Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

SALVE konzervatívne portfólio

  • Správca fondov Generali Poisťovňa
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.6952715991246805 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 0.9413267431205297 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 1.448385566377386 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 1.1970380268359282 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.5504384145160968 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 3.4900172384824124 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 1.1437588774454444 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 7.091340634086918 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 1.3751175191466514 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 2.219520470481795 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon Sep 22 00:00:00 CEST 2014 0.0347059317955728 +0.0 +0.0
Fri Sep 19 00:00:00 CEST 2014 0.0347059317955728 +0.0 +0.0
Thu Sep 18 00:00:00 CEST 2014 0.0347059317955728 +0.0 +0.0
Wed Sep 17 00:00:00 CEST 2014 0.0347059317955728 +0.0 +0.0
Tue Sep 16 00:00:00 CEST 2014 0.0347059317955728 -5.561327260303339E-6 -0.01602157314472663
Fri Sep 12 00:00:00 CEST 2014 0.0347114931228331 +0.0 +0.0
Thu Sep 11 00:00:00 CEST 2014 0.0347114931228331 +0.0 +0.0
Wed Sep 10 00:00:00 CEST 2014 0.0347114931228331 +0.0 +0.0
Tue Sep 09 00:00:00 CEST 2014 0.0347114931228331 +0.0 +0.0
Mon Sep 08 00:00:00 CEST 2014 0.0347114931228331 -6.395526349359942E-5 -0.18390924189705515
Fri Sep 05 00:00:00 CEST 2014 0.0347754483863267 +0.0 +0.0
Thu Sep 04 00:00:00 CEST 2014 0.0347754483863267 +2.1592020598010242E-4 +0.6247776441082635
Wed Sep 03 00:00:00 CEST 2014 0.0345595281803466 +0.0 +0.0
Thu Aug 28 00:00:00 CEST 2014 0.0345595281803466 +0.0 +0.0
Wed Aug 27 00:00:00 CEST 2014 0.0345595281803466 +0.0 +0.0
Tue Aug 26 00:00:00 CEST 2014 0.0345595281803466 +0.0 +0.0
Mon Aug 25 00:00:00 CEST 2014 0.0345595281803466 +5.3703660230594585E-5 +0.15563650768375226
Thu Aug 21 00:00:00 CEST 2014 0.034505824520116 -1.6013942351900123E-5 -0.04638786074302459
Fri Aug 15 00:00:00 CEST 2014 0.0345218384624679 +0.0 +0.0
Thu Aug 14 00:00:00 CEST 2014 0.0345218384624679 +0.0 +0.0
Wed Aug 13 00:00:00 CEST 2014 0.0345218384624679 +0.0 +0.0
Tue Aug 12 00:00:00 CEST 2014 0.0345218384624679 +0.0 +0.0
Mon Aug 11 00:00:00 CEST 2014 0.0345218384624679 -1.7622036981496114E-5 -0.051020012260408976
Fri Aug 08 00:00:00 CEST 2014 0.0345394604994494 +0.0 +0.0
Thu Aug 07 00:00:00 CEST 2014 0.0345394604994494 +0.0 +0.0
Tue Aug 05 00:00:00 CEST 2014 0.0345394604994494 +0.0 +0.0
Mon Aug 04 00:00:00 CEST 2014 0.0345394604994494 -1.6415966008972993E-6 -0.00475258894847741
Thu Jul 31 00:00:00 CEST 2014 0.0345411020960503 +0.0 +0.0
Wed Jul 30 00:00:00 CEST 2014 0.0345411020960503 +0.0 +0.0
Tue Jul 29 00:00:00 CEST 2014 0.0345411020960503 +0.0 +0.0
Mon Jul 28 00:00:00 CEST 2014 0.0345411020960503 +5.5613272602964E-6 +0.0161032001714716
Fri Jul 25 00:00:00 CEST 2014 0.03453554076879 +0.0 +0.0
Thu Jul 24 00:00:00 CEST 2014 0.03453554076879 +0.0 +0.0
Tue Jul 22 00:00:00 CEST 2014 0.03453554076879 +0.0 +0.0
Mon Jul 21 00:00:00 CEST 2014 0.03453554076879 -3.1893876818199496E-5 -0.09226567474614455
Fri Jul 18 00:00:00 CEST 2014 0.0345674346456082 +0.0 +0.0
Thu Jul 17 00:00:00 CEST 2014 0.0345674346456082 +0.0 +0.0
Wed Jul 16 00:00:00 CEST 2014 0.0345674346456082 +0.0 +0.0
Tue Jul 15 00:00:00 CEST 2014 0.0345674346456082 +1.0891490917629837E-4 +0.3160754147577052
Fri Jul 11 00:00:00 CEST 2014 0.0344585197364319 +0.0 +0.0
Thu Jul 10 00:00:00 CEST 2014 0.0344585197364319 +0.0 +0.0
Wed Jul 09 00:00:00 CEST 2014 0.0344585197364319 +0.0 +0.0
Tue Jul 08 00:00:00 CEST 2014 0.0344585197364319 +0.0 +0.0
Mon Jul 07 00:00:00 CEST 2014 0.0344585197364319 -4.703676791249778E-5 -0.13631650284085595
Fri Jul 04 00:00:00 CEST 2014 0.0345055565043444 -3.584710944900399E-5 -0.10378011805718756
Thu Jul 03 00:00:00 CEST 2014 0.0345414036137934 +0.0 +0.0
Wed Jul 02 00:00:00 CEST 2014 0.0345414036137934 +0.0 +0.0
Tue Jul 01 00:00:00 CEST 2014 0.0345414036137934 +0.0 +0.0
Mon Jun 30 00:00:00 CEST 2014 0.0345414036137934 +6.569736600890025E-5 +0.1905613348040447
Fri Jun 27 00:00:00 CEST 2014 0.0344757062477845 +0.0 +0.0
Thu Jun 26 00:00:00 CEST 2014 0.0344757062477845 +0.0 +0.0
Wed Jun 25 00:00:00 CEST 2014 0.0344757062477845 +0.0 +0.0
Tue Jun 24 00:00:00 CEST 2014 0.0344757062477845 +2.4255427328104262E-5 +0.07040466148875169
Thu Jun 19 00:00:00 CEST 2014 0.0344514508204564 +0.0 +0.0
Wed Jun 18 00:00:00 CEST 2014 0.0344514508204564 +0.0 +0.0
Tue Jun 17 00:00:00 CEST 2014 0.0344514508204564 +5.517774697429839E-5 +0.16041780705839415
Fri Jun 13 00:00:00 CEST 2014 0.0343962730734821 +0.0 +0.0
Thu Jun 12 00:00:00 CEST 2014 0.0343962730734821 +0.0 +0.0
Wed Jun 11 00:00:00 CEST 2014 0.0343962730734821 +0.0 +0.0
Tue Jun 10 00:00:00 CEST 2014 0.0343962730734821 +0.0 +0.0
Mon Jun 09 00:00:00 CEST 2014 0.0343962730734821 -5.078898871469645E-5 -0.14744069791203174
Thu Jun 05 00:00:00 CEST 2014 0.0344470620621968 +0.0 +0.0
Wed Jun 04 00:00:00 CEST 2014 0.0344470620621968 +8.449197199099368E-5 +0.24588373852476764
Mon Jun 02 00:00:00 CEST 2014 0.0343625700902058 +0.0 +0.0
Fri May 30 00:00:00 CEST 2014 0.0343625700902058 +0.0 +0.0
Thu May 29 00:00:00 CEST 2014 0.0343625700902058 +0.0 +0.0
Wed May 28 00:00:00 CEST 2014 0.0343625700902058 +0.0 +0.0
Tue May 27 00:00:00 CEST 2014 0.0343625700902058 +0.0 +0.0
Mon May 26 00:00:00 CEST 2014 0.0343625700902058 -1.1926701835293652E-5 -0.03469636779688301
Thu May 22 00:00:00 CEST 2014 0.0343744967920411 +0.0 +0.0
Wed May 21 00:00:00 CEST 2014 0.0343744967920411 +0.0 +0.0
Tue May 20 00:00:00 CEST 2014 0.0343744967920411 +0.0 +0.0
Mon May 19 00:00:00 CEST 2014 0.0343744967920411 +1.2506285941409762E-4 +0.3651530698583656
Fri May 16 00:00:00 CEST 2014 0.034249433932627 +0.0 +0.0
Thu May 15 00:00:00 CEST 2014 0.034249433932627 +0.0 +0.0
Wed May 14 00:00:00 CEST 2014 0.034249433932627 +0.0 +0.0
Tue May 13 00:00:00 CEST 2014 0.034249433932627 +0.0 +0.0
Mon May 12 00:00:00 CEST 2014 0.034249433932627 +4.717077579829976E-5 +0.13791711847255783
Fri May 09 00:00:00 CEST 2014 0.0342022631568287 +0.0 +0.0
Wed May 07 00:00:00 CEST 2014 0.0342022631568287 +0.0 +0.0
Tue May 06 00:00:00 CEST 2014 0.0342022631568287 +0.0 +0.0
Mon May 05 00:00:00 CEST 2014 0.0342022631568287 +2.8811695444996843E-6 +0.008424624589920882
Fri May 02 00:00:00 CEST 2014 0.0341993819872842 +0.0 +0.0
Wed Apr 30 00:00:00 CEST 2014 0.0341993819872842 +0.0 +0.0
Tue Apr 29 00:00:00 CEST 2014 0.0341993819872842 +0.0 +0.0
Mon Apr 28 00:00:00 CEST 2014 0.0341993819872842 +4.083890319470096E-5 +0.11955692341491897
Fri Apr 25 00:00:00 CEST 2014 0.0341585430840895 +0.0 +0.0
Thu Apr 24 00:00:00 CEST 2014 0.0341585430840895 +0.0 +0.0
Wed Apr 23 00:00:00 CEST 2014 0.0341585430840895 -6.700394289540362E-5 -0.19577172234113505
Wed Apr 16 00:00:00 CEST 2014 0.0342255470269849 +0.0 +0.0
Tue Apr 15 00:00:00 CEST 2014 0.0342255470269849 +0.0 +0.0
Mon Apr 14 00:00:00 CEST 2014 0.0342255470269849 +1.35213956762803E-4 +0.39663430827818047
Fri Apr 11 00:00:00 CEST 2014 0.0340903330702221 +0.0 +0.0
Thu Apr 10 00:00:00 CEST 2014 0.0340903330702221 +0.0 +0.0
Wed Apr 09 00:00:00 CEST 2014 0.0340903330702221 +0.0 +0.0
Tue Apr 08 00:00:00 CEST 2014 0.0340903330702221 +0.0 +0.0
Mon Apr 07 00:00:00 CEST 2014 0.0340903330702221 -2.8610683616300814E-5 -0.08385571318596874
Fri Apr 04 00:00:00 CEST 2014 0.0341189437538384 +0.0 +0.0
Thu Apr 03 00:00:00 CEST 2014 0.0341189437538384 +3.179337090380291E-5 +0.09327083826788396
Wed Apr 02 00:00:00 CEST 2014 0.0340871503829346 +0.0 +0.0
Nájdených 1 861 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií