 0.036979 +0.0 +0.0
Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2016 0.036979 +3.699999999999537E-5 +0.10015700286936635
Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2016 0.036942 +1.3900000000000023E-4 +0.3776866016357303
Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2016 0.036803 +0.0 +0.0
Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2016 0.036803 -4.499999999999643E-5 -0.12212331741206128
Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2016 0.036848 +0.0 +0.0
Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2016 0.036848 -1.5700000000000436E-4 -0.42426699094718856
Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2016 0.037005 +0.0 +0.0
Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2016 0.037005 +0.0 +0.0
Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2016 0.037005 -1.229999999999981E-4 -0.33128636069812956
Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2016 0.037128 +0.0 +0.0
Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2016 0.037128 +0.0 +0.0
Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2016 0.037128 +0.0 +0.0
Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2016 0.037128 -7.100000000000162E-5 -0.1908653458426386
Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2016 0.037199 +1.0000000000003062E-5 +0.026889671677125193
Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2016 0.037189 +0.0 +0.0
Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2016 0.037189 -3.100000000000325E-5 -0.08328855454058726
Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2016 0.03722 +0.0 +0.0
Tue May 31 00:00:00 CEST 2016 0.03722 +1.9700000000000273E-4 +0.5321016665316165
Fri May 27 00:00:00 CEST 2016 0.037023 +1.000000000001E-6 +0.0027010966452394314
Thu May 26 00:00:00 CEST 2016 0.037022 +0.0 +0.0
Wed May 25 00:00:00 CEST 2016 0.037022 +0.0 +0.0
Tue May 24 00:00:00 CEST 2016 0.037022 +1.1999999999998123E-5 +0.032423669278557554
Mon May 23 00:00:00 CEST 2016 0.03701 +0.0 +0.0
Fri May 20 00:00:00 CEST 2016 0.03701 +0.0 +0.0
Thu May 19 00:00:00 CEST 2016 0.03701 +1.000000000001E-6 +0.0027020454484159018
Tue May 17 00:00:00 CEST 2016 0.037009 +1.0999999999997123E-5 +0.029731336829016186
Mon May 16 00:00:00 CEST 2016 0.036998 +0.0 +0.0
Fri May 13 00:00:00 CEST 2016 0.036998 +0.0 +0.0
Thu May 12 00:00:00 CEST 2016 0.036998 +0.0 +0.0
Wed May 11 00:00:00 CEST 2016 0.036998 +0.0 +0.0
Tue May 10 00:00:00 CEST 2016 0.036998 -1.3399999999999523E-4 -0.3608747172250304
Fri May 06 00:00:00 CEST 2016 0.037132 +0.0 +0.0
Thu May 05 00:00:00 CEST 2016 0.037132 +0.0 +0.0
Wed May 04 00:00:00 CEST 2016 0.037132 +5.999999999999062E-6 +0.016161180843624834
Tue May 03 00:00:00 CEST 2016 0.037126 -1.7299999999999954E-4 -0.463819405345987
Mon May 02 00:00:00 CEST 2016 0.037299 +1.000000000001E-6 +0.0026811089066427485
Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2016 0.037298 +0.0 +0.0
Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2016 0.037298 +0.0 +0.0
Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2016 0.037298 +1.2899999999999717E-4 +0.34706341305926003
Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2016 0.037169 +0.0 +0.0
Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2016 0.037169 +0.0 +0.0
Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2016 0.037169 +0.0 +0.0
Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2016 0.037169 +0.0 +0.0
Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2016 0.037169 +0.0 +0.0
Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2016 0.037169 +2.2900000000000004E-4 +0.6199242014076844
Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2016 0.03694 +0.0 +0.0
Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2016 0.03694 -6.0999999999998555E-5 -0.16486040917811806
Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2016 0.037001 -7.399999999999768E-5 -0.19959541469992814
Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2016 0.037075 +1.6999999999999654E-4 +0.4606421894052204
Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2016 0.036905 +3.999999999999837E-5 +0.10850400108503777
Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2016 0.036865 -5.8999999999996555E-5 -0.1597876719748541
Wed Mar 23 00:00:00 CET 2016 0.036924 +0.0 +0.0
Tue Mar 22 00:00:00 CET 2016 0.036924 +1.000000000001E-6 +0.0027083389757081022
Mon Mar 21 00:00:00 CET 2016 0.036923 +2.4999999999997247E-5 +0.06775434982924367
Fri Mar 18 00:00:00 CET 2016 0.036898 +0.0 +0.0
Thu Mar 17 00:00:00 CET 2016 0.036898 +0.0 +0.0
Mon Mar 14 00:00:00 CET 2016 0.036898 +1.5000000000001124E-5 +0.04066914296558366
Thu Mar 10 00:00:00 CET 2016 0.036883 +0.0 +0.0
Wed Mar 09 00:00:00 CET 2016 0.036883 +0.0 +0.0
Tue Mar 08 00:00:00 CET 2016 0.036883 +3.119999999999998E-4 +0.8531349976757667
Fri Mar 04 00:00:00 CET 2016 0.036571 +0.0 +0.0
Tue Mar 01 00:00:00 CET 2016 0.036571 +0.0 +0.0
Mon Feb 29 00:00:00 CET 2016 0.036571 -7.599999999999968E-5 -0.20738396048788843
Fri Feb 26 00:00:00 CET 2016 0.036647 +0.0 +0.0
Thu Feb 25 00:00:00 CET 2016 0.036647 +2.339999999999981E-4 +0.6426276329882086
Fri Feb 19 00:00:00 CET 2016 0.036413 +1.000000000001E-6 +0.002746347358012713
Nájdených 1 861 záznamov, zobrazujem 201 až 300.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií