Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

SALVE vyvážené portfólio

  • Správca fondov Generali Poisťovňa
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.8956730162734905 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.399665297428876 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.158640950312929 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 2.564760194921778 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.6214930931233154 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 7.813030328882942 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.5253048633601782 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 10.325183856202468 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 1.9781112012945634 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 3.800146259924775 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 0.037577 +0.0 +0.0
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 0.037577 +1.000000000001E-6 +0.0026612731530661904
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 0.037576 -1.5199999999999936E-4 -0.40288379983036293
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 0.037728 +0.0 +0.0
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 0.037728 +0.0 +0.0
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 0.037728 -6.0000000000004494E-5 -0.158780565258823
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 0.037788 +0.0 +0.0
Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2016 0.037788 +0.0 +0.0
Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2016 0.037788 +0.0 +0.0
Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2016 0.037788 +5.4999999999999494E-5 +0.1457610049558724
Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2016 0.037733 +7.900000000000268E-5 +0.209805067190743
Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2016 0.037654 -4.9999999999980616E-6 -0.01327703868928154
Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2016 0.037659 +0.0 +0.0
Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2016 0.037659 +4.599999999999743E-5 +0.12229814159996977
Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2016 0.037613 -8.199999999999874E-5 -0.21753548215943397
Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2016 0.037695 +1.260000000000011E-4 +0.33538289547232125
Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2016 0.037569 +1.000000000001E-6 +0.002661839863719706
Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2016 0.037568 +0.0 +0.0
Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2016 0.037568 +2.8000000000000247E-5 +0.07458710708576177
Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2016 0.03754 +0.0 +0.0
Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2016 0.03754 +5.5999999999993555E-5 +0.14939707608579056
Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2016 0.037484 +0.0 +0.0
Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2016 0.037484 +1.000000000001E-6 +0.0026678761038283483
Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2016 0.037483 +3.399999999999931E-5 +0.09079014125876483
Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2016 0.037449 +0.0 +0.0
Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2016 0.037449 +0.0 +0.0
Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2016 0.037449 +0.0 +0.0
Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2016 0.037449 +2.1900000000000391E-4 +0.5882352941176663
Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2016 0.03723 +0.0 +0.0
Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2016 0.03723 +0.0 +0.0
Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2016 0.03723 -6.699999999999762E-5 -0.1796391130653916
Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2016 0.037297 +0.0 +0.0
Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2016 0.037297 +1.4000000000000123E-5 +0.037550626290808964
Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2016 0.037283 +0.0 +0.0
Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2016 0.037283 +3.499999999999337E-5 +0.09396477663227643
Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2016 0.037248 +1.3200000000000017E-4 +0.3556417717426541
Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2016 0.037116 +0.0 +0.0
Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2016 0.037116 -4.199999999999343E-5 -0.1130308412723906
Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2016 0.037158 +0.0 +0.0
Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2016 0.037158 -1.480000000000023E-4 -0.39671902643007684
Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2016 0.037306 +0.0 +0.0
Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2016 0.037306 +0.0 +0.0
Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2016 0.037306 -1.1699999999999905E-4 -0.3126419581540745
Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2016 0.037423 +1.000000000001E-6 +0.002672224894453734
Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2016 0.037422 +0.0 +0.0
Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2016 0.037422 +0.0 +0.0
Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2016 0.037422 -6.700000000000456E-5 -0.17871909093335603
Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2016 0.037489 +8.000000000001062E-6 +0.021344147701498173
Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2016 0.037481 +0.0 +0.0
Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2016 0.037481 -2.9000000000001247E-5 -0.07731271660891537
Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2016 0.03751 +1.000000000001E-6 +0.0026660268202363113
Tue May 31 00:00:00 CEST 2016 0.037509 +1.8599999999999867E-4 +0.4983522224901549
Fri May 27 00:00:00 CEST 2016 0.037323 +0.0 +0.0
Thu May 26 00:00:00 CEST 2016 0.037323 +0.0 +0.0
Wed May 25 00:00:00 CEST 2016 0.037323 +1.000000000001E-6 +0.0026793848132484754
Tue May 24 00:00:00 CEST 2016 0.037322 +1.1999999999998123E-5 +0.03216295899221677
Mon May 23 00:00:00 CEST 2016 0.03731 +0.0 +0.0
Fri May 20 00:00:00 CEST 2016 0.03731 +0.0 +0.0
Thu May 19 00:00:00 CEST 2016 0.03731 +0.0 +0.0
Tue May 17 00:00:00 CEST 2016 0.03731 +1.1000000000004062E-5 +0.029491407276353243
Mon May 16 00:00:00 CEST 2016 0.037299 +0.0 +0.0
Fri May 13 00:00:00 CEST 2016 0.037299 +0.0 +0.0
Thu May 12 00:00:00 CEST 2016 0.037299 +0.0 +0.0
Wed May 11 00:00:00 CEST 2016 0.037299 +0.0 +0.0
Tue May 10 00:00:00 CEST 2016 0.037299 -1.270000000000021E-4 -0.3393362902794905
Fri May 06 00:00:00 CEST 2016 0.037426 +1.000000000001E-6 +0.0026720106880446792
Thu May 05 00:00:00 CEST 2016 0.037425 +0.0 +0.0
Wed May 04 00:00:00 CEST 2016 0.037425 +4.9999999999980616E-6 +0.013361838588977548
Tue May 03 00:00:00 CEST 2016 0.03742 -1.6299999999999648E-4 -0.433706729106234
Mon May 02 00:00:00 CEST 2016 0.037583 +0.0 +0.0
Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2016 0.037583 +0.0 +0.0
Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2016 0.037583 +0.0 +0.0
Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2016 0.037583 +1.2199999999999711E-4 +0.3256720322468709
Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2016 0.037461 +0.0 +0.0
Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2016 0.037461 +1.000000000001E-6 +0.002669514148422536
Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2016 0.03746 +0.0 +0.0
Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2016 0.03746 +0.0 +0.0
Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2016 0.03746 +0.0 +0.0
Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2016 0.03746 +2.1700000000000191E-4 +0.5826598286926554
Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2016 0.037243 +1.000000000001E-6 +0.002685140432845401
Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2016 0.037242 -5.8000000000002494E-5 -0.15549597855229536
Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2016 0.0373 -7.000000000000062E-5 -0.1873160289001845
Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2016 0.03737 +1.470000000000013E-4 +0.39491712113479593
Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2016 0.037223 +3.899999999999737E-5 +0.10488382099826765
Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2016 0.037184 -5.6000000000000494E-5 -0.15037593984962427
Wed Mar 23 00:00:00 CET 2016 0.03724 +0.0 +0.0
Tue Mar 22 00:00:00 CET 2016 0.03724 +0.0 +0.0
Mon Mar 21 00:00:00 CET 2016 0.03724 +2.4000000000003185E-5 +0.06448839208943014
Fri Mar 18 00:00:00 CET 2016 0.037216 +0.0 +0.0
Thu Mar 17 00:00:00 CET 2016 0.037216 +1.000000000001E-6 +0.002687088539559568
Mon Mar 14 00:00:00 CET 2016 0.037215 +1.4000000000000123E-5 +0.037633396951690656
Thu Mar 10 00:00:00 CET 2016 0.037201 +1.000000000001E-6 +0.002688172043008308
Wed Mar 09 00:00:00 CET 2016 0.0372 +0.0 +0.0
Tue Mar 08 00:00:00 CET 2016 0.0372 +2.8299999999999853E-4 +0.7665845003656813
Fri Mar 04 00:00:00 CET 2016 0.036917 +0.0 +0.0
Tue Mar 01 00:00:00 CET 2016 0.036917 +0.0 +0.0
Mon Feb 29 00:00:00 CET 2016 0.036917 -7.100000000000162E-5 -0.191954147291014
Fri Feb 26 00:00:00 CET 2016 0.036988 +0.0 +0.0
Thu Feb 25 00:00:00 CET 2016 0.036988 +2.2199999999999998E-4 +0.6038187455801562
Fri Feb 19 00:00:00 CET 2016 0.036766 +0.0 +0.0
Nájdených 1 861 záznamov, zobrazujem 201 až 300.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií