Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IZQ - Dlhopisový fond

  • Správca fondov Tatra Asset Management
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Aktuálna hodnota podielového listu 43.714 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Wed May 16 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac -0.5495396466021929 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace -0.7239699963374813 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov -0.9099617319490383 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov -0.824869217151003 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -0.9169654531340221 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 0.26398297325149755 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 0.08751721018229741 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 2.0267156521185714 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 0.4009956465002906 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 1.642974455517332 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Dec 10 00:00:00 CET 2015 42.839 -0.045000000000001705 -0.10493424120883788
Wed Dec 09 00:00:00 CET 2015 42.884 +0.03800000000000381 +0.08868972599542246
Mon Dec 07 00:00:00 CET 2015 42.846 -0.026000000000003354 -0.060645642843823566
Fri Dec 04 00:00:00 CET 2015 42.872 -0.2049999999999983 -0.4758920073357018
Thu Dec 03 00:00:00 CET 2015 43.077 -0.006000000000000227 -0.013926606782248996
Tue Dec 01 00:00:00 CET 2015 43.083 +0.0 +0.0
Mon Nov 30 00:00:00 CET 2015 43.083 +0.08699999999999619 +0.2023444041305993
Thu Nov 26 00:00:00 CET 2015 42.996 -0.006000000000000227 -0.013952839402818995
Tue Nov 24 00:00:00 CET 2015 43.002 -0.021999999999998465 -0.051134250650790136
Fri Nov 20 00:00:00 CET 2015 43.024 +0.030000000000001137 +0.06977717821089868
Thu Nov 19 00:00:00 CET 2015 42.994 +0.12700000000000244 +0.2962651923390922
Wed Nov 18 00:00:00 CET 2015 42.867 -0.019000000000005457 -0.044303502308466136
Fri Nov 13 00:00:00 CET 2015 42.886 -0.04099999999999682 -0.09551098376311984
Thu Nov 12 00:00:00 CET 2015 42.927 +0.045000000000001705 +0.10493913530152099
Tue Nov 10 00:00:00 CET 2015 42.882 -0.21399999999999864 -0.4965658065713683
Fri Nov 06 00:00:00 CET 2015 43.096 -0.027000000000001023 -0.06261159937852767
Thu Nov 05 00:00:00 CET 2015 43.123 -0.03300000000000125 -0.07646677171193517
Wed Nov 04 00:00:00 CET 2015 43.156 +0.0049999999999954525 +0.011587216982221094
Tue Nov 03 00:00:00 CET 2015 43.151 -0.013999999999995794 -0.03243368469824759
Mon Nov 02 00:00:00 CET 2015 43.165 -0.10900000000000176 -0.2518833479687572
Thu Oct 29 00:00:00 CET 2015 43.274 +0.0030000000000001137 +0.006933049848626638
Wed Oct 28 00:00:00 CET 2015 43.271 +0.015999999999998238 +0.03698994335914563
Tue Oct 27 00:00:00 CET 2015 43.255 +0.0870000000000033 +0.20153817642697902
Thu Oct 22 00:00:00 CEST 2015 43.168 +0.030999999999998806 +0.0718640610148924
Wed Oct 21 00:00:00 CEST 2015 43.137 -0.055999999999997385 -0.12965063783482833
Tue Oct 20 00:00:00 CEST 2015 43.193 +0.0 +0.0
Mon Oct 19 00:00:00 CEST 2015 43.193 +0.027000000000001023 +0.06254922855953282
Fri Oct 16 00:00:00 CEST 2015 43.166 +0.016999999999995907 +0.03939836380911288
Thu Oct 15 00:00:00 CEST 2015 43.149 +0.054000000000002046 +0.1253045596937028
Tue Oct 13 00:00:00 CEST 2015 43.095 +0.021999999999998465 +0.05107608014300524
Mon Oct 12 00:00:00 CEST 2015 43.073 -0.00999999999999801 -0.0232110113037578
Thu Oct 08 00:00:00 CEST 2015 43.083 -0.015000000000000568 -0.034804399276069375
Wed Oct 07 00:00:00 CEST 2015 43.098 +0.0 +0.0
Tue Oct 06 00:00:00 CEST 2015 43.098 +0.012999999999998124 +0.030172914007195573
Mon Oct 05 00:00:00 CEST 2015 43.085 +0.11299999999999955 +0.2629619286977487
Thu Oct 01 00:00:00 CEST 2015 42.972 +0.0 +0.0
Wed Sep 30 00:00:00 CEST 2015 42.972 +0.02499999999999858 +0.058211283675220216
Tue Sep 29 00:00:00 CEST 2015 42.947 +0.015000000000000568 +0.03493897326004003
Mon Sep 28 00:00:00 CEST 2015 42.932 -0.027000000000001023 -0.06285062501454775
Fri Sep 25 00:00:00 CEST 2015 42.959 -0.022999999999996135 -0.05351077195103926
Thu Sep 24 00:00:00 CEST 2015 42.982 -0.012999999999998124 -0.030236073962086607
Wed Sep 23 00:00:00 CEST 2015 42.995 +0.0049999999999954525 +0.011630611770158339
Tue Sep 22 00:00:00 CEST 2015 42.99 -0.021000000000000796 -0.04882471925786547
Mon Sep 21 00:00:00 CEST 2015 43.011 +0.09000000000000341 +0.2096875655273749
Fri Sep 18 00:00:00 CEST 2015 42.921 +0.022999999999996135 +0.05361555317261946
Thu Sep 17 00:00:00 CEST 2015 42.898 -0.054999999999999716 -0.12804693502199882
Wed Sep 16 00:00:00 CEST 2015 42.953 -0.015000000000000568 -0.03490970024205353
Mon Sep 14 00:00:00 CEST 2015 42.968 +0.03700000000000614 +0.08618480818059027
Fri Sep 11 00:00:00 CEST 2015 42.931 -0.025000000000005684 -0.05819908743832514
Thu Sep 10 00:00:00 CEST 2015 42.956 +0.020000000000003126 +0.04658095770449222
Wed Sep 09 00:00:00 CEST 2015 42.936 -0.021999999999998465 -0.051212812514549455
Tue Sep 08 00:00:00 CEST 2015 42.958 +0.01099999999999568 +0.025612964817085526
Mon Sep 07 00:00:00 CEST 2015 42.947 +0.017000000000003013 +0.039599347775464366
Fri Sep 04 00:00:00 CEST 2015 42.93 +0.01899999999999835 +0.04427769103492096
Thu Sep 03 00:00:00 CEST 2015 42.911 -0.03300000000000125 -0.0768442622950829
Wed Sep 02 00:00:00 CEST 2015 42.944 -0.036999999999999034 -0.08608454898676143
Mon Aug 31 00:00:00 CEST 2015 42.981 -0.006999999999997897 -0.016283614031820548
Fri Aug 28 00:00:00 CEST 2015 42.988 +0.05100000000000193 +0.11877867573421952
Thu Aug 27 00:00:00 CEST 2015 42.937 +0.04299999999999926 +0.10024712080942777
Wed Aug 26 00:00:00 CEST 2015 42.894 -0.029000000000003467 -0.067562845094713
Tue Aug 25 00:00:00 CEST 2015 42.923 -0.15200000000000102 -0.35287289611143535
Mon Aug 24 00:00:00 CEST 2015 43.075 -0.07600000000000051 -0.17612569812982315
Fri Aug 21 00:00:00 CEST 2015 43.151 -0.09099999999999397 -0.21044355025206585
Thu Aug 20 00:00:00 CEST 2015 43.242 -0.03700000000000614 -0.0854918089604837
Tue Aug 18 00:00:00 CEST 2015 43.279 +0.045000000000001705 +0.1040847481149143
Fri Aug 14 00:00:00 CEST 2015 43.234 +0.006000000000000227 +0.013879892662174598
Thu Aug 13 00:00:00 CEST 2015 43.228 -0.028999999999996362 -0.06704117252698438
Wed Aug 12 00:00:00 CEST 2015 43.257 -0.015000000000000568 -0.03466444814198155
Tue Aug 11 00:00:00 CEST 2015 43.272 +0.027000000000001023 +0.062434963579605096
Fri Aug 07 00:00:00 CEST 2015 43.245 -0.03300000000000125 -0.07625121308748817
Thu Aug 06 00:00:00 CEST 2015 43.278 +0.015999999999998238 +0.0369839582081255
Wed Aug 05 00:00:00 CEST 2015 43.262 +0.006999999999997897 +0.016183100219620883
Tue Aug 04 00:00:00 CEST 2015 43.255 +0.015000000000000568 +0.034690101757632874
Mon Aug 03 00:00:00 CEST 2015 43.24 +0.0519999999999996 +0.12040381587476645
Wed Jul 29 00:00:00 CEST 2015 43.188 +0.03800000000000381 +0.08806488991891115
Tue Jul 28 00:00:00 CEST 2015 43.15 -0.04899999999999949 -0.11342855158683562
Mon Jul 27 00:00:00 CEST 2015 43.199 -0.029000000000003467 -0.06708614786712985
Fri Jul 24 00:00:00 CEST 2015 43.228 -0.003999999999997783 -0.00925240562546037
Thu Jul 23 00:00:00 CEST 2015 43.232 -0.008000000000002672 -0.018501387604075603
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 43.24 -0.02400000000000091 -0.05547337278106568
Tue Jul 21 00:00:00 CEST 2015 43.264 +0.0040000000000048885 +0.009246417013414998
Mon Jul 20 00:00:00 CEST 2015 43.26 +0.045999999999999375 +0.1064469847734415
Thu Jul 16 00:00:00 CEST 2015 43.214 +0.012000000000000455 +0.027776491829072825
Wed Jul 15 00:00:00 CEST 2015 43.202 +0.00999999999999801 +0.023152435636220048
Tue Jul 14 00:00:00 CEST 2015 43.192 +0.027000000000001023 +0.06255067763234479
Mon Jul 13 00:00:00 CEST 2015 43.165 +0.0660000000000025 +0.15313580361492996
Fri Jul 10 00:00:00 CEST 2015 43.099 +0.02999999999999403 +0.06965566881049767
Thu Jul 09 00:00:00 CEST 2015 43.069 +0.0010000000000047748 +0.0023219095384092725
Tue Jul 07 00:00:00 CEST 2015 43.068 -0.019000000000005457 -0.04409682734932119
Mon Jul 06 00:00:00 CEST 2015 43.087 -0.04999999999999716 -0.11590977583048812
Thu Jul 02 00:00:00 CEST 2015 43.137 +0.06199999999999761 +0.14393499709808566
Wed Jul 01 00:00:00 CEST 2015 43.075 -0.1839999999999975 -0.42534501491017807
Fri Jun 26 00:00:00 CEST 2015 43.259 -0.02499999999999858 -0.05775806302558806
Tue Jun 23 00:00:00 CEST 2015 43.284 +0.09499999999999886 +0.21996341661069607
Mon Jun 22 00:00:00 CEST 2015 43.189 +0.06700000000000017 +0.15537312740596576
Thu Jun 18 00:00:00 CEST 2015 43.122 -0.04099999999999682 -0.09498876352431296
Wed Jun 17 00:00:00 CEST 2015 43.163 +0.0 +0.0
Tue Jun 16 00:00:00 CEST 2015 43.163 -0.07700000000000529 -0.17807585568918682
Mon Jun 15 00:00:00 CEST 2015 43.24 -0.054999999999999716 -0.12703545444045972
Fri Jun 12 00:00:00 CEST 2015 43.295 -9.999999999976694E-4 -0.0023096821877288676
Nájdených 3 854 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií