Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

SALVE vyvážené portfólio

  • Správca fondov Generali Poisťovňa
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.8956730162734905 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.399665297428876 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.158640950312929 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 2.564760194921778 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.6214930931233154 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 7.813030328882942 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.527629367547668 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 10.325183856202468 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 1.9792027634635945 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 3.800146259924775 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon Sep 22 00:00:00 CEST 2014 0.0366482681225569 +0.0 +0.0
Fri Sep 19 00:00:00 CEST 2014 0.0366482681225569 +0.0 +0.0
Thu Sep 18 00:00:00 CEST 2014 0.0366482681225569 +0.0 +0.0
Wed Sep 17 00:00:00 CEST 2014 0.0366482681225569 +0.0 +0.0
Tue Sep 16 00:00:00 CEST 2014 0.0366482681225569 +3.895496996700332E-5 +0.10640726802122913
Fri Sep 12 00:00:00 CEST 2014 0.0366093131525899 +0.0 +0.0
Thu Sep 11 00:00:00 CEST 2014 0.0366093131525899 +0.0 +0.0
Wed Sep 10 00:00:00 CEST 2014 0.0366093131525899 +0.0 +0.0
Tue Sep 09 00:00:00 CEST 2014 0.0366093131525899 +0.0 +0.0
Mon Sep 08 00:00:00 CEST 2014 0.0366093131525899 -1.825433408900179E-5 -0.04983769150283024
Fri Sep 05 00:00:00 CEST 2014 0.0366275674866789 +0.0 +0.0
Thu Sep 04 00:00:00 CEST 2014 0.0366275674866789 +1.84638018191699E-4 +0.5066497696113004
Wed Sep 03 00:00:00 CEST 2014 0.0364429294684872 +0.0 +0.0
Thu Aug 28 00:00:00 CEST 2014 0.0364429294684872 +0.0 +0.0
Wed Aug 27 00:00:00 CEST 2014 0.0364429294684872 +0.0 +0.0
Tue Aug 26 00:00:00 CEST 2014 0.0364429294684872 +0.0 +0.0
Mon Aug 25 00:00:00 CEST 2014 0.0364429294684872 +5.5014162614899775E-5 +0.15118800335895344
Thu Aug 21 00:00:00 CEST 2014 0.0363879153058723 -2.122807260870191E-5 -0.058304235252208514
Fri Aug 15 00:00:00 CEST 2014 0.036409143378481 +0.0 +0.0
Thu Aug 14 00:00:00 CEST 2014 0.036409143378481 +0.0 +0.0
Wed Aug 13 00:00:00 CEST 2014 0.036409143378481 +0.0 +0.0
Tue Aug 12 00:00:00 CEST 2014 0.036409143378481 +0.0 +0.0
Mon Aug 11 00:00:00 CEST 2014 0.036409143378481 -2.5713796423097735E-5 -0.07057471448194974
Fri Aug 08 00:00:00 CEST 2014 0.0364348571749041 +0.0 +0.0
Thu Aug 07 00:00:00 CEST 2014 0.0364348571749041 +0.0 +0.0
Tue Aug 05 00:00:00 CEST 2014 0.0364348571749041 +0.0 +0.0
Mon Aug 04 00:00:00 CEST 2014 0.0364348571749041 -4.119029707039257E-7 -0.0011305061857029841
Thu Jul 31 00:00:00 CEST 2014 0.0364352690778748 +0.0 +0.0
Wed Jul 30 00:00:00 CEST 2014 0.0364352690778748 +0.0 +0.0
Tue Jul 29 00:00:00 CEST 2014 0.0364352690778748 +0.0 +0.0
Mon Jul 28 00:00:00 CEST 2014 0.0364352690778748 +2.2127226654400367E-5 +0.06076714485338641
Fri Jul 25 00:00:00 CEST 2014 0.0364131418512204 +0.0 +0.0
Thu Jul 24 00:00:00 CEST 2014 0.0364131418512204 +0.0 +0.0
Tue Jul 22 00:00:00 CEST 2014 0.0364131418512204 +0.0 +0.0
Mon Jul 21 00:00:00 CEST 2014 0.0364131418512204 -4.235568107819471E-5 -0.11618461945462855
Fri Jul 18 00:00:00 CEST 2014 0.0364554975322986 +0.0 +0.0
Thu Jul 17 00:00:00 CEST 2014 0.0364554975322986 +0.0 +0.0
Wed Jul 16 00:00:00 CEST 2014 0.0364554975322986 +0.0 +0.0
Tue Jul 15 00:00:00 CEST 2014 0.0364554975322986 +7.579014659729599E-5 +0.2083308306847016
Fri Jul 11 00:00:00 CEST 2014 0.0363797073857013 +0.0 +0.0
Thu Jul 10 00:00:00 CEST 2014 0.0363797073857013 +0.0 +0.0
Wed Jul 09 00:00:00 CEST 2014 0.0363797073857013 +0.0 +0.0
Tue Jul 08 00:00:00 CEST 2014 0.0363797073857013 +0.0 +0.0
Mon Jul 07 00:00:00 CEST 2014 0.0363797073857013 -1.775201339310195E-5 -0.048772671736372786
Fri Jul 04 00:00:00 CEST 2014 0.0363974593990944 -1.846028557429824E-5 -0.05069289951798339
Thu Jul 03 00:00:00 CEST 2014 0.0364159196846687 +0.0 +0.0
Wed Jul 02 00:00:00 CEST 2014 0.0364159196846687 +0.0 +0.0
Tue Jul 01 00:00:00 CEST 2014 0.0364159196846687 +0.0 +0.0
Mon Jun 30 00:00:00 CEST 2014 0.0364159196846687 +3.8613391893801974E-5 +0.10614692463215647
Fri Jun 27 00:00:00 CEST 2014 0.0363773062927749 +0.0 +0.0
Thu Jun 26 00:00:00 CEST 2014 0.0363773062927749 +0.0 +0.0
Wed Jun 25 00:00:00 CEST 2014 0.0363773062927749 +0.0 +0.0
Tue Jun 24 00:00:00 CEST 2014 0.0363773062927749 +2.4533342787701196E-5 +0.06748685395045584
Thu Jun 19 00:00:00 CEST 2014 0.0363527729499872 +0.0 +0.0
Wed Jun 18 00:00:00 CEST 2014 0.0363527729499872 +0.0 +0.0
Tue Jun 17 00:00:00 CEST 2014 0.0363527729499872 +4.15419215508972E-5 +0.11440515888421032
Fri Jun 13 00:00:00 CEST 2014 0.0363112310284363 +0.0 +0.0
Thu Jun 12 00:00:00 CEST 2014 0.0363112310284363 +0.0 +0.0
Wed Jun 11 00:00:00 CEST 2014 0.0363112310284363 +0.0 +0.0
Tue Jun 10 00:00:00 CEST 2014 0.0363112310284363 +0.0 +0.0
Mon Jun 09 00:00:00 CEST 2014 0.0363112310284363 +1.792782563660167E-5 +0.04939706241788144
Thu Jun 05 00:00:00 CEST 2014 0.0362933032027997 +0.0 +0.0
Wed Jun 04 00:00:00 CEST 2014 0.0362933032027997 +6.109726624219797E-5 +0.16862695677204442
Mon Jun 02 00:00:00 CEST 2014 0.0362322059365575 +0.0 +0.0
Fri May 30 00:00:00 CEST 2014 0.0362322059365575 +0.0 +0.0
Thu May 29 00:00:00 CEST 2014 0.0362322059365575 +0.0 +0.0
Wed May 28 00:00:00 CEST 2014 0.0362322059365575 +0.0 +0.0
Tue May 27 00:00:00 CEST 2014 0.0362322059365575 +0.0 +0.0
Mon May 26 00:00:00 CEST 2014 0.0362322059365575 +5.796780830680248E-5 +0.1602461069153378
Thu May 22 00:00:00 CEST 2014 0.0361742381282507 +0.0 +0.0
Wed May 21 00:00:00 CEST 2014 0.0361742381282507 +0.0 +0.0
Tue May 20 00:00:00 CEST 2014 0.0361742381282507 +0.0 +0.0
Mon May 19 00:00:00 CEST 2014 0.0361742381282507 +5.407482291359955E-5 +0.14970813519441606
Fri May 16 00:00:00 CEST 2014 0.0361201633053371 +0.0 +0.0
Thu May 15 00:00:00 CEST 2014 0.0361201633053371 +0.0 +0.0
Wed May 14 00:00:00 CEST 2014 0.0361201633053371 +0.0 +0.0
Tue May 13 00:00:00 CEST 2014 0.0361201633053371 +0.0 +0.0
Mon May 12 00:00:00 CEST 2014 0.0361201633053371 +6.376458913739946E-5 +0.17684680502701156
Fri May 09 00:00:00 CEST 2014 0.0360563987161997 +0.0 +0.0
Wed May 07 00:00:00 CEST 2014 0.0360563987161997 +0.0 +0.0
Tue May 06 00:00:00 CEST 2014 0.0360563987161997 +0.0 +0.0
Mon May 05 00:00:00 CEST 2014 0.0360563987161997 -4.932789233698387E-6 -0.01367888823781982
Fri May 02 00:00:00 CEST 2014 0.0360613315054334 +0.0 +0.0
Wed Apr 30 00:00:00 CEST 2014 0.0360613315054334 +0.0 +0.0
Tue Apr 29 00:00:00 CEST 2014 0.0360613315054334 +0.0 +0.0
Mon Apr 28 00:00:00 CEST 2014 0.0360613315054334 +1.0590427231639554E-4 +0.29454321771721936
Fri Apr 25 00:00:00 CEST 2014 0.035955427233117 +0.0 +0.0
Thu Apr 24 00:00:00 CEST 2014 0.035955427233117 +0.0 +0.0
Wed Apr 23 00:00:00 CEST 2014 0.035955427233117 -9.154292362069383E-5 -0.2539545576858586
Wed Apr 16 00:00:00 CEST 2014 0.0360469701567377 +0.0 +0.0
Tue Apr 15 00:00:00 CEST 2014 0.0360469701567377 +0.0 +0.0
Mon Apr 14 00:00:00 CEST 2014 0.0360469701567377 +8.381723131779817E-5 +0.2330641907054627
Fri Apr 11 00:00:00 CEST 2014 0.0359631529254199 +0.0 +0.0
Thu Apr 10 00:00:00 CEST 2014 0.0359631529254199 +0.0 +0.0
Wed Apr 09 00:00:00 CEST 2014 0.0359631529254199 +0.0 +0.0
Tue Apr 08 00:00:00 CEST 2014 0.0359631529254199 +0.0 +0.0
Mon Apr 07 00:00:00 CEST 2014 0.0359631529254199 -4.1692617760019646E-6 -0.011591804789645721
Fri Apr 04 00:00:00 CEST 2014 0.0359673221871959 +0.0 +0.0
Thu Apr 03 00:00:00 CEST 2014 0.0359673221871959 +5.447667947029722E-5 +0.15169134804028772
Wed Apr 02 00:00:00 CEST 2014 0.0359128455077256 +0.0 +0.0
Nájdených 1 861 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií