Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

SALVE konzervatívne portfólio

  • Správca fondov Generali Poisťovňa
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.6952715991246805 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 0.9413267431205297 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 1.448385566377386 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 1.1970380268359282 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.5504384145160968 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 3.4900172384824124 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 1.1448045873997392 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 7.091340634086918 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 1.375874095312879 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 2.219520470481795 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 0.03491 +9.999999999940612E-7 +0.0028645907931945658
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 0.034909 +1.000000000001E-6 +0.0028646728543577638
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 0.034908 -1.260000000000011E-4 -0.3596506251070508
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 0.035034 +0.0 +0.0
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 0.035034 +1.000000000001E-6 +0.0028544515171518015
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 0.035033 -4.699999999999843E-5 -0.1339794754846082
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 0.03508 +3.0000000000030003E-6 +0.008552612823223171
Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2016 0.035077 +0.0 +0.0
Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2016 0.035077 +0.0 +0.0
Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2016 0.035077 +7.999999999994123E-6 +0.022812170292823453
Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2016 0.035069 +6.400000000000156E-5 +0.18283102413940355
Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2016 0.035005 -2.000000000002E-6 -0.0057131430856713905
Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2016 0.035007 +0.0 +0.0
Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2016 0.035007 +4.300000000000137E-5 +0.12298364031575204
Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2016 0.034964 -6.0999999999998555E-5 -0.17416131334761076
Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2016 0.035025 +1.0700000000000293E-4 +0.30643221261242104
Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2016 0.034918 +0.0 +0.0
Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2016 0.034918 +1.000000000001E-6 +0.0028639344731686833
Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2016 0.034917 +3.499999999999337E-5 +0.10033828335529904
Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2016 0.034882 +1.000000000001E-6 +0.002866890284110468
Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2016 0.034881 +3.600000000000131E-5 +0.10331467929403004
Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2016 0.034845 +0.0 +0.0
Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2016 0.034845 +1.000000000001E-6 +0.002869934565481458
Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2016 0.034844 +3.0000000000002247E-5 +0.08617222956281978
Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2016 0.034814 +0.0 +0.0
Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2016 0.034814 +1.000000000001E-6 +0.002872490161735186
Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2016 0.034813 +0.0 +0.0
Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2016 0.034813 +1.779999999999976E-4 +0.5139309946585797
Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2016 0.034635 +0.0 +0.0
Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2016 0.034635 +1.000000000001E-6 +0.0028873361436865252
Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2016 0.034634 -4.699999999999843E-5 -0.13552089040106807
Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2016 0.034681 +0.0 +0.0
Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2016 0.034681 +2.9999999999960614E-6 +0.008651017936429639
Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2016 0.034678 +0.0 +0.0
Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2016 0.034678 +3.299999999999831E-5 +0.09525184009235943
Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2016 0.034645 +1.1300000000000199E-4 +0.3272327116877136
Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2016 0.034532 +0.0 +0.0
Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2016 0.034532 -3.500000000000031E-5 -0.10125263980096122
Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2016 0.034567 +1.000000000001E-6 +0.002893016258752823
Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2016 0.034566 -1.2100000000000305E-4 -0.3488338570646192
Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2016 0.034687 +1.000000000001E-6 +0.002883007553492689
Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2016 0.034686 +0.0 +0.0
Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2016 0.034686 -8.79999999999978E-5 -0.25306263300166165
Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2016 0.034774 +1.000000000001E-6 +0.0028757944382107326
Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2016 0.034773 +0.0 +0.0
Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2016 0.034773 +0.0 +0.0
Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2016 0.034773 -5.100000000000243E-5 -0.14645072363887834
Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2016 0.034824 +2.000000000002E-6 +0.005743495491358885
Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2016 0.034822 +0.0 +0.0
Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2016 0.034822 -2.3000000000002185E-5 -0.06600660066007435
Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2016 0.034845 +1.000000000001E-6 +0.002869934565481458
Tue May 31 00:00:00 CEST 2016 0.034844 +1.4999999999999736E-4 +0.4323514152302863
Fri May 27 00:00:00 CEST 2016 0.034694 +0.0 +0.0
Thu May 26 00:00:00 CEST 2016 0.034694 +0.0 +0.0
Wed May 25 00:00:00 CEST 2016 0.034694 +2.000000000002E-6 +0.005765017871553368
Tue May 24 00:00:00 CEST 2016 0.034692 +1.4000000000000123E-5 +0.04037141703673797
Mon May 23 00:00:00 CEST 2016 0.034678 +0.0 +0.0
Fri May 20 00:00:00 CEST 2016 0.034678 +0.0 +0.0
Thu May 19 00:00:00 CEST 2016 0.034678 +1.000000000001E-6 +0.002883755803551935
Tue May 17 00:00:00 CEST 2016 0.034677 +3.9999999999970615E-6 +0.011536353935341026
Mon May 16 00:00:00 CEST 2016 0.034673 +0.0 +0.0
Fri May 13 00:00:00 CEST 2016 0.034673 +0.0 +0.0
Thu May 12 00:00:00 CEST 2016 0.034673 +2.000000000002E-6 +0.005768509705532665
Wed May 11 00:00:00 CEST 2016 0.034671 +0.0 +0.0
Tue May 10 00:00:00 CEST 2016 0.034671 -1.0199999999999793E-4 -0.29333103269777894
Fri May 06 00:00:00 CEST 2016 0.034773 +0.0 +0.0
Thu May 05 00:00:00 CEST 2016 0.034773 +0.0 +0.0
Wed May 04 00:00:00 CEST 2016 0.034773 +1.9999999999950613E-6 +0.005751919703172348
Tue May 03 00:00:00 CEST 2016 0.034771 -1.2999999999999817E-4 -0.3724821638348459
Mon May 02 00:00:00 CEST 2016 0.034901 +0.0 +0.0
Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2016 0.034901 +0.0 +0.0
Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2016 0.034901 +1.000000000001E-6 +0.0028653295129004164
Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2016 0.0349 +1.0399999999999993E-4 +0.29888492930221844
Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2016 0.034796 +0.0 +0.0
Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2016 0.034796 +0.0 +0.0
Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2016 0.034796 +0.0 +0.0
Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2016 0.034796 +1.000000000001E-6 +0.00287397614600593
Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2016 0.034795 +0.0 +0.0
Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2016 0.034795 +1.810000000000006E-4 +0.5229098052810883
Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2016 0.034614 +1.000000000001E-6 +0.0028890879149514603
Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2016 0.034613 -3.900000000000431E-5 -0.11254761629922427
Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2016 0.034652 -4.299999999999443E-5 -0.12393716673871324
Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2016 0.034695 +1.7999999999997185E-5 +0.05190760446404852
Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2016 0.034677 +2.3999999999996247E-5 +0.06925807289410102
Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2016 0.034653 -3.599999999999437E-5 -0.10377929603042446
Wed Mar 23 00:00:00 CET 2016 0.034689 +1.000000000001E-6 +0.0028828413284145427
Tue Mar 22 00:00:00 CET 2016 0.034688 -9.800000000000086E-5 -0.2817225320531236
Mon Mar 21 00:00:00 CET 2016 0.034786 +1.2999999999999123E-5 +0.037385327696767945
Fri Mar 18 00:00:00 CET 2016 0.034773 +0.0 +0.0
Thu Mar 17 00:00:00 CET 2016 0.034773 +1.000000000001E-6 +0.002875877142543004
Mon Mar 14 00:00:00 CET 2016 0.034772 +3.299999999999831E-5 +0.09499409885142995
Thu Mar 10 00:00:00 CET 2016 0.034739 +1.000000000001E-6 +0.0028786919223904306
Wed Mar 09 00:00:00 CET 2016 0.034738 +1.000000000001E-6 +0.0028787747934586605
Tue Mar 08 00:00:00 CET 2016 0.034737 +1.5199999999999936E-4 +0.4394968917160469
Fri Mar 04 00:00:00 CET 2016 0.034585 +0.0 +0.0
Tue Mar 01 00:00:00 CET 2016 0.034585 +0.0 +0.0
Mon Feb 29 00:00:00 CET 2016 0.034585 -5.000000000000143E-5 -0.14436263894904755
Fri Feb 26 00:00:00 CET 2016 0.034635 +0.0 +0.0
Thu Feb 25 00:00:00 CET 2016 0.034635 +1.9299999999999873E-4 +0.5603623482956834
Fri Feb 19 00:00:00 CET 2016 0.034442 +1.000000000001E-6 +0.0029035161580566182
Nájdených 1 861 záznamov, zobrazujem 201 až 300.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií