Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IZQ - Dlhopisový fond

  • Správca fondov Tatra Asset Management
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.362885849719885 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 0.24238854657483433 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 0.19018724386985486 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 1.7264367816091974 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.34923010635643514 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 1.2817285024375513 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 0.42310703827050933 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 4.291774687720951 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 0.8412106192047686 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 1.6223814901020983 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon Sep 14 00:00:00 CEST 2015 42.968 +0.03700000000000614 +0.08618480818059027
Fri Sep 11 00:00:00 CEST 2015 42.931 -0.025000000000005684 -0.05819908743832514
Thu Sep 10 00:00:00 CEST 2015 42.956 +0.020000000000003126 +0.04658095770449222
Wed Sep 09 00:00:00 CEST 2015 42.936 -0.021999999999998465 -0.051212812514549455
Tue Sep 08 00:00:00 CEST 2015 42.958 +0.01099999999999568 +0.025612964817085526
Mon Sep 07 00:00:00 CEST 2015 42.947 +0.017000000000003013 +0.039599347775464366
Fri Sep 04 00:00:00 CEST 2015 42.93 +0.01899999999999835 +0.04427769103492096
Thu Sep 03 00:00:00 CEST 2015 42.911 -0.03300000000000125 -0.0768442622950829
Wed Sep 02 00:00:00 CEST 2015 42.944 -0.036999999999999034 -0.08608454898676143
Mon Aug 31 00:00:00 CEST 2015 42.981 -0.006999999999997897 -0.016283614031820548
Fri Aug 28 00:00:00 CEST 2015 42.988 +0.05100000000000193 +0.11877867573421952
Thu Aug 27 00:00:00 CEST 2015 42.937 +0.04299999999999926 +0.10024712080942777
Wed Aug 26 00:00:00 CEST 2015 42.894 -0.029000000000003467 -0.067562845094713
Tue Aug 25 00:00:00 CEST 2015 42.923 -0.15200000000000102 -0.35287289611143535
Mon Aug 24 00:00:00 CEST 2015 43.075 -0.07600000000000051 -0.17612569812982315
Fri Aug 21 00:00:00 CEST 2015 43.151 -0.09099999999999397 -0.21044355025206585
Thu Aug 20 00:00:00 CEST 2015 43.242 -0.03700000000000614 -0.0854918089604837
Tue Aug 18 00:00:00 CEST 2015 43.279 +0.045000000000001705 +0.1040847481149143
Fri Aug 14 00:00:00 CEST 2015 43.234 +0.006000000000000227 +0.013879892662174598
Thu Aug 13 00:00:00 CEST 2015 43.228 -0.028999999999996362 -0.06704117252698438
Wed Aug 12 00:00:00 CEST 2015 43.257 -0.015000000000000568 -0.03466444814198155
Tue Aug 11 00:00:00 CEST 2015 43.272 +0.027000000000001023 +0.062434963579605096
Fri Aug 07 00:00:00 CEST 2015 43.245 -0.03300000000000125 -0.07625121308748817
Thu Aug 06 00:00:00 CEST 2015 43.278 +0.015999999999998238 +0.0369839582081255
Wed Aug 05 00:00:00 CEST 2015 43.262 +0.006999999999997897 +0.016183100219620883
Tue Aug 04 00:00:00 CEST 2015 43.255 +0.015000000000000568 +0.034690101757632874
Mon Aug 03 00:00:00 CEST 2015 43.24 +0.0519999999999996 +0.12040381587476645
Wed Jul 29 00:00:00 CEST 2015 43.188 +0.03800000000000381 +0.08806488991891115
Tue Jul 28 00:00:00 CEST 2015 43.15 -0.04899999999999949 -0.11342855158683562
Mon Jul 27 00:00:00 CEST 2015 43.199 -0.029000000000003467 -0.06708614786712985
Fri Jul 24 00:00:00 CEST 2015 43.228 -0.003999999999997783 -0.00925240562546037
Thu Jul 23 00:00:00 CEST 2015 43.232 -0.008000000000002672 -0.018501387604075603
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 43.24 -0.02400000000000091 -0.05547337278106568
Tue Jul 21 00:00:00 CEST 2015 43.264 +0.0040000000000048885 +0.009246417013414998
Mon Jul 20 00:00:00 CEST 2015 43.26 +0.045999999999999375 +0.1064469847734415
Thu Jul 16 00:00:00 CEST 2015 43.214 +0.012000000000000455 +0.027776491829072825
Wed Jul 15 00:00:00 CEST 2015 43.202 +0.00999999999999801 +0.023152435636220048
Tue Jul 14 00:00:00 CEST 2015 43.192 +0.027000000000001023 +0.06255067763234479
Mon Jul 13 00:00:00 CEST 2015 43.165 +0.0660000000000025 +0.15313580361492996
Fri Jul 10 00:00:00 CEST 2015 43.099 +0.02999999999999403 +0.06965566881049767
Thu Jul 09 00:00:00 CEST 2015 43.069 +0.0010000000000047748 +0.0023219095384092725
Tue Jul 07 00:00:00 CEST 2015 43.068 -0.019000000000005457 -0.04409682734932119
Mon Jul 06 00:00:00 CEST 2015 43.087 -0.04999999999999716 -0.11590977583048812
Thu Jul 02 00:00:00 CEST 2015 43.137 +0.06199999999999761 +0.14393499709808566
Wed Jul 01 00:00:00 CEST 2015 43.075 -0.1839999999999975 -0.42534501491017807
Fri Jun 26 00:00:00 CEST 2015 43.259 -0.02499999999999858 -0.05775806302558806
Tue Jun 23 00:00:00 CEST 2015 43.284 +0.09499999999999886 +0.21996341661069607
Mon Jun 22 00:00:00 CEST 2015 43.189 +0.06700000000000017 +0.15537312740596576
Thu Jun 18 00:00:00 CEST 2015 43.122 -0.04099999999999682 -0.09498876352431296
Wed Jun 17 00:00:00 CEST 2015 43.163 +0.0 +0.0
Tue Jun 16 00:00:00 CEST 2015 43.163 -0.07700000000000529 -0.17807585568918682
Mon Jun 15 00:00:00 CEST 2015 43.24 -0.054999999999999716 -0.12703545444045972
Fri Jun 12 00:00:00 CEST 2015 43.295 -9.999999999976694E-4 -0.0023096821877288676
Thu Jun 11 00:00:00 CEST 2015 43.296 +0.06700000000000017 +0.15498854935344752
Wed Jun 10 00:00:00 CEST 2015 43.229 -0.01899999999999835 -0.04393266740657964
Tue Jun 09 00:00:00 CEST 2015 43.248 -0.054999999999999716 -0.1270119853127909
Mon Jun 08 00:00:00 CEST 2015 43.303 -0.05100000000000193 -0.11763620427180399
Fri Jun 05 00:00:00 CEST 2015 43.354 -0.06499999999999773 -0.1497040466155255
Thu Jun 04 00:00:00 CEST 2015 43.419 -0.02300000000000324 -0.05294415542562092
Wed Jun 03 00:00:00 CEST 2015 43.442 -0.08500000000000085 -0.19528108989823068
Tue Jun 02 00:00:00 CEST 2015 43.527 +0.0 +0.0
Mon Jun 01 00:00:00 CEST 2015 43.527 -0.0660000000000025 -0.15140045420136516
Fri May 29 00:00:00 CEST 2015 43.593 -0.04099999999999682 -0.09396342301873517
Thu May 28 00:00:00 CEST 2015 43.634 -0.14399999999999835 -0.32893234044496467
Wed May 27 00:00:00 CEST 2015 43.778 +0.055999999999997385 +0.1280819724623683
Mon May 25 00:00:00 CEST 2015 43.722 +0.06200000000000472 +0.14200641319285978
Thu May 21 00:00:00 CEST 2015 43.66 +0.0030000000000001137 +0.006871750234793694
Wed May 20 00:00:00 CEST 2015 43.657 +0.023999999999993804 +0.055004239910132924
Tue May 19 00:00:00 CEST 2015 43.633 +0.03999999999999915 +0.09175785103113299
Fri May 15 00:00:00 CEST 2015 43.593 +0.0 +0.0
Thu May 14 00:00:00 CEST 2015 43.593 +0.0040000000000048885 +0.009176627130713655
Wed May 13 00:00:00 CEST 2015 43.589 -0.054000000000002046 -0.1237311825493208
Tue May 12 00:00:00 CEST 2015 43.643 +0.09600000000000364 +0.2204514662318786
Mon May 11 00:00:00 CEST 2015 43.547 -0.019000000000005457 -0.04361199100216595
Thu May 07 00:00:00 CEST 2015 43.566 -0.09899999999999665 -0.22672621092408463
Wed May 06 00:00:00 CEST 2015 43.665 -0.13000000000000256 -0.29683753853180406
Mon May 04 00:00:00 CEST 2015 43.795 -0.26200000000000045 -0.5946841591574525
Wed Apr 29 00:00:00 CEST 2015 44.057 -0.03899999999999437 -0.08844339622639552
Tue Apr 28 00:00:00 CEST 2015 44.096 +0.01099999999999568 +0.024951797663590014
Mon Apr 27 00:00:00 CEST 2015 44.085 +0.044000000000004036 +0.0999069049295116
Fri Apr 24 00:00:00 CEST 2015 44.041 -0.015000000000000568 -0.03404757581260753
Thu Apr 23 00:00:00 CEST 2015 44.056 -0.010000000000005116 -0.02269323287796965
Wed Apr 22 00:00:00 CEST 2015 44.066 +0.006000000000000227 +0.013617793917376275
Tue Apr 21 00:00:00 CEST 2015 44.06 +0.035000000000003695 +0.07950028392960462
Mon Apr 20 00:00:00 CEST 2015 44.025 -0.10300000000000153 -0.2334118926758606
Fri Apr 17 00:00:00 CEST 2015 44.128 +0.014000000000002899 +0.0317359568390998
Thu Apr 16 00:00:00 CEST 2015 44.114 +0.0 +0.0
Wed Apr 15 00:00:00 CEST 2015 44.114 +0.01099999999999568 +0.024941613949152952
Mon Apr 13 00:00:00 CEST 2015 44.103 +0.015999999999998238 +0.03629187742417628
Fri Apr 10 00:00:00 CEST 2015 44.087 +0.03800000000000381 +0.08626756566552274
Thu Apr 09 00:00:00 CEST 2015 44.049 +0.09700000000000131 +0.22069530396797177
Tue Apr 07 00:00:00 CEST 2015 43.952 +0.01099999999999568 +0.02503356773854648
Thu Apr 02 00:00:00 CEST 2015 43.941 +0.0010000000000047748 +0.0022758306782009186
Wed Apr 01 00:00:00 CEST 2015 43.94 -0.04899999999999949 -0.11139148423468725
Tue Mar 31 00:00:00 CEST 2015 43.989 +0.08499999999999375 +0.1936042274052454
Mon Mar 30 00:00:00 CEST 2015 43.904 +0.026000000000003354 +0.05925520762113479
Fri Mar 27 00:00:00 CET 2015 43.878 -0.054000000000002046 -0.12291723572795377
Thu Mar 26 00:00:00 CET 2015 43.932 -0.0589999999999975 -0.13411834238820575
Wed Mar 25 00:00:00 CET 2015 43.991 +0.009000000000000341 +0.020462916647716156
Tue Mar 24 00:00:00 CET 2015 43.982 -0.005000000000002558 -0.01136699479393144
Nájdených 3 807 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií